Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

τσ τσ τσ τσ ......δεν διαβάζετε, δεν διαβάζετε και με στεναχωρείται :-D:-D δείτε εδώ

#10

 

Από την άλλη αν η ώρα της δημοπρασίας είναι λογική αυτό που κάνω εγώ είναι να μην περιμένω ακριβώς τελευταία στιγμή αλλά μόλις αρχίσει να μετράει το τελευταίο λεπτό βάζω το ανώτερο ποσό που θέλω πληρώσω και πατάω τα κουμπιά έτσι ώστε να έχω λίγο χρόνο να αλλάξω το bid μου αν τελικά αποφασίσω ότι θέλω να δώσω κάτι παραπάνω :mrgreen::mrgreen:

 

Καλημερα age να σε ρωτησω κατι ?????

Γραφτηκα στο στο παραπανω λινκ τι βαζω οταν θελω να δηλωσω το προιων που θελω στο action number?

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ηθελα να παραγγείλω και εγώ από το ΒΑΒΥBUTT, αλλά από ότι είδα ζητά για την πρώτη φορά να στείλεις έμβασμα..τα στοιχεία του λογαριασμού τους που τα έχουν στο σάιτ?

τους εστειλα μειλ και τους ενημερωσα οτι για το εμβασμα στην Ελλαδα πληρωνουμε αρκετα επιπλεον χρηματα που δεν ειμαι διαθετημενη να δωσω και μου επετρεψαν να χρεωσω κανονικα την προπληρωμενη καρτα μου.

Δεν το εκανα ομως γιατι μου ζητουσε τα στοιχεια της καρτας μεσω μειλ και δεν τους εμπιστευτηκα (πολλες κοπελες το εκαναν και δεν ειχαν προβλημα).

Εκανα την παραγγελια και τσεκαρα το κουτακι που λεει οτι ειμαι παλιος πελατης, δεν εγραψα αριθμο παραγγελιας και δεν αντιμετωπισα καποιο προβλημα.

Να τους στειλεις οπωσδηποτε μειλ και να τους ρωτησεις για το κοστος των μεταφορικων γιατι εμενα αλλα μου ειπαν πριν την παραγγελια και αλλα μετα, το διευθετησαν αμεσως το θεμα βεβαια αλλα καλυτερα να εχεις μια προσφορα απο πριν για να μπορεις να διεκδηκισεις καλυτερη τιμη στα μεταφορικα.

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

τσ τσ τσ τσ ......δεν διαβάζετε, δεν διαβάζετε και με στεναχωρείται :-D:-D δείτε εδώ

#10

 

:mrgreen::mrgreen:

 

Μάλλον για κάτι τέτοιο μιλάει ο σύζυγος. Δεν ξέρω, εγώ θα το δοκιμάσω. Έχω φάει ώρες ατελείωτες να ψάχνω κάτι μπαρμπουτσαλάκια αντίκες που μ'αρέσουν και την τελευταία στιγμή πάει ο άλλος από το πουθενά και μου τα παίρνει.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω οτι οφ τοπικ αλλα αν δεν σας κανει κοπο πειτε μου απο την εμπειρία σας πρεπει να παρω αυτη τη βουρτσα που πλενει τα μπιμπερο και τις θηλες? χρειαζεται ή θα γεμισω συμπραγκαλα?

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αντε ρε γατουλα!!!!!! μαζι παλευαμε??????????????? 30.05 εβαλα εγω!!!!!!!!!!!

τελικα ποιος το πηρε αραγε..........?

 

οχι βρε! ειδα τα μπιντ σας!!!

 

εμεις θα χτυπαμε παο 3-4-5 και πανω χαχαχαχχαχχα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

ααααααααααα οκ! μα ειπα κι εγω 3 χρονων και ηθελες τοσο μικρο νουμερο???

να σου πω το ηθελα πολυ αλλα πανω απο 30 λιρες δε θα δινα... +μετατροπη σε ευρω +μετφ πηγαινε πολυ.... δε ξερω κ ποσο κανει γενικα αυτο, αλλα μαλλον ειναι καλη εταιρεια, εχει απιθανα σχεδια.......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κριστυ! ΠΡΕΠΕΙ! Απλα να κανει για τα μπιμπερο σου!

τα dr brown εχω παρει, και εχουν ενα πολυ ψιλο βουρτσακι για να καθαριζω το εσωτερικο. Χρειαζεται να παρω και dr brown βουρτσα?

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τους εστειλα μειλ και τους ενημερωσα οτι για το εμβασμα στην Ελλαδα πληρωνουμε αρκετα επιπλεον χρηματα που δεν ειμαι διαθετημενη να δωσω και μου επετρεψαν να χρεωσω κανονικα την προπληρωμενη καρτα μου.

Δεν το εκανα ομως γιατι μου ζητουσε τα στοιχεια της καρτας μεσω μειλ και δεν τους εμπιστευτηκα (πολλες κοπελες το εκαναν και δεν ειχαν προβλημα).

Εκανα την παραγγελια και τσεκαρα το κουτακι που λεει οτι ειμαι παλιος πελατης, δεν εγραψα αριθμο παραγγελιας και δεν αντιμετωπισα καποιο προβλημα.

Να τους στειλεις οπωσδηποτε μειλ και να τους ρωτησεις για το κοστος των μεταφορικων γιατι εμενα αλλα μου ειπαν πριν την παραγγελια και αλλα μετα, το διευθετησαν αμεσως το θεμα βεβαια αλλα καλυτερα να εχεις μια προσφορα απο πριν για να μπορεις να διεκδηκισεις καλυτερη τιμη στα μεταφορικα.

Εγω στο babybutt παρηγγειλα τον καταλογο τους που τον στελνουν δωρεαν και μετα εκανα κανονικη παραγγελια σαν παλιος πελατης με τον κωδικο της παραγγελιας του καταλογου το δεχθηκε κανονικοτατα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα age να σε ρωτησω κατι ?????

Γραφτηκα στο στο παραπανω λινκ τι βαζω οταν θελω να δηλωσω το προιων που θελω στο action number?

andraki mou δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ εγώ κάνω bid με τον τρόπο που ανέφερα η Ιριδα όμως λέει ότι θέλει να πληρώσεις για να σου κάνει bid ίσως να υπάρχουν και δωρεάν άν τα googlareis

 

 

Ψιτττττττττττττ εσύ η Κερκυραία ............έχει που μου:D

Link to comment
Share on other sites

Γατούλα όταν μπεις πες μου πως ήρθε το παλτουδάκι στην κορούλα σου. Αυτό το κόκκινο λέω

http://www.mandco.com/Shop-all-Styles/Mini-dot-formal-coat/invt/3671356red

 

 

Εγώ πάντως πήρα αυτό και είναι τέλειο http://www.mandco.com/CoatsJackets/Pink-formal-duffle-coat/invt/3671321brghtpink

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

age το ειδα το πμ σου απαντησα και μετα καταλαβα τι ελεγες χαχαχαχαχαχαχα

οκ οκ ειμαι λιγο ζαλισμενη απο το πολυ ebay!!!!!!!!!

 

μαλλον απο αμερικα θα το παρω τελικα, αλλα μου τη δινει που ακομα δεν μου εχει απαντησει ο πωλητης............

επισης ξερετε πως μπορω να δω τα feedback για το συγκεκριμενο προιον που θελω? γιατι τα βγαζει ανακατεμενα για ολα τα προιοντα που εχουν αγοραστει απο αυτον....

 

θα ψαξω κι εγω καποιοα στιγμη για free sniping tool...........

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

το ξερω ειχα βρει και εγω τα 10 κουτια απταμιλ 1 ,156 ευρω τελικη τιμη (και μαλιστα τα 900 γραμμαρια)που εδω ηθελα 280 ευρω!!!αλλα ο αντρας μου ανενδοτος,δεν ηθελε να παρουμε το γαλα της μεσω ιντερνετ......του ειχε κολλησει......τα πρωτης βρεφικης ηλικιας εχουν διαφορα μεγαλη,αλλα τα 2 , 3 κτλ συνηθως οχι.

 

 

:roll:

 

Eγώ πάντως που παίρνω το Novalac το 2 ,εδώ βρίσκω τα 400γρ 10,30? και πήρα τα 900γρ 10,80?

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω παντα προβλημα με το σαιτ του mandco.χτες εβαλα διαφορα στο καλαθι και οταν εκανα checkout μου αναβοσβηνε ο κερσορας του ποντικιου,εκανε σαν τρελο!και αργουσε να ανταποκριθει.και οοοοοοοοταν ανταποκριθηκε μου εβγαλε error page και μου εβγαλε και τα πραγματα απο το καλαθι.τυχαιο????????δεν νομιζω!δευτερη φορα μου το κανει.ουτε ο θεος δεν θελει να ψωνισω απο αυτο το σαιτ........ισως επειδη ξερει οτι δεν εχω λεφτα :mrgreen:!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλο μου...συνηθως ειναι μεχρι 10 μερες! Ε τα Ελτα Ηλιουπολης αποφασισαν 3 βδομαδες!!!! Η ειμαι και εγω πολυυυυυυυυυυυυ γκαντεμουλα!

Η Λιουλα τα εχασε εντελως!

εμενα μαλλον το χθεσινο ειδοποιητηριο , συμφωνα με το ταχυδρομο, ισως ειναι η παραγγελια απο 3/11 και ηρθε 10/11

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

νιαου νιαου ειχα βαλει στο καλαθι πολυ ωραιες μπλουζες σου λεωωωωωωωω!!!!αλλα καλυτερα γιατι πηγαινω σε διαιτολογο και ειναι κριμα να τα φορεσω μονο τωρα,στην χοντρη εκδοση μου......κρατιεμαι για την αλλη εκδοση :mrgreen::mrgreen:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...