Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τα φωτα σας

αγορασα απο το Olivers Babycare στις 2/12 δυο καρεκλακια και μου ειπαν να στειλω μυνημα οτι αποδεχομαι τα μεταφορικα και το εκανα την ιδια μερα απο τοτε απλα μου ειπαν οτι η παραγγελια θα φυγει συντομα ενω στα μεταφορικα δεν δειχνη τιποτα και λεει οτι περιμενει επιβεβαίωση

να ανησυχήσω τωρα η οχι ?

 

Στην θέση σου δεν θα ανησυχούσα. Μάλλον δεν τα έχουν σε στόκ ακόμα. Πρώτα τα παραλαμβάνουν αυτοί και μετά τα στέλνουν. Θα σου στείλουν email όταν θα τα έχουν πακετάρει και θα τα έχουν στείλει. Συνέβη και σε μένα΄.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια παρήγγειλα μια κουζινούλα για τη μικρή μου απο το mytoys.de...ξέρει καμία αν στέλνουν με μεταφορική ή ταχυδρομείο;;;;

 

Νομιζω με το ταχυδρομειο τα στελνουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα.....

 

Την Δευτέρα παραγγείλαμε μια πολυθρόνα θηλασμού από το ebay.

Όπως μας έστειλαν το εμαιλ μας είπαν πως θα την έχουμε 3-5 εργάσιμες...

Ισχύει?Και αν ναι θα έρθει στο σπίτι με ταχυδρομείο ή κούριερ?

 

 

Ευχαριστώ..... Πολλά φιλιά σε όλες σας...

Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω μια ερωτησουλα??πως μπορω να δω αν λυθηκε προβλημα με mothercare??μπαινω κ δε μας βλεπω στις ερωτησεις .και στο delivery information μας εχει κανονικα.μηπως μπορουμε να παραγγειλουμε?

ο αστερης μας, ηρθε στη ζωη 29/10/07!!!!

η τοσοδουλα μας,ηρθε στη ζωη 14/11/09!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

 

το εχω σωσμενο .......

 

http://help.mothercare.com/help/delivery_info/

 

 

 

καιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

 

 

δεν υπαρχει αυτο που ελεγε για Ελλαδα!!!!!!

 

 

μαλλον το ξεπερασαν????????

 

 

αντε γιατι με το καινουργιο χρονο θελω να παραγγειλω!

 

 

φιλακια παω να τσεκαρω!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΡΩΤΑ εγραφα εκει που λεει ρωτα την Καρη greece και μου εβγαζε μηνυμα οτι δεν κανει παραδοση σε 3 χωρες , τωρα το βαζω και δνε υπάρχει μηνυμα θα προσπαθησω να παραγγελιω την τριτη που πληρωνομαι φιλια

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα.....

 

Την Δευτέρα παραγγείλαμε μια πολυθρόνα θηλασμού από το ebay.

Όπως μας έστειλαν το εμαιλ μας είπαν πως θα την έχουμε 3-5 εργάσιμες...

Ισχύει?Και αν ναι θα έρθει στο σπίτι με ταχυδρομείο ή κούριερ?

 

 

Ευχαριστώ..... Πολλά φιλιά σε όλες σας...

 

ποια πήρες ?

θέλω να πάρω και εγω πολυθρόνα θηλασμού

JJBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΡΩΤΑ εγραφα εκει που λεει ρωτα την Καρη greece και μου εβγαζε μηνυμα οτι δεν κανει παραδοση σε 3 χωρες , τωρα το βαζω και δνε υπάρχει μηνυμα θα προσπαθησω να παραγγελιω την τριτη που πληρωνομαι φιλια

 

Δεν στέλνουν, μου το έγραψαν σε ε-μέιλ.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

έχω σχεδόν έτοιμη μια παραγγελία (την 1η μου στο site αυτό) στα 234 ? από το http://www.mytoys.de

 

μήπως γνωρίζει κάποιος-α εάν το site αυτό στην 1η παραγγελία ή για αγορές συγκεκριμένου ποσού δίδει κάποιο εκπτωτικό κουπόνι ?

 

είναι βλεπετε στα Γερμανικά και ίσως να μου διέφυγε εάν υπήρξε ανάλογη ενημέρωση....

 

ευχαριστώω :)

Link to comment
Share on other sites

απο το mothercare δεν στελνουν ακομα, εχω κανει παραγγελια απο 6-12 και το status ειναι Items dispatching soon με ημερομηνια παραδοσης 10-15/12 αν αλαξει κατι θα σας ενημερωσω.

 

Το ίδιο λέει και για την δική μου παραγγελία που έκανα 29/11 αλλά με ενημέρωσαν με ε-μέιλ πως έχει ακυρωθεί αυτόματα.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

http://www.tikatok.com Αυτό ήταν το δώρο μας στην ανηψιά μας για τα Χριστούγεννα. Ανυπομονώ να μεγαλώσουν λίγο οι κόρες μου για να ασχοληθούμε κι εμεις!

Τι ωραια ιδεα!!!Αν τ ακουσει η κορη μου που εχει μανια με τα build a bear θα τρελλαθει!!!

Γινεται φανταζομαι καιστα ελληνικα η οχι?

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

kι εδω στη Σουηδια το ιδιο Ολυμπια μου,εξαλλου σουηδικα ειναι,αλλα φιλες μου μου εχουν πει οτι στην Ελλαδα δεν φερνουν τοσο ωραια!!Εκαναν βεβαια τη συγκριση με αλλες χωρες.

Εμενα παντως μου αρεσουν και τα ρουχα και οι τιμες τους.Κι απο ποιοτητα,σχετικα καλη.

Δεν ξερω στην Ελλαδα εφεραν τα HM τα παπουτσια jimmy choo,εδω εγινε χαμος,ουρες ατελειωτες!!

 

η σελιδα για Ελλαδα ποια ειναι ? μπαινω εδω και δεν εχει επιλογη.. http://shop.hm.com/se/

Link to comment
Share on other sites

η σελιδα για Ελλαδα ποια ειναι ? μπαινω εδω και δεν εχει επιλογη.. http://shop.hm.com/se/

 

Δεν υπαρχει δυστυχως!!!Εψαχνα κι εγω να την βρω το καλοκαιρι για να παραγγειλω αλλα.....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Γινεται φανταζομαι καιστα ελληνικα η οχι?

 

Πριν να της το στείλω δοκίμασα να γράψω εγώ λίγο. Δέχεται κανονικά τους ελληνικούς χαρακτήρες. Ελπίζω να τα καταφέρουν στην εκτύπωση... Αν όχι, μπορεί πάντα να το έχει σε pdf. Αν και η μισή χαρά είναι όταν σου το στέλνουν το βιβλίο σου δεμένο. Αλλά δέχεται διεθνείς παραγγελίες και δεν αναφέρει πουθενά περιορισμούς στη γλώσσα.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...