Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Ευτυχώς που υπάρχει και το Paypal.

Πήρα τα λεφτά μου πίσω για ένα άρωμα από το fragranceX που δεν ήρθε ποτέ.

Και σχετικά σύντομα αφού αποφάσισα να κάνω την αναφορά (40+ μέρες μετά την πληρωμή...)

 

Επίσης, πληροφοριακά, στο Wallis 20% έκπτωση και δωρεάν μεταφορικά με τον κωδικό MSE20. Ισχύει μέχρι 13/11 και στα εκπτωτικά είδη. (Έχει super ημίιπαλτα και καπαρντίνες για καλοντυμένες μανούλες!)

 

Τέλος, εχμ.. έχω να δηλώσω, δεν παρήγγειλα από Μandco και είμαι καλά!

 

Καληνύχτα και Καλημερα

Τραγανό μου αγριοκερασάκι και ολοστρόγγυλό μου πεπονάκι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ο καθρεφτης ειναι αυτος και ειναι σκετη γλυκα, με την ιδια τιμη επαιρνα απο τα Λητω πιο μικρο και πλαστικο γυρω γυρω

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000GF2BI8/ref=oss_product

 

!

 

θα τρελαθω τελειως!προσπαθω να παραγγειλω και μου γραφει οτι δεν μπορει να σταλει στη διευθυνση μου στην ελλαδα?ι κανω λαθοσ??

Link to comment
Share on other sites

θα τρελαθω τελειως!προσπαθω να παραγγειλω και μου γραφει οτι δεν μπορει να σταλει στη διευθυνση μου στην ελλαδα?ι κανω λαθοσ??

το προσπαθησα και εγω και γραφει το ιδιο ακριβως. μου κανει εντυπωση γιατι εγω το παρελαβα την παρασκευη αλλα με την διαφορα οτι πωλητης ηταν το αμαζον. τωρα βλεπω αλλον πωλητη.

 

Για δες αυτο, εχει πωλητη το αμαζον οποτε δεν νομιζω να σου δημιουργησει προβλημα. εχει και ενα αρκουδακι αλλα δεν το βρισκω αν το βρω θα σου βαλω το λινκ

 

http://www.amazon.co.uk/Happy-Mummy-400-Monkey-MonkeyView/dp/B000BOKAL4/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=baby&qid=1289376999&sr=8-2-spell

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/Happy-Mummy-BearView-Mirror-12/dp/B001KLWNJO/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1289377211&sr=8-6

 

αυτο ειναι το αρκουδακι αλλα προσεξε οτι ειναι μικροτερο ειναι 12'' ο καθρεφτης ενω στο μαιμουδακι και στο σκυλακι που πηρα εγω ειναι 14''. δεν ξερω αν θα σε βολεψι τοσο μικρο, εγω το ειχα βρει σε μεγαλο αλλα μου αρεσε περισσοτερι το σκυλακι. οταν το ειχα παραγγειλει εγω ειχε μεγαλυτερη ποικιλια απο ζωακια και δωρεαν μεταφορικα, τα δωρεαν μεταφορικα βλεπω οτι ισχυουν ακομη για το μαιμουδι και το μικρο αρκουδακι. ιδιοι ιναι αλλα αλλαζει το σχεδιο και το μεγεθος.

 

ελπιζω να βοηθησα

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

λογικα για το βιβλιαρακι του αμαζον, περασε ο ταχυδρομος και αφησε ειδοποιητηριο στη δουλεια μου!!!!

Θυρωρο εχουμε ρε @##$ ελεος!!!! αντε τρεχα στον Ηλεκτρικο Αμαρουσιου!!!! Θα τα μαζευω ολα μαζι χαχαχαχχαχχαχαχα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!

Αχ τί μου κάνετε αχαχαχ.

Τόσο καιρό διαβάζω για το mandco αλλά εσκεμμένα έχω προσπεράσει.

Σήμερα λοιπόν δεν άντεξα και μπήκα.........τί το ήθελα???? Έχω βρει και για μένα ρούχα και νομίζω θα προχωρήσω. Γυναικεία έχει παραλάβει κάνείς? Η μόνο παιδικά? Από νούμερα πως είναι? ααα και κάτι τελευταίο, έχει καμιά προσφορά αυτή την περίοδο? (δωρεάν μεταφορικά κτλ...)

Ευχαριστώ τα μάλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Αχ τί μου κάνετε αχαχαχ.

Τόσο καιρό διαβάζω για το mandco αλλά εσκεμμένα έχω προσπεράσει.

Σήμερα λοιπόν δεν άντεξα και μπήκα.........τί το ήθελα???? Έχω βρει και για μένα ρούχα και νομίζω θα προχωρήσω. Γυναικεία έχει παραλάβει κάνείς? Η μόνο παιδικά? Από νούμερα πως είναι? ααα και κάτι τελευταίο, έχει καμιά προσφορά αυτή την περίοδο? (δωρεάν μεταφορικά κτλ...)

Ευχαριστώ τα μάλα!!!

στην πρώτη παραγγελία μου είχα πάρει δοκιμαστικά αυτό

http://www.mandco.com/Long-Sleeve/Blouson-sleeve-tunic/invt/1038311dewberry#tabproductreview καλό είναι ελαφρούλι η δαντέλα στα μανίκια θέλει λίγο προσοχή στο σίδερο τώρα αναμένω κάτι σουτιέν από εκεί

Link to comment
Share on other sites

Αge το κοιταζα και εγω αυτο!!! Για πες νουμερακια, πως παει??? Και εγω περιμενω μια παραγγελια, εβαλα ενα μονο να δω αν ειναι το ..20 (χιχιχιχι καργιτσες μη σκεφτεστε τιποτα) και αμα μπαινω προχωραμε!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

στην πρώτη παραγγελία μου είχα πάρει δοκιμαστικά αυτό

http://www.mandco.com/Long-Sleeve/Blouson-sleeve-tunic/invt/1038311dewberry#tabproductreview καλό είναι ελαφρούλι η δαντέλα στα μανίκια θέλει λίγο προσοχή στο σίδερο τώρα αναμένω κάτι σουτιέν από εκεί

 

Ax ακριβώς αυτό κοιτούσα, είναι πολύ ωραίο, αλλά φαντάζομαι θα είναι πιο καλοκαιρινό.......

μάλλον θα προχωρήσω πάντως, γιατί έχει πανέμορφα πραγματάκια

σε ευχαριστώ age

Link to comment
Share on other sites

γιατι θελει προσοχη η δαντελα???? εγω το μονο "μειον" να πω ειναι για τη πυτζαμουλα του Β που πηρα. Ειναι τελειως σταμπα το μπροστινο κομματι (μπομ μαστορας πορτοκαλι-γαλαζομπλε). κατα τα αλλα βαμβακερη, μια χαρα, ωραιοτατα χρωματα και το κυριοτερο, του τη φορεσα εχτες και σημερα το πρωι να μου λεει (παμε και λογοθεραπεια ε) πολυυυυυυυ μαρεσει ατηη πυζαμα!!!!!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αge το κοιταζα και εγω αυτο!!! Για πες νουμερακια, πως παει??? Και εγω περιμενω μια παραγγελια, εβαλα ενα μονο να δω αν ειναι το ..20 (χιχιχιχι καργιτσες μη σκεφτεστε τιποτα) και αμα μπαινω προχωραμε!!!

 

ποιός να γελάσει δηλαδήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη?

και εγώ μεταξύ 18 + 20 είμαι.................αν συγκρίνω με τα ρούχα της BHS δηλαδή

Link to comment
Share on other sites

ποιός να γελάσει δηλαδήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη?

και εγώ μεταξύ 18 + 20 είμαι.................αν συγκρίνω με τα ρούχα της BHS δηλαδή

 

 

Και γω κάτι παντελόνια 18 τα ζήτησα.... Γιατί να γελάσω όταν θα έρθουν θα σας πω νούμερα

Link to comment
Share on other sites

εγω μονο ενα 20 του ΝΕΧΤ εχω παρει απο Κυπρο και μπαινω. Μετα διαπιστωσα οτι ηταν και εγκυμοσυνης χαχαχχαχχαχαχα! Απλα τελειο!!! Τε μικρα εκλαιγαν και δε προλαβα να παρω τιποτα αλλο! Εδω παιζω με αλλα νουμερα. Μετριεμαι και μου βγαινω αλλου στο 18 αλλου στο 20 αλλου στο 22! Ατιμη στομαχοδιδυμοκοιλια!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

είναι λεπτό πράγματι για την θερμοκρασία της Αθήνας δηλαδή μια χαρά είναι ;);) η δαντέλα μου ψιλο κόλλησε στο σίδερο (ε την πέρασα και εγώ αέρα πατέρα με το ατμοσίδερο στο τέρμα):?:???:

Νούμερο, αγόρασα το 16 τόσο φοράω και στο M&S μόνο με αυτά μπορώ να τα συγκρίνω σορρυ τα ίδια μου φάνηκαν :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αge το κοιταζα και εγω αυτο!!! Για πες νουμερακια, πως παει??? Και εγω περιμενω μια παραγγελια, εβαλα ενα μονο να δω αν ειναι το ..20 (χιχιχιχι καργιτσες μη σκεφτεστε τιποτα) και αμα μπαινω προχωραμε!!!

 

Ρε συ τρελάθηκες? Θα κολυμπάς μέσα στο 20! Το πολύ 14 -16 σε κάνω εκτός κι αν έχεις εμμονή με τις πολύ φαρδιές φόρμες όπως η μητέρα μου που επιμένει στο 20 κι ας φαίνεται σαν ξένο επάνω της...χι χι.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκιααααααααα??????? Μη με βαρέσετε-βρίσετε-μπανάρετε αλλά... το mandco δε στέλνει Ελλάδα? Πάω να κάνω register και λέει δε βρίσκει το post code μου....... ή μήπως κάνω κάτι λάθος οεο???? καλέ πείτε και σ'εμένα το άσχετο...:oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

τελικά το γέμισα το καλαθάκι μου στο mandco....δεν έχει κανένα voucher αυτ΄΄η την περίοδο εεε κορίτσια????

 

γατούλα μου, δεν είναι κακή η τιμή του, αν και δεν νομίζω εδώ να έχει και ποιλύ μεγάλη διαφορά. γενικά νομίζω από αξεσουάρ μπορείς να βρεις, απλά θέλει΄ψάξιμο.......άρα εάν σου αρέσει ΧΤΥΠΑ ΤΟ!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...