Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε κοριτσια θα ηθελα τι βοηθεια σας ψαχνω το τηλ της Δελτα για κουπονακια advance αλλα δεν μπορω να το βρω με τις αλλαγες που εγιναν μηπως το ξερει καμμια ή που να ψαξω να το βρω μονη μου?

 

για να καταλαβω, γιατι ειμαι και λιγο ασχετη!!, παιρνεις τηλ στη δελτα και τουςλες να σου στειλουν τιιι???την καρτελα , τα κουπονια???δεν εχω καταλαβει καλα...

Link to comment
Share on other sites

απο που παιρνεις next?

 

E δεν εχει και πολλά καταστήματα, δύο είναι όλα κι όλα. Tο ενα είναι κεντρο Πειραιά (Ηρώων Πολυτεχνείου, στο 51 νομίζω, απέναντι από το Mothercare) και το άλλο είναι μεσα στα Carefour που βρίσκονται Πέτρου Ράλλη και Κηφισού, κοντά στο Allou!

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

E δεν εχει και πολλά καταστήματα, δύο είναι όλα κι όλα. Tο ενα είναι κεντρο Πειραιά (Ηρώων Πολυτεχνείου, στο 51 νομίζω, απέναντι από το Mothercare) και το άλλο είναι μεσα στα Carefour που βρίσκονται Πέτρου Ράλλη και Κηφισού, κοντά στο Allou!

 

καλα που ζω εγω??? και τα λατρευω τα next...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αμ ώστε εσύ τα πήρες!!!!!!

 

εδώ που τα λέμε όμως υπήρχαν και μερικές πιο έξυπνες από εμάς που πήγαν την προηγούμενη εβδομάδα, εκαναν κρατήσεις στα ρούχα που ήθελαν και τα πήραν το Σάββατο με το 50%!

 

αααα, όλα κι όλα... στις επόμενες εκπτώσεις δε θα με προλάβει καμια μιλάμε! :D

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

αμ ώστε εσύ τα πήρες!!!!!!

 

εδώ που τα λέμε όμως υπήρχαν και μερικές πιο έξυπνες από εμάς που πήγαν την προηγούμενη εβδομάδα, εκαναν κρατήσεις στα ρούχα που ήθελαν και τα πήραν το Σάββατο με το 50%!

 

αααα, όλα κι όλα... στις επόμενες εκπτώσεις δε θα με προλάβει καμια μιλάμε! :D

 

 

τηλεφωνο κρατησες?????

εμ εγω πηρα απο το προηγουμενο Σαββατο

και μου ειπαν προκρατηση απο Παρασκευη...αλλα τελικα εκαναν και εκπτωσεις ηδη....ηταν νωριτερα??????? Θα τους φαωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξέρω αν είμαι οφ τοπικ, αν ναι συγγνώμη, αλλά θέλω να πώ για ένα κατάστημα με παιδικά ρούχα στον Πειραιά.

 

Βρίσκεται στην Πλατεία Πηγάδας, είναι μικρό μαγαζί και έχει παιδικά ρούχα, επώνυμα ως επί το πλείστον, μεταχειρισμένα (σε άριστη κατάσταση) και καινούρια, με τιμές από 0,50 λεπτά έως 10 ευρώ το κομμάτι. Σε μια γρήγορη ματιά είδα Benetton, Dpam, Mothercare κτλ.

 

Αγοράζει ρούχα από μαμάδες, είτε φορεμένα, είτε καινούρια, είδα αρκετά με τα ταμπελάκια.

 

Οπότε αν θέλετε, είτε πάτε εκεί για να πουλήσετε, είτε για να αγοράσετε.

 

Μου φάνηκε ενδιαφέρον και το γράφω για όποια την βολεύει. Αν θέλετε διεύθυνση, πείτε μου.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια!

Κανενα σιγουρο νεο απο λιμπερο εχουμε?

Κουπονια πια δεν στελνει κανεις?????Εχω παρα πολυ καιρο να παραλαβω τελευταια φορα ηταν νοεμβριο απο λιμπερο :(:(:( κ δεν βγαζει καμια προσφορα εδω κ ποσο καιρο!

ΓΙα ΒΑΒΥΛΙΝΟ παιρνεις τηλ για να σου στειλουν κουπονακια?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

Κανενα σιγουρο νεο απο λιμπερο εχουμε?

Κουπονια πια δεν στελνει κανεις?????Εχω παρα πολυ καιρο να παραλαβω τελευταια φορα ηταν νοεμβριο απο λιμπερο :(:(:( κ δεν βγαζει καμια προσφορα εδω κ ποσο καιρο!

ΓΙα ΒΑΒΥΛΙΝΟ παιρνεις τηλ για να σου στειλουν κουπονακια?

 

Καλησπέρα. Μπες στη σελίδα του BABYLINO κάνε εγγραφή μέλους και θα σου στείλουν κουπονάκια. Αν θες μπορείς να κάνεις και εγγραφή στο όνομα του άνδρα σου (αδελφής ή μαμάς κλπ) με διεύθυνση πατρικού και να σου στέλνουν και εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπες στη σελίδα του BABYLINO κάνε εγγραφή μέλους και θα σου στείλουν κουπονάκια. Αν θες μπορείς να κάνεις και εγγραφή στο όνομα του άνδρα σου (αδελφής ή μαμάς κλπ) με διεύθυνση πατρικού και να σου στέλνουν και εκεί.

 

Εχω κανει εγγραφη αλλα μου εχουν στειλει μονο 2 φορες κ η τελευταια ηταν το καλοκαιρι:( το μωρο μου τωρα χρονισε κ ακομα τπτ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

Κανενα σιγουρο νεο απο λιμπερο εχουμε?

Κουπονια πια δεν στελνει κανεις?????Εχω παρα πολυ καιρο να παραλαβω τελευταια φορα ηταν νοεμβριο απο λιμπερο :(:(:( κ δεν βγαζει καμια προσφορα εδω κ ποσο καιρο!

ΓΙα ΒΑΒΥΛΙΝΟ παιρνεις τηλ για να σου στειλουν κουπονακια?

Όπως έγραψα νωρίτερα, σε επικοινωνία που είχα μαζί τους μου είπαν πως τελευταία αποστολή έκαναν το Νοέμβριο. Δεν θα κάνουν άλλη, τουλάχιστον μέχρι νεωτέρας. Θα κάνουν όμως αρκετές προσφορές σιγά-σιγά.

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Βρίσκεται στην Πλατεία Πηγάδας, είναι μικρό μαγαζί και έχει παιδικά ρούχα, επώνυμα ως επί το πλείστον, μεταχειρισμένα (σε άριστη κατάσταση) και καινούρια, με τιμές από 0,50 λεπτά έως 10 ευρώ το κομμάτι. Μου φάνηκε ενδιαφέρον και το γράφω για όποια την βολεύει. Αν θέλετε διεύθυνση, πείτε μου.

 

θα ηθελα κι εγω αν γινεται το ονομα του μαγαζιου και αν υπαρχει καποιο τηλεφωνο.

ευχαριστω!

rPs2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

Κανενα σιγουρο νεο απο λιμπερο εχουμε?

Κουπονια πια δεν στελνει κανεις?????Εχω παρα πολυ καιρο να παραλαβω τελευταια φορα ηταν νοεμβριο απο λιμπερο :(:(:( κ δεν βγαζει καμια προσφορα εδω κ ποσο καιρο!

ΓΙα ΒΑΒΥΛΙΝΟ παιρνεις τηλ για να σου στειλουν κουπονακια?

 

 

η libero δεν θα στείλει άλλα κουπόνια γιατί θα κάνει μεγάλες προσφορές κατά καιρούς, οι οποίες πολλές φορές θα ξεπερνούν και την αξία των κουπονιών. πήρα και ρώτησα και μου είπαν αυτό. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...