Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Ίσως να είναι λίγο άσχετο με το τοπικ, αλλά πέτυχα στην τηλεόραση μια διαφήμιση που έλεγε για ένα σαιτ που μπορούμε να δωρίσουμε παλιά παιχνίδια... Δεν είμαι απόλυτα σίγουρη καθώς το είχα χωρίς φωνή & το πρόλαβα στο τέλος & έτσι δεν συγκράτησα το εν λόγω σαιτ. Αν το έχει δει κάποια κοπέλα, ας μας το πεί. Ευχαριστώ

 

το site λεγεται toylife.gr

ειναι μια οργανωση.επικοινωνησε μαζι τους για περισσοτερες λεπτομερειες

wn7Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τα φορμάκια της laredoute έχουν πολύ καλή ποιότητα...όπως και αρκετά από τα ρούχα του...τα περσινά τα κολοκαιρινά που είχα πάρει ήταν μέτρια...ίσως ήταν τα συγκεκριμένα σχέδια δε ξέρω πάντως δεν έμεινα πολύ ικανοποιημένη...κάποια ήταν καλά κάποια πολύ λεπτά...

Και εγώ θέλω σετάκιααααα!!!

Link to comment
Share on other sites

εμεις εχουμε παρει αυτο

http://www.mybabycenter.gr/index.php?target=products&product_id=30366

μου εχει λυσει τα χερια κανονικα!! Κραταει το φαγητο ζεστο για παρα πολλες ωρες, και χωραει παρα πολυ φαι μεσα..

βεβαια βλεπω οτι εχει εξαντληθει στο συγκεκριμενο σαιτ, αν θες να ψαξω να στο βρω απο αλλου..

 

Βάζεις μέσα το φαγητό κανονικά στην θερμοκρασία που το θέλεις σωστά; Χύμα, δεν έχει μπολάκια και τέτοια...

Φαίνεται τέλειο!!!

Ψάχνω και εγώ ταυτόχρονα! Αν μπορείς να βοηθήσεις...;)

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

θα γινει χαμος!!

ντυσε, ξεντυσε θα ειμαστε ολο το καλοκαιρι!!

:P

 

Για ποιό site μιλάτε γιατί έχασα επεισόδια...;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μήπως ξέρει κάποια να μου πει πού μπορώ να βρω θερμό αλλά για να κρατάει ζεστό το φαγητό. Όχι δηλ.για το νερό.

Μου είπαν ότι υπάρχει αλλά δεν βρίσκω πουθενά ούτε καν στα jumbo...:-(

Δεν έχω δει και δεν ξέρω αν πρέπει να ρίχνω μέσα το φαγητό ή να αν χωράει μπολάκι μέσα...

Καμιά ιδέα;

 

σου βρηκα αυτο http://www.amazon.co.uk/Thermos-Everyday-Stainless-Steel-Litre/dp/B001F514U4/ref=sr_1_15?ie=UTF8&qid=1294822606&sr=8-15. δεν ξερω αν σε εξυπηρετει.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ αλλά δεν είναι BPA FREE...Αν δεν βρω όμως κάτι άλλο...

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια !!! :P:p

ερώτηση για το my uk mail από την στιγμή που τους πεις οκ (και τους πληρώσεις) στείλτα σε πόσες μέρες περίπου είναι στην πόρτα σου και με τι έρχονται ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κοριτσάκια !!! :P:p

ερώτηση για το my uk mail από την στιγμή που τους πεις οκ (και τους πληρώσεις) στείλτα σε πόσες μέρες περίπου είναι στην πόρτα σου και με τι έρχονται ???

 

εμενα και τις 2 φορες μου ηρθαν με dhl την επομενη εργασιμη

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Από τις 21 Δεκέμβρη περιμένω και εγώ την παραγγελία μου από mandco και δεν έχει έρθει. Τους έστειλα σχετικό e-mail χθες και μου έκαναν απευθείας επιστροφή του ποσού. Το ίδιο είχε γίνει και με μια άλλη παραγγελία 1 μήνα πριν.

Κορίτσια νομίζω ό,τι όλο αυτό δεν τους συμφέρει και να το θυμηθείτε πως είτε θα σταματήσουν να στέλνουν Ελλάδα είτε θα αυξήσουν τα μεταφορικά και θα στέλνουν με κούριερ.

 

Να σε ρωτήσω, δηλαδή δεν παρέλαβες την παραγγελία που είχες κάνει 1 μήνα πριν και τώρα πάλι δεν παρέλαβες για 2η φορά????Κλαψ, πάνε δηλαδή τα πραγματάκια μου ε????Και μου άρεσαν τόσο πολύ και είχα μια μικρή ελπίδα μπας και παραλάβω έστω και με τόση καθυστέρηση..:cry::cry::cry:

an1cF1XNw360030Nzc3NzlkaHw2NzI5MTUwZGF8VG8gZ2x1Zml0em91cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

μήπως ξέρει κάποια να μου πει πού μπορώ να βρω θερμό αλλά για να κρατάει ζεστό το φαγητό. Όχι δηλ.για το νερό.

Μου είπαν ότι υπάρχει αλλά δεν βρίσκω πουθενά ούτε καν στα jumbo...:-(

Δεν έχω δει και δεν ξέρω αν πρέπει να ρίχνω μέσα το φαγητό ή να αν χωράει μπολάκι μέσα...

Καμιά ιδέα;

 

 

http://www.sigg-aluminium.co.uk/

 

στο OTHER BRANDS θα βρεις αρκετή ποικιλία!

gwggp2.png ISWTp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτο που σου ειπα εγω ειναι παντως...

 

Το είδα γιαυτό και μου άρεσε πολύ! Το ψάχνω αλλά το βρήκα μόνο στο αμερικάνικο amazon και δεν τολμώ λόγω τελωνείου να το παραγγείλω...

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Marilyn υπάρχει και ο θερμός της chicco που είναι ακριβούτσικος...Αυτόν λέω

http://www.chicco.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=419&category_id=62&option=com_virtuemart&Itemid=163

Έχει δικό του μπολάκι και βάζεις μέσα το φαγητό και το κρατάει ζεστό...Εγώ πάντως δεν πήρα για την δικιά μου καθόλου αλλά το ψιλομετάνιωσα γιατί χρειάζεται..

an1cF1XNw360030Nzc3NzlkaHw2NzI5MTUwZGF8VG8gZ2x1Zml0em91cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια !!! :P:p

ερώτηση για το my uk mail από την στιγμή που τους πεις οκ (και τους πληρώσεις) στείλτα σε πόσες μέρες περίπου είναι στην πόρτα σου και με τι έρχονται ???

 

Age τελείωσες με τη παραγγελία σου; Σου είπαν αμέσως τι πρέπει να πληρώσεις ή περιμένεις να στα στείλουν και να σου πουν μετά;

Δηλαδή εγώ το σκέφτομαι αλλά θα ήθελα ν αξέρω τελική τιμή πριν προχωρήσω: πχ. τόσα ψώνισα+μεταφορικά=σύνολο πληρωμής τελικό χωρίς καμία άλλη επιβάρυνση και τότε να δώσω το οκ της παραγγελίας μου..μάλλον δε γίνεται ε;

Και μία τελευταία ερώτηση: συμφέρει να ψωνίσω από ένα ή πολλά μαγαζιά;

 

Σόρυ που σας έπρηξα....

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο!! ειμαι ολιγον χαζη... τωρα μπηκα και ειδα τι ειχα κανει. Ειχα βαλει κανονικα τη διευθυνση ελλαδας και στο χωρα ειχα βαλει μια ασχετη απο τη λιστα :D

και μου το δεχτηκαν

ως τωρα εχω ψωνισει 3 φορες

 

αυτό σημαίνει ότι η gap δεν κάνει cross check ότι το billing address είναι αυτό που είναι δηλωμένο και στην τράπεζα οπότε μια χαρά!

κορίτσια βουρ για gap!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

εμενα και τις 2 φορες μου ηρθαν με dhl την επομενη εργασιμη

α...........ταχύτατα δηλαδή !! ευχαριστώ efrossyni :P:p

 

Age τελείωσες με τη παραγγελία σου; Σου είπαν αμέσως τι πρέπει να πληρώσεις ή περιμένεις να στα στείλουν και να σου πουν μετά;

Δηλαδή εγώ το σκέφτομαι αλλά θα ήθελα ν αξέρω τελική τιμή πριν προχωρήσω: πχ. τόσα ψώνισα+μεταφορικά=σύνολο πληρωμής τελικό χωρίς καμία άλλη επιβάρυνση και τότε να δώσω το οκ της παραγγελίας μου..μάλλον δε γίνεται ε;

Και μία τελευταία ερώτηση: συμφέρει να ψωνίσω από ένα ή πολλά μαγαζιά;

 

Σόρυ που σας έπρηξα....

ενημερωτικά ρωτάω Marita μου κοίταξε από ότι βλέπω τα πράγματα είναι ψιλό στάνταρ όσον αφορά τις πληρωμές στο myukmail

 

ψωνίζεις από χ μαγαζιά ξέρεις τι ποσό θα πληρώσεις αφού πληρώνεις με την πιστωτική σου

μετά αυτοί έχουν στάνταρ χρέωση για τα μεταφορικά και δωρεάν σου ενώνουν τα 2 πρώτα πακέτα σου + 2 λίρες για κάθε πακέτο που ανοίγουν και στο κάνουν ένα

δηλαδή ψωνίζω πχ μοδερ, τεσκο, μαρκς εντ σπενσερ τα 2 πρώτα δωρεάν και για το τρίτο πληρώνω τις 2 λίρες

 

edit : σμουτς Μαρακι μου

Link to comment
Share on other sites

Marilyn υπάρχει και ο θερμός της chicco που είναι ακριβούτσικος...Αυτόν λέω

http://www.chicco.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=419&category_id=62&option=com_virtuemart&Itemid=163

Έχει δικό του μπολάκι και βάζεις μέσα το φαγητό και το κρατάει ζεστό...Εγώ πάντως δεν πήρα για την δικιά μου καθόλου αλλά το ψιλομετάνιωσα γιατί χρειάζεται..

 

εγώ αυτό έχω πάρει της κικο και είναι πολύ εξυπηρετικό! χαλάλι τα λεφτά του!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

α...........ταχύτατα δηλαδή !! ευχαριστώ efrossyni :P:p

 

 

ενημερωτικά ρωτάω Marita μου κοίταξε από ότι βλέπω τα πράγματα είναι ψιλό στάνταρ όσον αφορά τις πληρωμές στο myukmail

 

ψωνίζεις από χ μαγαζιά ξέρεις τι ποσό θα πληρώσεις αφού πληρώνεις με την πιστωτική σου

μετά αυτοί έχουν στάνταρ χρέωση για τα μεταφορικά και δωρεάν σου ενώνουν τα 2 πρώτα πακέτα σου + 2 λίρες για κάθε πακέτο που ανοίγουν και στο κάνουν ένα

δηλαδή ψωνίζω πχ μοδερ, τεσκο, μαρκς εντ σπενσερ τα 2 πρώτα δωρεάν και για το τρίτο πληρώνω τις 2 λίρες

 

edit : σμουτς Μαρακι μου

 

αλό μωρό μου!

 

αααα εγώ είχα καταλάβει ότι τα πακέτα που έφτιαχναν αυτοί με τα πράγματά σου τα κοστολογούσαν...δηλ. αν έφτιαχναν μέχρι 2 τότε ήταν δωρεάν...αλλά αυτό που λες είναι πιο λογικό :-P

 

διάβασες πιο πάνω που λένε οι κοπέλες ότι τα ανοίγουν αυτά που παραλαμβάνουν και τα πακετάρουν ξανά ε; :wink:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...