Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Νοικοκυρες σε απογνωση fαn club


Recommended Posts

Το βλεπετε?σας αρεσει?

εγω εχω κολλησει και καθε εβδομαδα περιμενω το νεο επεισοδιο :D:D

 

υπαρχουν κοπελες που βρισκουν ομοιοτητες και κοινα

με την Μπρι,την Σουζαν,Την Γκαμπριελ,την Λυνετ και την Ιντι?

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κι εγω την βλεπω καθημερινα στον καθρεφτη του μπανιου μου... γενικοτερα ειμαι μια φρικαρισμενη μανα-συζυγος-νοικοκυρα και σε απογνωση.... ολα σ'ενα νοικοκυρεμενα...

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το βλέπω και έχω βάλει στο κινητό μου την μουσική της σειράς ως ήχο κλήσης.

Ταυτίζομαι με την Σούζαν σε αρκετά θέματα και λιγότερο με την Μπρι. Θεωρούσα λίγο αντιπαθητική την Λινέτ αλλά μου έγινε συμπαθής με την ασθένειά της. Η Γκαμπριέλ είναι όλα όσα εγώ δεν πρόκειται ποτέ να γίνω. Όμορφη, πλούσια και τεκνατζού! :cool:

Grow up and get a life!

Link to comment
Share on other sites

ο τιτλος ειναι ολα τα λεφτα.

και εγω με τη σουζαν βρισκω αρκετα κοινα,μακαρι να εμοιαζα την Μπρι στη μαγειρικη και στη νοικοκυροσυνη!

οσο για την Γκαμπριελ αστο ουτε πλησιαζω.μου αρεσει η λυνετ που κανει τα παντα για την οικογενεια της.

Περιμενω τις τριτες πως και πως

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια .Το εβλεπα μεχρι περσι στη ΝΕΤ

Αρχισαν καινουρια εποισοδια;;;;;Τι εχασα ,τι γινεται;;;Μια περιληψη please.Καθε Τετάρτη το έχει πάλι;;;Ευχαριστω

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites

!!!!

Το έβλεπα φανατικά μέχρι που άρχισα να κατεβάζω τα καινούρια επεισόδια από το νετ, τώρα παίζει ο 5ος κύκλος, αλλά δεν έχω καιρό να τα δώ :lol::lol:

 

Εγώ είμαι Λινέτ σε πολλά, μου λείπει λίγη δυναμικότητα (και ένα παιδί :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια!΄Εχω δει από το διαδίκτυο έως και τα 13 πρώτα επεισόδια του 5ου κύκλου. Τα παρακολουθώ δηλαδή παράλληλα με το πώς προβάλλονται στην Αμερική. Μου αρέσει πολύ αυτή η σειρά!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

΄Εχω δει από το διαδίκτυο έως και τα 13 πρώτα επεισόδια του 5ου κύκλου.

 

Καλημέρα και από εμένα. Κι εγώ φανατική! Από τους χαρακτήρες μάλλον η Λινέτ είναι η πιο... γήινη γιατί όλες οι άλλες είναι λίγο... τραβηγμένες από τα μαλλιά!!!

.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...