Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τελικά το γέμισα το καλαθάκι μου στο mandco....δεν έχει κανένα voucher αυτ΄΄η την περίοδο εεε κορίτσια????

 

γατούλα μου, δεν είναι κακή η τιμή του, αν και δεν νομίζω εδώ να έχει και ποιλύ μεγάλη διαφορά. γενικά νομίζω από αξεσουάρ μπορείς να βρεις, απλά θέλει΄ψάξιμο.......άρα εάν σου αρέσει ΧΤΥΠΑ ΤΟ!!

 

 

Βάλε το κωδικό SORRY (το ειχε γράψει καποια κοπέλα) και θα σου κανει 20% έκπτωση.

vHVdp3.png"]vHVdp3.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Καποια στιγμη καποια κοπελα ειχε ρωτησει για επιπλα απο τον ακατανομαστο αν μπορει να τα φερει απο αγγλια λοιπον βρηκα για μια φιλη μου το κρεββατακι που ηθελε στο αμαζον και το στρωμα και τα στελνει Ελλαδα με δωρεαν μεταφορικα(πωλητης αμαζον= φυσιολογικο) και παραδοση σε 5 εργασιμες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλημερα να ρωτησω κατι,εκανα μια παργγελια απο mandco.εκανα λογαριασμο στη mandco εκανα ολα τα βηματα και τωρα οταν παω στο view history order μου γραφει

Your current store credit balance is: £0.00

You have not placed any orders

δηλαδη δεν την πηρε την παραγγελια μου ???και πρεπει να την ξανακανω (μηπως εκανα καμια πατατα ???)και ο κωδικος 547131 που ειναι -20% στα παιδικα ισχυει ??και που τοβν βαζεις ?γιατι καπου μου ζητουσε code για δωρο και τον συμπληρωσα αλλα δεν ξερω αν τον πηρε

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αφου εκανες παραγγελια μηδενιστηκε ο λογαρισμος σου

πηγαινε στο my account

view order history κατι τετοιο

εκει θα τα ελεγξεις ολα αν εγιναν σωστα

 

SORRY eeeee? Να ισχυει για ολους??? δυσκολο......λες?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

τελικά το γέμισα το καλαθάκι μου στο mandco....δεν έχει κανένα voucher αυτ΄΄η την περίοδο εεε κορίτσια????

 

γατούλα μου, δεν είναι κακή η τιμή του, αν και δεν νομίζω εδώ να έχει και ποιλύ μεγάλη διαφορά. γενικά νομίζω από αξεσουάρ μπορείς να βρεις, απλά θέλει΄ψάξιμο.......άρα εάν σου αρέσει ΧΤΥΠΑ ΤΟ!!

http://www.vouchercodes.com/vouchers/mandco.htm

Link to comment
Share on other sites

αφου εκανες παραγγελια μηδενιστηκε ο λογαρισμος σου

πηγαινε στο my account

view order history κατι τετοιο

εκει θα τα ελεγξεις ολα αν εγιναν σωστα

 

SORRY eeeee? Να ισχυει για ολους??? δυσκολο......λες?

ΙΣΧΥΕΙ ΕΚΑΝΑ ΕΙΚΟΝΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΑΦΑΙΡΕΣΕ 20%

Link to comment
Share on other sites

αφου εκανες παραγγελια μηδενιστηκε ο λογαρισμος σου

πηγαινε στο my account

view order history κατι τετοιο

εκει θα τα ελεγξεις ολα αν εγιναν σωστα

 

SORRY eeeee? Να ισχυει για ολους??? δυσκολο......λες?

 

 

εκει παω και μου βγαζει αυτο

Your current store credit balance is: £0.00

You have not placed any orders

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αφου εκανες παραγγελια μηδενιστηκε ο λογαρισμος σου

πηγαινε στο my account

view order history κατι τετοιο

εκει θα τα ελεγξεις ολα αν εγιναν σωστα

 

SORRY eeeee? Να ισχυει για ολους??? δυσκολο......λες?

 

Εγω παντως εκανα με αυτο παραγγελια την περασμενη Τεταρτη και το δεχθηκε και χθες ηρθε το 1 κομματι απο τα 7 που ειχα παραγγειλει. Περιμενω να δω ποτε θα ερθουν τα υπολοιπα. Χθες το μεσημερι τους εστειλα μαιλ να μου πουν ποσα δεματα την εχουν κανει την παραγγελια αλλα αφαντοι ακομα!

vHVdp3.png"]vHVdp3.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

όλες μέσα στο site της mandco είμαστε???

ξαφνικά έχει γίνει πολύ αργό.......αν και το δικό μου σύστημα πρέπει να φταίει.....είμαι στην δουλειά και ψωνίζω.....ποιός έχει βάλει το χεράκι του??? χιχιχι

σας ευχαριστώ όλους για τους κωδικούς που προτείνατε, θα δοκιμάσω το -20% και βλέπουμε

γατούλι μου, μόλις ξεκολλήσω, θα σου βάλω λινκ να δεις τί διάλεξα (όχι τίποτα σπουδαίο, βασικά για τα παιδιά)

Link to comment
Share on other sites

όλες μέσα στο site της mandco είμαστε???

ξαφνικά έχει γίνει πολύ αργό.......αν και το δικό μου σύστημα πρέπει να φταίει.....είμαι στην δουλειά και ψωνίζω.....ποιός έχει βάλει το χεράκι του??? χιχιχι

σας ευχαριστώ όλους για τους κωδικούς που προτείνατε, θα δοκιμάσω το -20% και βλέπουμε

γατούλι μου, μόλις ξεκολλήσω, θα σου βάλω λινκ να δεις τί διάλεξα (όχι τίποτα σπουδαίο, βασικά για τα παιδιά)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτη τη πυζαμα ελεγα

 

http://www.mandco.com/Underwear+Sleepwear/Bob-the-builder-pyjama-set/invt/3713318blue

 

πολυ καλυτερη απο κοντα , αλλα θα ηθελα καλυτερης ποιοτητας σταμπωτο

ο Β παντως τη λετρεψε

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

στειλε και αλλο μαιλ

Ελενη και εισαι λogon? μπερδευτηκα!

 

 

ναι ειμαι log on αλλα παρεγγελια δεν βλεπω

Your current store credit balance is: £0.00

You have not placed any orders

αυτο μου γραφει οταν παω στο view history

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ειμαι log on αλλα παρεγγελια δεν βλεπω

Your current store credit balance is: £0.00

You have not placed any orders

αυτο μου γραφει οταν παω στο view history

 

Αν δεν σου ήρθε επιβεβαιωτικο μαιλ οτι πηραν την παραγγελία προφανως δεν έγινε. Συνήθως ερχετε αυτοματα μαιλ με το που παραλαμβανουν την παραγγελία.

vHVdp3.png"]vHVdp3.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

τσα...τωρα θα με πεις, εχουμε το ΣΟΡΥ αλλα

 

 

Thank you for visiting mandco.com. We wondered if you needed help with anything?

 

Mandco value your custom and so, for a limited period weʼd like to offer you an exclusive 10% off your next purchase. Just click on the “Redeem A Promotion Code” button at the “Order Summary” page of the Checkout and simply enter “TAKETEN” and your 10% discount will be automatically applied to your Shopping Bag.

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Οχι. εκανα παραγγελια με το 20% που ειχε την προηγουμενη εβδομαδα. Αληθεια ποτε κανονικα ερχοντε?στης 4 του μηνα εκανα!

 

θα την ξανακανω ,ο κωδικος 547131 για -20% στα παιδικα ισχυει ?

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...