Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΧΩΡΙΣΜΟΣ......


fistikaki

ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΤΕ  

1.163

  1. 1. ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΤΕ

    • ΝΑΙ
      976
    • ΟΧΙ
      586


Recommended Posts

Συγνωμη που θα επεμβω θελω να σου μιλησω σαν αδελφη... Λοιπον εισαι πολυ μικρη και για μενα η σκεψη μου ειναι πως αυτη η σχεση ειναι χαμενος κοπος... Απορω πως ανεχτηκες τοσα ψεματα... Εισαι σιγουρη οτι μονο αυτα ηταν τα ψεματα του? Για μενα ειναι απαραδεκτο οτι δεν παραδεχτηκε οτι εχει παιδι... Εσυ τι ζητας απο αυτον?Θες να παντρευτεις και να κανεις οικογενεια μαζι του? Τον εμπιστευεσαι? Επισης μην ξεχνας οτι εχει και ενα παιδι και παντα θα υπαρχει.. θα πρεπει να στεκεται διπλα του ως πατερας. εσενα τωρα μπορει να μην σε ενοχλει αυτο... Αργοτερα ομως μπορει να σε πειραζει...

Εισαι πολυ μικρη και δεν εχεις αλλες υποχρεωσεις.. Για μενα ειναι λαθος να βαζεις τετοια προβληματα στη ζωη σου... Βρες καποιον κοντα στην ηλικια σου και κανε τη ζωουλα σου.. Δεν λεω οτι δε θα σε πειραξει, αλλα ολα ξεπενιουνται και αξιζεις κατι καλο!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 535
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αν δεν ειναι ετσι οταν το μαθω σιγουρα θα τον αφησω κι οχι γιατι με νοιαζει, εφοσον ειχε χωρισει πριν μπλεξουμε αλλα επειδη σιχαινομαι τα ψεμματα και του το ειχα ξεκαθαρισει απο το πρωτο ραντεβου μας!!!

Αν όντως σιχαίνεσαι τα ψέμματα, δεν σου φαίνεται, καθώς ο άνθρωπος αυτός σε έχει φλομώσει στο ψέμμα κι εσύ παραμένεις δίπλα του.

 

Έχω την εντύπωση ότι αν δεν απομακρυνθείς όσο είναι καιρός, σε λίγα χρόνια θα είσαι στη θέση της πρώην συζύγου του.

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως σιχαίνεσαι τα ψέμματα, δεν σου φαίνεται, καθώς ο άνθρωπος αυτός σε έχει φλομώσει στο ψέμμα κι εσύ παραμένεις δίπλα του.

 

Έχω την εντύπωση ότι αν δεν απομακρυνθείς όσο είναι καιρός, σε λίγα χρόνια θα είσαι στη θέση της πρώην συζύγου του.

 

Συμφωνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Απλά μέχρι τώρα γαι πολλούς λόγους είχα αποφασίσει να μη κάνω ποτέ παιδιά και οικογένεια, επειδη οι οικογενειακες μου εμπειριες δεν ήταν οι καλύτερες και με αυτόν ένιωσα ότι τα θέλω... και τα συζητάμε και επειδη τον βλέπω κάθε φορα που εχουμε το παιδι του τι πατερας είναι το θέω ακομα περισσότερο. Ξερω καλα ποσα ψέμματα μου είπε απλά σέφτομαι και κάθε φορα που μου φεροταν καλά. οταν ειμαι άρρωτση τα φροντιζει ολα. οταν πηγε κατι στραβα τις πανελληνιες καθοταν με τις ωρες και με κρατουσε αγκαλια. οταν μετακομισα με βοηθησε να στησω τα παντα. και απλά ότι κι αν εχει γίνει κάθε πρωι που με ξυπναει γλυκά γιατι πρέπει αν φύγουμε (και δε ξυπναω ευκολα) και μου μιλαει τρυφερα....ή οταν μου φτιάχνει καφέ θυμαμαι γιατι είμαι μαζί του γιατι ποτε κανενας δε μου εχει φερθει με τρυφεροτητα οπως αυτός. και οταν εχουμε στο σπιτι τον γιο του είμαστε πραγματικά σαν μια οικογενεια και ειμαστε πολυ ευτυχισμενοι. Αλλα θελω πολλες φορες να τον σπασω στο ξυλο

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις βρεί έναν πατέρα στο πρόσωπό του και όχι τόσο ένα σύντροφο?

Είσαι πολύ μικρή για να λές με τόση σιγουριά οτι δεν ήθελες να κάνεις οικογένεια και με αυτόν σου βγήκε η ανάγκη αυτή! Μάλλον είναι και ο πρώτος σου έρωτας και έχεις κολλήσει αρκετά!

Εσύ θα ήθελες τώρα να κάνεις οικογένεια και παιδιά? Νομίζεις οτι είσαι έτοιμη?

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εκεινος αυτο μου λέει . πως δεν ήθελε να με χασει... και πως αν ειμαι καλυτερα μακρια του να τον αφησω γιατι με αγαπαει και θελει να ειμαι καλα. και εγω θελω να είμαι μαζι του... και θα το προσπαθησω απλα καποιες φορες με παιρνει πολύ από κατω..

 

Mε συγχωρείς, αλλά αυτό κι αν δεν ακούγεται κάπως! Κανείς που θέλει πραγματικά να είναι με κάποια/ον, δεν θα πει ποτέ "Άφησέ με, αν είσαι καλύτερα μακριά μου" Ξέρεις τι νομίζω; Αυτός έχει βολευτεί μαζί σου, λουκουμάκι είσαι για τον 38άρη και σε παίζει όσο μπορεί. Και να σου πω και κάτι άλλο; Κι από την αρχή να σου είχε πει ότι είναι παντρεμένος με παιδί κι ότι ετοιμάζει το διαζύγιο, το πιο πιθανό είναι να είχες μείνει μαζί του. Όλα τα υπόλοιπα είναι δικαιολογίες.

 

Βρες έναν ελεύθερο συνομήλικό σου που να μη σου λέει τόσα ψέματα και ξεκίνα μια νέα σχέση με καλές βάσεις από την αρχή. Δεν έχεις εμπειρίες για να μπορείς να κρίνεις έναν άνθρωπο. Αν μπορούσες να κρίνεις, θα τον είχες στείλει από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως ναι να μη ξέρω τελικά να κρίνω καθόλου τους ανθρώπους.... ίσως ανέχομαι πράγματα που δε θα έπρεπε... ίσως κάνω λάθος και κάποια στιγμή θα το πληρώσω... αλλά στ κα΄τω κάτω τα λάθη μας κάνουν όμορφη τη ζωή μας.... δε πρόκειται να μπω σε γυάλα και να ελεγχω τα πάντα γύρω μου... θα αγαπήσω και θα αγαπηθώ και θα κάνω λάθη αλλά δε με νοιάζει γιατι θα ξέρω ότι εγω θα έχω ζήσει τη ζωή μου μέχρι το μεδούλι... δε θα φοβηθώ την αγάπη επειδή με πλήγωσε... επειδή με πλάνεψε... δε θα αρνηθώ εκείνον επειδή κάνει λάθη επειδή δεν είναι τέλειος... επειδη δε μου δίνει πάντα ότι θέλω,ζητάω, ή αξίζω....αλλά θα το ζήσω κι όσο κρατήσει... ίσως κρατήσει μια μέρα ακόμη ή για πάντα... ίσως να είναι το μεγαλύτερο λάθος της ζωης μου... αλλά ποτέ δε θα μετανιώσω.... γιατί; απλά έτσι είναι η αγάπη και στο κάτω κάτω έτσι είναι η ζωή... δε πρόκειται να γίνω σαν αυτούς που αφήνουν τη ζωή να τους προσπεράσει.... μπορεί να είμαι 19 αλλά ξέρω τι είμαι, που είμαι και που θα ήθελα να είμαι... και η απάντηση είναι μια εκεί....μαζί του!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν θελει κανεις να σε κρινει ολοι κανουμε λαθη. η ζωη ειναι δικη σου και την κανεις οτι θες εσυ. και ολοι μαθαινουμε οσο μεγαλωνουμε απλα ολες αυτες οι γυναικες που σου απαντησαν εχουν περισσοτερες εμπειριες και ειναι λογικο να γνωριζουν και περισσοτερα πραγματα. αλλωστε ενας τριτος παντα βλεπει πιο καθαρα τα πραγματα απο αυτον που τον αφορα αμεσα το ζητημα. το θεμα ειναι οτι εισαι ερωτευμενη και οσο ωραιο ειναι αυτο το συμαισθημα αλλο τοσο ειναι και ο χειροτερος οδηγος οταν βεβαια υπαρχουν προβληματα μεσα σε μια σχεση.απλα σε τυφλωνει και δεν βλεπεις τα αυτονοητα.η ουσια ειναι οτι στο τελος θα κανεις αυτο που σου λεει η καρδια σου γιατι παντα ετσι γινεται. απλα προσπαθησε να προστατεψεις τον εαυτο σου οσο μπορεις μην εμπιστευεσαι ευκολα τους αλλους και προσπαθησε να φροντιζεις να περνας καλα πρωτα εσυ και μετα οι αλλοι. εγω που σου μιλαω χωριζω αυτη τη στιγμη. εχω εναν υπεροχο γιο που δεν τον αλλαζω για τιποτα στον κοσμο αλλα χτυπαω το κεφαλι μου για τα πραγματα που εχασα τα τελευταια 8 χρονια για εναν ανθρωπο που δεν αξιζει τιποτα! τι να κανουμε ετσι επρεπε να γινει για να μαθω να σεβομαι και να αγαπαω τον εαυτο μου.

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΑΝ ΑΠΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΩ ΚΙ ΑΣ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ. ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑΝ ΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΗ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑΝ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ. ΤΩΡΑ ΚΑΙ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ. ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ. ΕΙΝΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΕΩΡΟΥΣΑΝ ΤΟΝ ΠΙΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΜΑ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΨΕΜΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΚΑΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΕΧΕΤΑΙ ΤΙΣ ΥΣΤΕΡΙΕΣ ΜΟΥ, ΤΙΣ ΖΗΛΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ!

Link to comment
Share on other sites

εγω σε καταλαβαινω απολυτα....ταχω ζησει και εγω αυτα....ημουν 16 και εκεινοσ 29.... με κατι ενεργειες των δικων μου εμαθα οτι ειχε απιδι και εμενε με το παιδι και τη μανα του παιδιου.... ταμαθα μετα απο εναμισι χρονο σχεσης.....ηταν τα παντα για εμενα....ημουν τρελα ερωτευμενη μαζι του...... εγω γιαυτο το ατομο τσακωθηκα με τισ καλυτερες μου φιλες.... εγινε ενας χαμος με τους δικους μου στο σπιτι....και ομωςςςςςςςςςςςς............ακομα τα ιδια θα εκανα αν γυριζε πισω ο χρονος...... πλεον δεν ειμαστε μαζι...ομως παρα τα πραγματα που μουχε κρυψει εγω το λεω και το πιστευω....ΠΕΡΑΣΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.......... απο αυτη τη σχεση εχασα μεχρι ακι τις πανελληνιες λογω των τσακωμων με τους δικους μου!!!!ομως..... εγω τον αγαπησα....πολλες εδω μεσα μου λενε οτι ηταν παιδαιραστης....τον λενε κυριουλη και λενε πως σαν μανα θα τον κατεστρεφαν...... και πως με κοροιδεψε.....εγω ξερω ομως οτι ερχοταν καθε παρασκευοσαββατοκυριακο στο μερος μου απο αθηνα για εμενα....με σεβαστηκε πληρως....δεν προχωρησε μαζι μου επειδη ηθελε ναμαι απολυτα σιγουρη..... ενω ανετα θα μπορουσε να προχωρησει τη στιγμη που εγω ηθελα αν ηταν οντως οπως τον παρουσιαζουν καποιες....και ΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΑΓΑΠΗΣΕ ΠΟΛΥ........

ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ..... αν και ανηκει στο παρελθον παντα τον σκεφτομαι και αναπολω τις στιγμες μου τοτε........ ΔΕ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ........... απλα πλεον ειμαι σε αλλη φαση ,σε αλλη σχεση.....ομως οταν τον σκεφτομαι χαμογελαω....

 

ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?????? κανε τη ζωη σου για εμενα....ζησε καθε στιγμη μαζι του...ειναι απαραδεκτος με τα ψεματα που σουπε......πιστευω τοκανε να μη σε χασει.....οχι οτι ελαφρυνει τα λαθη του..αλλα απλα καταλαβαινω.... εγω πιστευω πως σε αγαπαει...... πιστευω ομσ και κατι ακομα.....και στο λεω στα ισια......ΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Η ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΗ..... ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ..... ομως ΖΗΣΕ ΤΗΝ...... οταν (λογικα) θαρθει η στιγμη να χωρισετε θα πληγωθεισ τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσοοοοοοοο πολυ οσο δε φανταζεσαι..ομως θα τοχεις ζησει..... και οταν θα σαι πιο μεγαλη θα το σκεφτεσαι και θα χαμογελας...ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ Η ΖΩΗ ΣΟΥ.........

.................................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξυπνάτε ρε παιδάκια μου που πιστεύετε ότι αυτοί οι άντρες είναι ικανοί να αγαπήσουν.......εδώ αφηνουν σχέσεις μισοτελειωμένες και πάνε με μικρούλες......έχουν και παιδιά και τα κρύβουν.........μην είστε τόσο απελπισμένες πια........πιστέψτε ότι σας αξίζει κάτι καλύτερο και μην συμβιβάζεστε με τα υπολείμματα της ζωής των άλλων....

Ζήστε τη δική σας ζωή......όχι τη ζωή των άλλων.........

Αυτοί τη δουλίτσα τους κάνουν........κρίσιμη η ηλικία τους, βρήκαν τις μπεμπέκες και νομίζουν πως ξανάγιναν τζόβενα.........και η γνώμη μου για άντρες που τα ρίχνουν σε μικρούλες είναι μια..είναι ανώμαλοι και φοβούνται......τι φοβούνται? την ανυπαρξία τους, την ανικανότητά τους να αγαπήσουν....νομίζουν ότι τα "μικρά" θα τα κοροϊδέψουν εύκολα......και από ότι βλέπω τα καταφέρνουν μια χαρά!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είναι κρίμα να ξεκινάτε και να κάνετε σχέσεις με αυτούς που ήδη είναι τελειωμένοι σε όλα τα επίπεδα...γιατί άνθρωπος που λέει τόσα ψέματα, λέει και τα σ΄αγαπώ και είναι ψέματα.......εδώ κρύβουν τα παιδιά τους...και όχι δεν το κάνουν για να μη σας χάσουν.....το κάνουν γιατί το ψέμα είναι η εναλλακτική τους.........

Τι να πω πια......είναι κρίμα...........για σας............αυτό μόνο!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΑΝ ΑΠΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΩ ΚΙ ΑΣ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ. ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑΝ ΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΗ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑΝ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ. ΤΩΡΑ ΚΑΙ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ. ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ. ΕΙΝΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΕΩΡΟΥΣΑΝ ΤΟΝ ΠΙΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΜΑ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΨΕΜΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΚΑΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΕΧΕΤΑΙ ΤΙΣ ΥΣΤΕΡΙΕΣ ΜΟΥ, ΤΙΣ ΖΗΛΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ!

 

Ω ναι, ποτέ δεν ξέρεις πως θα τα φέρει η ζωή...........εκτός από μερικές φορές που πέφτεις στην παγίδα από μόνος σου........και τότε ξέρεις με σιγουριά..........

Εσύ πιστεύεις ότι με αυτόν θα είσαι ευτυχισμένη?

Γιατί εγώ πιστεύω ότι σε λίγα χρόνια θα έχει προχωρήσει στο επόμενο θύμα..........

Link to comment
Share on other sites

Απλά μέχρι τώρα γαι πολλούς λόγους είχα αποφασίσει να μη κάνω ποτέ παιδιά και οικογένεια, επειδη οι οικογενειακες μου εμπειριες δεν ήταν οι καλύτερες και με αυτόν ένιωσα ότι τα θέλω... και τα συζητάμε και επειδη τον βλέπω κάθε φορα που εχουμε το παιδι του τι πατερας είναι το θέω ακομα περισσότερο. Ξερω καλα ποσα ψέμματα μου είπε απλά σέφτομαι και κάθε φορα που μου φεροταν καλά. οταν ειμαι άρρωτση τα φροντιζει ολα. οταν πηγε κατι στραβα τις πανελληνιες καθοταν με τις ωρες και με κρατουσε αγκαλια. οταν μετακομισα με βοηθησε να στησω τα παντα. και απλά ότι κι αν εχει γίνει κάθε πρωι που με ξυπναει γλυκά γιατι πρέπει αν φύγουμε (και δε ξυπναω ευκολα) και μου μιλαει τρυφερα....ή οταν μου φτιάχνει καφέ θυμαμαι γιατι είμαι μαζί του γιατι ποτε κανενας δε μου εχει φερθει με τρυφεροτητα οπως αυτός. και οταν εχουμε στο σπιτι τον γιο του είμαστε πραγματικά σαν μια οικογενεια και ειμαστε πολυ ευτυχισμενοι. Αλλα θελω πολλες φορες να τον σπασω στο ξυλο

 

Μήπως δεν είναι και τόσο καλός πατέρας τελικά? Πιο πάνω είπες οτι στο έκρυβε οτι έχει παιδί.. Επιπλέον το να σε πάρει αγκαλιά γατί στράβωσε κάτι στις πανελλήνιες η όλα τα άλλα που γράφεις θα μπορούσε να τα κάνει ένας οποιοσδήποτε φίλος-συγγενής οποιοσδήποτε! Από την αρχή η ''σχέση'' σας ξεκίνησε με ψέμματα.. Επίσης λές οτι δεν ήθελες να κάνεις παιδιά, αλλά αυτός σου ξυπνάει την ανάγκη να γίνεις μάνα.. Μην το κάνεις.. μερικά χρόνια μετά που εσύ θα έχεις ήδη '''''γεράσει''''' ( μέσα σε πάααρα πολλά εισαγωγικά το γεράσει) θα βρει ένα άλλο πιπινάκι να φλωμώσει με ψέμματα, κ εσύ θα είσαι΄η τρελή παράλογη κακομοίρα πρώην σύζυγος που δεν του δίνει διαζύγιο που που που που.. και οοι δικαιολογίες δεν τελειώμνουν ποτε! Αστον βρε κορίτσι μου κ τράβα για άλλα για καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ............

 

Αυτοί οι άνθρωποι κοριτσάκι μου δεν έχουν αισθήματα.......παιδιά έχουν πρώην έχουν (ήκαι νυν) προβλήματα έχουν,ψεύτικη ζωή έχουν, αισθήματα δεν έχουν!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κ εσύ θα είσαι΄η τρελή παράλογη κακομοίρα πρώην σύζυγος που δεν του δίνει διαζύγιο που που που που.. και οοι δικαιολογίες δεν τελειώμνουν ποτε! Αστον βρε κορίτσι μου κ τράβα για άλλα για καλύτερα!

 

Αυτή είναι η μοιραία κατάληξη.....πάντα οι φελοί επιπλέουν.......αυτός σε λίγα χρόνια θα βρει άλλη να κλαίγεται για την κακομοίρα που του λαχε και του δυσκολεύει τη ζωή.....χιλιοπαιγμένο το σενάριο, τόσο πολύ μάλιστα που απορώ κάθε φορά γιατί κάποιες τα χάφτουν.....και τα κάνουν και γαργάρα.................αλλά βρίσκουν και τα κάνουν..........

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί οι άνθρωποι κοριτσάκι μου δεν έχουν αισθήματα.......παιδιά έχουν πρώην έχουν (ήκαι νυν) προβλήματα έχουν,ψεύτικη ζωή έχουν, αισθήματα δεν έχουν!!!!!!!!!!

 

Δε θα μπορούσα να το πω καλύτερα! :wink:

Link to comment
Share on other sites

ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΝΑ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ, ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ, ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ; ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟΣ? ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΑΝ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ. ΑΝ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΤΟΥ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΚΕΙΝΗ ΕΧΕΙ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ. ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΗΛΙΘΙΑ ΑΝ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΘΑ ΦΥΓΩ. ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΘΥΜΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΣΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΙΣ ΑΓΩΓΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. ΠΩΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ (16) ΕΙΧΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΕΙ ΟΟΤΕ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΤΟ Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΟΥ ΗΧΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ Ή ΨΕΥΤΙΚΟ.

Link to comment
Share on other sites

Στέλλα η μαμά σου συμφωνεί με αυτή τη σχέση?

Ρωτάω γιατί αν εμένα μου φέρει η κόρη μου αύριο η 19χρονη κόρη μου ένα 38άρη παντρεμένο με παιδί θα τον αφαλοκόψω.............όχι το παιδί μου, τι να ξέρει το 19χρονο από κουμάσια.....αυτόν θα πάρει και θα σηκώσει..........

 

Μετά από τόσα ψέματα επιμένεις ότι σε αγαπάει?

Ένα πράγμα θα πρεπε να έχεις καταλάβει...ότι ο τύπος σε παίζει όπως θέλει.......ακόμα και τα ψέματά του κατάπιες.......

Link to comment
Share on other sites

Όλοι μπορούμε να πούμε ψέμματα και όλοι έχουμε πει που ίσως δεν έχουν αποκαλυφθεί. 'Οχι όμως τόσο σοβαρά. Την ύπαρξη του παιδιού μου δεν θα την έκρυβα ποτέ κι ας έπρεπε να ξεσκεπάσω όλη την προηγούμενη ζωή μου.

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα σ' αυτη τη σχεση τιποτα δεν ειναι ισοτιμο.

Ηλικιακη διαφορα, οικογενειακα βαρη, εμπειριες ισως οικονομικη κατασταση κλπ.

Ειναι πολυ ασχημο που τοσο καιρο σε ξεγελουσε και σου εκρυβε τοσο σημαντικα θεματα.Το οτι το εκανε για να μη σε χασει, οπως σου λεει τωρα, δεν ειναι σε καμια περιπτωση δικαιολογια.

Ισα ισα που αν σε αγαπουσε επρεπε να σου πει ολη την αληθεια απο την αρχη για να ξερεις και να αποφασισεις μονη σου τι θελεις και που βρισκεσαι μεσα σ' αυτη τη σχεση.

Αν θελεις να ζησεις αυτη τη σχεση ακομα και αν μετα καταλαβεις οτι ειναι λαθος ,ζησε την.....ετσι ειναι πραγματι η ζωη......

Μονο προσεχε σε παρακαλω.....

Μη δεσμευτεις μαζι του......

Συναισθηματικα εχεις ηδη δεσμευτει.....αυτο ομως μπορει ευκολα να αλλαξει με τον καιρο και τις καταστασεις....

Μη προχωρησεις τη σχεση σε αλλο επιπεδο......μη σκεφτεις για γαμο και παιδι ακομα και αν σε παρακαλαει....

Σ΄αυτη τη σχεση πρεπει να εισαι εσυ αυτη που θα εχει τα πανω χερι...και θα παιρνει τις αποφασεις ......

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΑΝ ΑΠΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΩ ΚΙ ΑΣ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ. ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑΝ ΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΗ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑΝ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ. ΤΩΡΑ ΚΑΙ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ. ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ. ΕΙΝΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΕΩΡΟΥΣΑΝ ΤΟΝ ΠΙΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΜΑ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΨΕΜΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΚΑΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΕΧΕΤΑΙ ΤΙΣ ΥΣΤΕΡΙΕΣ ΜΟΥ, ΤΙΣ ΖΗΛΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ!

 

σιγουρα υπαρχουν ανθρωποι που ξερουν να παιζουν θεατρο και να παρουσιαζουν εναν αλλο εαυτο τελειως διαφορετικο απο αυτο που ειναι παραγματικα. οπως αυτος ο αντρας της θειας σου.ειναι ηθοποιοι ρε παιδι μου! ειναι πολυ εξυπνοι και μπορουν να προσποιηθουν για να κερδισουν αυτο που θελουν. εκει ειναι που τη παταμε οι γυναικες και μεσα σαυτες και εγω. να ξερεις ομως οτι και εμεις απο την πλευρα μας εχουμε ενα φταιξιμο. γιατι παντα μα παντα υπαρχουν ενδειξεις οτι κατι δεν παει καλα και συνηθως επιλεγουμε να κλεινουμε τα ματια και να λεμε οτι ολα θα φτιαξουν καποια στιγμη. εσυ λοιπον τωρα τις εχεις αυτες τις ενδειξεις και ειναι τα τοσα ψεματα που σου εχει πει .οποτε απο δω και περα στο χερι σου ειναι πως θα το χειριστεις. αν καποια στιγμη σαφησει η σου κανει χειροτερα μην τον κατηγορησεις γιατι δυστυχως εσυ θα φταις γιατι συνεχισες τη σχεση αυτη. δεν θελω να ειμαι σκληρη μαζι σου γιατι εισαι μονο 19 και ειναι μια ευαισθητη ηλικια αυτη, απλα σου μιλαω τελειως ανοιχτα και ειλικρινα οπως θα μιλουσα και μια μεγαλυτερη σου.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΠΑΡΑΔΕΧΟΤΑΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΓΙΟΣ ΤΟΥ. ΞΕΡΩ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ. ΠΧ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ ΕΜΕΙΝΑ Ή ΔΕΝ ΕΠΕΜΕΝΑ... ΩΣΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΞΕΣΠΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΕΛΕΣΙΔΙΚΟ ΟΤΙ Ή ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΟΛΑ Ή ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΗΞΕΡΕ ΑΠΛΑ Η ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΑΘΗ... ΕΠΙΜΕΝΟΥΜΕ... ΚΡΑΤΙΟΜΑΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ... ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΩ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ.... ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΠΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΛΗΓΩΣΑΝ.... ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΙΚΑΙΑ.... ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΑΖΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΓΑΠΙΟΜΑΣΤΕ, ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.... ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ...ΕΓΩ ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΨΑΧΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΠΛΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΘΥΜΟΣ ΚΑΙ Η ΤΣΑΝΤΙΛΑ ΜΕΝΕΙ ,ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΟΙΑΖΟΜΑΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΑΦΩΣ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΠΛΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΠΙΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗΣ ΤΗΣ ΣΤΕΡΗΣΑΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΑΣΑΝ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΑΝ ΖΗΣΩ ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.... ΓΙΑΙΤ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΣΟΥ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ. ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΕΦΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΔΕΣΜΕΥΤΩ Ή ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΒΑΔΙΖΩ ΣΕ ΝΑΡΚΟΠΕΔΙΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.

Link to comment
Share on other sites

ΟΟΟΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΣ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΕΜΕΝΑ............... ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ.....ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΟΥΤΕ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ........ ΑΥΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ,ΑΥΤΟΝ ΗΘΕΛΑ.....ΕΓΩ ΠΟΥΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΠΡΑΓΑΜΤΙΚΑ ΓΙΝΕΤΑΙ.......

.................................

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΜΑΤΑ... ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΝΕΙΡΑ... ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ.... ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.. ΠΟΣΟ ΟΜΡΦΗ ΘΑ ΕΙΝΙΑ ΠΑΝΤΑ Η ΖΩΗ ΜΑ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ... ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ... ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟΣ... ΕΧΕΙ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΚΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΠΟΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ... ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ, ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΟΥ. ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ. ΚΙ ΕΧΩ ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙΣ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΕΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΝΙΩΘΩ ΑΡΚΕΤΑ ΩΡΙΜΗ, ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ,

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...