Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και εμένα οι κρίκοι για τα sling μου μου ήρθαν σε 1 βδομάδα. Περίμενε λίγο μπας και οφείλεται η καθυστέρηση στα ΕΛΤΑ

Μπορεις να βαλεις το link με τους κρικους που πηρες εαν δεν σου κανει κοπο? ποσο σου στοιχισαν και τι μεγεθος και υλικο πηρες? θελω να παραγγειλω κι εγω

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

http://allstarshop.gr/

 

Κορίτσια αυτό το site το ξέρετε; Παράγγειλα παππούτσια για μένα το πρωί και τώρα μου ήρθε mail ότι είναι ΠΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ και πολύ φθηνότερα απ'όσο τα έβρισκα στα μαγαζια...

pevwp2.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κορες κοιταζα τα πυρεξ

πηγα λοιπον εδω

https://www.amazon.co.uk/gp/buy/payselect/handlers/continue.html/ref=ox_pay_page_continue_bottom

ειμαι στο τελικο checkout και λεει 10.25 λιρες και τελος ουτε μεταφορικα!!!!!

αλλα αυτο το

 

Estimated dispatch date for this item: 28 Feb 2011 - 16 Mar 2011

 

ποτε θα τραβηξιουν τα λεφτα?

ειναι με FREE Super Saver Delivery απο αμαζον

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κορες κοιταζα τα πυρεξ

πηγα λοιπον εδω

https://www.amazon.co.uk/gp/buy/payselect/handlers/continue.html/ref=ox_pay_page_continue_bottom

ειμαι στο τελικο checkout και λεει 10.25 λιρες και τελος ουτε μεταφορικα!!!!!

αλλα αυτο το

 

Estimated dispatch date for this item: 28 Feb 2011 - 16 Mar 2011

 

ποτε θα τραβηξιουν τα λεφτα?

ειναι με FREE Super Saver Delivery απο αμαζον

Α, φιλενάδα, ακριβώς το ίδιο κάνω κι εγώ!

Τα λεφτά νομίζω τα τραβάνε με το dispatch.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κορες κοιταζα τα πυρεξ

πηγα λοιπον εδω

https://www.amazon.co.uk/gp/buy/payselect/handlers/continue.html/ref=ox_pay_page_continue_bottom

ειμαι στο τελικο checkout και λεει 10.25 λιρες και τελος ουτε μεταφορικα!!!!!

αλλα αυτο το

 

Estimated dispatch date for this item: 28 Feb 2011 - 16 Mar 2011

 

ποτε θα τραβηξιουν τα λεφτα?

ειναι με FREE Super Saver Delivery απο αμαζον

 

Τα χρήματα τα τραβάνε όταν ετοιμάζεται η παραγγελία για αποστολή...

Link to comment
Share on other sites

εγω τα πηρα...μολις προχτες ηρθαν!!

Θα σου αρεσουν πολυ...μια χαρα απο χωρητικοτητα!!!Ακομη και το μικρο ειναι τελειο!!

Ηδη τα δοκιμασα στον μικροκυματων και ειναι μια χαρα!!Τα πηρα κατεξοχην για φυλαγμα φαγητου,ζεσταμα σε φουρνο...

παμφθηνη και ωραια αγορα!!!

Εδω μιλαμε δεν ξερω κι εγω ποσα θες για κατι αντιστοιχο ασε που δεν βρισκεις κι ευκολα!!!

ηρθαν με κουριερ και νωριτερα απο οτι ειχαν πει!!!

 

επειδη ειμαι κι εγω του μαγειρεματος και των γκατζετ της κουζινας πιστευω θα μ'αρεοσυν πολυ!!! αντε πμως τωρα να πειρμενω 1 μηνα να ρθουν... φιουυυυυυυυ

 

Ποιο καλέ? Στον αποθηλασμό λες? Καλά πάμε, κοντεύουμε:P

Και εμένα μου άρεσαν επειδή έχουν καπάκια, για να δούμε τι θα είναι και από κοντά!

Φίλησέ μου την Πριγκήπισσα!!

 

Ναι ναι για τον αποθηλασμο! Ολα καλα ειδα οτι πανε... Ευγε! Φιλια στο νικολα σου!!!!!!!!! Ειναι κ συνονοματος με τον αντρα μου κι ετσι τον θυμαμαι ευκολα!!!!!!!!!!1

 

οποτε τα τσιμπαμε? αξιζουν λεμε εεεεεε?

 

αυτα ειναι και για μαγειρεμα στο φουρνο εεεεε?

 

γατουλαααααααααα προσεξε μη μπερδευτεις!!!!!!!!!!!! ποια πυρεξ θες? με το καπακι? δε βλεπω να τα εχει πια το αμαζον ως πωλητης και η τιμη τιυς ειναι 21 και κατι λιρες τωρα

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα επειδη απο χθες εχω φαι ολο τα σιτε ξερετε εσεις καποιο που να πουλαει ugg μποτες?www.uggbootsuggstopsale.com.au,www.myuggsonshop.com,εγω αυτα βρηκα κ το πρωτο δεν στελνει Ελλαδα,κ το δευτερο εχει τρελα μεταφορικα

 

για κοίτα εδώ έχει και δωρεάν μεταφορικά για Ελλάδα.

http://www.javari.co.uk/Womens-Shoes/b/213376031/ref=topnav_sd_wm_gw?ie=UTF8&pf_rd_r=0MP7MRA0KEETV9DBTPBA&pf_rd_m=A9UMZ77PKDFNW&pf_rd_t=101&pf_rd_i=homepage&pf_rd_p=219892907&pf_rd_s=headernav#__size=40&node=213376031&nodes=213376031&brands=Ugg~~20Australia&sort=shoesbrowserel2&rnid=brands&tag=sr_nr_bra_Ugg~~20Australia

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολυ φτηνα δεν ειναι? λες ναναι καμια πατατα????

 

οχι βρε...δεν ειναι πατατα!!Ειναι τα αυθεντικα πυρεξ στο κουτι τους,πολυ γερο γυαλι,βαρυ και ωραιες γραμμες...

Κι εγω τα casseroles πηρα για να εχουν καπακι!!Το οποιο καπακι γινεται και πιατακι!!

 

Δεν ξερω αν θυμαστε που οι μαμαδες μας σε τετοια εβαζαν το φαγητο μας???Η πεθερα μου τα εχει ακομη!!

Αυτα βεβαια ειναι λιιιιγο πιο ντιζαινατα!!

 

χρηματα θα σας τραβηξουν μολις γινει dispatch και σιγουρα θα ερθουν νωριτερα απο το estimated delivery date!!με κουριερ και δεν εσπασαν καθολου!!!

 

Αααα...επισης πολυ φτηνη εχει μια κατσαρολα της pyroflam αν δεν απατωμαι σε διαφορα μεγεθη απο υλικο vitroceramic και γυαλινο καπακι...η οποια ειναι κι αυτη ιδανικη για φουρνο,εστιες τα παντα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αααα...επισης πολυ φτηνη εχει μια κατσαρολα της pyroflam αν δεν απατωμαι σε διαφορα μεγεθη απο υλικο vitroceramic και γυαλινο καπακι...η οποια ειναι κι αυτη ιδανικη για φουρνο,εστιες τα παντα!!!

 

για δωσε λινκ

κανει για κεραμικες εστιες δηλαδη?

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

για δωσε λινκ

κανει για κεραμικες εστιες δηλαδη?

 

ναι κανει..μονο σε επαγωγικες δεν επιτρεπεται να μπει.Ελεγε οτι μπορεις να την βαλεις στον φουρνο κατευθειαν απο καταψυξη:rolleyes:...ενταξει αυτο δεν το δοκιμασα ακομη.

 

Αυτη ειναι:

http://www.amazon.co.uk/Pyroflam-Casserole-Lid-3-0-Litre/dp/B001QORC6O/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1296736473&sr=1-1

 

εγω βεβαια πηρα την μικρη του 1 λιτρου για το φαι της μικρης αλλα αν την δοκιμασω καμποσο και με βολεψει...θα παρω και την μεγαλη!!

Link to comment
Share on other sites

πωπω αυτες οι Pyroflam φαινονται τελειες.... θα παρω κι εγω καποια στιγμη μια για δοκιμη... αν και συμφερει το σετ των 3 που ειναι εξαντλημενο τωρα απο αμαζον...

 

ελπιζω τα casseroles Που πηραμε να ρθουν σωα και αβλαβη γιατι μισα περιπου ριβιους λενε οτι παρελαβαν σπασμενα τα σκευη.................. μεσα στην αγγλια!!! φανταζομαι ποσο θα τα προσεξουν ελλαδα...........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ δε θα παρω και τη 3λιτρη!

 

δε μαγειρευωωωωωωωω χαχαχαχαχαχχα

 

να σας πω αυτα τα μικρα κανουν για σουφλεδακια εεεεεεεεεεεε και για μαγειραμα κανονικο τα μεγαλα? πειτε στην ασχετη

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...