Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

κοριτσια..εχω αρχισει και ψαχνω για κρεββατακι για τη μικρη που θα ρθει μαρτιο (μεσω ιντερνετ ως τωρα)..ξερετε τωρα με τις εκπτωσεις αν εχει κανενα καταστημα αξιολογες εκπτωσεις στα παιδικα επιπλα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

κοριτσια..εχω αρχισει και ψαχνω για κρεββατακι για τη μικρη που θα ρθει μαρτιο (μεσω ιντερνετ ως τωρα)..ξερετε τωρα με τις εκπτωσεις αν εχει κανενα καταστημα αξιολογες εκπτωσεις στα παιδικα επιπλα???

 

εγω ειχα παρει απο την ποδηλατουπολη περυσι τετοια εποχη με τις εκπτωσεις!αν θυμαμαι καλα τα ειχε -30%!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια..εχω αρχισει και ψαχνω για κρεββατακι για τη μικρη που θα ρθει μαρτιο (μεσω ιντερνετ ως τωρα)..ξερετε τωρα με τις εκπτωσεις αν εχει κανενα καταστημα αξιολογες εκπτωσεις στα παιδικα επιπλα???

 

το καλοκαιρι εκανε και το λητω -30%,αλλα παιρνε τηλ.καθε εβδομαδα και ρωτα γιατι δεν κανουν διαφημειση,επισης ετσι πηρα και τα καροτσια με -30%,παλι κατα τυχη,πηγα για αλλα και λεω ας ρωτησω μηπως εχουν καμια προσφορα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στον Μασουτη μεχρι 31 Ιανουαριου (εχει φυλλαδιο) εχει τις Libero τις μεγαλες συσκευασιες -30% και δεχονται και κουπονια. Χθες πηρα την μεγαλη συσκευασια Νο5 8,5? (μζι με το κουπονι των 5? που ειχα). Σημερα θελει να παρω και αλλα..... Παντως στις μικρες συσκευασιες δεν εχει γιατι πηρε μαζι μου και η κουνιαδα μου και δεν ειχε. Οσες πατε ρωτηστε και πιο μπροστα για τα κουπονια για να ειστε σιγουρες. Εγω 2 φορες ρωτησα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νομίζω 7 ευρώ και κάτι για την συσκευασία την μικρή. νούμερο 4.

 

εγω πηρα απο το Βεροπουλο ,εκει ηταν λιγο πιο ακριβες,ειχε επανω στικερ -2 ευρω κ ειχα και κουπονια των 2,5 ευρω γ τη μικρη συσκευασια,μεγαλες δεν ειχε....εχει καμμια να μου στειλει μπαρκοουντς απο λιμπερο?πρωτη φορα παιρνω κουπονια κ τις πετουσα τισ συσκευασιες μδεν ηξερα οτι ειχε δωρακια

NJMAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτά τα carrefour πότε σκοπεύουν να βάλουν εκπτώσεις στις πάνες? Whe are running out of stock λεμεεεεεε

Ελα μου ντε ποτε??????????η τελευταια φορα ηταν πριν τις γιορτες αν θυμαμαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω μετά τις εκπτώσεις τους...που ληγουν 31/1

:!::!::!::!: Λες? Επιτηδες παιδι μου τα κανουν να μας τυραννανε για να τρεχουμε με τους "κραχτες " τους(συγνωμη για την ασχημη εκφραση μα τα εχω παρει! )

Link to comment
Share on other sites

μα τι ευχαριστη εκπληξη,πηγα τυχαια Γαλαξια να παρω πανες,ειχα κουπονια γ λιμπερο μεγαλη των 4,5 ευρω και των 5 για παμπερς και παω ταμειο κ μου τα βγαζει -επτα κομμα κατι τα λιμπερο -4,5 ευρω κουπονι χαχαχαχαχα τσαμπα τα πηρα!!!!!!!ενταξυ τα παμπερσ τα πηρα γτ δεν μπορουσα να περιμενω αλλα κ -5 ευρω καλα ειναι απο το τιποτα!!!

NJMAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια για να μην ανοιγω θεμα στις αγγελιες το γραφω εδω

Επεσαν στα χερια μου 4 κουπονια απο τα Babylino και τα χαριζω

Γραφουν επανω

Με την αγορα 1 οικονομικης συσκευασιας Βabylio ή Babygo σας κανουμε δωρο 4,00 ευρω

εξαιρουνται συσκευασιες με εκπτωτικο sticker

 

 

Ειναι χωρις ημερομηνια ληξης,περιμενω ΠΜ απο οποια κοπελα ενδιαφερεται

4

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...