Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πειτε μου σας παρακαλω


Recommended Posts


Διαφημίσεις


ειναι φυσιολογικο το τεταρτο εικοσιτετραωρο μετα το χειρουργειο η μικρη να εχει δεκατα?αν καποιος ξερει,αν του εχει τυχει....

 

Ουτως ή αλλως τα παιδακια εχουν πιο ανεβασμενη θερμοκρασια απ'οτι οι ενηλικες. Αν βλεπεις οτι δεν εχει διαθεση,δεν τρωει,γκρινιαζει καλο θα ηταν να παρεις τον παιδιατρο σου. Που αυτο θα πρεπει να κανεις κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

πηρα το χειρουργο και ειπε να το παρακολουθουμε.φοβαμαι μολυνση.αυτο σημαινει παλι νοσοκομειο ε?

 

Σου ειπε ο γιατρος οτι υπαρχει αυτο το ενδεχομενο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα ειχε ανεβασει πυρετο την 3-4 ημερα και μετα πηρε ισχυρή αντιβιωση.αλλα δέκατα ισως να μην σημαινει τιποτα βεβαια μιλας με τον παιδοχειρουργο σας

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου robenula και περαστικά σας. Νομίζω η μικρούλα σου είναι που έχει το σπίλο στην πλάτη, ε;

 

Είδα στο άλλο ποστ σου ότι μιλάς για 37,1. Για τα παιδιά, αυτό είναι στα όρια του φυσιολογικού. Συν ότι παίρνετε zinadol συν ότι ο παιδοχειρουργός δεν ανησύχησε, θα έλεγα να ξεαγχωθείς!

 

Σιδερένιο το κοριτσάκι σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σπιλο στον ποπο και ποδι εχουμε.τελικα επαιρνε να κανει φλεγμονη στον ποπο της ανοιξε 3 ραμματα ευτυχως δεν ειχε πυον.προσθεσε και την αουγκμεντιν και ευτυχως ειναι καλυτερα,ουτε δεκατα εχει

7Ggjp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...