Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΦΥΣΙΚΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΡΟΣΟΦΙΑ ΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ


mata

Recommended Posts

...είναι μόνο δική μου ιδέα πως μυρίζουν σαν χλωρίνη ένα πράγμα :?::lol::lol::lol:

 

:lol::lol::lol: xrysalis, δεν είναι μόνο δική σου ιδέα.......

Aλλά και λεβάντα να μύριζαν, πάλι δε θα το δοκίμαζα.... είναι και λίγο θέμα περιφάνειας και αξιοπρέπειας... :oops::oops: , ντρέπομαι πολύ να κάνω κάτι τέτοιο... :oops:

..μη τους δώσουμε και πολύ αξία γιατί μετά θα θέλουν να το 'εναποθέτουν" από μόνοι τους στο πρόσωπο και όχι στην κοιλίτσα μας!!

εμένα μια φίλη μου είχε πεί πως μετά το σεξ κάνει μάσκα σύσφιξης!! επι τόπου... από την κοιλίτσα... στη μούρη..

Με τα παιδιά μου, ξαναγεννιέμαι...

bUwEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 475
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:lol::lol::lol: xrysalis, δεν είναι μόνο δική σου ιδέα.......

Aλλά και λεβάντα να μύριζαν, πάλι δε θα το δοκίμαζα.... είναι και λίγο θέμα περιφάνειας και αξιοπρέπειας... :oops::oops: , ντρέπομαι πολύ να κάνω κάτι τέτοιο... :oops:

..μη τους δώσουμε και πολύ αξία γιατί μετά θα θέλουν να το 'εναποθέτουν" από μόνοι τους στο πρόσωπο και όχι στην κοιλίτσα μας!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: αυτο που το πας;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ένας ακόμη τρόπος για να ξεραίνονται τα απαίσια σπυρακια είναι και η Penaten για το σύγκαμα για όσες μανούλες την χρησιμοποιούν ! Βάζεις λίγο πάνω στο σπυράκι και το αφήνεις όσο μπορείς . Έχει κάποιο συστατικό που το μαραίνει ! :D

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Ελενάκι!!!!Θα το κάνω κι αυτό! Λοιπόν την επόμενη φορά που θα βγάλω σπυράκι δεν θα επιβιώσει στα σίγουρα! Θα τα βάλω όλα μαζί επάνω και δεν θα το αφήσω σε χλωρό κλαρί!!!!! :lol::lol::lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελενάκι έβγαλα προχθες σπυράκι και έβαλα penaten. Την άφησα όλο το βράδυ. Δεν πολυμαράθηκε το χαζόσπυρο. :( Πρέπει να ήταν πολύ άτιμο!!!!Θα δοκιμάσω σήμερα και λεμόνι και ιώδιο, μπας και σωθώ γιατί έχει πείον μέσα και μου τη δίνει!!! :?

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ σ'ευχαριστώ μαμά του Ωρίων. Τη σημείωσα και σήμερα το μεσημέρι θα πάω κιόλας φαρμακείο να την πάρω. Αφού είναι και φθηνή, ακόμα καλύτερα :wink:.

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε την acuasol για τα σπυράκια :wink:

σε σωληνάριο είναι και πάμφθηνη

μου την έχει συστήσει η αισθητικός μου :)

 

Aχ ναι βρε μαμά του Ωρίων ! Την είχα εντελώς ξεχάσει ! Ματούλα μου ναι μερικές φορές δεν τα ξεραίνει τελείως , αλλα μου έχει τύχει και να τα εξαφανίσει ! Εξαρτάται !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Την κρεμούλα την αγόρασα. Ακόμα δεν την εφάρμοσα, γιατί δεν έχω βγάλει ακόμα κανένα σπυράκι. Θα σας πώ αποτελέσματα, γιατί από ΄΄οτι βλέπω και άλλες μαμάδες περνούν την "εφηβεία"! :lol::lol:

 

Starlight, άκόμα δεν έκανα τη μάσκα με τα φλούδια, γιατί δεν βρήκα χρόνο!Σκοπεύω να την εφαρμόσω προσεχώς!! :wink::D

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για τα σπυράκια με έχει σώσει μια φανταστική γερμανική αλοιφή που έχω παραγγείλει από το φαρμακείο.

Silicol Skin λέγεται της εταιρείας Saguna. Απλά καταπληκτική ... τη συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Εφαρμόζεται τοπικά και κάνει θαύματα και στα πιο ανελέητα βρωμόσπυρα :lol::lol::lol: !!!

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Mata έγραψε:

Starlight, άκόμα δεν έκανα τη μάσκα με τα φλούδια, γιατί δεν βρήκα χρόνο!Σκοπεύω να την εφαρμόσω προσεχώς!! :wink::D

 

Ααααα! Δεν το διευκρίνισα φαίνεται! Κάθε μέρα Μάτα μου η φρουτόκρεμα στα μούτρα! Κάθε μέρα! :evil::evil::evil::D:D:D

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Μαμά του Ωρίων, την κρέμα την aquasol (για την ακρίβεια πρέπει να άλλαξε όνομα και στο κουτί γράφει novaquasol)από τότε που την πήρα την εβαλα κάποιες φορές και μάλιστα την έχω αφήσει όλο το βράδυ για 2 βράδια. Τα σπυράκια δεν υποχώρησαν αμέσως. Από την ημερα που εμφανίστηκαν έφυγαν μετά από 3-4 μέρες όπως κανονικά θα έφευγαν. Αγόρασα μια σμηγματορυθμιστική από το φαρμακείο, αντί της ενυδατικής που φοράω, αλλά από τότε που την βάζω έβγαλα πάλι σπυράκια. :( Από χθες έχω 3 πάνω από τα χείλη (στο μουστάκι :oops: )και είμαι μέσα στα νεύρα. :x

Μα τί να κάνω επιτέλους;;;;;Εδώ και κανέναν χρόνο συμβαίνει αυτό. :(

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λές βρε Μαρία μου να φταίει αυτό;;;;;;;;;;;;;;;;;Ναι ρε συ αυτό θα είναι!!!!!!!Γιατί α σκεφτείς παλιά που υπήρχε μεγάλη συχνότητα ήμουν φράπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλλά όχι δεν κάνω πίσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Το τείχος θα μείνει υψωμένο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τελεια η ασπιρινη!!! ηταν το πιο ευκολο και απλο που μπορουσα να κανω και τα μαυρα στιγματα εξαφανιστηκαν!!! Τ Ε Λ Ε Ι Α και απλη!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι κι εγώ όσες φορές είδα αποτελέσματα. Αλλά για τα σπυράκια να δώ τί θα κάνω.... :( Αυτές τις μέρες δεν έχω κανένα, αλλά είμαι σίγουρη ότι καραδοκούν κάπου στη γωνία..

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Επανέρχομαι στο θέμα με το σπυράκια! :( Πρίν 2-3 μέρες έβγαλα 2 κακάσχημα σπυράκια με πύον. Στο πρόσωπο φυσικά. Αφού δεν έχω ησυχάσει τον τελευταίο χρόνο και συχνά πυκνά βγάζω, είπα να πάω στη δερματολόγο. Ξέρετε τί μου είπε;;;Ότι έχω ακμή!!!!! :shock: Μα περνάω ακόμα εφηβεία;;;;;; :lol::lol::lol: Είμαι ένα πιπίνι, κορίτσια!!! :lol::lol::lol: Μου έδωσε αντιβίωση, την οποία θα παίρνω μόνο 3 μέρες την εβδομάδα και μετά άλλες 3 την επόμενη και αυτό για περίπου 1 μήνα.Μου έδωσε και κατι αλοιφές και τοπικά κάποιες αλλά και στην περιοχή που βγαίνουν συνήθως!Πώπω πολύ πασάλειμα σας λέω!!!!2 φορές το ένα, 3 φορές το άλλο, χαμός..... :? Αλλά τί να κάνω, θα τα εφαρμόσω, μπας και σωθώ!!!! :wink:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...