Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Τέλεια!Μόλις τελειώσουν τα ρυζάλευρα μας θα ετοιμάσω και γω μία καλή παραγγελία. Με αντικαταβολή τα πήρες ή έβαλες κάρτα?

 

αντικαταβολη 3 ευρω....για πιο σιγουρα....

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Koρίτσια θα επαναλάβω την ερώτηση και ειλικρινά δεν θέλω να γίνομαι κουραστική.Αλλά μήπως έχει παραγγείλει κάποια κοπέλα από το itsababy?

Παρήγγειλα το Σάββατο ένα καρότσι. Η πληρωμή έγινε κανονικά αλλά επειδή δεν με είχαν ενημερώσει για την κατάσταση της παραγγελίας μου τους έστειλα σχετικό mail ρωτώντας τους τί γίνεται και πότε έχουν σκοπό να μου το στείλουν, επειδή έχω σκοπό να παραγγείλω και το relax αν όλα είναι οκ.

Απάντησαν το εξής:

 

Hi Maria,

Thank you for your order and payment your pram has not yet been dispatched.

Unfortunately the pram had to be ordered in as the last one had been sold

the day you placed your order. The pram is due in to us tomorrow and will be

dispatched as soon as possible. If you want to add to that order that is

okay I will be able to dispatch them together.

Many thanks

Fran

It's a baby ltd.

 

Να ανησυχήσω;Ή να μεινω ήσυχη και να προσθέσω και το relax στην παραγγελία;

 

Χίλια συγγνώμη αν γίνομαι κουραστική αλλά έχω πανικοβληθεί μπας και με κοροϊδεύουν...

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου μην αγχωνεσαι τσαμπα!!!!

Προσωπικα δεν εχω αγορασει απο το εν λογω site αλλα δεν νομιζω οτι θα υπαρχει καποιο προβλημα...σου εξηγουν καθαρα ποιο ειναι το προβλημα και σου δινουν και σαφη απαντηση για το ποτε θα εχουν το καροτσακι...εγω θα τους εστελνα ενα mail και αυριο ρωτωντας τους εαν το παρελαβαν. Αυτα συμβαινουν στα on line καταστηματα καθως την ιδια στιγμη μπορει να βαζουν την ιδια παραγγελια 2-3 ανθρωποι...στο mail σου απαντησαν συντομα???

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

αντικαταβολη 3 ευρω....για πιο σιγουρα....

 

Thanxs!

 

Koρίτσια θα επαναλάβω την ερώτηση και ειλικρινά δεν θέλω να γίνομαι κουραστική.Αλλά μήπως έχει παραγγείλει κάποια κοπέλα από το itsababy?

 

Προσωπικά δεν το έχω δοκιμάσει, αλλά από ότι βλέπω εδώ http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1541882&postcount=3806 είναι αξιόπιστο site.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μολις πηρα το πρωτο μου αστερι στο ebay...:lol::lol::lol::lol:

Ειμαι ενας αστεριαααααααααααααςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cool::cool:

 

congratulations... αντε και εις ανώτερα... με πόσες αγορές το πήρες?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, επειδή έχω προβληματιστεί λίγο με το θέμα τελωνίου, θέλω να κάνω μια αγορά από i offer… όσες κοπέλες έχετε παραλάβει από το συγκεκριμένο site είχατε πρόβλημα εκτελωνισμού?

 

οχι ποτέ.. τα συγκεκριμένα έρχονται με ελτα από κίνα και άντε να πληρώσεις 3 ευρώ.. έχω καταλήξει πως για ένα περίεργο λόγο οι αγορές από κινα δεν περνούν τελωνείο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

642151.gifhttp://cgi.ebay.co.uk/AGATHA-RUIZ-PRADA-NEWBORN-BABY-SANDALS-SIZE-17-/180501604841?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&hash=item2a06bbe9e9

 

και μετα μου λετε 18 ευρω μεταφορικα..τζαμπα πραμα... 191628.gif

 

χεχε.. από τον άρη θα τα στείλει?

Link to comment
Share on other sites

Εγω στη θεση σου αυτο θα εκανα...να γλυτωσεις και κανα ευρουλι απο τα μτφ!!!

 

Του έστειλα mail αν τα μεταφορικά θα είναι τα ίδια αλλά μου απάντησε πως θα είναι 30 λίρες για κάθε συσκευασία. Άρα δεν γλιτώνω τίποτα...Άσε να στείλει το καρότσι να είμαι σίγουρη ότι είναι οκ, και μετά θα παραγγείλω και το relax.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

βρε λες να έχω και εγώ αστέρι και να μην το ξέρω? πάω να δώ

 

 

edit είμαι και εγώ αστεριας χεχε

 

Αντε να μαζευτουμε ολοι μαζι οι αστεριες να κανουμε συλλογο...το συλλογο των απανταχου χρεοκοπημενων αστεριων!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οχι ποτέ.. τα συγκεκριμένα έρχονται με ελτα από κίνα και άντε να πληρώσεις 3 ευρώ.. έχω καταλήξει πως για ένα περίεργο λόγο οι αγορές από κινα δεν περνούν τελωνείο..

 

Σε ευχαριστώ πολυ για την απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πριν 2 μέρες παρήγγειλα ένα κομπιουτεράκι από το http://www.progressive.gr/, το οποίο ξέχασα να πληρώσω (με τραβεζικό έμβασμα). Σήμερα το πρωί μου χτύπησε το κουδούνι κούριερ και μου παρέδωσε το κομπιουτεράκι!!!! Κουφό!! Δεν έχει ξαναγίνει! Τους πήρε ο άντρας μου τηλέφωνο να τους το πει και αυτοί πολύ ευγενικά μας είπαν οτι "δεν χάθηκε ο κόσμος, μην ανησυχείτε!!!!" Δεν το πιστεύαμε οτι υπάρχει ελληνικό e-shop με τέτοια συμπεριφορά!! Μπράβο!!! Καλαμάριον θα σου στείλω πμ

Link to comment
Share on other sites

Τσουκου....δεν παιζει ουτε amazon ουτε ebay...και μετα απο σχετικο γκουγκλαρισμα αυτη ειναι καλη τιμη και το μονο που στελνει στο ελλαντα...

 

Έτσι λέω κι εγώ. Άντε να στείλουν το καρότσι για να παραγγείλω και το relax.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πριν 2 μέρες παρήγγειλα ένα κομπιουτεράκι από το http://www.progressive.gr/, το οποίο ξέχασα να πληρώσω (με τραβεζικό έμβασμα).

zoniadim μεσω web banking ηταν το εμβασμα???

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πριν 2 μέρες παρήγγειλα ένα κομπιουτεράκι από το http://www.progressive.gr/, το οποίο ξέχασα να πληρώσω (με τραβεζικό έμβασμα). Σήμερα το πρωί μου χτύπησε το κουδούνι κούριερ και μου παρέδωσε το κομπιουτεράκι!!!! Κουφό!! Δεν έχει ξαναγίνει! Τους πήρε ο άντρας μου τηλέφωνο να τους το πει και αυτοί πολύ ευγενικά μας είπαν οτι "δεν χάθηκε ο κόσμος, μην ανησυχείτε!!!!" Δεν το πιστεύαμε οτι υπάρχει ελληνικό e-shop με τέτοια συμπεριφορά!! Μπράβο!!! Καλαμάριον θα σου στείλω πμ

 

στο μεταξυ θα εχουν βαρεσει το κεφαλι τους στον τοιχο που τους ξεφυγε και απο εδω και εμπρος θα τα τσεκαρουν δυο φορες για να ειναι σιγουροι.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

642151.gifhttp://cgi.ebay.co.uk/AGATHA-RUIZ-PRADA-NEWBORN-BABY-SANDALS-SIZE-17-/180501604841?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&hash=item2a06bbe9e9

 

και μετα μου λετε 18 ευρω μεταφορικα..τζαμπα πραμα... 191628.gif

kalamariiiiiiiiiiiii

εισαι τρελλο που θα σας γραψω αναλυτικα??

η Α ρωτα γιατι γελασα

ο Β μαμα κοιτα και τραβαει το σαγονι χαχαχχαχχχα

 

παιδια 4,95 ειναι τα ποστ!!! κοβω κεφαλι χαχαχχαχα, λαθος εκανε ο ερμος!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...