Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!

Μόλις πήρα στα χέρια μου διαφημιστικό φυλλάδιο από τα media markt, όπου το ίδιο πακέτο που έχει στο amazon 186,84 ευρώ το έχει 179,00 ευρώ. Οπότε αν δε σε ενδιαφέρει να πάρεις τα υπόλοιπα που έχει σε προσφορά, μπορείς να το πάρεις φτηνότερα από το μαγαζί αυτό.

 

Ψέματα :oops: βιάστηκα. Το πακέτο του mediamarkt έχει το wii sports resort αντί του Mario Kart και δεν έχει το τιμόνι... σόρρυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πάντως εγώ αν έκανα κατα λάθος παραγγελία όλο το καλάθι που έχω στο amazon θα ήμουν στην φυλακή τώρα χωρίς υπερβολή!!!

 

Για αυτο ισως καλυτερα να τα βαζουμε στο wishlist...:|

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας ηρθαν μαιλ απο αμαζον για τα μωρομαντηλα??? εμενα χτες μου εστειλαν οτι ειχαν προβλημα με το στοκ κ οτι θα αργησουν κλπ

και σημερα εστειλαν μαιλ οτι και οι 4 9αδες ειναι dispatched αλλα εβαλαν τις 3 μαζι και τη 1 μονη της......... αντε να βρω τωρα............... εν τω μεταξυ αλλα ερχονται με DHL αλλα με UPS........... ξερετε αν ερχονται με ΕΛΤΑ και τα δυο αυτα? τουλαχιστον εχουν τρακινγκ στο αμαζον! αλλα αντε βρες τα στο ελλαντα μετα.................

 

α! και τα παμπερς αλλο πακετο.... οποτε συνολο 3!!!!!!!!!! φιου αγχωθηκα απο τωρα.....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας ηρθαν μαιλ απο αμαζον για τα μωρομαντηλα??? εμενα χτες μου εστειλαν οτι ειχαν προβλημα με το στοκ κ οτι θα αργησουν κλπ

και σημερα εστειλαν μαιλ οτι και οι 4 9αδες ειναι dispatched αλλα εβαλαν τις 3 μαζι και τη 1 μονη της......... αντε να βρω τωρα............... εν τω μεταξυ αλλα ερχονται με DHL αλλα με UPS........... ξερετε αν ερχονται με ΕΛΤΑ και τα δυο αυτα? τουλαχιστον εχουν τρακινγκ στο αμαζον! αλλα αντε βρες τα στο ελλαντα μετα.................

 

α! και τα παμπερς αλλο πακετο.... οποτε συνολο 3!!!!!!!!!! φιου αγχωθηκα απο τωρα.....

 

Εμένα πάντως ότι έρχεται με ups έρχεται πολύ πιο γρήγορα απ' ότι με το dhl ενώ μέχρι τώρα τα ups μου ήρθαν με κούριερ... δεν ήταν βέβαια μικρό μέγεθος τα πακέτα μου, οπότε δε ξέρω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ουφ τα κατάφερα!!!!!μου έστειλαν και μάιλ ακύρωσης παραγκελίας και με ρώτησαν και γιατί την ακυρώνω...................ημουν ανχομένη αλλιώς θα τους έλεγα¨: κυριούλη είπαμε αγορές απο ιντερνετ αλλα 'οχι και 500 ευ΄ρωπουλα!!!!!!!!!!!!πριν έρθει το παιδί μου στον κόσμο θα με σκότωνε ο άντρας μου!!!!!!!!!!!!τωρα βέβαια δεν υπάρχει τίποτα στο καλάθι αν θέλω κάτι επιτόπου και όχι καλάθι πλέον......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άμι μήπως να τους έπαιρνες τηλέφωνο? Πάντως στη χειρότερη περίπτωση θα τους τα γυρίσεις πίσω ή ρώτα τους μήπως είναι καλύτερα να μην τα παραλάβεις καν όταν σου έρθουν, έχουν πολύ καλό return policy απ' ότι αντιλαμβάνομαι... μάλλον όμως θα σου κάνουν κάποιες κρατήσεις για τα έξοδα αποστολής... τουλάχιστον όμως δεν θα τα χάσεις όλα....

Link to comment
Share on other sites

ουφ τα κατάφερα!!!!!μου έστειλαν και μάιλ ακύρωσης παραγκελίας και με ρώτησαν και γιατί την ακυρώνω...................ημουν ανχομένη αλλιώς θα τους έλεγα¨: κυριούλη είπαμε αγορές απο ιντερνετ αλλα 'οχι και 500 ευ΄ρωπουλα!!!!!!!!!!!!πριν έρθει το παιδί μου στον κόσμο θα με σκότωνε ο άντρας μου!!!!!!!!!!!!τωρα βέβαια δεν υπάρχει τίποτα στο καλάθι αν θέλω κάτι επιτόπου και όχι καλάθι πλέον......

 

Άντε ωραία!

Link to comment
Share on other sites

Άμι μήπως να τους έπαιρνες τηλέφωνο? Πάντως στη χειρότερη περίπτωση θα τους τα γυρίσεις πίσω ή ρώτα τους μήπως είναι καλύτερα να μην τα παραλάβεις καν όταν σου έρθουν, έχουν πολύ καλό return policy απ' ότι αντιλαμβάνομαι... μάλλον όμως θα σου κάνουν κάποιες κρατήσεις για τα έξοδα αποστολής... τουλάχιστον όμως δεν θα τα χάσεις όλα....

 

μα αν κατάλαβα καλά, κατάφερε και τα ακύρωσε καλέ!

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε, χαίρετε!!!

Σήμερα όλη ημέρα δεν μπορούσα να συνδεθώ. Όλο απασχολημένος ήταν αυτός ο κύριος διακομιστής. Τέλος πάντων, μόλια τα κατάφερα.

 

 

ε οχι!!! αλοιμονο!!! για βαλε παπουτσολινκακι!

 

Γατούλα μου γλυκιά, αυτό είναι το λινκ:

http://www.amazon.co.uk/Geox-Womens-Mocasin-Cyclamen-D9138C43C8335/dp/B003O69I4G/ref=sr_1_18?s=shoes&ie=UTF8&qid=1291209770&sr=1-18&searchContext=B003O69FC6,B003O69FSU,B003O69DMI,B002N2Z4MC,B003O69HRE,B003O69F4E,B003O69EUE,B003A2I96W,B003O69I8W,B003O69HF6,B002N5LK4K,B002T441T6,B003O69E86,B003O69HZG,B003O69HTM,B002K8QCMU,B003AQCUZ4,B003O69I4G,B003A2I8EA,B002N2Z5FS,B003O69DUU,B002N5LKEU,B003A2I822,B003O69HII

 

Εντωμεταξύ χτες τα πήρα 28 ευρώ, σήμερα τα κατέβασε στα 25 !! :twisted:

 

η τιμη στο αμαζον ειναι με τον φπα της αγγλιας.και οταν πας στο checkout σου βαζει το 23% της ελλαδας.νομιζω 4 μοναδες ειναι η διαφορα των φπα.

 

Εάν σου πω ότι δεν το πρόσεξα!! Νομίζω ίδια τιμή μου έβγαλε στο σύνολο με αυτή που υπολόγισα. Δηλαδή όταν θα μου έρθει η κάρτα θα αλλάξει το ποσό???

Link to comment
Share on other sites

εχει αγοράσει καμία μποτες ugg? υπάρχει κάποιο σαιτ δοκιμασμένο?

γιατί εγω βρήκα αυτό και έχει και προσφορά αλλά δεν ξ'ερω τι παίζει...

http://www.ugggreece.net/ugg-knit-boots/classic-cardy-ugg-boots/black-classic-cardy-ugg-boots

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...