Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟ ΚΟΥΚΛΟΣΠΙΤΟ ΝΙΚΑΙΑ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ Η ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟ ΚΟΥΚΛΟΣΠΙΤΟ ΣΤΗΝ ΝΙΚΑΙΑ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ, ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ !!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν το πηγα εκει τελικα καθοτι δεν μου αρεσε ο χωρος ...μου φανηκε λιγο απεριποιητος και η κατασταση λιγο ...χμμμ πως να το θεσω μπαχαλο...η αυλη δεν μου αρεσε καθολου..η διευθυντρια ηταν πολυ γλυκια και ευγενικη και μου προτεινε να στειλω το παιδι δοκιμαστικα δωρεαν 3 μερες κατι που το θεωρησα υπερ της!

Link to comment
Share on other sites

το κτίριο είναι πολύ παλιό. Σκέψου ότι πήγαινα εγώ εκεί Γυμνάσιο (την δεκαετία του '80 :rolleyes:) και ήδη προϋπήρχε ως ιδιωτικό σχολείο "ΑΓΩΓΗ" εάν σου λέει κάτι. Απλώς το έχουν ανακαινίσει και λειτουργεί εδώ και αρκετά χρόνια ως παιδικός σταθμός.

Δεν έχω άλλη άποψη για τον σταθμό αυτό ως οργάνωση κλπ αλλά θα σου πρότεινα να δεις και το ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ.

Link to comment
Share on other sites

ellii, σε ευχαριστω για την απαντηση σου..

τελικα που θα το γραψεις το παιδακι σου?

ποσο χρονων ειναι?

 

το μικρο μου ειναι 2 και 2 μηνων και το εγραψα στην αγαπη στον κορυδαλλο.παλαιο κτηριο αλλα σουπερ ανακαινισμενο μεγαλες αιθουσες και ωραιος κηπος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...