Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ουυυυ φτάσαμε στις σιξ σιξ σιξ σελίδες... ουυυ ουυυ ουυυ... :-))

 

Μόλις παρέλαβα το άλμπουμ από το http://www.saal-digital.de/... δεν μπορώ να πω ότι είμαι ευχαριστημένη... η εκτύπωση αν και είναι τεχνικά καλή, το αποτέλεσμά της δεν είναι, φαίνονται μαύρα-σκούρα στίγματα στις περισσότερες φωτογραφίες, ειδικά όσες έχω κάνει μεγάλες ή ζουμ... δεν πιστεύω να φταίνε οι φωτογραφίες μου, αλλά τι να πω... κατά τ' άλλα οι σελίδες είναι ωραίες, χοντρότερες από περιοδικό, σαν χαρτόνι ας πούμε... επίσης το καλό είναι το ότι ανοίγει φλατ και είναι ωραίες οι φωτό που πιάνουν δύο σελίδες (αν ήταν φυσικά και καλή η εκτύπωση...) το πρόγραμμα είναι εύχρηστο αλλά έχει λίγες σχετικά επιλογές σε layout, backround, εφέ και τέτοια... το καλό είναι ότι είχε δωρεάν μεταφορικά και ήρθε σε 6 ημέρες...

δε νομίζω όμως να ξαναπαραγγείλω...

Edit... για να μην παρεξηγηθώ... δεν το συστήνω :wink:

τώρα θα δοκιμάσω και το fotoinsight... για να δούμε :-)

Ναι εε,κριμα στενοχωρηθηκα λιγο :( γιατι το προτεινα...η αληθεια βεβαια οτι εγω δεν ειχα προβλημα στην εκτυπωση,εκανα κι εγω δισελιδες φωτογραφιες αλλα τι να πω εμεινα πολυ ευχαριστημενη,ισως γιατι οι φωτο ηταν απο επαγγελματια....

Για μενα βεβαια πρωτοπορει το fujidirekt (γερμανικο κι αυτο) σε φωτομπουκ που δυστυχως ομως δεν στελνει Ελλαδα,προς το παρον τουλαχιστο......

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ψάχνω να παραγγείλω το maclaren xlr σε πράσινο απο Αγγλία αλλά δεν μπορω να βρω το χρώμα.Αν το πετύχετε τυχαία πείτε μου το site pls....

 

http://shop.babyworld.co.uk/images/xt_pics/maclaren_xlr_travelsystem30.jpg

Link to comment
Share on other sites

και ναι συνεβη το αδιανοητο.... απο εβαυ αγγλιας παραλαμβανα σε 10 μερες ακριβως κ απο αμαζον και γενικα απο αγγλια, οοοοοοοοοομως 2 δεματακια μου που εφυγαν 17 πεμπτη απο αγγλια, σημερα ηταν στο σπιτι μου (ναι τα εφερε ο ταχυδρομος-αλλα ηταν μικρα) γιουπιιιιιιιιιιιιιιιι

 

καλαμαριδιον ξαναψωνισα απο το πωλητη με τα καλσον που εχουμε τον "jemsox" http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190500232521&var=490012762546&ssPageName=STRK:MEWNX:IT 3 ευρω το ενα (στη τετραδα τοσο βγαινει) και ειναι φανταστικα, ποιοτητα, σχεδιο... αν και αυτη τη φορα δε μου εστειλαν τα εικονιζομενα, καλυτερα ομως γιατι τα ειχα ηδη και μου αρεσε που πηρα αλλο σχεδιο, αλλα το αναφερω...... δηλαδη ιδια ποιοτητα αλλα οχι το εικονιζομενο σχεδιο ακριβως

 

επισης πετυχα αυτο το συνολακι απο νεξτ http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270704285122&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

μα και του ιδιωτη και του Business seller να φτασουν ιδια μερα ακριβως? πολλη συμπτωση....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, ψάχνω για κάθισμα αυτοκινήτου που να κοιτά ανάποδα για τον 1,5 ετών γιό μου - υπάρχει σχετικό τόπικ που αναδεικνύει την ασφάλεια αυτού του τύπου μέχρι την ηλικία των 4 ετών τουλάχιστον.

 

Έχω μπερδευτεί. Από το pramworld βλέπω μόνο τα besafe (belted ή με isofix). Στο carseat.se έχει αρκετά (με μεταφορικά 55 ευρώ), έχω ανταλλάξει μυνήματα για το ποιό είναι καλύτερο για το αυτοκίνητό μου αλλά τελικά, κατά τον εκπρόσωπο τους, 4 είναι καλά (από τα 8-9 νομίζω που έχει το σαιτ)!!!!

 

Έχει πάρει καμμιά σας ανάποδο κάθισμα ? Αν ναι, ποιό και από που ? Μήπως θυμάστε και μεταφορικά ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Tella εμενα ακομα να μου στειλουν απο tictacphoto! Μολις σημερα εγινε dispatced αρα βαλε 3-4 μερες ακομα!:rolleyes:

 

Θα περιμένω τις εντυπώσεις σου!!! Μου φαίνεται θα κάνω 5-6 φωτοβιβλία σε διάφορα σάιτ για να καταλήξω :D

 

Ναι εε,κριμα στενοχωρηθηκα λιγο :( γιατι το προτεινα...η αληθεια βεβαια οτι εγω δεν ειχα προβλημα στην εκτυπωση,εκανα κι εγω δισελιδες φωτογραφιες αλλα τι να πω εμεινα πολυ ευχαριστημενη,ισως γιατι οι φωτο ηταν απο επαγγελματια....

Για μενα βεβαια πρωτοπορει το fujidirekt (γερμανικο κι αυτο) σε φωτομπουκ που δυστυχως ομως δεν στελνει Ελλαδα,προς το παρον τουλαχιστο......

 

Σιγά καλέ, γιατί να στεναχωρηθείς???:D

Εγώ το site το βρήκα από διάφορα τεστ ποιότητας που έχουν γίνει, έχει βγει νικητής σε διάφορα τεστ υποτίθεται, οπότε είπα να δοκιμάσω...αν είναι να στεναχωρηθεί κάποιος, ας το κάνουν αυτοί :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Θα κάνω και αλλού για να δω αν το πρόβλημα είναι οι φωτογραφίες μου, αν και δε νομίζω, είναι βγαλμένες στη μεγαλύτερη ανάλυση και όσο και να κάνω "ζουμ" στον υπολογιστή μου, τις δείχνει μια χαρά... το άλλο κουφό είναι ότι μερικές τις έχουν τέλειες και κάποιες άλλες με αυτά τα στίγματα (στο ίδιο πάνω κάτω μέγεθος...).. μήπως φταίει το ότι επέλεξα ματ εκτύπωση? Μήπως εσύ πήρες τη γυαλιστερή (hochglanz) και γι' αυτό βγήκε καλύτερο? Δεν ήθελα να το ρισκάρω γιατί έβγαινε περίπου διπλή τιμή... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ψάχνω να παραγγείλω το maclaren xlr σε πράσινο απο Αγγλία αλλά δεν μπορω να βρω το χρώμα.Αν το πετύχετε τυχαία πείτε μου το site pls....

 

http://shop.babyworld.co.uk/images/xt_pics/maclaren_xlr_travelsystem30.jpg

 

Σοφια με το καλο να ερθει το μωρακι σου :D

Κι'εγω το εψαχνα.

Δυστυχως ομως ο κωδικος που ζητας εχει καταργηθει. Και απορω γιατι...

Το καφε ροζ ή το καφε γαλαζιο ειναι πολυ δεσμευτικά αν εχεις σκοπο να κανεις κι'αλλο παιδακι.

Αν το βρεις καπου θα ειναι παλιο μοντελο.

Link to comment
Share on other sites

το λογισμικο του φοτο μου φανηκε λιγο πιο ευκολο και με περισσοτερα background. το φοτομεμορις εχει το γυρισμα σε γωνια τις φωτο που δε το βρηκα στο φοτο.

Εκτυπωση ακριβως ιδια...νομιζω στο φοτο μπορεις να βαλεις και τιτλο στο πλαινο του μπουκ.

Αυτα εν ολιγοις, συγκρινεις τιμες και αναλογα.

Εγω σπαστικα λιγο με το φοτο, αλλα για δωρεαν φοτομπουκ παλουκωθηκα και εφτιαξα ενα με ...90 σελιδες!!!!

Εγινε τελειο και φυσικα τους χρωσταω ενα ευχαριστω!!!!

 

Eυχαριστω παρα παρα πολυ.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα προχθες καποια πραγματακια www.cakescookiesandcraftshop.co.uk.Ολα πολύ ωραια αλλα μετα που χαζευα λίγο στο αμαζον για παρομοια πραγματα ειδα οτι ειχε πολλά απο αυτα που εχει και το σαιτ σε πολύ πιο φθηνες τιμες..και εχει και πολλά μεταφορικα το cakescookiesandcraftshop.Μαλλον την επόμενη φορα θα προτιμησω να ψαξω λίγο παραπάνω στο αμαζον και να παρω απο κει.

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια εχω παραγγειλει και παραλαβει ηδη τρεις φορες απο τα gymboree. λοιπον συμφερει να γραφτειτε μελος και να περιμενετε να σας στειλει προσφορα για τα μελη συνηθως 20-30% μεσω κωδικου που ομως ειναι προσθετικα οτι αλλης προσφορας εχει το site.

για παραδειγμα εχω παρει κολαν και μπλουζακια της μικρης με 4 δολλαρια!!

επισης τα μεταφορικα πανε αναλογα με το ποσο ετσι στα 100 δολαρια ειναι νομιζω 30Ε ομως εγω για παραδειγμα ψωνισα πραγματα αξιας 250 δολαριων και ειχα και μια προσφορα 100 δολαρια εκπτωση ετσι οταν εβαλα το κουπονι αυτοματως επεσε και η τιμή των μεταφορικων.

τα ρουχα φτανουν μεσω ταχυδρομειου σε 15 μερες max. μου εχουν ερθει και σε λιγοτερο απο εβδομαδα.

το μονο που ρισκαρεις και εχω σταθει τυχερη μεχρι τωρα ειναι το τελωνειο.

l86Tp3.png d6AUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εχθες κορίτσια έκανα παραγγελία απο το apo-rot.de πρώτη φορά...

 

Γάλα Novalac IT των 800γρ....14,95? το καθε ένα και εδώ στην Ελλάδα τα 400γρ έχουν 16,80?....ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ...

 

Ελπίζω να μου έρθουν όμως...περιμένω!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, ψάχνω για κάθισμα αυτοκινήτου που να κοιτά ανάποδα για τον 1,5 ετών γιό μου - υπάρχει σχετικό τόπικ που αναδεικνύει την ασφάλεια αυτού του τύπου μέχρι την ηλικία των 4 ετών τουλάχιστον.

 

Έχω μπερδευτεί. Από το pramworld βλέπω μόνο τα besafe (belted ή με isofix). Στο carseat.se έχει αρκετά (με μεταφορικά 55 ευρώ), έχω ανταλλάξει μυνήματα για το ποιό είναι καλύτερο για το αυτοκίνητό μου αλλά τελικά, κατά τον εκπρόσωπο τους, 4 είναι καλά (από τα 8-9 νομίζω που έχει το σαιτ)!!!!

 

Έχει πάρει καμμιά σας ανάποδο κάθισμα ? Αν ναι, ποιό και από που ? Μήπως θυμάστε και μεταφορικά ?

 

Καλημέρα!!

εμείς πήραμε από το carseat.se πριν μια βδομαδα το Britax hi-way το χρώμα το cowmooflage... Μετά από πάααρα πολλές συνομιλίες με τους ανθρώπους εκεί, είχαμε και πρόβλημα γιατί το αμάξι μας δεν είναι και πολύ μεγάλο και αυτά τα καθίσματα πιάνουν περισσότερο χώρο... Πάντως η μικρή είναι πολύ ευχαριστημένη και φαίνεται να το έχει βολευτεί! Στο pramworld δε θα βρεις, γενικά δεν κυκλοφορούν πολύ...κρίμα πάντως γιατί πρέπει ο κόσμος να ενημερωθεί για την ασφάλεια...στη Σουηδία πάντως το επιβάλλει ο νόμος.. Δεν ξέρω τι αυτοκίνητο έχετε αλλά καλό θα είναι να το αναφέρεις στον Hakan στο carseat.se γιατί θα σου προτείνει κάθισμα που να ταιριάζει στις ανάγκες σου!

Συμπληρώνω ότι στην Ελλάδα το μόνο που υπάρχει είναι της Besafe το isocombi και πήγαμε και το δοκιμάσαμε στο αυτοκίνητό μας... Δεν υπήρχε! Τεράστιο! 'Επρεπε το κάθισμα το μπροστινό να το πάω τόσο μπροστά κόντευα να βγω απο το παράθυρο! Έχουμε mazda 2. Επίσης είχε και 550 ευρώ... Πάντως αν έχετε μεγάλο αυτοκίνητο είναι από τα καλύτερα καθίσματα και στο carseat δεν είναι τόοοοσο ακριβό..

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

εμείς πήραμε από το carseat.se πριν μια βδομαδα το Britax hi-way το χρώμα το cowmooflage... Μετά από πάααρα πολλές συνομιλίες με τους ανθρώπους εκεί, είχαμε και πρόβλημα γιατί το αμάξι μας δεν είναι και πολύ μεγάλο και αυτά τα καθίσματα πιάνουν περισσότερο χώρο... Πάντως η μικρή είναι πολύ ευχαριστημένη και φαίνεται να το έχει βολευτεί! Στο pramworld δε θα βρεις, γενικά δεν κυκλοφορούν πολύ...κρίμα πάντως γιατί πρέπει ο κόσμος να ενημερωθεί για την ασφάλεια...στη Σουηδία πάντως το επιβάλλει ο νόμος.. Δεν ξέρω τι αυτοκίνητο έχετε αλλά καλό θα είναι να το αναφέρεις στον Hakan στο carseat.se γιατί θα σου προτείνει κάθισμα που να ταιριάζει στις ανάγκες σου!

Συμπληρώνω ότι στην Ελλάδα το μόνο που υπάρχει είναι της Besafe το isocombi και πήγαμε και το δοκιμάσαμε στο αυτοκίνητό μας... Δεν υπήρχε! Τεράστιο! 'Επρεπε το κάθισμα το μπροστινό να το πάω τόσο μπροστά κόντευα να βγω απο το παράθυρο! Έχουμε mazda 2. Επίσης είχε και 550 ευρώ... Πάντως αν έχετε μεγάλο αυτοκίνητο είναι από τα καλύτερα καθίσματα και στο carseat δεν είναι τόοοοσο ακριβό..

 

Τώρα μιλάμε για το απόλυτο blackout. Τα κορίτσια (marsolan, bebutsiko), τις οποίες ευχαριστώ θερμά για την ανταπόκρισή τους, μου σύστησαν to besafe από ελληνικό σαιτ, σε πολύ καλύτερη τιμή από το σουηδικό σαιτ.

 

Με προβλημάτισες όμως με τις διαστάσεις του. Δηλαδή πόσα εκατοστά είναι το μάκρος του ?

 

Ουφ, πάλι καλά που υπάρχετε και εσείς, γιατί αλλιώς θα είχα φλιπάρει εντελώς.

 

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μιλάμε για το απόλυτο blackout. Τα κορίτσια (marsolan, rannia, bebutsiko), τις οποίες ευχαριστώ θερμά για την ανταπόκρισή τους, μου σύστησαν to besafe από ελληνικό σαιτ, σε πολύ καλύτερη τιμή από το σουηδικό σαιτ.

 

Με προβλημάτισες όμως με τις διαστάσεις του. Δηλαδή πόσα εκατοστά είναι το μάκρος του ?

 

Ουφ, πάλι καλά που υπάρχετε και εσείς, γιατί αλλιώς θα είχα φλιπάρει εντελώς.

 

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

κι εμεις σε αγαπάμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

είναι σίγουρα το besafe το rear facing? γιατί υπάρχουν πολλά.. Όσο για το μέγεθος εμείς πήγαμε στο alouette planet στο πικέρμι και το δοκιμάσαμε επιτόπου στο αυτοκίνητό μας. Αν είναι να κάνεις μια τέτοια αγορά είναι υποχρεωμένοι να σε αφήσουν να το δοκιμάσεις... Για το δικό μας αυτοκίνητο πάντως ήταν πάρα πολύ μεγάλο. Και να φανταστείς ότι εγώ είμαι 153 !! νάνος! και μπροστά δε χωρούσα να καθήσω... Σκέψου ότι θα το κρατήσεις αρκετά χρόνια το κάθισμα αυτό και θα πάτε και ταξίδια, δε θα μπορείς να κάθεσαι πάντα πίσω... Αν παντως σου χωράει είναι πάρα πολύ καλό κάθισμα!

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώρα μιλάμε για το απόλυτο blackout. Τα κορίτσια (marsolan, rannia, bebutsiko), τις οποίες ευχαριστώ θερμά για την ανταπόκρισή τους, μου σύστησαν to besafe από ελληνικό σαιτ, σε πολύ καλύτερη τιμή από το σουηδικό σαιτ.

 

Με προβλημάτισες όμως με τις διαστάσεις του. Δηλαδή πόσα εκατοστά είναι το μάκρος του ?

 

Ουφ, πάλι καλά που υπάρχετε και εσείς, γιατί αλλιώς θα είχα φλιπάρει εντελώς.

 

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

έχουν δίκιο για την τιμή πάντως... στο σουηδικό πάει πάνω από 500 με τα μεταφορικά και εδώ το βρίσκεις και 440 από ότι κοίταξα λιγάκι...

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένω τις εντυπώσεις σου!!! Μου φαίνεται θα κάνω 5-6 φωτοβιβλία σε διάφορα σάιτ για να καταλήξω :D

 

 

 

Σιγά καλέ, γιατί να στεναχωρηθείς???:D

Εγώ το site το βρήκα από διάφορα τεστ ποιότητας που έχουν γίνει, έχει βγει νικητής σε διάφορα τεστ υποτίθεται, οπότε είπα να δοκιμάσω...αν είναι να στεναχωρηθεί κάποιος, ας το κάνουν αυτοί :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Θα κάνω και αλλού για να δω αν το πρόβλημα είναι οι φωτογραφίες μου, αν και δε νομίζω, είναι βγαλμένες στη μεγαλύτερη ανάλυση και όσο και να κάνω "ζουμ" στον υπολογιστή μου, τις δείχνει μια χαρά... το άλλο κουφό είναι ότι μερικές τις έχουν τέλειες και κάποιες άλλες με αυτά τα στίγματα (στο ίδιο πάνω κάτω μέγεθος...).. μήπως φταίει το ότι επέλεξα ματ εκτύπωση? Μήπως εσύ πήρες τη γυαλιστερή (hochglanz) και γι' αυτό βγήκε καλύτερο? Δεν ήθελα να το ρισκάρω γιατί έβγαινε περίπου διπλή τιμή... :rolleyes:

ναι τη γιαλιστερη πηρα μου βγηκε λιγο ακριβο,άλλα πολυ καλο...δε θυμαμαι ποσο γιατι ταυτοχρονα ειχα κανει και στο αλλο...

εγω παντως θα εστελνα ενα μειλ ετσι για να βγω απο την απορια....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, ψάχνω για κάθισμα αυτοκινήτου που να κοιτά ανάποδα για τον 1,5 ετών γιό μου - υπάρχει σχετικό τόπικ που αναδεικνύει την ασφάλεια αυτού του τύπου μέχρι την ηλικία των 4 ετών τουλάχιστον.

 

Έχω μπερδευτεί. Από το pramworld βλέπω μόνο τα besafe (belted ή με isofix). Στο carseat.se έχει αρκετά (με μεταφορικά 55 ευρώ), έχω ανταλλάξει μυνήματα για το ποιό είναι καλύτερο για το αυτοκίνητό μου αλλά τελικά, κατά τον εκπρόσωπο τους, 4 είναι καλά (από τα 8-9 νομίζω που έχει το σαιτ)!!!!

 

Έχει πάρει καμμιά σας ανάποδο κάθισμα ? Αν ναι, ποιό και από που ? Μήπως θυμάστε και μεταφορικά ?

εγω εχω το maxi cosi mobi,ειναι αναποδο και ειμαι πολυ ευχαριστημενη....μηπως ειναι μεσα σ αυτα που σου συστησε ο Χοκαν

Bεβαια το χω παρει απο εδω οποτε δεν μπορω να σου συστησω καποιο σαιτ...

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! Τρέχω με τη δουλειά αλλά όλο και σας διαβάζω.

 

έχω ερώτηξη για τα κοριτσόπουλα που χρησιμοποιούν myukmail: Κοριτσάρες, δοκιμάσατε τελικά να παραγγείλετε πάνες από άμαζον; Για πείτε εμπειρίες.

Είμαστε 4 εδώ στο γραφείο και προσπαθούμε να καταλάβουμε μέχρι τι όγκο μας συμφέρει να παραγγείλουμε ολ τουγκεδερ.

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Εχθες κορίτσια έκανα παραγγελία απο το apo-rot.de πρώτη φορά...

 

Γάλα Novalac IT των 800γρ....14,95? το καθε ένα και εδώ στην Ελλάδα τα 400γρ έχουν 16,80?....ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ...

 

Ελπίζω να μου έρθουν όμως...περιμένω!!!

Θα σου έρθουν βρε κοριτσάκι, μην αγχώνεσαι. Τα μεταφορικά πόσο ήταν;

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Από το sophiasstyle, τι μεταφορικά πλήρωσες ? 10 ή 26 δολλάρια ?

 

καλημερα

τα μεταφορικα ειναι 26$ βαζοντας ομως εκπτωτικο κωδικο FREESQJ γινονται 18$

και για την επομενη παραγγελια σου , σου στελνει κωδικο για 20% εκπτωση

Link to comment
Share on other sites

εγω ψωνισα της κορης μου απο εδω αλλα μονο με paypal Μπορεις να ψωνισεις,μου ειχαν πει οτι το συστημα τους δεν δεχεται καρτες εξωτερικου(εκτος και αν το αλλαξανε).3 φορες εχω παραγγειλει,σε 2 μερες παραδιδουν με ups(αριστερα εχει επιλογες για να μην τα δεις ολα,βαλε το νουμερο που θελεις).τα πιο οικονομικα ειναι τα carter's.

 

 

http://www.diapers.com/product/category.aspx?categoryid=9&categoryname=Clothing+%26+Shoes&queryfrom=category&filtername=Shop+For&filtervalue=Girls

 

 

edit την ημερα που ψωνισα εγω το νουμερο 2 της κορης μου ειχα 16 σελιδες επιλογες απο ρουχα,τωρα εχει 8.δεν θα βρεις πολλα πραγματα.....

 

Αυτό το σάιτ στέλνει Ελλάδα, τι μεταφορικά έχει;

dBPlp3.png MDOFp3.png
Link to comment
Share on other sites

παρελαβα προχθες καποια πραγματακια www.cakescookiesandcraftshop.co.uk.Ολα πολύ ωραια αλλα μετα που χαζευα λίγο στο αμαζον για παρομοια πραγματα ειδα οτι ειχε πολλά απο αυτα που εχει και το σαιτ σε πολύ πιο φθηνες τιμες..και εχει και πολλά μεταφορικα το cakescookiesandcraftshop.Μαλλον την επόμενη φορα θα προτιμησω να ψαξω λίγο παραπάνω στο αμαζον και να παρω απο κει.

 

Χρυσάκι, τα χες βρει στο Αμαζον για μένα αλλά θυμάσαι που δεν τα έστελνε Ελλάδα τελικά? Και εγώ αναγκάστηκα και τα πήρα από το site. Τα περιμένω ακόμα. Και τα Χριστούγεννα μου είχαν αργήσει...

 

Καλημέρα σας! Τρέχω με τη δουλειά αλλά όλο και σας διαβάζω.

 

έχω ερώτηξη για τα κοριτσόπουλα που χρησιμοποιούν myukmail: Κοριτσάρες, δοκιμάσατε τελικά να παραγγείλετε πάνες από άμαζον; Για πείτε εμπειρίες.

Είμαστε 4 εδώ στο γραφείο και προσπαθούμε να καταλάβουμε μέχρι τι όγκο μας συμφέρει να παραγγείλουμε ολ τουγκεδερ.

 

Κοριτσάρα, εγώ τις προάλλες πήρα στην ουσία μόνο πάνες (κάτι ψιλολόγια δε μετράνε). 10 οικονομικές συσκευασίες και 4 newborn 1 και απ έξω έγραφε βάρος 25 κιλά. Δεν είμαι σίγουρη ότι τελικά αξίζει μόνο για τόσες συσκευασίες...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...