Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Την παράγγειλα και εγώ. Ποια πήρατε, τελικά, καρδιά; Ο πρώτος καφές στην υγειά σας amazonες!!! να ψάξω τώρα και για καψάκια. Αν ξέρει καμιά ας μη ντραπεί να το πει;) Ήρθαν και δερμάτινα παντοφλάκια μας απ'το ebay. Μια ομορφιά!!! Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια που μας ανοίγουν τα μάτια. "Εμ, ξύπνησαν οι δούλοι Αντωνάκη........". Να στείλω και εγώ με τη σειρά μου ένα φιλάκι;;; ΣΜΟΥΤΣ!!!

 

να σου πω, για το γραφείο πήραμε την απλή την Τ40 (τιμή amazon 62 λίρες)

εντωμεταξύ μόλις μου ήρθε μήνυμα ότι φορτώθηκε κιόλας

βρε λες την δευτέρα να πίνουμε καφεδάκι??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για πες απο που και ποσο σου βγηκαν?

 

 

απο amazon, πηρα μονο 9 πακετα ομως γιατι πηρα περισσοτερες πανες!

£5.74 δωρεαν μεταφορικα... απ οτι ειδα πηρα το τελευταιο πακετο!χαχα

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια εγώ πιστεύω ό,τι όταν γίνονται μαζικές παραγγελίες από ιδιωτές και από την ίδια χώρα θορυβούνται και προφανώς φοβούνται τυχόν μηνύσεις από την εγχώρια εταιρία διακίνησης ιδίων προιόντων. Το ίδιο θα έγινε και με το μόδερκεαρ. Δεν είναι τυχαίο.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πω,πω...πραγματι φρικη!!Δεν στελνει τα ακτιβ φιτ 4 που μια χαρα εμπαιναν στο καλαθακι μου μεχρι προτινος

αραγε τι απαντηση θα δωσουν σε οσες εστειλαν μεηλ???

Ευτυχως που δεν πεταξα τα κουπονια...!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ πιστεύω ό,τι όταν γίνονται μαζικές παραγγελίες από ιδιωτές και από την ίδια χώρα θορυβούνται και προφανώς φοβούνται τυχόν μηνύσεις από την εγχώρια εταιρία διακίνησης ιδίων προιόντων. Το ίδιο θα έγινε και με το μόδερκεαρ. Δεν είναι τυχαίο.

 

Μπορεί ήδη να τους την είπαν απο την εταιρεία όπως λες. Μπορεί να εκάναν παραγγελίες πχ και απο mini markets όχι μονο ιδιωτες Γιατί πόσοι πια παράγγειλαν που ηταν τόσο μαζικές;

Εχει ξανατύχει να κόψουν τις αποστολές σε Ελλάδα και μετά να τις ξαναβάλουν; με το μοδερκεαρ τι έγινε; δεν εχω διαβάσει το σχετικό ποστ.

Link to comment
Share on other sites

Εχω νευριασει παρα πολυ με το θεμα του αμαζον και τις πανες. Τους εστειλα ενα ωραιοτατο χεστηριο γραμμα. Ειναι απαραδεκτο. Και στην τελικη δεν καταλαβαινω το οτι μπορει να τους την ειπαν απο την εταιρια... Προβλημα τους να πουλανε οπου θελουν. Μπορει να τους το απαγορευσει κανεις? Τα χω παρει τοσο πολυ που τωρα ειναι που δε θελω να ξανααγορασω παμπερς απο την Ελλαδα! Θα ψαξουμε κοριτσια να τα βρουμε αλλου. Σα δεν ντρεπονται λεω εγω... Αντι να θορυβουνται και να ριχνουν τις τιμες τους...τι να πω...

Συγγνωμη αλλα νευριασα

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πάνε κάτω κάτω, πάτα help

 

στη σελίδα του help δεξιά έχει ένα κίτρινο κουμπάκι που λέει Contact us

 

επέλεξε το και μετά επέλεξε τρόπο επικοινωνίας...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια.. που θα βρω εκεινα τα κλιπακια που ειχαμε πει καποια στιγμη, για τις καλτσες για να μην χανονται??? απελπισια εχει καταντησει πια, το σηριαλ της μονης καλτσας!!!!! :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ελα ταλαίπωρες μανάδες...ντουγρού στο γερμανικό αμαζον. Για τέσσερα economy packs (baby dry size 4), βγαίνει 37,53 μαζί με τα μεταφορικά. Δηλαδή 9,38/ η συσκευασία. Αν αναλογιστεί κανείς ότι εδώ τα βρίσκουμε 19, είναι διαφορά.

Προσοχή: το 9,38 βγαίνει με 4 συσκευασίες. Αν επιλέξεις 1, δε συμφέρει.

 

Edit: 34,53 και αντίστοιχα 8,63/συσκευασία, αν επιλέξεις subscribe.

Νομίζω γύρω στο 1 ευρώ βγαίνει ακριβότερο από το αγγλικό (ούστ παλιοάγγλοι που δε καταδέχονται να μας στείλουν)

 

KARAEDIT kai SOS!!!!

Η συσκευασία που πουλάει το γερμανικό ως economy έχει 40τμχ και όχι 56.

ΑΡΑ ΔΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...