Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Parentholics στην Άνω Γλυφάδα 15 Μαρτίου Γοργόνες κ Μάγκες


Μαρια Στυλιανακη

Recommended Posts

Ένα έχω να πω: Μετανιώνω που δεν καταφέραμε να παρευρεθούμε και σε άλλες συναντήσεις στο παρελθόν, αλλά μετά από σήμερα που περάσαμε πολύ καλά θα το καθιερώσουμε νομίζω! Ευχαριστούμε πολύ τόσο την ΕΕΕΓ όσο και το σύλλογο γοργόνες και μάγκες! Ο μικρός μου το ευχαριστήθηκε και εμένα πολύ και μας άρεσε τόσο η βουτιά όσο και το παιχνίδι μετά στον παιδότοπο! Δυστυχώς δεν προλάβαμε να γνωρίσουμε πολλούς γονείς και παιδάκια λόγω και της ιδιαιτερότητας της συγκεκριμένης συνάντησης (ντουζ, ντύσιμο, ξεντύσιμο), αλλά όλοι οι γονείς ήταν γλυκύτατοι και υπομονετικοί, ενώ τα παιδάκια έδειχναν πολύ χαρούμενα. Όσο για το χώρο ήταν πολύ οργανωμένος και καθαρός παρόλο που είχαμε μαζευτεί αρκετά άτομα, κρίμα που είναι πολύ μακρυά μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ένα πολύ μεγάλο μπράβο στην διεύθυνση του Γοργόνες και Μάγκες...

 

Σίγουρα αυτή η εκδήλωση ήταν μια απο τις πιο δύσκολες που μπορεί να γίνουν,

και πέτυχε πραγματικά εξαιρετικά...!

 

Ήρθαν σε αριθμό ΟΛΟΙ όσοι είχαν δηλώσει....!

(ξεπεράσαμε όλες τις συναντήσεις σε συμμετοχές!!)

Ευτυχώς κάποιοι ήρθαν νωρίτερα κάποιοι αργότερα και έτσι όλοι έκαναν μπανάκι χωρίς να υπάρχει λίστα αναμονής μεγάλη.

Τα παιδιά τίμησαν και τον παιδότοπο μετά το μπανάκι τους ενώ τα μικρότερα μωράκια έφαγαν το φαγητό τους που οι γονείς είχαν φέρει!

 

Οι υπεύθυνες καθοδηγούσαν τους γονείς ανά ηλικίες να μπαίνουν σε γκρουπάκια, ...

λειτούργησε πολύ καλά το σύστημα και

χωρίς σταματημό, ανά 7 μωράκια /παιδάκια άλλαζε η ομάδα.

πρέπει να έγιναν σίγουρα 9 τέτοιες ομάδες...

 

Ήταν πάντως πρωτοφανής η εικόνα! όπου και αν κοίταζες ήταν παντού μωράκια!!!

 

H Αριαδνη ήταν η κοπέλα που ήταν μέσα στην πισίνα, που σας εμψύχωνε να κάνετε όλα αυτά τα ωραία παιχνιδάκια στο νερό...

 

Ήταν πολύ πολύ όμορφο θέαμα, τα μωράκια και τα παιδάκια μέσα στο νερό, να πλατσουρίζουν!

 

Μπράβο και στις μαμάδες και στους μπαμπάδες (ήταν αρκετοί στον αριθμό!) που ακολουθούσαν πιστά τις οδηγίες της Αριάδνης, μέσα στην πισίνα..

Σε μια τέτοια συνάντηση η συνεργασία ολονών ήταν απαραίτητη, καθώς δεν υπήρχε ο άπειρος χρόνος για να ντυθούν να στεγνωθούν να τακτοποιηθούν, αφού περίμενε μετα απο λίγο η επόμενη ομάδα με σαρδελάκια/μπαρμπουνάκια/δελφινάκια :):D:D:D

 

μπράβο! Το Γοργόνες και Μάγκες χωρίς αμφιβολία, κέρδισε τις εντυπώσεις σε θέμα χώρου, οργάνωσης και προσωπικού .. !!!!

 

 

 

 

α! μαζέψαμε κι άλλες υπογραφές για την κίνηση περι πρώιμης διάγνωσης του φάσματος του αυτισμού, !! Ευχαριστώ τους γονείς που είχαν ενημερωθει και γνώριζαν για το θέμα.

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα!

Μικνατ τα δικα σου τα πετυχαα στον παιδοτοπο (εμ 2 σγουρομαλλικα δικα σου πρπει να ητανε :lol: ) αλλα οχι και εσενα.

 

Ταμπελακια Μαρια, ταμπελακια! με το τρεξιμο με τοσα μωρα που να προλαβαινουμε για συστασεις :lol: Παντως γνωρισα 4-5 ατομα.

Επισης πιστευα οτι μονο ο Βασιλης με εκανε ρεντικολο, δεν ηθελε και ο Ερμης εεεεεεε? Εμεις μπηκαμε βιαστηκα (που λεμε μας επιασαν απο τα μουτρα, και του ηρθε του κακομοιρη αποτομα! Απο τη στιγμη που μπηκαμε στην αλλαξιερα μεχρι και που φυγαμε ΕΚΛΑΙΓΕ, ΩΡΥΩΤΑΝ! Με πιπιλα καναμε μαθημα! και για τιμωρια στο τελος τον εχωσα ολον μεσα χιχι ! Το καλοκαιρι θα κανουμε εντατικα!

 

Η Αναστασια θα με εβγαζε ασπροπροσωπη αλλα αρρωστησε :roll:

 

Η πρωτη μας επαφη με παιδοτοπο, τον ξετρελλανε!

 

Μαρακι να εισαι καλα και να εχουμε και αλλες τετοιες συναντησεις! :lol:

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!! Γράφω και εγώ για να πω για το πόσο ευχαριστημένοι μείναμε. Οντως το Γοργόνες και Μάγκες είναι ένας εκπληκτικός χώρος, και το απαρτίζουν πολυ οργανωμένα και υπομονετικά άτομα. Η μικρή μου Ανδριάνα ευχαριστήθηκε το μπάνιο με τον μπαμπά της αλλά και φυσικά το παιχνίδι στα φουσκωτά! (τόσο πολυ που ήταν η πρώτη φορά που γκρίνιαζε που φεύγαμε .....) Το θετικό είναι οτι ο χώρος Γοργονες και Μάγκες είναι 2 στενά κάτω από το σπίτι μου, και ύστερα από την χθεσινή συνάντηση σκεφτόμαστε πολυ σοβάρα να γραφτούμε σε κάποιο τμήμα.

 

Η αλήθεια είναι οτι είναι η πρώτη συνάντηση στην οποία συμμετείχαμε, και νομίζω οτι θα το συνεχίσουμε και στο μέλλον. Το μόνο δυσάρεστο ήταν οτι ούτε και εγώ κατάφερα να γνωριστώ με άλλους γονείς αλλά ελπίζω αυτό να αλλάξει στο μέλλον.

 

Ευχαριστούμε και πάλι για αυτην την ξεχωριστή συνάντηση!!

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κυρία Στυλιανάκη μας, περάσαμε υπέροχα!!!!

(το φραντζολάκι μου που «χτυπιότανε» ευτυχισμένο μέσα στη πισίνα ακλουθώντας - με το δικό του τρόπο - της οδηγίες της εκπαιδεύτριας πρέπει να σας έπεισε για του λόγου μου το αληθές :P ).

Το καλύτερο μου όμως ήτανε η ομάδες με τα μωράκια…

Ένα τσούρμο υπέροχα στρουμπουλά λαχταριστά μωράκια με αδιάβροχες πάνες και μπουτάκια με διπλές που πλατσούριζαν ευτυχισμένα.

Το μόνο πρόβλημα που αντιμετώπισα ήτανε που έπρεπε να αντισταθώ να μην αρχίσω να τα δαγκώνω :lol: !!!

Σας ευχαριστούμε για άλλη μία φορά… θα τα ξαναπούμε – ελπίζω - σύντομα.

anna2303

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΟΛΟΥΣ!ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ.ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΝΕ ΕΡΘΟΥΝ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΤΟ ΥΓΡΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ.ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΟΜΩΣ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ.ΦΙΛΙΑ. :lol:

Ο ΖΑΧΑΡΕΝΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΟΥΝ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα!

Μικνατ τα δικα σου τα πετυχαα στον παιδοτοπο (εμ 2 σγουρομαλλικα δικα σου πρπει να ητανε :lol: ) αλλα οχι και εσενα.

 

Με κόκκινη πιπίλα ήσαστε;;; Μου έκανε εντύπωση, γέλασα με την πιπίλα! Έκατσε όμως ε;; Τον Ερμή δεν κατάφερα να τον ξεγελάσω και βγήκαμε και μετά μου κρατούσε και μούτρα για λίγο με κοιτούσε δολοφονικά :lol::lol:

Τα μεγάλα μου όντως ήταν στον παιδότοπο στα φουσκωτά καβάλα στο καβούρι και τσακώνονταν ποιός θα κάτσει :lol: κι ο Ερμής σε ένα ροζ αυτοκινητάκι καθισμένος ακίνητος :lol: Κι εγώ εκεί τρυγυρνούσα. Την επόμενη φορά :wink:

 

Μετά εγώ νύσταζα πολύ, ένα εικοσάλεπτο στο νερό και χαλάρωσα :lol::lol:

 

Και συμφωνώ με τα ταμπελάκια!! Ντρέπομαι να γυρνάω γύρω γύρω και να ρωτάω εσύ ποιός είσαι; :lol::lol::lol:

 

Τυχεροί είστε πάντων όσοι μένετε εκεί κοντά, είναι πολύ καλή φάση...

Link to comment
Share on other sites

micnat νομίζω οτι και εγώ σε γνώρισα! Τα παιδιά σου τα θυμάμαι που χοροπηδάγανε στο φουσκωτό, και η κόρη μου εκεί ήταν και χοροπήδαγε. Εγώ καθόμουνα με τον άντρα μου έξω στα τραπεζάκια και νομίζω οτι με τον άντρα σου λέγαμε για το μηχάμημα του καφέ ότι είναι χαλασμένο. Ελπίζω μόνο να μη κάνω λάθος ..... :oops:

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο σας τέλια οργάνωση και SUPER to η υπηρεσίες.

Περάσαμε πολύ καλά.............Ο Γιώργος το μπαρμπουνάκι τα πήγε πολύ καλά.

WATER POLO here we come :lol:

 

Η τελευταίοι τη ώρα τα μαζέψατε ???

line_m122_beg_17_time_1169701200_text_cce5e3e1ebe720ece1f6e9e120ef2047454f52474945.gif
Link to comment
Share on other sites

Και εμεις περασαμε πολυ ομορφα....το σαρδελακι μου το ευχαριστηθηκε οπως και εγω αλλωστε που χαζογελαγα ολη την ωρα.....

Επειδη μετα το μπανακι καθησαμε (ωστε να τον ταισω ) ειχα την ευκαιρια να γνωρισω μερικους γονεις και να συναντησω εντελω τυχαια και μια γνωστη μου κοπελα..

Ηταν η πρωτη μας συναντηση με το φορουμ και πραγματικα ηταν πολυ καλα και οργανωμενα....και οι μαμαδες οπως και η Μαρια Στυλαινακη ηταν γλυκυτατες....

Παντα τετοια....!!!

pEmXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Η χθεσινή μας συνάντηση ήταν η πρώτη με το φόρουμ και περάσαμε πραγματικά υπέροχα!! Το σαρδελλάκι - Γιώργος με το μαγιώ με τις κόκκινες ρίγες και τον μπαμπά του καταευχαριστήθηκαν το μπανάκι στην πισίνα :D:D

 

Ζήλεψα πραγματικά που λόγω εγκυμοσύνης απέφυγα την επαφή με την πισίνα για προφανείς λόγους... :oops:

 

Η οργάνωση ήταν πολύ καλή και οι οδηγίες των οργανωτών σαφείς. Τα αποδυτήρια πεντακάθαρα και ως εκ τούτου, τα μωρά και οι γονείς ευχαριστημένοι.

 

Ευχαριστούμε !!! :D:D

.pngdev142prs__.png
Link to comment
Share on other sites

micnat νομίζω οτι και εγώ σε γνώρισα! Τα παιδιά σου τα θυμάμαι που χοροπηδάγανε στο φουσκωτό, και η κόρη μου εκεί ήταν και χοροπήδαγε. Εγώ καθόμουνα με τον άντρα μου έξω στα τραπεζάκια και νομίζω οτι με τον άντρα σου λέγαμε για το μηχάμημα του καφέ ότι είναι χαλασμένο. Ελπίζω μόνο να μη κάνω λάθος ..... :oops:

Ναι, που κατάφερες και πήρες σοκολάτα τελικά :D

 

Γατούλα, εγώ θυμάμαι μόνο την πιπίλα δυστυχώς! Μου έκανε τόση εντύπωση που δεν πρόσεξα τη μαμά που κρατούσε το μωρό που φορούσε την κόκκινη κατακόκκινη πιπίλα στην πισίνα :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:) LENA75 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΟ ΣΑΡΔΕΛΑΚΙ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΓΛΥΚΑΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΓΙΟ (ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Ο ΜΟΝΟΣ ΜΕ ΜΑΓΙΟ.ΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΚΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΑΒΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΚΑΜΕΡΑ.ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΕΚΟΜΑΣΤΑΝ ΠΙΣΩ ΣΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΖΗΛΕΥΟΝΤΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΥ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ (ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ).(Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΦΟΡΑΓΕ ΕΝΑ ΦΟΡΜΑΚΙ ΤΟΥ ΠΑΟ)

Ο ΖΑΧΑΡΕΝΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΟΥΝ

Link to comment
Share on other sites

Ηταν πραγματικα υπεροχα!το δικο μου μπαρμπουνακι ξετρελαθηκε με τα παιχνιδια στο νερο.στο τελος δεν ηθελε να βγει!αφου αποφασισαμε να γραφτουμε σε γκρουπακι να γινει ασσος μεχρι το καλοκαιρι!Ηταν η πρωτη μας συμμετοχη σε συναντηση και μειναμε πραγματικα πολυ ευχαριστημενοι!μονο που και γω δυστυχως δεν ειχα τον χρονο να γνωρισω και αλλες μανουλες!Την επομενη φορα ελπιζω να μας δωθει η ευκαιρια!

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς μια χαρά περάσαμε και ας μην κάναμε μπανάκι. Ζωγραφήσαμε και παίξαμε στον παιδότοπο.

 

Βασικά δεν γνώρισα και κανέναν, εκτός από την underage... ούτε την Μαρία δεν κατάλαβα ποια ήταν :oops: Φαντάζομαι η ξανθιά κοπέλα στην γραμματεία ε; :)

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς μια χαρά περάσαμε και ας μην κάναμε μπανάκι. Ζωγραφήσαμε και παίξαμε στον παιδότοπο.

 

Βασικά δεν γνώρισα και κανέναν, εκτός από την underage... ούτε την Μαρία δεν κατάλαβα ποια ήταν :oops: Φαντάζομαι η ξανθιά κοπέλα στην γραμματεία ε; :)

 

Οχι,ηταν η μελαχρινη κοπελα(οχι αυτη που καθοδηγουσε τους γονεις με τα μωρα) με τα μακρια μαλλια...

pEmXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Με τη σειρά μου να γράψω κι εγώ ένα μεγάλο Μ Π Ρ Α Β Ο για την άψογη και καταπληκτική συνάντηση. Το κλίμα που επικρατούσε καθόλη την διάρκεια ήταν παραπάνω από οικογενειακό, παντού μανούλες , μπαμπάδες και λιλιπούτιοι κολυμβητές, συν κάποιες φουσκωμένες κοιλίτσες.

 

Ο χώρος καταπληκτικός, από την κουζίνα μέχρι και την τελευταία λεπτομέρεια, όλα μελετημένα, ακόμα και τα καρεκλάκια του φαγητού τα τιμήσαμε δεόντος καθώς οι βουτιές άνοιξαν την όρεξη :P.

 

Γνωριστήκαμε και κάποια άτομα μεταξύ μας, ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να καταφέρουμε να μιλήσουμε περισσότερο με όλους :wink:

 

Το σαρδελάκι και το δελφινάκι μου το κατευχαριστήθηκαν, όπως κι εμείς φυσικά

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς ως νέα μέλη θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε πολύ για αυτήν την πολύ ωραία συνάντηση & δραστηριότητα!! Πραγματικά η οργάνωση ήταν εξαιρετική, ο χώρος υπέροχος και όλα τα άτομα του κολυμβητηρίου ιδιαίτερα φιλικά!!!Το απολαύσαμε!!!

Συγχαρητήρια σε όλους, που συμμετείχαν στην οργάνωση αυτού του event και ΜΠΡΑΒΟ σε όλα τα μικρούλια μπαρμπουνάκια, δελφινάκια, λιθρινάκια...ήταν όλα τους ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ & πολύ γλυκά!!!

 

Άννα & Αμέλια

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αν και λίγο καθυστερημένα θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους τους υπέυθυνους (φορουμ και Γοργόνες και μάγκες) για την πολύ ωραία αυτή συνάντηση όπου όλα ήταν οργανωμένα οι κοπέλες εξυπηρετικές και δεν άκουσα κανέναν να διαμαρτυρηθεί ότι περίμενε πολύ ώρα. Ούτε καν για τον καφέ, που σου έβγαζε σκέτο νερό.

Εμείς περάσαμε πολύ όμορφα και ο μικρό το διασκέδασε στην πισίνα με τον μπαμπά του και εγώ ζήλευα το νερό τόσο που μου ερχόταν να βουτήξω.

Χάρηκα που ξαναείδα κάποια μέλη που είχα γνωρίσει πρόσφατα και λυπάμαι που δεν πρόλαβα να γνωρίσω και άλλα.

Ευχαριστουμε και περιμένουμε την επόμενη συνάντηση.

Kiki + George = Panagiotis + Maria

Link to comment
Share on other sites

am13 ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για το σαρδελλάκι μου!! Πραγματικά το ευχαριστήθηκε, αν και η πρώτη του φορά. Τον γράψαμε στο ΟΑΚΑ και θα ξεκινήσουμε από αρχές Απριλίου.

 

Ο Πανάθας σας ήταν ένας κούκλος!!! Ελπίζω να τα πούμε σε άλλη συνάντηση.

 

Φιλιά πολλά!!

.pngdev142prs__.png
Link to comment
Share on other sites

LENA75 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙΓΩ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ.ΠΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΕΣ?ΩΡΑΙΑ ΘΑΝΑΙ ΤΑ ΣΑΡΔΕΛΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΠΑΡΕΑ ΠΛΑΤΣΟΥΡΙΖΟΝΤΑΣ. :D

Ο ΖΑΧΑΡΕΝΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΟΥΝ

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς τελικά γραφτήκαμε στο ΟΑΚΑ γιατί είναι πολύ πιο κοντά μας. Κάναμε πρώτο μάθημα την παρασκευή και ήταν πολύ ωραία! Εσείς Λένα ποιές μέρες θα πηγαίνετε?Αν θέλεις στείλε π.μ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...