Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

 

ευχαριστώ age! το βρήκα τελικά το site απλά δεν είχε τόσα πολλά όσα έβρισκα στο ebay........λογικό θα μου πεις

 

Κορίτσια πότε θα μου ρθουν τα πραγματα απο το my toys & mandco?

Απλά ήθελα να πω τον πόνο μου

 

με τον χαμό που γίνεται στην Αγγλία και τα αεροδρόμια της, κάνε υπομονή

και εγώ περιμένω και έχω αγχωθεί εάν θα προλάβω τα Χριστούγεννα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καρδιά το boden κάνει φοβερές εκπτώσεις....και η ποιότητα τους είναι φοβερή!!!Περίμενε λίγο αν θες που θα κατεβάσει και άλλο τι τίμες και ψώνισε!Πέρισυ πήρα 3 μπλούζες και ένα παντελόνι για φέτος με 35 ευρώ νομίζω!!!

Link to comment
Share on other sites

Mαρίτα μου, και τώρα έχει εκπτώσεις, αλλά δεν είδα φοβερή ποικιλία. Ίσως επηρεάστηκα από τα σχέδια που είδα στο ebay και για αυτό μου φάνηκε πιο φτωχό το αγγλικό online κατάστημα. Πάντως τρελάθηκα με τα σχέδια!!

Εσύ που τα έχεις δοκιμάσει από νούμερα πως είναι? Η δική μου θα γίνει 6 τον Ιανουάριο. Ελεγα να της πάρω 7-8........

Link to comment
Share on other sites

Μαρια! Τιποτα δεν ειναι δυσκολακι γι' αυτη τη παρεα! :mrgreen:

 

Ερωτηση! Γιατι θες αυτον? Γιατι οχι καποιον αλλον?

 

χεχεχε ο συζυγούλης έκανε έρευνα αγοράς και κατέληξε σε αυτόν! :mrgreen:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

 

 

ευχαριστώ κούκλα μου, αλλά ο Τζώρτζης θέλει το συγκεκριμένο μοντέλο :mrgreen:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα Eleniparis!! εχω παραγγειλει και περιμενω...μολις παραλαβω και δοκιμασω θα σου πω...η φιλη μου, μου ειπε πολυ καλα λογια, γι αυτο και παρηγγειλα.

κατι σεντονακια που ειχα παρει απο ΙΚΕΑ παντως μου βγηκαν πολυ χαλια!! γρατζουνανε και ο μικρος δεν τα θελει καθολου. τελικα τα πολυ φτηνα τα πληρωνεις πολυ ακριβα!!

 

κούκλα παρέλαβες από δω: http://www.custom-bedding.com/?lc=1

 

πότε παρήγγειλες, πόσες μέρες θέλει;

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Τι χαρά!!!!Μόλις παρέλαβα PAMPERS από UPS και φοβόμουν οτι αφού άλλαξε η κατάσταση μπορεί να μου τα ακύρωναν. Τώρα ανυπομονώ να έρθει το καροτσάκι μας από Pramworld. Με ενημέρωσαν βέβαια οτι λόγω καιρού μπορεί να αργήσει 2-3 μέρες.

RNcFp3.png

DBP9p2.png

Link to comment
Share on other sites

μαμσοφια και εγω περιμενω τα 3 απο τα 8 κομματια του μαντκο!!!! λες να χαθηκαν!!!!????? παντως τους ετειλα ηδη 2 μαιλ για ενημερωση για να ειμαι καλυμμενη!!!

 

εγω παντως περιμενω εδω και 1 μηνα και 1 βδομαδα τη δευτερη σακουλα... Τους εχω στειλει 3 μειλ και τους εχω παρει και τηλεφωνο και με εχουν αγνοησει κανονικοτατα...

πολυ εχω στεναχωρηθει! Ξεβρακωτη θα την εχω την κορη μου??? χαχαχα

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποσα ηταν στη 2η σακουλα? με τι πληρωσες???? εχουμε και το paypal μεχρι 45 μερες..αν το χρησιμοποιησες! μηπως να κανεις κατι πιο δραστικο?

 

με Paypal! :( εννοειται οτι θα κανω claim .. απλα ειπα να το αφησω μεχρι τελους γιατι εχω την υποψια οτι φταινε οι δικοι μας εδω... γιατι αραγε το πιστευω αυτο?

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω βρε φροσυνη.....γιατι και με το πρωτο μου προβληματικο πακετο, αυτοι φερθηκαν αψογα και το ελαβα τελικα μετα απο ενα μηνα.....αλλα εγραφε πανω ημερομηνια τετοια που λεω ρε μπας και ειχε χαθει μες στην ευρωπη!!!!! δε ξερω!

τωρα αυτο ειναι απο 3/12 αλλα το 1ο το ελαβα 14/12!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσάκια!!!

Θέλω να παραγγείλω ξανά απο το apo-rot.de γαλατάκια..Υπάρχει κανένας εκπτωτικός κωδικός γιατί δεν θυμάμαι??Οτι γλιτώσουμε καλό είναι...χαχαχα!!!

Α!!Παρέλαβα πάνες σήμερα...Ήρθαν με ταχυμεταφορες ελτα..Δυστυχώς όμως δεν είχα κάνει μεγάλη παραγγελία!!!!

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα, και καλώς σας βρήκα. Έχω να κάνω δυο ερωτήσεις, ελπίζω να είναι το σωστό σημείο.

Η πρώτη είναι τι γνώμη έχετε για τους μάρσιπους γιατί ενώ θεωρώ πως είναι μεγάλη ευκολία, μια φίλη μου δεν βολεύτηκε καθόλου, ούτε αυτή ούτε το μωρό και δεν θέλω να ξοδέψω τσάμπα χρήματα.

Λόγω εμφάνισης, μάρκας και κόστους αυτό που είχα δει και μου άρεσε ήταν http://www.babyinn.gr/v1/products/view/15/ .

Η ερώτησή μου επειδή δεν ξέρω τι να προσέξω, ποια είναι τη γνώμη σας για το μάρσιπο αλλά και το ηλεκτρονικό κατάστημα. Έχει ψωνίσει καμία;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, και καλώς σας βρήκα. Έχω να κάνω δυο ερωτήσεις, ελπίζω να είναι το σωστό σημείο.

Η πρώτη είναι τι γνώμη έχετε για τους μάρσιπους γιατί ενώ θεωρώ πως είναι μεγάλη ευκολία, μια φίλη μου δεν βολεύτηκε καθόλου, ούτε αυτή ούτε το μωρό και δεν θέλω να ξοδέψω τσάμπα χρήματα.

Λόγω εμφάνισης, μάρκας και κόστους αυτό που είχα δει και μου άρεσε ήταν http://www.babyinn.gr/v1/products/view/15/ .

Η ερώτησή μου επειδή δεν ξέρω τι να προσέξω, ποια είναι τη γνώμη σας για το μάρσιπο αλλά και το ηλεκτρονικό κατάστημα. Έχει ψωνίσει καμία;

 

Γεια σου!

Εμας ο μαρσιππος μας βολεψε παρα πολυ! Τον φορουσαμε συνεχεια ειδικα στις αρχες που ηταν μικρουλα αλλα και αργοτερα.. Τον σταματησα οταν πια δε χωρουσε μεσα...Ο συγκεκριμενος που σου αρεσει ειναι πολυ ωραιος και πρακτικος. Υπαρχουν και οι αλλοι που ειναι σαν σακουλακια...Εξαρταται τι σε βολευει. Εμεις ειχαμε παρει και τους 2 αλλα το sling μας βολεψε καλυτερα... Να φανταστεις πως όταν είχε κολικούς την εβαζα μεσα στο σπιτι και κοβαμε βολτες και κοιμοτανε μεσα...

Και μενα μια φιλη μου μου ειχε πει να μην παρω γιατι ειναι τσαμπα λεφτα επειδη εκεινη δεν την ειχε βολεψει...

εδω παντως τον εχει πολυ πιο φτηνα και με δωρεαν μεταφορικα....

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

εμας παλι δεν μας βολεψε καθολου...ουτε μια φορα...οποτε προσπαθουσαμε να τον βαλουμε μεσα...σπαραζε...ουρλιαζε.

παλι καλα που ηταν δωρο κ δεν τον ειχαμε αγορασει εμεις...

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

καλά ούτε ο δικός μου το ήθελε το σλινγκ...του περιόριζε την ορατότητα και το πεδίο κουτσομπολιού :)

 

κοριτσάκια, έχει δοκιμάσει καμιά σας κάποιο σαιτ της λίστας μας και μη για παιδικά σεντονάκια; ψάχνω παπλωματοθήκες γιατί το σουργελάκι μου έχει βολευτεί με το πάπλωμα...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, και καλώς σας βρήκα. Έχω να κάνω δυο ερωτήσεις, ελπίζω να είναι το σωστό σημείο.

Η πρώτη είναι τι γνώμη έχετε για τους μάρσιπους γιατί ενώ θεωρώ πως είναι μεγάλη ευκολία, μια φίλη μου δεν βολεύτηκε καθόλου, ούτε αυτή ούτε το μωρό και δεν θέλω να ξοδέψω τσάμπα χρήματα.

Λόγω εμφάνισης, μάρκας και κόστους αυτό που είχα δει και μου άρεσε ήταν http://www.babyinn.gr/v1/products/view/15/ .

Η ερώτησή μου επειδή δεν ξέρω τι να προσέξω, ποια είναι τη γνώμη σας για το μάρσιπο αλλά και το ηλεκτρονικό κατάστημα. Έχει ψωνίσει καμία;

 

Το babyinn το ξέρω σαν μαγαζί στην Πάτρα και μάλιστα έχω ψωνίσει πολλές φορές η ίδια δώρα για φίλες μου και οι ίδιες για τα παιδάκια τους και είμαστε όλες κατευχαριστημένες. Το αν το ελεκτρονικό τους μαγαζί είναι εξίσου καλό δεν μπορώ να στο πώ με σιγουριά γιατί δεν το έχω χρησιμοποιήσει. Αν όμως στο σάιτ τους οι ιδιοκτήτες συμπεριφέρονται τόσο καλά όσο στο μαγαζί τους θα μείνεις υπερ ευχαριστημένη. Είναι ευγενέστατοι και υπερεξυπηρετικοί. Πρόθυμοι να λύσουν κάθε απορία. Κρίμα όμως που στο σάιτ τους δεν δείχνουν τα τόσα απίθανα παιχνίδια και αξεσουάρ παιδικού δωματίου που έχουν. Εγώ περιμένω να κατέβω τώρα τις γιορτές για να ψωνίσω κάποια πραγματάκια χρηστικά και διακοσμητικά που θέλω για τον μπεμπούκο που θα έρθει.

RNcFp3.png

DBP9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι οτι εχει πια κανένα νόημα, αλλά παραθέτω το email που μου εστειλε ως απάντηση το amazon (για το γνωστο θεμα με τις πανες)

Dear Customer,

 

Greetings from Amazon.co.uk. Please disregard my previous email.

 

I apologise for the delay in responding to your e-mail message. Please be assured that all of us here are working very hard to provide a thorough, personal reply to each of our customers as quickly as possible.

 

I am sorry to hear that you cannot complete your order.

 

For reasons relating to our internal systems we are currently unable to dispatch certain children’s clothing, children's shoes, children’s car seats and safety equipment items internationally.

 

Please accept our sincere apologies for any inconvenience and disappointment this may cause you.

 

Thank you for your understanding in this matter.

 

Warmest regards,

 

 

Khual T. K.

Amazon.co.uk

Your feedback is helping us build Earth's Most Customer-Centric Company.

 

---- Original message: ----

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...