Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

Εγώ τελικά θα πάρω το 2057 αλλά σε άλλο χρώμα. Μάλλον σε γκρι ανοιχτό. Μα το έχω ερωτευτεί αυτό το φόρεμα. Ελπίζω μόνο να στρώνει καλά και να μην με κάνει τεράστια...

 

πολυ ωραιο!απλα ειναι καθισμενη κ δε φαινονται λεπτομεριες,αλλα μ αρεσει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ τελικά θα πάρω το 2057 αλλά σε άλλο χρώμα. Μάλλον σε γκρι ανοιχτό. Μα το έχω ερωτευτεί αυτό το φόρεμα. Ελπίζω μόνο να στρώνει καλά και να μην με κάνει τεράστια...

 

Φαίνεται πολύ όμορφο!

 

Εγώ έχω πάθει πλακα με αυτό

 

έχει καμιά σας το τηλ της Angelina να τη ρωτήσω από ποιον οίκο το έχει πάρει??? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται πολύ όμορφο!

 

Εγώ έχω πάθει πλακα με αυτό

 

έχει καμιά σας το τηλ της Angelina να τη ρωτήσω από ποιον οίκο το έχει πάρει??? :lol: :lol: :lol:

 

 

ωχ τώρα το είδα ότι είναι βιντεάκι!

Είναι το πράσινο φόρεμα που δείχνει στα 35 δευτερόλεπτα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με ενδιαφερει παρα πολυ το κινεζικο σιτ αλλα ειναι παρα πολυ αργο να το ανοιξω. Θα ηθεαλ ενα απλο λιτο και κοντο (καταπροτιμηση ισιο) φορεμα, εαν εχεται δει κατι, ευχαριστως να μου δωσετε το κωδικο.

Link to comment
Share on other sites

Για παραγγελια απο το Jessicabrides, χρεωνεται μονο μια φορα τα εξοδα αποστολης (οσα κομματια και εαν παρουμε?) εαν ναι μηπως μπορουμε να μαζευτουμε για να δωσουμε μονο μια παραγγελια και ετσι να μειραστουμε τα εξοδα αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα!! Λοιπόν είμαι ένα 1,60 και 58 κιλά. Στη βάπτιση φορούσα ένα φόρεμα στραπλες με δύο χοντρές τιράντες που ξεκινούσαν από τη μέση του στήθους και κατέληγαν ασσύμετρα πίσω. Όταν είδα τις φωτογραφίες έφριξα. Ξεχείλιζαν τα κρέατα από τα μπράτσα και κάτω από τη μασχάλη. Οπότε αν είσαι γεματούλα οι καλύτερες επιλογές είναι το κόκκινο και το μωβ που κρύβουν στους ώμους. Εγώ την πάτησα γι αυτό στο προτείνω. θεωρώ ότι το κόψιμο τους και κόβει και κολακευει αν έχεις κατιτις παραπάνω. και το λευκό είναι ωραίο αρκεί να μην έχεις μεγάλη περιφέρεια. τώρα για το χρώμα πιστευω ότι για βάπτιση καλό είναι να είναι κάτι χαρούμενο και φωτεινό. Αλλά αν εσύ νιώθεια καλά με σκούρα χρώματα ότι νομίζεις. Με το καλό!!!

an1cCw--SeR1210MTE5ZGx6fDI1ODQ5MDgwZGF8T3VyIGFuZ2VsIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

παρακολουθω την συζητηση γιατι θα μπω κι εγω σιγα-σιγα στην αναζητηση για φορεμα γαμου-βαπτισης,αλλα αντιμετωπιζω το εξης σπαστικο προβλημα:δεν μπορω με τιποτα να μπω στο jessica brides!!!!!

ουτε καν τα λινκ που βαζετε δεν μου ανοιγει!!!!!!!!!

το εχει αντιμετωπισει καποια απο εσας αυτο;

μου εχετε αναψει φωτιες με τις τιμες τους κ με τις ωραιες φωτο,και κοντευω να σκασω:evil::evil::evil:

fBaep3.png

 

uwK7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το 1768 μου αρεσει αλλα με την προυποθεση οτι ειστε λεπτες και δεν πεταει τιποτα.Ειναι και στενο και σατεν!Αν δεν εχετε κιλακια παραπανω το βρισκω πολυ ωραιο και κομψο αλλα και σεξυ!

 

Αυτο εδω

http://img269.imageshack.us/img269/3023/blbtgzgbmkkgrhquhdses4u.jpg

σας κανει για παραλια?ειναι too much?

εμενα γενικως οτι εχει πολλα χρωματα και σχεδια τρελενομαι...ο αντρας μου με λεει κιτσαριο!!!!(ναι ειναι πολυ γλυκος το ξερω!!!)

Link to comment
Share on other sites

το 1768 μου αρεσει αλλα με την προυποθεση οτι ειστε λεπτες και δεν πεταει τιποτα.Ειναι και στενο και σατεν!Αν δεν εχετε κιλακια παραπανω το βρισκω πολυ ωραιο και κομψο αλλα και σεξυ!

 

Αυτο εδω

http://img269.imageshack.us/img269/3023/blbtgzgbmkkgrhquhdses4u.jpg

σας κανει για παραλια?ειναι too much?

εμενα γενικως οτι εχει πολλα χρωματα και σχεδια τρελενομαι...ο αντρας μου με λεει κιτσαριο!!!!(ναι ειναι πολυ γλυκος το ξερω!!!)

:lol::lol::lol:

Κι εμένα μου λέει, αυτό θα πάρεις; Αυτό είναι καρναβαλίστικο. :lol:

Μου αρέσουν πολύ τα φλοράλ αλλά αυτό δεν μου αρέσει. :roll:

Μου άρεσε πολύ αυτό που είχες βάλει όταν άνοιξες το θέμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!Οι τιμές που αναγράφονται είναι σε ευρώ?Στην οθόνη μου εμφανίζει κάτι περίεργα σύμβολα.Πόσο είναι τα μεταφορικά?Είναι στάνταρ?Ευχαριστώ!

ouQHp3.png

w1tfp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια,

να κανω μια ερωτησουλα στα κοριτσια που παρελαβαν παραγγελια απο το jessica brides.

Πως σας τα στειλαν τα φορεματα, με κούριερ ή με ταχυδρομειο? Γιατι προπερσι που ειχα παραγγειλει ενα φορεμα απο αμερικανικο site πληρωσα εκτελωνισμο, οσο μου κοστισε το φορεμα. Νομιζω πως αν στο στειλουν με ταχυδρομειο δεν εκτελωνιζεται.

MF88p3.png

 

Hf3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω θελω την γνωμη σας βρε κοριτσια. Ειδα ενα φορεμα και μου αρεσε παρα πολυ και μου πηγαινε ιδιαιτερα αλλα ειναι λευκο. Πειραζει να βαφτιζεις τον γιο σου και να φορας λευκο φορεμα???? Μηπως θα φαινομαι ντυμενη για νυφη αντι για μαμα του γιου μου???? Το θελω για την βαπτιση του γιου μου τελος Μαιου. Να σημειωσω οτι το λευκο σαν χρωμα μου παει τρελα.

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω θελω την γνωμη σας βρε κοριτσια. Ειδα ενα φορεμα και μου αρεσε παρα πολυ και μου πηγαινε ιδιαιτερα αλλα ειναι λευκο. Πειραζει να βαφτιζεις τον γιο σου και να φορας λευκο φορεμα???? Μηπως θα φαινομαι ντυμενη για νυφη αντι για μαμα του γιου μου???? Το θελω για την βαπτιση του γιου μου τελος Μαιου. Να σημειωσω οτι το λευκο σαν χρωμα μου παει τρελα.

 

Φυσικά και να το φορέσεις!!! Εδώ εγώ, - που έλεγα σε προηγούμενες συζητήσεις με τις φίλες μου, πως αποκλείεται να το κάνω- τελικά φόρεσα μαύρο φόρεμα στη βάπτιση του γιου μου.:cool: Έλεγα πως δεν κάνει η μαμά να φοράει μαύρο κλπ αλλά τελικά δεν έβρισκα άλλο που να μου αρέσει και εκείνο μου πήγαινε πολύ!! (Ήταν στράπλες, είχε και μια μεγάλη χρυσή "ζώνη" με μικρές πετρούλες στη μέση και "έσπαγε" κάπως η μαυρίλα) :mrgreen:

Να φορέσεις κάτι, που σε κάνει να αισθάνεσαι όμορφα και άνετα.

Όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια....ο Θεός γελάει!

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα επειδη μου αρεσει πολυ δεν θελω να ψαξω αλλο χρωμα. Απλα σκεφτομουνα μηπως φαινομαι υπερβολικη με λευκο φορεμα. Ειναι ομως πολυ ωραιο και σαν γραμμη αλλα και το μπουστο του ειναι φανταστικο. Εχει ενα σχεδιο με σβαροφσκι διαφανα που καλυπτουν τον ενα ωμο. Αυτο ειναι το σχεδιο του και δεν χρειαζεται τιποτα αλλο για στολιδι. Ισως ενα σκουλαρικι μονο. Το υπολοιπο φορεμα ειναι απο λευκο καλο υφασμα. Κομψο και στενο μεχρι την μεση και ανοιγει κατω σαν μπαλουν και ειναι μινι.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν μου φαίνεται υπερβολικό. Και αφού είναι και μίνι όπως λες, γίνεται αυτομάτως πιο ανάλαφρο. Ακούγεται πολύ όμορφο και μοντέρνο - ειδικά η λεπτομέρεια με τις πέτρες στον ώμο, μου αρέσει πολύ-.

Να το πάρεις, να το φορέσεις και να είσαι μια μαμά-Θεά!!!:D

Όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια....ο Θεός γελάει!

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα επειδη μου αρεσει πολυ δεν θελω να ψαξω αλλο χρωμα. Απλα σκεφτομουνα μηπως φαινομαι υπερβολικη με λευκο φορεμα. Ειναι ομως πολυ ωραιο και σαν γραμμη αλλα και το μπουστο του ειναι φανταστικο. Εχει ενα σχεδιο με σβαροφσκι διαφανα που καλυπτουν τον ενα ωμο. Αυτο ειναι το σχεδιο του και δεν χρειαζεται τιποτα αλλο για στολιδι. Ισως ενα σκουλαρικι μονο. Το υπολοιπο φορεμα ειναι απο λευκο καλο υφασμα. Κομψο και στενο μεχρι την μεση και ανοιγει κατω σαν μπαλουν και ειναι μινι.

 

Πολύ όμορφο μου ακούγεται...

οχι απλά δε με χαλάει να φοράει η μαμία λευκό φόρεμα, αλλά μου αρέσει κιόλας η ιδέα! Μπορεί και να σε ακολουθήσω και εγώ!

Ενα ευχαριστώ και στα κορίτσια που "εξαιτίας" τους ανακάλυψα τα raxevsky. Mα τι ωραία φορέματα είναι αυτά!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω κοριτσια μου γιατι δεν ημουν σιγουρη αν παει λευκο σε βαπτιση αλλα μου αρεσει το ατιμο πολυ. Ειναι ιδιαιτερο κοματι γιατι μου τονιζει και τα δυνατα μου σημεια. Ασε που σπανια εχω υπαρξει τοσο αδυνατη οσο ειμαι τωρα και να μπορω να βαλω λευκο χωρις να περισσεουν κιλα. Κατι καλο βγηκε και απο το ξενυχτι 11 μηνων.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω κοριτσια μου γιατι δεν ημουν σιγουρη αν παει λευκο σε βαπτιση αλλα μου αρεσει το ατιμο πολυ. Ειναι ιδιαιτερο κοματι γιατι μου τονιζει και τα δυνατα μου σημεια. Ασε που σπανια εχω υπαρξει τοσο αδυνατη οσο ειμαι τωρα και να μπορω να βαλω λευκο χωρις να περισσεουν κιλα. Κατι καλο βγηκε και απο το ξενυχτι 11 μηνων.

 

Οι καλύτεροι λόγοι για να το φορέσεις.:mrgreen: Με το καλό!!!!

Όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια....ο Θεός γελάει!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...