Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μια φιλη μου ανακαλυψε αυτο το site με καταπληκτικα σεντονια για μικρους και μεγαλους!! μπορεις να επιλεξεις οτι χρωμα θελεις και να κανεις διαφορους συνδυασμους!!!

http://www.custom-bedding.com

 

Καταπληκτικό σάιτ. Και ότι έψαχνα για σεντόνια!!! Και μετά απο λίγο ψάξιμο είδα ότι η εταιρεία έχει έδρα στο Κιλκίς. Μια καλή ελληνική προσπάθεια. Ελπιζω να έχουν και καλή ποιότητα.

Είσαι όλη μου η ζωή!!!!!

line_m122_beg_17_time_1168750800_text_cf20c1ebe5eee1ede4f1dceaeff220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τα καρότσια, μπορείτε να ρίξετε μια ματιά ΕΔΩ . Είναι ένα μπλογκ που γράφουμε μαμάδες και γράφουμε την άποψή μας για τα προιόντα που χρησιμοποιούμε. Ίσως να σε βοηθήσει το άρθρο για τα μακλάρεν.....

 

Εγώ έχω το Πεγκ Περέγκο και γενικά είμαι ευχαριστημένη. Είναι όμως βαρύ καρότσι και με 4 ρόδες, άρα δεν σε ενδιαφέρει και τόσο.....

KVQKp3.png5gpbp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Για όποια ενδιαφέρεται...μου ήρθε εκπτωτικό κουπονι απο newbabyland. 20%. Κωδικός NBLN 19600225

Μήπως ξέρει καμία να μου πει τι χρεώνει γενικώς το pramworld στα μεταφορικά? έκανα μια εικονική παραγγελία να δω αλλά λεει we will contact you for a shipping quote... Θελω να παρω το maclaren quest το έχει σε τελεια τιμη.

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!

Για όποια ενδιαφέρεται...μου ήρθε εκπτωτικό κουπονι απο newbabyland. 20%. Κωδικός NBLN 19600225

Μήπως ξέρει καμία να μου πει τι χρεώνει γενικώς το pramworld στα μεταφορικά? έκανα μια εικονική παραγγελία να δω αλλά λεει we will contact you for a shipping quote... Θελω να παρω το maclaren quest το έχει σε τελεια τιμη.

 

 

για το xlr με χρεωσαν 40 λιρες.στειλε τους μειλ για το πιο καροτσι ακριβως θελεις.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια να ρωτησω κατι! αν παρεις απο άλλλο πωλητη κατι και οχι απο αμαζον τα μεταφορικα ειναι αυτα που φαινονται διπλα δεξια μολις το τσεκάρεις ή εχει και εχτρα χρέωση?

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια να ρωτησω κατι! αν παρεις απο άλλλο πωλητη κατι και οχι απο αμαζον τα μεταφορικα ειναι αυτα που φαινονται διπλα δεξια μολις το τσεκάρεις ή εχει και εχτρα χρέωση?

 

 

αυτη η τιμη ειναι μεταφορικα για αγγλια.το αν στελνει και με ποσα μεταφορικα το βλεπεις μετα το checkout.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Για όποια ενδιαφέρεται...μου ήρθε εκπτωτικό κουπονι απο newbabyland. 20%. Κωδικός NBLN 19600225

Μήπως ξέρει καμία να μου πει τι χρεώνει γενικώς το pramworld στα μεταφορικά? έκανα μια εικονική παραγγελία να δω αλλά λεει we will contact you for a shipping quote... Θελω να παρω το maclaren quest το έχει σε τελεια τιμη.

 

Εγώ παρήγγειλα από pramworld πριν από 5 μέρες περίπου και για 4 πακέτα που είναι το καρότσι με τα συμπράγκαλά του (πήρα το QuinnyBuzz 3)πλήρωσα 147 λίρες μεταφορικά. Αναλυτικά μου είπαν οτι είναι 36 λίρες το κάθε πακέτο και 3 λίρες ασφάλεια για διεθνείς μεταφορές. Ελπίζω να βοήθησα!

RNcFp3.png

DBP9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κούκλες, τελικά θα πάρω το maclaren techno xlr, ή σε γκρι-βυσσινι, ή σε καφε-ροζ. Θα ψαξω αν το εχει αλλου φθηνα και σημερα θα το παραγγειλω...

Και παλι ευχαριστω πολυ-πολυ

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!

Για όποια ενδιαφέρεται...μου ήρθε εκπτωτικό κουπονι απο newbabyland. 20%. Κωδικός NBLN 19600225

Μήπως ξέρει καμία να μου πει τι χρεώνει γενικώς το pramworld στα μεταφορικά? έκανα μια εικονική παραγγελία να δω αλλά λεει we will contact you for a shipping quote... Θελω να παρω το maclaren quest το έχει σε τελεια τιμη.

πριν ενα μηνα που εψαχνα κι εγω για καροτσι (ελαφρύ όμως),ρωτησα στο pramworld και μου ειπαν 40 ευρω.Και πάλι καλυτερα απο εδω θα σου βγει.Εγω πήρα το quest τελικα.Ειμαι πολύ ευχαριστημενη,εχει όλα οσα θα εψαχνα σε ενα ελαφρυ καροτσι.

Link to comment
Share on other sites

οντως καλη τιμη αλλα ειναι τα χειροτερα μωρομαντηλα ever... εκανα το λαθος κ τα πηρα απο το σουπερ και λεω αμαν να τελειωσουν κ δε θα ξαναπαρω ποτε οσο φθηνα και να εινια.... καμια σχεση με τα λευκα τα sensitive.... γνωμη μου τουλαχιστον....

 

Ax ευχαριστω πολυ!!!Δεν τα εχω δοκιμασει καθολου τα συγκεκριμενα....αν ειναι τοσο χαλια ομως καλυτερε να μην τα δοκιμασω καθολου

 

Καλα δεν αφησατε ουτε ενα πακετο μαντηλακια??????????:twisted::mrgreen:

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας μαμαδες του φορουμ

διαβαζω εδω και σχεδον 2 χρονια το parents.gr ( εγκυμοσυνη-θηλασμος) αλλα μολις πριν λιγες μερες ανακαλυψα αυτα τα θεματα

η δικη μου εμπειρια απο e-shoping ειναι επισης πολυ καλη

εχω αγορασει απο pingpong car seat και το quinny buzz...μου εστειλαν τα πραγματα σε 3 δοσεις πρωτα (ευτυχως) το maxi cosi την ημερα που βγαιναμε απο το μαιευτηριο, μετα to καροτσι και μετα απο πολλες μερες το πορτ μπεμπε ..δεν υπηρχε το χρωμα αλλα δεν μας ενημερωσαν..ηρθαμε εμεις σε επικοινωνια μαζι τους και ζητησαμε αλλο χρωμα....

επισης απο my fantasyroom.de εξαιρετικες ταπετσαριες

Link to comment
Share on other sites

επισης απο pediped.com παιρνουμε παπουτσια, μεγαλες παραγγελιες, ποτε δεν πληρωσαμε τελωνειο, ερχονται σε 3 ημερες

 

το προβλημα το εχουμε με τις εταιριες ταχυμεταφορων που δεν κανουν τον κοπο να αναζητησουν διευθυνση και αν στο δεμα δεν υπαρχει το τηλεφωνο μας (μερικες φορες ακομη και οταν υπηρχε) δηλωνουν στην εταιρεια ανυπαρκτη διευθυνση!!!

Link to comment
Share on other sites

επισης απο pediped.com παιρνουμε παπουτσια, μεγαλες παραγγελιες, ποτε δεν πληρωσαμε τελωνειο, ερχονται σε 3 ημερες

 

το προβλημα το εχουμε με τις εταιριες ταχυμεταφορων που δεν κανουν τον κοπο να αναζητησουν διευθυνση και αν στο δεμα δεν υπαρχει το τηλεφωνο μας (μερικες φορες ακομη και οταν υπηρχε) δηλωνουν στην εταιρεια ανυπαρκτη διευθυνση!!!

 

 

μπηκα προχτες στο pediped,εχουν καλο ονομα τα παπουτσια τους και μου αρεσουν τα σχεδια τους αλλα στελνουν με κουριερ απο οτι ειδα στο σαιτ τους και οχι με απλο ταχυδρομειο και δεν θελω να το ρισκαρω με το τελωνειο :?

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Να με συγχωρείς αλλά όχι δεν είναι καθόλου μα καθόλου λογικό να ενδιαφέρει τον κάθε κωτσοβολο αν μένω σε ιδιόκτητο σπίτι και πότε το έχτισα ή πότε με προσέλαβε το αφεντικό μου. Αυτά είναι απαράδεκτα πράγματα. Και παλαιότερα έχω κάνει χρήση της χρηματοδότησης και ποτέ δεν θέλαν τέτοια "στοιχεία".

Αν φοβούνται για τα λεφτά τους, να μη δίνουν καν αυτή τη δυνατότητα...

 

Τα στοιχεία αυτά τα ζητάει η τράπεζα η οποία θα χρηματοδότησει την αγορά σου.αν θέλετε να αποφεύγετε αυτού του είδους ερωτήσεις τύπου big brother τότε έκδοστε μια πιστωτική κάρτα κ μπορείτε να κάνετε συναλλαγές χωρίς να σας ρωτάνε το οτιδήποτε.τον υπάλληλο στο κάθε κατάστημα δεν τον ενδιαφέρουν αυτά δουλειά του κάνει.να ξέρετε ότι αν δίνετε ψευδή στοιχεία έτσι γρ σας νευριαζουν Σάς απορρίπτουν.

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ...κάναμε αγορά απο το pixmania με κάρτα δυστυχώς χωρίς pay pal κ το ένα απο τα τέσσερα δέματα εξαφανίστηκε.περισσότερα δεν γνωρίζω τι κ πως ο άντρας μου έκανε την αγορα.

Link to comment
Share on other sites

Νικόλ έχω αγοράσει κατά καιρούς από το pixmania διάφορα πράγματα (εξωτερικό σκληρό δίσκο, φλασάκια, εκτυπωτή για φωτογραφίες και τα αναλώσιμα του) με χρέωση της πιστωτικής μου κάρτας και ουδέποτε είχα πρόβλημα. Μήπως δεν ευθύνεται στο pixmania για την απώλεια του πακέτου; Επικοινωνήσατε μαζί τους; Αν ναι τι σας είπαν;

*

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ...κάναμε αγορά απο το pixmania με κάρτα δυστυχώς χωρίς pay pal κ το ένα απο τα τέσσερα δέματα εξαφανίστηκε.περισσότερα δεν γνωρίζω τι κ πως ο άντρας μου έκανε την αγορα.

 

εγω μια και μοναδικη παραγγελια ειχα βαλει στο pixmania (της γαλλιας ομως) και ξαφνικα αποφασισαν οτι δε θελουν να μου στειλουν το δεμα και οτι μου επιστρεφουν τα χρηματα....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Νικόλ έχω αγοράσει κατά καιρούς από το pixmania διάφορα πράγματα (εξωτερικό σκληρό δίσκο, φλασάκια, εκτυπωτή για φωτογραφίες και τα αναλώσιμα του) με πιστωτική κι εγώ και ουδέποτε είχα πρόβλημα. Μήπως δεν ευθύνεται στο pixmania για την απώλεια του πακέτου; Επικοινωνήσατε μαζί τους; Αν ναι τι σας είπαν;

 

Επικοινώνησε ο άντρας μου να σας πω την αλήθεια δεν ξέρω τι του απάντησαν θα μάθω κ θα επανέλθω αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησε ο άντρας μου να σας πω την αλήθεια δεν ξέρω τι του απάντησαν θα μάθω κ θα επανέλθω αύριο.

μάθε και επανήλθε σε παρακαλώ δεν πετάμε μιά σπόντα και όποιον πάρει ο χάρος .....

Link to comment
Share on other sites

μπηκα προχτες στο pediped,εχουν καλο ονομα τα παπουτσια τους και μου αρεσουν τα σχεδια τους αλλα στελνουν με κουριερ απο οτι ειδα στο σαιτ τους και οχι με απλο ταχυδρομειο και δεν θελω να το ρισκαρω με το τελωνειο :?

 

 

ναι, με κουριερ τα στελνουν

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...