Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πρωτη σπερματεγχυση!Επιτυχια???


Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα!Εγω ηταν να κανω χοριακη την πεμπτη αλλα σημερα πρωι μου ηρθε κανονικοτατα περιοδος!!!3 μερες νωτιτερα!!!

Τωρα τι γινεται...ενας θεος ξερει...

Πηρα τηλ στον γιατρο και μου ειπε να παρακολουθησω σημερα αν ειναι κανονικη ροη και να τον ξαναπαρω αυριο!

Κανονικη ροη ειναι!Οποτε θα μου πει να παω απο τεταρτη να δουμε τι θα μου πει...γιατι ηρθε νωριτερα,και να δουμε το επομενο βημα!

Υπομονηηη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας αγαπητά μέλη, παρακαλούμε κάντε χρήση του Καφέ  Σπερματέγχυσης 

 για τις καθημερινές σας επικοινωνίες για την πορεία των προσπαθειών σας και για την μεταξύ σας συνεννόηση σχετικά με όλα όσα σχετίζονται με το θέμα. 

Βοηθήστε μας να κρατήσουμε την ενότητα της υποβοηθούμενης ως ενότητα ενημέρωσης και ανταλλαγής πληροφορίας για καλές/κακές πρακτικές, επιστημονικά νέα, εξετάσεις, κλπ. Το  parentscafe.gr  έχει δημιουργηθεί για να ανταλάσσετε τα καθημερινά σας νέα και να δίνετε δύναμη η μία στην άλλη, για αυτό το λόγο υπάρχει και συγκεκριμένα το 

https://www.parentscafe.gr/forum/topic/19323-empeiria-apo-spermategchysi/

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! 

  • Μου αρέσει 1

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Καλησπέρα θέλω την βοήθεια σας!θέλω πολύ ένα παιδάκι προσπαθούμε καιρό με τον άντρα μου και είπαμε να δοκιμάσουμε τη σπερματεγχυση..δυστυχώς όμως χωρίς αποτέλεσμα στη πρώτη προσπάθεια νιώθω απογοήτευση.θελω να μου πείτε παρόμοιες εμπειρίες και αν αξίζει να ξαναδοκιμάσω μήπως σταθώ τυχερή η να προχωρήσω για εξωσωματική.επισης ο γυναικολόγος μου πρότεινε να περάσω σε σχήμα γνωρίζει κάποια τι είναι αυτό;συγνώμη για το κατεβατο!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...