Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1801

 

πως σας φαινεται αυτο; πως θα μαθουμε κ για το τοποκο καταστημα τι εννοει;..αν ειναι καλη η ποιοτητα κ οχι πλαστικουρα πολυ μ αρεσει..εσεις τι λετε; για νυφικο το θελω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1801

 

πως σας φαινεται αυτο; πως θα μαθουμε κ για το τοποκο καταστημα τι εννοει;..αν ειναι καλη η ποιοτητα κ οχι πλαστικουρα πολυ μ αρεσει..εσεις τι λετε; για νυφικο το θελω

 

Ειναι τελειο!Τετοια φορεματα και νυφικα μου αρεσουν!που δεν ειναι Φορτωμενα και φουντωτα αλλα πιο απλα αλλα και σεξυ και αερινα!!!!Μακαρι να ειναι καλα!!!!

 

Να σας πω?οταν ηταν να βρω για μενα νυφικο βρε κοριτσαρες ειδα τιμες και τα επαιξα/!!!και θα το βαλεις πραγματικα μια φορα και για λιγες ωρες!Πειτε με τσιγκουνα αλλα δεν τα εδωσα....

Πηγα σε μια μοδιστρα και μου εραψε ενα φορεμα νυφικο απλο αερινο γιατι ηταν να γινει ο γαμος σε νησι.Εδωσα 450 ευρω.

Ισως αν μου αρεσαν τα φουντωτα πριγκιπικα νυφικα να ειχα παρει.γιατι κατι τετοιο και μοδιστρα παλι πολλα σου παει.αλλα δεν ξερω...μου κανει καπως για μονο μια μερα τοσα χρηματα...ισως γιατι δεν εχω και παραπανω χρηματα...δεν ξερω.Μετραει και αυτο.

Οι τιμες ειναι τρελες!Και δυστυχως γινονται τρελες απο το κερδος που κρατανε.Θα μου πεις πληρωνουν ενοικια ρευματα υπαλληλους και τα λοιπα.Εμενα ομως δεν με ενδιαφερει καθολου.....το κεδρος τους ειναι τρελο.

Εχω νευριασει πολυ γιατι κοιταω και της βαφτισης βρε κοριτσια μια λαμπαδα 100 ευρω και ειναι ενα κερι με τουλι....το κερι εχει 20 ευρω...και 10 τα τουλια και πολλα εβαλα....

 

Οτι μπορω περνω απο το ιντερνετ και απο το εξωτερικο.Βαρεθηκα να πληρωνω τζαμπα.

Link to comment
Share on other sites

το κερι εγω το ειχα παρει 4 ευρω!αστα να πανε! κ εγω ετσι σκεφτομαι ..πλεον!στα 20 μπορει να ηθελα να ειμαι η πριγκηπισσα σισι!χα χα! καλο δεν ειναι το φορεμα;;μου βγηκαν τα ματια με το σαιτ,δεν ειναι κ πολυ καλοφγταγμενο κ δεν ξερεις σε ποια σελιδα εισαι.. για πες για τη μοδιστρα..υπαρχει σαν σκεψη κ αυτο,ελεγα μηπως εκανα κατι σαν το παραπανω , με το μπιυστο,στραπλεξ κ απο κατο μουσελινα αλλα να ναι 2-3 φυλλα ανακατεμεννα μεταξυ τους..πχ εχω ενα φορεμα που το τελειωμα ξαναγυριζει και ενωνεται στο μπουστο.ενα κομματι το κανει,τα υπολοιπα ειναι κατω..αν καταλαβατε τιποτα..!; λεω να βαλω κ στωτο πεδιλο αν ταιριαζει να ειναι λιγο πιο ..χυπικη υποθεση!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα λες να ήξερε αυτή και γεωγραφία και να ήξερε για την Ελλάδα και την Αθήνα λεπτομέρειες ??? Χλωμό το κόψω τελείως όμως///να το παραγγείλεις και αν δεν είνα τελικά και τόσο καλό στην πράξη για νυφικό ...κόφτο και κάντο φόρεμα ....

εγώ στο γάμο μου έραψα νυφικό ( καλά ήταν τέλειο δεν το συζητώ ) σε έλληνα γνωστό σχεδιαστή και πλήρωσα 6.000? ναι καλά κατάλαβες ..... ήθελα κάτι ιδιαίτερο είπα μια φορά θα παντρευτώ και το χρυσοπλήρωσα έκανε΄αίσθηση δεν λέω ...αλλά τώρα το βλέπω στην ντουλάπα να κρέμεται και κλαίω τα λεφτά ....με αυτά τα λεφτά θα αγόραζα όλο το μαγαζί της Κινέζας να έχω ρούχα μέχρι τα βαθιά γεράματα και πλέον!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώρα λες να ήξερε αυτή και γεωγραφία και να ήξερε για την Ελλάδα και την Αθήνα λεπτομέρειες ??? Χλωμό το κόψω τελείως όμως///να το παραγγείλεις και αν δεν είνα τελικά και τόσο καλό στην πράξη για νυφικό ...κόφτο και κάντο φόρεμα ....!!!

 

μπορεινα ξερει οτι υπαρχουν στην αθηνα. ελπζω να μην εννοει κανενα κινεζικο στην ομονοια!!το μονο που φοβαμαι ειναι μηπως το κατω μερος απο το φορεμα ειναι αυτο το μαλακο-πλαστικο-ναυλον..καταλαβατε;...

Link to comment
Share on other sites

κστερινα...το βρηκα στο ιντερνετ αλλα δεν θυμαμαι που...ελεγε 650 ευρω...

το κερι που λες λαμπαδες απο που το πηρες?

αυτο που λες για το υφασμα οτι φοβασαι μην ειναι αυτο το πλαστικοειδες σκεφτομαι κ εγω.Αλλα οπως εγραψα παραπανω...θα ρισκαρω και θα ελπιζω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μεταφέρθηκαν καποιες δημοσιευσεις οι οποίες περιείχαν δυσφήμιση εταιρείας,

στο αρχείο και αποδόθηκαν κάρτες. Παρακαλούμε κρατήστε την συζήτηση στην θεματολογία του αρχικού ερωτήματος. Για γενικότερες συζητήσεις περι τιμών και προέλευση και ποιότητα φορεμάτων ή άλλων προιόντων σε σχέση με Κίνα, ή νυφικών φορεμάτων, ανοίξτε νέο τόπικ.

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να παραγγειλω αυτο..μου ειπαν οτι ειναι σιφον.

 

ποιο υφασμα ειναι αυτο; http://www.jessicabrides.com/catalog/product_search.asp

 

το 9781 ειναι

νομιζω οτι δειχνει πολλα η σελιδα..

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να παραγγειλω αυτο..μου ειπαν οτι ειναι σιφον.

 

ποιο υφασμα ειναι αυτο; http://www.jessicabrides.com/catalog/product_search.asp

 

το 9781 ειναι

νομιζω οτι δειχνει πολλα η σελιδα..

 

 

 

δεν μπορω να το δω...δεν μου ανοιγουν ολες οι σελιδες.....

Σιφον εινα ιτο λεπτο αερινο υφασμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έτσι είναι casperaki ...Τιο σιφόν έιναι λεπτό αέρινο που στην καλύτερη περίπτωση είνια ολομέταξο ...αλλά επειδή είναι πανάκριβο και πολύ ευαίσθητο συνήθως είναι συνθετικό ....για να αντέχει κιόλας .....αυτό είναι σίγουρα συνθετικό σε αυτή την τιμή ....αλλά μερικές φορές είναι καλής ποιότητας δεν φαίνεταο ψεύτικο ...

 

αυτό το site το pay pal έτσι θα το ψάξω ,,,,,δίνει οδηγίες το ίδιο το site ?

 

μου ειπε κ εμενα οτι ειναι σιφον συνθετικο.δεν ειμαι σιφουρη πιο ειναι..εσυ που το ξερεις ειναι ομορφο;δηλ δε φαινεται πλαστικο ;

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει συνθετικό σιφόν καλής ποιότητες που φαίνεται ωραίο΄...δεν το καταλαβαίνεις σχεδόν .....και κακής ποιότητας που δεν βλέπεται ....όμως δεν νομίζω να είναι χάλια

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚ ===========7423... ayto μας το ειχες δειξει και ελεγες χωρις ουρα.Αυτο μου αρεσει πιο πολυ απο ολα

Εσυ ψαχνεις νυφικο και για βαφτιση???μπερδευτηκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελικά θα πάρω το 2057 αλλά σε άλλο χρώμα. Μάλλον σε γκρι ανοιχτό. Μα το έχω ερωτευτεί αυτό το φόρεμα. Ελπίζω μόνο να στρώνει καλά και να μην με κάνει τεράστια...

Link to comment
Share on other sites

Καλά εχω συγκινηθει πολύ...

Πααααααρα πλύ...

Καθως σερφάρω στο εν λόγω σαιτ, μπήκα μεσα στο maggie sotterro που το εχει ως επιλογή στην ακρη, και λέω "δεν κοιτάω μήπως βρω και το δικο μου;" και με μεγάλη μου χαρά το βρήκα...είναι αυτό :-)

http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1407

 

Μπορώ λοιπόν να σας πω οχι για την τιμη γιατί εκει θα τα πάρω στο κρανιο αλλά για την ποιότητα...λοιπόν ειναι ενα πολύ βαρυ νυφικό με απίθανο ύφασμα τελεια εφαρμογή σε white diamont χρωμα ...

Αν λοιπόν έρχονται ετσι απο την εταιρία και δεν ειναι απομίμηση- δεν μπορώ να το ξερω γιατι εγω δυστυχώς το πήρα απο Ελλάδα- τοτε μιλάμε για το 1/17 της τιμης και βααααλε...:evil:

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά εχω συγκινηθει πολύ...

Πααααααρα πλύ...

Καθως σερφάρω στο εν λόγω σαιτ, μπήκα μεσα στο maggie sotterro που το εχει ως επιλογή στην ακρη, και λέω "δεν κοιτάω μήπως βρω και το δικο μου;" και με μεγάλη μου χαρά το βρήκα...είναι αυτό :-)

http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1407

 

Μπορώ λοιπόν να σας πω οχι για την τιμη γιατί εκει θα τα πάρω στο κρανιο αλλά για την ποιότητα...λοιπόν ειναι ενα πολύ βαρυ νυφικό με απίθανο ύφασμα τελεια εφαρμογή σε white diamont χρωμα ...

Αν λοιπόν έρχονται ετσι απο την εταιρία και δεν ειναι απομίμηση- δεν μπορώ να το ξερω γιατι εγω δυστυχώς το πήρα απο Ελλάδα- τοτε μιλάμε για το 1/17 της τιμης και βααααλε...:evil:

 

 

Πολυ ομορφο το νυφικο!

Μην στεναχωριεσαι ομως!Ειπαμε!το κινεζικο ειναι κοπιες!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ casperaki μου...

Ναι όταν το ειδα κάτι σκίρτησε μεσα μου...σαν έρωτας...

Ποιος όμως το λέει οτι είναι κόπιες...Ενα σαιτ που υπονομεύτηκε η αγοραστική του δύναμη;;;

 

Θα ηθελα πολύ απο μια πιο αξιόπιστη πηγη -ετσι απλώς απο περιεργια, εγώ παντευτηκα αρα δεν με ενδιαφέρουν πλέον τα νυφικά...-να μάθω αν αυτο που κάποια αγόρασε είναι όντως ετσι όπως το ειδε στην φωτο...

 

Λύστε μου σας παρακαλώ αυτη την απορία!!!!

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγγελουδια εγω που τους εστειλα μνμ αν μπορουν να μου φτιαξουν φορεμα που δεν εχουν στο σαιτ μου ειπαν ναι...επισης μου ειπαν οτι ολα τα φορεματα τα φτιαχνουν σε οτι υφασμα και χρωμα θελω....οποτε?δεν ειναι τα γνησια....ετσι καταλαβαινω εγω....

Ολα τα φορεματα εχουν την ιδια τιμη και ολα τα νυφικα επισης....

Αν θελεις να τους στειλω κ μνμ να μου απαντησουν οι ιδιοι αλλα ειμαι 99 τοις εκατο οτι δεν ειναι των οικων.Ειναι προφανες μετα απο αυτα που σου ειπα και επισης δεν πιστευω οτι το κρατανε κρυφο ....νομιζω οτι και αυτοι να τους ρωτησω θα μου πουνε το ιδιο

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...