Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστώ πολύ Φλόρα!!!Και κάτι ακόμα ... η καμπαρντίνα στα αγλικα πώς λεγεται ρε κορίτσια για να ψάξω για τη μικρή μου?

 

Και trench coat.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Διαλείπων στραβισμό στο αριστερό ματάκι:( και δυστυχώς χειροτερεύει το κάνει όλο και πιο συχνά...φοβάμαι ότι θα γίνει μόνιμο το πρόβλημα:(

το είχε και ο άντρας μου .. έκανε εγχείρηση όταν ήταν μικρούλης .. απλά πρέπει ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ να κάνει τις ασκήσεις του μετά NO MATTER WHAT!!! στον άντρα μου δεν τις κάνανε με αποτέλεσμα να έχει ακόμα πρόβλημα ..

εκτος τόπικ εντελώς : όταν τον πρωτογ΄νωρισα απο την κεραμύδα δεν το είχα πάρει χαμπάρι .. τώρα κάνει μπάμ σε σημείο που η μικρή μας του λέει "μπαμπά που κοιτάς??? εγώ εδώ είμαι!!!" :lol: :lol: :lol:

ok συμμορφώνομαι :P

mantinop Μου σου εύχομαι ΟΛΑ μα ΟΛΑ να πάνε καλά!! :oops: :oops:

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ημουν σιγουρη οτι θα απαντησεις εσυ :lol:!

 

:-D:grin::-D:grin:

 

και εγω αυτο λεω......δινεις τοσα στοιχεια και μαλιστα με μειλ????:?:???:

 

οχι ρε....πρεπει να εχουν σελιδα να γινονται πληρωμες και τα λοιπα, με το σηματακι της κλειδαριας κατω(που σημαινει οτι προστατευεται απο προγραμμα ασφαλειας). αν ειναι δυνατον να δωσεις με το μειλ αυτα τα στοιχεια! τρελοι ειναι? για ονομα δλδ!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα και πηρα sudocrem, κρεμες προσωπου και αφρολουτρο του μπεμπυ απο το Pharmacy4U.

Οχι απο το eshop, απο το κανονικο μαγαζι. Τις ιδιες τιμες εχει φυσικα. Πληρωσα 40 ευρω, ενω αλλου θα πληρωνα καμια 50ρια +

 

Μιλαμε ο τυπος μαζευε τα 50ευρω με χερια και με ποδια. Χαμος γινοταν μεσα! Και ολοι επαιρναν μαζικα. Δλδ, 3-3 τις κρεμες,

3-3 τα σαμπουαν. Εκτος οι παραγγελιες που εφευγαν με τις κουτες για αποστολες. Και αν δειτε το μαγαζι...μια τρυπα τοση δα!

 

Ειναι επιχειρηματικο μυαλο ο ανθρωπος! Θα παει μπροστα! (καλα, εχει ηδη παει...αλλα λεμε τωρα)

 

Και για οσες πατρινιες ενδιαφερονται, η αποστολη στη Πατρα ειναι δωρεαν. Την επομενη φορα, θα τα παραγγειλω ονλαιν, γιατι μου πεφτει λιγο μακρυα το φαρμακειο.....

Ψωνίζω συχνά από εκεί... πολύ καλή εξυπηρέτηση και καλές τιμές. Συνήθης κάνω μεγάλη παραγγελία, οπότε δε μου χρεώνει μεταφορικά...

Link to comment
Share on other sites

Να σου πώ...Δε μου κάνουν ούτε για αγορίστικα, ούτε για κοριτσίστικα.

Αυτά που έχω δει εγώ είναι αυτά, αλλά μάλλον δεν υπάρχει στο νούμερό σας.

 

Δηλαδή θες να πεις ό,τι θα τα έβαζες στον γιο σου? Σαν σχέδιο και χρώμα μου κάνει ουδέτερο, οι καρδούλες με προβληματίζουν.

Αυτό που έβαλες μου άρεσε και μένα αλλά είναι πολύ μεγάλο μας καλέ:P

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις ποσο δηλαδη χρεωνει;;;;;;;;;;;;

 

και για την κοπέλα που σχολιασε την σαλοπέτα.Τι εννοεις οτι αλλα εγραφε στο σαιτ και αλλα χρέωνε;

 

στο επισημο σαιτ της γραφει οτι για αγορες μεχρι 300 λιρες χρεωνει 30 λιρες...Μεσα στις γιορτες που περασαν φιλη μου που της την ειχα προτεινει παλιοτερα εκανε αγορες 150 λιρων και της πηρε αμοιβη 18 λιρες...

Γι αυτο ειπα οτι μολις επεσαν λιγο οι δουλειες αλλαξε τακτικη...

Εμενα αυτο δεν μου αρεσει...!!

Και την αλλη κοπελα που βρηκα τωρα αν κανει το παραμικρο σε οποιαδηποτε επαφη μας δεν θα την ξαναπροτιμησω...

Μεχρι τωρα ολα καλα,ευτυχως!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δηλαδή θες να πεις ό,τι θα τα έβαζες στον γιο σου? Σαν σχέδιο και χρώμα μου κάνει ουδέτερο, οι καρδούλες με προβληματίζουν.

Αυτό που έβαλες μου άρεσε και μένα αλλά είναι πολύ μεγάλο μας καλέ:P

Πού τις βλέπεις τις καρδούλες; Μήπως έβαλες λάθος λινκ; Το λινκ σου είναι αυτό και αν όντως μιλάς για αυτά τα παπουτσάκια, ναι, μια χαρά θα του τα φόραγα.

 

Edit: Τα δικά μου από 24 που είχανε προχθές, πήγαν 35, μάλλον βγήκε η έκπτωση. Δε θα τα πάρω.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, ξεκίνησα κι εγώ σιγά σιγά τα ψώνια και βρίσκω τρομερές διαφορές. Λέω να πάρω καρότσι από το εξής site: http://www.newbabyland.com είναι Ιταλικό και στέλνει Ελλάδα με 40 ευρώ. Δεν υπάρχει στη λίστα του φόρουμ, μήπως έχει ψωνίσει καμμία να μου πει καμμιά γνώμη, αν είναι καλοί, πώς είναι στις παραδόσεις κτλ. γιατί η διαφορά που έχει είναι 350 ευρώ με εδώ -μην το χάσουμε!

 

Ευχαριστώωωω:P

 

Κάπου το έχω δεί, αν δεν είναι στην λίστα, ίσως έπεσα πάνω του κάποια στιγμή. Μου φαίνεται πάντως ότι έχει χτυπημένα μεταφορικά. Έβαλα εικονική παραγγελία κάτι σεντονάκια με 45 λίρες και έβγαλε μεταφορικά για Ελλάδα κάτι γύρω στις 20-25, too much !!!

 

Στα άλλα σαιτ με καρότσια, τι βρίσκεις ?

 

Δεν βάζεις λέω, το μοντέλο που θες, μήπως σε βοηθήσει κάποια εμπειρότερη ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Πού τις βλέπεις τις καρδούλες; Μήπως έβαλες λάθος λινκ; Το λινκ σου είναι αυτό και αν όντως μιλάς για αυτά τα παπουτσάκια, ναι, μια χαρά θα του τα φόραγα.

 

Edit: Τα δικά μου από 24 που είχανε προχθές, πήγαν 35, μάλλον βγήκε η έκπτωση. Δε θα τα πάρω.

 

Καλημέρα. Σωστό είναι το λινκ αλλά εννοώ το χρυσό χρώμα όχι το καφέ (δεν υπάρχει στο νούμερό μας αυτό). Αν δεις τις φώτο έχει μερικές καρδούλες μπροστά.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αααα καλά έβγαλε τις εκπτώσεις σχεδόν από όλα τα παιδικά παπούτσια. Μυρίστηκαν χρήμα αλλά δεν θα παραγγείλω ούτε και εγώ!

Ενημερωτικά από το littlewoodseurope μου γύρισαν τα 5 Ευρώ επιπλέον που με χρέωσαν για τα μεταφορικά.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια την βοήθειά σας! Σα;ς παρακαλώ!

Έχω την μικρή άρρωστη από προχθες με πυρετό εως και 40 και δεν έχω καθόλου χρόνο για ψάξομο. Μπορείτε να με βοηθήσετε??

 

Χθες έσπασε το υδραργυρικό και έχω ένα ηλεκτρονικό θερμόμετρο της κακιάς ώρας. Μπορείτε να μου πείτε από να πάρω αυτό της Brawn που είχα δει ότι πρέπει να είναι καλό?

Και επίσης πήγα να μαζέψω τον υδράργυρο με την ηλεκτρική και χάλασε το καπάκι που ανοίγει για την αλλαγή της σακούλας. Δεν μπορώ να βγάλω την σακουλα από μέσα! Δεν στεναχωριέμαι πολύ γιατί ήθελα να την αλλάξω και να πάρω μία Dyson. Έχετε ιδέα από πού μπορώ να την παραγγείλω για πιο οικονομικά, αλλιώς αναγκαστικά θα τα σκάσω στον Κωτσόβολο. Δεν γίνεται να είμαι χωρίς σκούπα και αυτή που έχει μέσα τον υδράργυρο έχει βγει στο μπαλκόνι και δεν θέλω να την χρησιμοποιήσω πάλι..

Kt0tp2.png NaAfp3.png

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κάπου το έχω δεί, αν δεν είναι στην λίστα, ίσως έπεσα πάνω του κάποια στιγμή. Μου φαίνεται πάντως ότι έχει χτυπημένα μεταφορικά. Έβαλα εικονική παραγγελία κάτι σεντονάκια με 45 λίρες και έβγαλε μεταφορικά για Ελλάδα κάτι γύρω στις 20-25, too much !!!

 

Στα άλλα σαιτ με καρότσια, τι βρίσκεις ?

 

Δεν βάζεις λέω, το μοντέλο που θες, μήπως σε βοηθήσει κάποια εμπειρότερη ?

 

Είχα πάρει εγώ 2 καρεκλάκια φαγητού απο εκεί!! Ήταν ακριβά τα μεταφορικά αλλά και πάλι πιο φτηνά μου είχαν βγει. Μερικές σελίδες πίσω έχω γράψει και ένα εκπτωτικό κουπόνι που μου είχαν στείλει και δεν το ήθελα...

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια την βοήθειά σας! Σα;ς παρακαλώ!

Έχω την μικρή άρρωστη από προχθες με πυρετό εως και 40 και δεν έχω καθόλου χρόνο για ψάξομο. Μπορείτε να με βοηθήσετε??

 

Χθες έσπασε το υδραργυρικό και έχω ένα ηλεκτρονικό θερμόμετρο της κακιάς ώρας. Μπορείτε να μου πείτε από να πάρω αυτό της Brawn που είχα δει ότι πρέπει να είναι καλό?

Και επίσης πήγα να μαζέψω τον υδράργυρο με την ηλεκτρική και χάλασε το καπάκι που ανοίγει για την αλλαγή της σακούλας. Δεν μπορώ να βγάλω την σακουλα από μέσα! Δεν στεναχωριέμαι πολύ γιατί ήθελα να την αλλάξω και να πάρω μία Dyson. Έχετε ιδέα από πού μπορώ να την παραγγείλω για πιο οικονομικά' date=' αλλιώς αναγκαστικά θα τα σκάσω στον Κωτσόβολο. Δεν γίνεται να είμαι χωρίς σκούπα και αυτή που έχει μέσα τον υδράργυρο έχει βγει στο μπαλκόνι και δεν θέλω να την χρησιμοποιήσω πάλι..[/quote']

 

Dyson έχω πάρει κι εγώ την όρθια και είμαι πάαααρα πολύ ευχαριστημένη! Τη λατρεύω, ειναι παρα πολύ ελαφριά και πολύ εύκολη στη χρήση! Από amazon εννοείται... :)

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

στο επισημο σαιτ της γραφει οτι για αγορες μεχρι 300 λιρες χρεωνει 30 λιρες...Μεσα στις γιορτες που περασαν φιλη μου που της την ειχα προτεινει παλιοτερα εκανε αγορες 150 λιρων και της πηρε αμοιβη 18 λιρες...

Γι αυτο ειπα οτι μολις επεσαν λιγο οι δουλειες αλλαξε τακτικη...

Εμενα αυτο δεν μου αρεσει...!!

Και την αλλη κοπελα που βρηκα τωρα αν κανει το παραμικρο σε οποιαδηποτε επαφη μας δεν θα την ξαναπροτιμησω...

Μεχρι τωρα ολα καλα,ευτυχως!

 

 

αααα...ε καλά, καλό ειναι αυτο!εγω νόμιζα οτι χρεωσε παραπάνω!το οτι χρεωσε λιγότερο καλό δεν ειναι;ασε που η κοπέλα μπορει να ειχε κανει και άλλη παραγγελια και να ήταν ηδη πελάτισσα η να την συμπάθησε βρε παιδί μου , ξερω γω;

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

αααα...ε καλά, καλό ειναι αυτο!εγω νόμιζα οτι χρεωσε παραπάνω!το οτι χρεωσε λιγότερο καλό δεν ειναι;ασε που η κοπέλα μπορει να ειχε κανει και άλλη παραγγελια και να ήταν ηδη πελάτισσα η να την συμπάθησε βρε παιδί μου , ξερω γω;

 

μαλλον δεν καταλαβες...:P περισσοτερα χρεωσε οχι λιγοτερα... αντι για 15 χρεωσε 18... εγω αυτο καταλαβα δηλαδη, όχι?

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

πηραμε πολλες μαζι και μετα απο παζαρια γυρω στα 110.....σε 15 μερες παρελαβα

 

καλημερα φλορα! οταν λες πολλες ποσες εννοεις? εγω σκεφτομαι για 2-3 τσαντες. 110 ευρω εννοεις η μια?

eNortjK1UjK1NDM1VrIGXDAS3QKo03.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια ηθελα την βοηθεια σας εχω περασει την καρτα μου στο paypal αλλα εληξε μου εστειλαν μειλ να περασω την καινουρια καρτα ξερετε πως την αλλαζω? pleaseeeee

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια ηθελα την βοηθεια σας εχω περασει την καρτα μου στο paypal αλλα εληξε μου εστειλαν μειλ να περασω την καινουρια καρτα ξερετε πως την αλλαζω? pleaseeeee

 

Καλημερα!!!

θα πας στο profile εκει που λεει add or edit credit card και θα αλλαξεις τα στοιχεια που θες... την ημερομηνια ληξης δηλαδη. Δε χρειαζεται να κανεις κατι αλλο...

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Θα ήθελα τη βοήθειά σας για άλλη μια φορά! Ένας φίλος μου παρήγγειλε μέσω ebay.com ένα ζευγάρι παπούτσια αξίας 300 δολαρίων (!). Εκτός του ότι έκαναν ένα μήνα να έρθουν, του άφησαν χθες σημείωμα από "ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ" να πληρώσει δασμούς 96 ευρώ!!! Τί μπορεί να κάνει σε αυτή την περίπτωση? Να αρνηθεί την παραλαβή? Οι πιο έμπειροι τα φώτα σας please!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα.

 

Ψάνω στο θέμα και δε βρίσκω κάτι να με βοηθήσει και θέλω να σας ρωτήσω το εξής: ηλεκτρικές συσκευές από νετ εξωτερικού από που αγοράζετε? Θέλω να πάρω αυτό:http://shop.ebay.com/i.html?rt=nc&LH_ItemCondition=11&_nkw=philips+BG+2040&_fln=1&_ssov=1&_trksid=p3286.c0.m282 για τον ξάδερφο μου.

 

Στο εβαυ το βρίσκω ίδια τιμή με Ελλάδα. Έχετε καμμιά άλλη ιδέα?

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια!!!

ηρθε το δεμα απο Ukmail αλλα δεν ειμαι σπιτι να το δω...Εφυγε απο εκει στις 25/2 εκανε δηλαδη 4 μερες.

Με χρεωσαν 45 λιρες μεταφορικα αλλα εχω παρει μεχρι και ενα επιπλακι ξυλινο για το δωματιο της μικρης, πανες, ρουχα, ουτε που θυμαμαι.

Θα βγαλω φωτογραφια το πακετο οταν παω σπιτι για να σας το δειξω ωστε να εχουμε αποδειξεις οταν σας ζητανε τρελα μεταφορικα...

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...