Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπόν σας έχω δύσκολη αποστολή. Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ τσόχες σε διάφορα χρώματα και σχετικά καλές τιμές, για χριστουγεννιάτικες κατασκευές? Ακόμα και αν δεν έχει ιντερνετικό μαγαζί απο Αθήνα ή Γιάννενα.

 

Δες σε αυτό το blog

softerror.blogspot.com

κάπου δεξιά γράφει από που αγοράζει τσόχες. (Δεν φτιάχνει καταπληκτικά πράγματα; )

7/3/2009

28/5/2010

weijp2.png

Link to comment
Share on other sites

ειμαι απαραδεκτη, αλλα δεν αντεχω να διαβασω παλι τοσες σελιδες,εχετ προχειρο καποιο site για παιδικα παππουτσακια? ευχαριστω προκαταβολικα!

 

http://www.pediped.com

 

καταπληκτική ποιότητα και εξυπηρέτηση και πολύ φτηνότερα από Ελλάδα.

Εμένα ήρθαν μέσα σε 3 μέρες από Αμερική! :shock:

gwggp2.png ISWTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Eγω εχω ψωνισει οτι χρειαστεις πες μου!!!!Αν θελεις στειλε μου πμ με λεπτομερειες

 

Να'σαι καλά κοπέλα μου. Προς το παρόν παράγγειλα από mandco τελικά. Την επόμενη φορά:P

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παιδιά καλημέρα γιατί δεν μπορώ να σας παρακολουθήσω πλέον, ας μου πει μια καλή κοπέλα, το Marks and Spencer στέλνει ή όχι στο Ελλάντα? Τι είναι αυτό; http://www.marksandspencer.tv/international-delivery/ Πάω να κάνω εγγραφή και δεν μου βγάζει την Ελλάδα για να επιλέξω....

Link to comment
Share on other sites

οταν αγοράζεις κάτι από ΑΜΑΖΟΝ για πρώτη φορά σε χρεώνουν με κάποια άλλα εξοδα? γιατί χθες έκανα μια παραγγελία Order Summary: Delivery Details: : order will arrive in one delivery Order #: 203-2534357-3149160 Delivery Method: FREE Super Saver Delivery Delivery Preference: Group my items into as few deliveries as possible Subtotal of Items: £29.99 Postage & Packing: £0.00 ------ Total before VAT: £29.99 VAT: £6.90 ------ Total: £36.89 Promotional Gift Certificates: -£0.00 ------ Total for this order: £36.89

 

Dispatch estimate for these items: 3 Dec 2010

 

και σήμερα είδα δύο χρεώσεις στην κάρτα μου από το αμαζον. για 1 euro καθώς και 9,23 euro..

 

τι μπορεί να σημαίνουν αυτές οι δύο χρεώσεις? (σημείωση:στο τέλος επέλεξα να μην χρησιμοποιήσω ΤΟ Amazon Currency Converter)

Link to comment
Share on other sites

οταν αγοράζεις κάτι από ΑΜΑΖΟΝ για πρώτη φορά σε χρεώνουν με κάποια άλλα εξοδα? γιατί χθες έκανα μια παραγγελία Order Summary: Delivery Details: : order will arrive in one delivery Order #:******** Delivery Method: FREE Super Saver Delivery Delivery Preference: Group my items into as few deliveries as possible Subtotal of Items: £29.99 Postage & Packing: £0.00 ------ Total before VAT: £29.99 VAT: £6.90 ------ Total: £36.89 Promotional Gift Certificates: -£0.00 ------ Total for this order: £36.89

 

Dispatch estimate for these items: 3 Dec 2010

 

και σήμερα είδα δύο χρεώσεις στην κάρτα μου από το αμαζον. για 1 euro καθώς και 9,23 euro..

 

τι μπορεί να σημαίνουν αυτές οι δύο χρεώσεις? (σημείωση:στο τέλος επέλεξα να μην χρησιμοποιήσω ΤΟ Amazon Currency Converter)

 

Κανονικά δεν υπάρχουν άλλες χρεώσεις, εκτός από αυτές που φαίνονται πιο πάνω. Δες στο e-mail επιβεβαίωσης που σου έστειλαν, μήπως έσπασαν την παραγγελία σε περισσότερες αποστολές (λέει ποια αντικείμενα έστειλαν και πόσο κοστίζουν).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οταν αγοράζεις κάτι από ΑΜΑΖΟΝ για πρώτη φορά σε χρεώνουν με κάποια άλλα εξοδα? γιατί χθες έκανα μια παραγγελία Order Summary: Delivery Details: : order will arrive in one delivery Order #: 203-2534357-3149160 Delivery Method: FREE Super Saver Delivery Delivery Preference: Group my items into as few deliveries as possible Subtotal of Items: £29.99 Postage & Packing: £0.00 ------ Total before VAT: £29.99 VAT: £6.90 ------ Total: £36.89 Promotional Gift Certificates: -£0.00 ------ Total for this order: £36.89

 

Dispatch estimate for these items: 3 Dec 2010

 

και σήμερα είδα δύο χρεώσεις στην κάρτα μου από το αμαζον. για 1 euro καθώς και 9,23 euro..

 

τι μπορεί να σημαίνουν αυτές οι δύο χρεώσεις? (σημείωση:στο τέλος επέλεξα να μην χρησιμοποιήσω ΤΟ Amazon Currency Converter)

 

όταν αποφασίζουμε να αγοράσουμε από κάπου καλό είναι να κοιτάμε και τους όρους δες εδώ

http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html?ie=UTF8&nodeId=200499040#dollar

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα γιατί δεν μπορώ να σας παρακολουθήσω πλέον, ας μου πει μια καλή κοπέλα, το Marks and Spencer στέλνει ή όχι στο Ελλάντα? Τι είναι αυτό; http://www.marksandspencer.tv/international-delivery/ Πάω να κάνω εγγραφή και δεν μου βγάζει την Ελλάδα για να επιλέξω....

Καλημέρα όχι δεν μπορείς να αγοράσεις δυστυχώς τουλάχιστον με τον τρόπο που λέει αν τους στείλεις μαιλ θα σου απαντήσουν ότι αυτό που αναφέρουν είναι ότι μπορείς να αγοράσεις τα πράγματα και να πάς στην Αγγλία να τα πάρεις .............χαχαχαχα άσε άσε έχω πλακωθεί μαζί τους

Αυτό όμως σημαίνει ότι δέχονται διεθνή πιστωτική κάρτα οπότε μπορείς να ψωνίζεις μέσω του myukmail address (κάπως έτσι τέλος πάντων το λένε)

 

ειμαι απαραδεκτη, αλλα δεν αντεχω να διαβασω παλι τοσες σελιδες,εχετ προχειρο καποιο site για παιδικα παππουτσακια? ευχαριστω προκαταβολικα!

 

Καλημέρα στις υπογραφές κάποιον χρηστών εδώ όπως το Kalamaraki της Maria_s το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να ρολάρεις το ποντίκι σου γράφουν και οι δύο συχνά, θα βρεις λοιπόν την λίστα επέλεξε κάποιο κατάστημα που αναφέρεται σε αυτές.

 

Από Αμερική όπως προτείνει μία φίλη παραπάνω πρόσεχε μήπως το ποσό είναι μεγαλούτσικο και πληρώσεις τελωνείο. Αν αποφασίσεις να πάρεις από Αμερική να επιλέξεις το απλό ταχυδρομείο και όχι κουριέρ (αργεί να έρθει άλλα έχεις λιγότερες πιθανότητες να μπλέξεις με τελωνεία)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ!!

τις έχει λίγο ακριβούτσικες όμως..κάνει καθόλου προσφορές?

 

 

Δεν ξερω εγω ειχα βρει ενα κωδικο -5% αλλα η κοπελα που το ειχε προτεινει ειχε γραψει οτι ειχε ψωνισει στις εκπτωσεις!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερούδια AGE και τα άλλα κοριτσάκια!!!

Έκανα παραγγελία αυτές http://cgi.ebay.co.uk/KNEE-LEG-HIGH-HEEL-MILITARY-BIKER-BROWN-BOOTS-SIZE-5-38-/170573027134?pt=Women_s_Shoes&hash=item27b6f1d73e δοκιμαστικά, είπα φτηνές είναι ας τις δοκιμάσω και ήρθαν σήμερα. Είναι ΤΕΛΕΙΕΣ! Από μαλακή δερματίνη και σούπερ σχέδιο, από κοντά είναι πολύ καλύτερες.

 

Επίσης αυτό http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160502534360&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:GB:1123 που είναι επίσης τέλειο και πολύ καλή ποιότητα.

 

Αυτά :P

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι...

 

έχω φτιάξει από προχτές ένα καλάθι στο mandco αλλά θα το ολοκληρώσω μετά τις 2 για να πάρω την εκπτωση του 25%

 

θα ισχύουν τα σχέδια και τα μεγέθη που έχω βάλει ή μήπως έχει τελειώσει κανένα από αυτά και καλύτερα θα είναι να το ξαναφτιάξω από την αρχή???

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια AGE και τα άλλα κοριτσάκια!!!

Έκανα παραγγελία αυτές http://cgi.ebay.co.uk/KNEE-LEG-HIGH-HEEL-MILITARY-BIKER-BROWN-BOOTS-SIZE-5-38-/170573027134?pt=Women_s_Shoes&hash=item27b6f1d73e δοκιμαστικά, είπα φτηνές είναι ας τις δοκιμάσω και ήρθαν σήμερα. Είναι ΤΕΛΕΙΕΣ! Από μαλακή δερματίνη και σούπερ σχέδιο, από κοντά είναι πολύ καλύτερες.

 

Επίσης αυτό http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160502534360&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:GB:1123 που είναι επίσης τέλειο και πολύ καλή ποιότητα.

 

Αυτά :P

Καλημέρα κοριτσάκι μου καλοφόρετα !!!!!!!!

(κοπελιααααααα χτύπησες σε ευαίσθητο σημείο ντάξ ?? δύο στα δύο όμως) :mrgreen::mrgreen:

 

να ρωτήσω κάτι...

 

έχω φτιάξει από προχτές ένα καλάθι στο mandco αλλά θα το ολοκληρώσω μετά τις 2 για να πάρω την εκπτωση του 25%

 

θα ισχύουν τα σχέδια και τα μεγέθη που έχω βάλει ή μήπως έχει τελειώσει κανένα από αυτά και καλύτερα θα είναι να το ξαναφτιάξω από την αρχή???

την ώρα που θα είναι να τα παραγγείλεις, έτσι και δεν υπάρχει κάτι σε ενημερώνει αυτόματα το σύστημα κάνε και ένα update (νομίζω ότι έχει σαν επιλογή) καλού κακού .........σμούτς

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι...

 

έχω φτιάξει από προχτές ένα καλάθι στο mandco αλλά θα το ολοκληρώσω μετά τις 2 για να πάρω την εκπτωση του 25%

 

θα ισχύουν τα σχέδια και τα μεγέθη που έχω βάλει ή μήπως έχει τελειώσει κανένα από αυτά και καλύτερα θα είναι να το ξαναφτιάξω από την αρχή???

 

Καλημέρα. Εγώ έκανα μία παραγγελία το πρωί για το αστέρι μας και μου πήρε κανονικά την έκπτωση, οπότε δεν υπάρχει λόγος να περιμένεις. Δυστυχώς δε βρήκα κάτι ενδιαφέρο για τη μαμά του αστεριού :(

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια AGE και τα άλλα κοριτσάκια!!!

Έκανα παραγγελία αυτές http://cgi.ebay.co.uk/KNEE-LEG-HIGH-HEEL-MILITARY-BIKER-BROWN-BOOTS-SIZE-5-38-/170573027134?pt=Women_s_Shoes&hash=item27b6f1d73e δοκιμαστικά, είπα φτηνές είναι ας τις δοκιμάσω και ήρθαν σήμερα. Είναι ΤΕΛΕΙΕΣ! Από μαλακή δερματίνη και σούπερ σχέδιο, από κοντά είναι πολύ καλύτερες.

 

Πολύ ωραίες μπέμπα!! Καλοφόρετες!!

 

Καλημέρα κορίτσια

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...