Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ, χιλια ευχαριστω μααντον, αυτο θα παρω, τελος..

 

ουπς, με το ebaymania, στη καρτα εχουν μεινει μονο 13 ευρω, πρεπει να περιμενω να γινουμε λιγο καλυτερα να παω να τη φορτωσω..γιατι αμα παει ο αντρας μου και παρει το χαρτακι με τελευταιες κινησεις λογαριασμου, δεν το γλυτωνουμε το εγκεφαλικουλι..:oops::oops::oops:

 

μια τελευταια ερωτησουλα, τα μεταφορκα δωρεαν εβαλες, ε???ποσες μερες εκανε να ερθει???

 

Τατιανακι και εγω το ιδιο με την maanton αγορασα κι εχω να πω κι εγω τα καλυτερα....ειναι πολυ ευκολο και γρηγορο...μεχρι να το βαλω στο αυτι του μωρου και να το καταλαβει εχει ενδειξη...ο δε μεγαλος μου στην αρχη χτυπιοτανε αλλα τωρα το βαζει μονος του...αξιοπιστες ενδειξεις γιατι στην αρχη χρησιμοποιουσα και υδραργιρικο για να ειμαι σιγουρη και ενδειχναν παρομοιες ενδειξεις...

Κι εγω με δωρεαν μτφ μου ηρθε πολυ γρηγορα σε 5 εργασιμες -- ειχα παραγγειλει και ανταλλακτικα, κοιτα μηπως παρεις κι εσυ (http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00008J1YB/ref=oss_product αυτο ειναι το Link) για να μην τρεχεις αν και τα 20 με τα οποια ερχεται το θερμομετρο εμας μας εβγαλαν για 2 3ημερα κρυωματακια και μας εχουν περισσεψει κιολας. Παντως για να πω την αληθεια μου δεν αλλαζα καθε φορα ανταλλακτικο, το καθαριζα με οινοπνευμα και το χρησιμοποιουσα κανα 2 φορες ακομα (μηπως ειμαι λιγο τσιπης???)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/Trumpette-Johnnys-Baby-Boy-Socks/dp/B000ZMB232/ref=sr_1_190?s=baby&ie=UTF8&qid=1299742369&sr=1-190

 

εχει παρει καμια αυτα τα παπουτσακια? ειναι για μεσα το σπιτι και επειδη εμενα ο δικος μου οτιδηποτε του εχω παρει με σολα τα βγαζει σκεφτομουν κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.amazon.co.uk/Trumpette-Johnnys-Baby-Boy-Socks/dp/B000ZMB232/ref=sr_1_190?s=baby&ie=UTF8&qid=1299742369&sr=1-190

 

εχει παρει καμια αυτα τα παπουτσακια? ειναι για μεσα το σπιτι και επειδη εμενα ο δικος μου οτιδηποτε του εχω παρει με σολα τα βγαζει σκεφτομουν κατι τετοιο.

δεν στέλνει το αμαζον καλή μου παιδικά παπούτσια δυστυχώς (τσέκαρα και το συγκεκριμένο δεν το στέλνει)

 

καλημέρα είπα ?? δεν είπα :D:D

 

edit αν θες παντόφλες χωρίς σόλα δοκίμασε από το ebay αυτόν τον πωλητή http://stores.ebay.co.uk/shoeszoo έχουμε αγοράσει αρκετές από εδώ :-D

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/Trumpette-Johnnys-Baby-Boy-Socks/dp/B000ZMB232/ref=sr_1_190?s=baby&ie=UTF8&qid=1299742369&sr=1-190

 

εχει παρει καμια αυτα τα παπουτσακια? ειναι για μεσα το σπιτι και επειδη εμενα ο δικος μου οτιδηποτε του εχω παρει με σολα τα βγαζει σκεφτομουν κατι τετοιο.

 

τα συγκεκριμενα τα εχει παρει η αδερφη μου και δεν ειναι παπουτσακια ειναι καλτσες απλα εχουν τα κορδονακια για εφε... ειναι πολυ γερα ομως και δε φευγουν απο το ποδι ευκολα

Καλημερα!!

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Эй, вчера я купила красивое платье для крещения своего ребенка девушка.

Я пробовал его на нее, и она выглядит удивительным. Я купил его у http://www.taufe-taufkleid.de

Его действительно очень хороший магазин для покупок в интернете.

Здесь я положил ее образ надеюсь, что вы все это нравится.

 

l13_6_1.jpg

 

WTF????????????????

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε καλέ? μας την πέσανε?:rolleyes:

 

Λοιπόν για τα αυτοκόλλητα από το αμαζόν δεν θα προχωρήσω την παραγγελία γιατί αυτά που θέλω δεν τα έχει σε στοκ...οπότε κάποια άλλη στιγμη θα κάνω το πείραμα;)

 

Θα ξαναπαραγγείλω από το ebay γιατί έμεινα ευχαριστημένη και σας το συστήνω ανεπιφύλακτα;)

 

Έκανα και μία παραγγελία για διάφορα είδη ζαχαροπλαστικής και χρώματα από το http://www.cakescookiesandcraftsshop.co.uk/ και σήμερα μου έστειλαν μύνημα ότι έφυγαν από εκεί:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι έγινε καλέ? μας την πέσανε?:rolleyes:

 

Λοιπόν για τα αυτοκόλλητα από το αμαζόν δεν θα προχωρήσω την παραγγελία γιατί αυτά που θέλω δεν τα έχει σε στοκ...οπότε κάποια άλλη στιγμη θα κάνω το πείραμα;)

 

Θα ξαναπαραγγείλω από το ebay γιατί έμεινα ευχαριστημένη και σας το συστήνω ανεπιφύλακτα;)

 

Έκανα και μία παραγγελία για διάφορα είδη ζαχαροπλαστικής και χρώματα από το http://www.cakescookiesandcraftsshop.co.uk/ και σήμερα μου έστειλαν μύνημα ότι έφυγαν από εκεί:D

 

αχ εχω παρει κι εγω απο εκει και ειναι τελεια τα πραγματα...

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω πάρει αυτό της Braun και το θεωρώ μακράν την καλύτερη αγορά που έχω πραγματοποιήσει το τελευταίο εξάμηνο (από άποψη ποιότητας αλλά και τιμής σε σχέση με Ελλάδα).

 

ακριβως αυτο εχω και εγω!!επισηξς το θεωρω την καλυτερη αγορα μας!!!ελπιζω να σε προλαβαμε....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τόσο καλό είναι;

 

εμένα με έχει σώσει...ακόμη και όταν κοιμάται της το βάζω στο αυτάκι και δεν ξυπνάει!

 

και το έχω τσεκάρει με θερμόμετρο νοσοκομειακό όταν είχε πάθει η μικρή αμυγδαλίτιδα και είχε φθάσει 40!

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

εμένα με έχει σώσει...ακόμη και όταν κοιμάται της το βάζω στο αυτάκι και δεν ξυπνάει!

 

και το έχω τσεκάρει με θερμόμετρο νοσοκομειακό όταν είχε πάθει η μικρή αμυγδαλίτιδα και είχε φθάσει 40!

 

επισης μας εσωσε...και τα δυο μικρακια μας αρρωστησαν πριν ενα μηνα με την ιωση με τον πολυ υψηλο πυρετο και επαιρνα διαρκως θερμοκρασια χωρις καν να τα ενοχλησω...μας εφτανε η ενοχληση του πυρετου!!!η κορη μας το βαζει και μονη της-ειναι 2,5 χρονων-...νομιζω αξιζει τα λεφτα του σιγουρα!!!

Link to comment
Share on other sites

ακριβως αυτο εχω και εγω!!επισηξς το θεωρω την καλυτερη αγορα μας!!!ελπιζω να σε προλαβαμε....

 

 

και γω! δεν το αλλάζω με κανένα!

 

Ευχαριστω καλα μου κοριτσια, με προλαβατε, πηγα να το παρω, αλλα δεν φτανουν τα λεφτουλια στη καρτα, κ ειμαστε κ με μυξες σπιτι, ποτε θα βγω, οεο??

off topic, αμα ο καιρος ειναι καλος, οπως σημερα, γινεται να βγω με το παιδι καροτσαδα (βλεπε να φορτωσω τη καρτα ), μονο μυξα εχουμε, εχτες δεκατα..γινεται???

 

Τατιανακι και εγω το ιδιο με την maanton αγορασα κι εχω να πω κι εγω τα καλυτερα....ειναι πολυ ευκολο και γρηγορο...μεχρι να το βαλω στο αυτι του μωρου και να το καταλαβει εχει ενδειξη...ο δε μεγαλος μου στην αρχη χτυπιοτανε αλλα τωρα το βαζει μονος του...αξιοπιστες ενδειξεις γιατι στην αρχη χρησιμοποιουσα και υδραργιρικο για να ειμαι σιγουρη και ενδειχναν παρομοιες ενδειξεις...

Κι εγω με δωρεαν μτφ μου ηρθε πολυ γρηγορα σε 5 εργασιμες -- ειχα παραγγειλει και ανταλλακτικα, κοιτα μηπως παρεις κι εσυ (http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00008J1YB/ref=oss_product αυτο ειναι το Link) για να μην τρεχεις αν και τα 20 με τα οποια ερχεται το θερμομετρο εμας μας εβγαλαν για 2 3ημερα κρυωματακια και μας εχουν περισσεψει κιολας. Παντως για να πω την αληθεια μου δεν αλλαζα καθε φορα ανταλλακτικο, το καθαριζα με οινοπνευμα και το χρησιμοποιουσα κανα 2 φορες ακομα (μηπως ειμαι λιγο τσιπης???)

 

εμενα το υδραργικο δεν θελει να το βλεπει..

σιγα βρε μην εισαι και τσιπης, δεν το χρησιμοποιεις και σε δεκα διαφορετικα παιδακια... εγω πιστευω μπορει να χρησιμοποιηθει κ παραπανω φορες..

στα αλλα 2 θερμομετρα που ειχα δεν ειχε αυτα τα ανταλακτικουλια, ελεγε απλα να καθαριζεις μετα απο καθε χρηση με οινοπνευμα...:confused:

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites

Τατιανακι αυτο της Braun δεν νομιζω οτι μπορεις να το χρησιμοποιησεις χωρις ανταλλακτικα...αν διαβασεις στην περιγραφη του θερμομετρου λεει New ultra soft and gentle tip is warmed up for accuracy and extra comfort...υποτιθεται οτι αυτα τα ανταλλακτικα ζεσταινουν την ακρη του θερμομετρου ωστε να εχει σωστη θερμοκρασια οταν τοποθετειται στο αυτι...οσο για την καροτσαδα ασε...εμεις ειμαστε κλεισμενες εδω και 5 μερες στο σπιτι παρολο που η μικρη ειναι πολυ καλυτερa και κοντευω να σαλταρω!!! Κοντευω να αγορασω ΟΛΟ το ebay!!!!!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τατιανακι αυτο της Braun δεν νομιζω οτι μπορεις να το χρησιμοποιησεις χωρις ανταλλακτικα...αν διαβασεις στην περιγραφη του θερμομετρου λεει New ultra soft and gentle tip is warmed up for accuracy and extra comfort...υποτιθεται οτι αυτα τα ανταλλακτικα ζεσταινουν την ακρη του θερμομετρου ωστε να εχει σωστη θερμοκρασια οταν τοποθετειται στο αυτι...οσο για την καροτσαδα ασε...εμεις ειμαστε κλεισμενες εδω και 5 μερες στο σπιτι παρολο που η μικρη ειναι πολυ καλυτερa και κοντευω να σαλταρω!!! Κοντευω να αγορασω ΟΛΟ το ebay!!!!!!!

 

αυτο δεν το ηξερα για τα ανταλλακτικα..

δηλαδη δεν κανει να βγουμε????

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν το ηξερα για τα ανταλλακτικα..

δηλαδη δεν κανει να βγουμε????

 

Θέλει ανταλλακτικά εννοείται!

 

αλλά τα βρίσκεις πολύ φτηνά στο αμαζον...

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Καλε tatianaki...παρε το παιδι και πηγαινε μια βολτιτσα...καλο θα του κανει ο καθαρος αερας (αρκει βεβαια να ειναι απυρετο!!!!)...εμενα ειναι πολυ νινακι ακομα, ουτε 4 μηνων δεν ειμαστε!

tjetje, ναι ειναι για ολη την οικογενεια!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...