Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσάκια μόλις παρέλαβα τα πράγματα από το mytoys.de άψογοι οι Γερμανοί, περιμένω πως και πώς να πάω σπίτι για να το δούμε!!!:lol::lol::lol:

 

ποσες μερες καναν?γιατι παρηγγειλα και εγω παρασκευη και ενα πακετο εφυγε σαββατο και το αλλο κυριακη,μαλλον δεν προλαβαινω χριστουγεννα ε?

Link to comment
Share on other sites

μπαινω να το δω όρμα αλλα επιφυλακτικα , θα ορμησω και εγω .

 

Ειστε σιγουρες οτι το mytoys δεν δεχετε προπληρωμενη ??? που θα το καταλάβει ???

 

Φιλίτσα μου, εγώ ψώνισα από το mytoys.de με την προπληρωμένη visa της κύπρου χωρίς κανένα πρόβλημα...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πάντως δεν είναι φθηνότερο το feelunique.com....

ειναι ποιο ακριβό από τα άλλα!

 

ποια άλλα βρε καλαμαράκι μου; τι δεν ξέρω η άσχετη; :) Για πες, για πες...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Φιλίτσα μου, εγώ ψώνισα από το mytoys.de με την προπληρωμένη visa της κύπρου χωρίς κανένα πρόβλημα...

 

 

ΑΑΑ ωραια ευχαριστωω θα παραγγειλω

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Εχθές ήρθε μία παραγγελία που έκανα πρόσφατα από τα mytoys.de

Τα προιόντα εστάλησαν σε 2 "δόσεις" καθώς κάποιο από αυτά θα ήταν διαθέσιμο την επομένη ημέρα της παραγγελίας. Οι γερμανοί λοιπόν έκριναν σκόπιμο να μη τα στείλουν όλα μαζί με μία ημέρα καθυστέρηση (περιμένοντας δλδ και αυτό που δεν ήταν άμεσα διαθέσιμο) αλλά τα ήδη υπάρχοντα να τα στείλουν άμεσα και την επομένη ημέρα με ξεχωριστό δέμα αυτό που έλειπε τακτική "αδιανόητη" να μου επιτρέψετε για τη δική μας νοοτροπία. Όλα αυτά φυσικά με το ίδιο κόστος μεταφορικών... (15-16 ευρώ).

Τα σχόλια νομίζω περιτεύουν..

 

Κατά τα λοιπά όλα τα είδη είναι άψογα ποιοτικά κ τα έλαβα πρωινές ώρες με acs.

 

 

 

 

 

Επίσης -με αφορμή κάποιο ερώτημα που είχε γίνει παλιότερα στο παρόν thread για το υπόψη θέμα- να πω ότι υπάρχει και κατάστημα ηλεκτρονικών αγορών για τα παπούτσια kickers, στην παρακάτω δνση

http://www.kickers.co.uk

 

κόστος μεταφορικών 5-6 Αγγλ.λίιρες (λοιπές λεπτομέρειες δε γνωρίζω μια και η παραγγελία μου ακόμα τρέχει, 5-6 εργάσιμες λένε...)

επί του παρόντος υπάρχει και μια έκπτωση εκεί ;)

 

αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Γενικοτερα , οποια/οποιος εχει αποριες με τα γερμανικα...ας με ενοχλησει :)

 

Γεια σας κορίτσια και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! Αγαπητή μου Portishead, ναι, θέλω βοήθεια, έχω ήδη πάρει κάποια λίγα πράγματα από το mytoys και τώρα ψάχνω να βρω μεγάλα παιχνίδια κήπου (τύπου σπιτάκι με τσουλήθρα κλπ), αλλά δεν ξέρω πώς να το ψάξω στα γερμανικά. Βασικά έχω και την αμφιβολία αν μπορούν να στείλουν τέτοια μεγάλα πράγματα Ελλάδα, αλλά θα το ψάξω. Αν ξέρει και κανείς/καμιά κάποιο άλλο σάιτ (ακόμη και Ελλάδα) για να βρω κάτι τέτοιο, ευχαρίστως να μου το στείλετε παρκαλώ. Μαζέψαμε ένα καλό ποσό (περίπου 500€) και λέμε να κάνουμε μια επένδυση για το καλοκάιρι, για την μικρή μου που είναι τώρα 2 χρονών. Κάθε ιδέα ευπρόσδεκτη!

Καλά Χριστούγεννα σε όλους με υγεία και αγάπη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας δώσω και εγώ ένα σαιτ από το οποίο ψώνισα δωράκια για τις γιορτές, το http://www.sunnysideup.gr Έβαλα την παραγγελία το Σαβ/το και χθες ήταν στο κούριερ. Όλα τα δωράκια σε συσκευασία δώρου. Έξοδα αποστολής 8 ευρώ για παραγγελίες κάτω των 90 ευρώ. Τώρα από ποιοτητα όταν ανοίξουν τα δώρα τους θα σας ενημερώσω.

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! Αγαπητή μου Portishead, .....

 

shy.gif

Μα ποτε επιτελους θα μαθετε οτι ειμαι αντρας ???

shy.gif

 

director-1.gif

 

Σχετικα με "αμμο" και "σκαψιματα"

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.ca02.17.02/

 

Σχετικα με Κουνιες και Τσουληθρες

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.ca02.17.08/

 

Σχετικα με σπιτακια κηπου και Σκηνες

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.ca02.17.09/

 

Σχετικα με τραμπολινα

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.ca02.17.07/

 

Καθε κατηγορια αποτι βλεπω εχει πολλες σελιδες ,οποτε

αν καποιο προϊον σε ενδιαφερει , στειλε μου το σχετικο link

 

abwave.gif

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είναι τέλεια.......

Λοιπόν θα βάλω και φώτο υπόσχομαι....

 

Τελικά ήρθε με κούριερ και δε πληρώσαμε τίποτα άλλο.Η πολυθρόνα στοίχισε 178,80 ευρώ....

 

Φιλάκια....

 

Καλορίζικη !!!

Είναι μαζι με το σκαμπο η τιμή ?

Σε πόσο καιρό σου την στείλανε ?

Φαίνεται πολύ καλή . Στη φωτό μοιάζει με αυτή του Mothercare .

Ψήνομαι να παραγγείλω και εγω .

JJBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικη !!!

Είναι μαζι με το σκαμπο η τιμή ?

Σε πόσο καιρό σου την στείλανε ?

Φαίνεται πολύ καλή . Στη φωτό μοιάζει με αυτή του Mothercare .

Ψήνομαι να παραγγείλω και εγω .

 

Ναι είναι μαζί με το σκαμπό..

Ήρθε σε 11 μέρες...

Δεν έχω δει αυτή στο Mothercare πάντως είναι τέλεια....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι είναι μαζί με το σκαμπό..

Ήρθε σε 11 μέρες...

Δεν έχω δει αυτή στο Mothercare πάντως είναι τέλεια....

 

 

Ναι φαίνεται καλή . Η πλάτη είναι σταθερή ή ρυθμίζεται σε θέσεις ?

 

 

Καλα Χριστούγεννα σε όλους και απο εμένα !!!!!!!!!

JJBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είναι τέλεια.......

Λοιπόν θα βάλω και φώτο υπόσχομαι....

 

Τελικά ήρθε με κούριερ και δε πληρώσαμε τίποτα άλλο.Η πολυθρόνα στοίχισε 178,80 ευρώ....

 

Φιλάκια....

Μπράβο. Πολύ χαίρομαι που είρθε. Άντε τώρα καλούς θηλασμούς όταν με το καλό έρθει το μωρό.

Λέω να την πάρω και εγώ. Να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου. Μια χαρά η τιμή της τελικά.

xAh6.png h1d6.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω τη συμβουλη σου την ακολουθησα παντως γιατι επαθα μια απο τα ιδια αλλα δεν ιδρωσε το αυτακι τους,μου ειπανε οτι δεν εχει χρεωθει η καρτα μου ενω εχει χρωθει,τους ξαναεστειλα μαιλ και περιμενω ειναι 90 eurw τι θα κανω ποσο πια να περιμενω??????????

Στις 15 είχα μιλήσει μαζί τους για να μου επιστρέψουν τα χρήματα. Στις 17 ήρθαν τα πράγματα. Στις 20 τους ενημέρωσα ότι τα παρέλαβα γιατί δεν θυμώταν ο πεθερός μου αν υπέγραψε για την παραλαβή. Μου απάντησαν ότι δεν θα μου τα επιστρέψουν τελικά. Χθές μπήκα στην κάρτα μου και στις 24 Δεκέμβρη μου επέστρεψαν και τα λεφτά. Τώρα δεν τους ξαναενημερώνω.Πρόβλημα τους. Μου έκαναν Χριστουγεννίατικο δώρο.

Οπότε περίμενε μερικές μέρες για να σου τα επιστρέψουν.

xAh6.png h1d6.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όσον αφορά τις προπληρωμένες όταν είναι καινούριες ενεργοποιούνται την επόμενη ημέρα. Τα σάιτ τις δέχονται κανονικά σαν τις visa τις κανονικές. Αν η κατάθεση για την φόρτηση τους γίνει νωρίς το πρωί, περίπου μέχρι της 12, η κάρτα "βλέπει" τα λεφτά μετά τις 3 το απόγευμα που γίνεται η ενημέρωση του συστήματος. Αν η κατάθεση γίνει πιο αργά τότε τα χρήματα τα "βλέπει" την άλλη μέρα το απόγευμα μετά τις 3 πάλι. Οπότε προσέχετε τι ώρα κάνετε την κατάθεση για να τα έχετε διαθέσιμα όταν τα θέλετε.

xAh6.png h1d6.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας!κ χρονια πολλα:D μηπως ξερει καμια σαιτ με παιχνιδια?απο 2 ετων κ πανω.θελω να εχει πολλες επιλογες γιατι ειναι για ανηψακια ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!κ χρονια πολλα:D μηπως ξερει καμια σαιτ με παιχνιδια?απο 2 ετων κ πανω.θελω να εχει πολλες επιλογες γιατι ειναι για ανηψακια ευχαριστω!!

http://www.mytoys.de

 

είσαι κ Γερμανία, ό,τι πρέπει είναι :)

Link to comment
Share on other sites

να πω και εγω οτι εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενη απο το συγκεκριμενο σαιτ!!!η παραγγελια εγινε παρασκευη,με ενημερωσαν το σαββατο οτι εφυγαν τα 2 κομματια και την κυριακη το τριτο και την πεμπτη ηταν εδω ολα!!!!αψογοι οι γερμανοι!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι φαίνεται καλή . Η πλάτη είναι σταθερή ή ρυθμίζεται σε θέσεις ?

 

 

Καλα Χριστούγεννα σε όλους και απο εμένα !!!!!!!!!

 

Ρυθμίζεται σε 7 θέσεις ακόμα δεν την έχω πολυκαταλάβει πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...