Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

κελλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι θα κλαψω και ας το κανω σηριαλ

αχ θα πεθανω.....τους κεραταδες που με εβαλαν στο ΤΕΒΕ σιχτηρ

 

 

ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΧΩ ΕΙΔΟΠΟΙΗΤΗΡΙΟ!!!

λογικα η 2η απο mandco , ελπιζω ΟΛΟΚΛΗΡΗ

και θα αφησω και το επιστολοχαρτο με ΕΛΤΑ στο διευθυντη

να ξερουν οτι δε κοιμομαστε

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Προφανως καποιος σου δημιουργησε νευρακια και αντιδρας ετσι οποτε καλο θα ηταν να βαλεις κανα ποτακι μπας και χαλαρωσεις καποιοι οι οποιοι δεν βρισκουν κατι 'η ειναι καινουριοι οποτε θα επρεπε να θυμηθεις τον εαυτο σου γιατι πριν λιγο καιρο και εσυ ησουν ετσι 'η απλα δεν προλαβαινουν να διαβασουν 50 σελιδες να το βρουν και ρωτανε μπας και αυτος που το εγραψε 'η καποιος που το θυμαται δει το μνμ και τον εξυπηρετησει αλλωστε γι αυτο βρισκομαστε ολοι εδω...Και γι αυτο λεγομαστε ανθρωποι και οχι ζωα

καλή μου kelli79, προσπερνάω το σχόλιο σου για τα νευράκια και το ποτάκι, τα ζώα και τους ανθρώπους και σου επισημαίνω ότι μιλάω σοβαρά για τις οδηγίες άν έχεις την καλή διάθεση να βοηθήσεις κάντο αν όχι άστο

 

Υ.Γ. Νο 2 όταν θα περάσει αρκετός καιρός θα δεις ότι το "ύφος" μου δεν είναι νευράκια αλλά ιδιόμορφο χοοοοοοουμορ

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω που μπηκατε στον κοπο και τα ειδατε!!!

 

το δευτερο,το ειδα σε ελληνικο σαιτ 47 ευρω χωρις τα μεταφορικα!!!!!!!

 

επισης να πω οτι παρηγγειλα και απο allobebe.fr τα μπεαμπακια και ειχα 16 ευρουλες εκπτωση..οποτε ξουτ τα μεταφορικα!!!!!!για να δουμε ποτε θα παραλαβω

 

 

εγω εκανα ενα μηνα να παραλαβω απο allobebe,η φιλη μου 9 μερες......καποια πραγματα που ειχα πληρωσει ηταν εκτος στοκ,και οταν ξαναμπηκαν στις αποθηκες τους βγηκαν αλλα εκτος στοκ :shock::shock::shock:!!!!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Προφανως καποιος σου δημιουργησε νευρακια και αντιδρας ετσι οποτε καλο θα ηταν να βαλεις κανα ποτακι μπας και χαλαρωσεις καποιοι οι οποιοι δεν βρισκουν κατι 'η ειναι καινουριοι οποτε θα επρεπε να θυμηθεις τον εαυτο σου γιατι πριν λιγο καιρο και εσυ ησουν ετσι 'η απλα δεν προλαβαινουν να διαβασουν 50 σελιδες να το βρουν και ρωτανε μπας και αυτος που το εγραψε 'η καποιος που το θυμαται δει το μνμ και τον εξυπηρετησει αλλωστε γι αυτο βρισκομαστε ολοι εδω...Και γι αυτο λεγομαστε ανθρωποι και οχι ζωα

 

με κάθε σεβασμό, θεωρώ το μήνυμά σου προσβλητικό προς το μέλος age...δεν είμαστε εδώ να ειρωνεύομαστε τα νευράκια κανενός και δεν κάνουμε υποδείξεις στο πως να χαλαρώσει ο καθένας, εάν ο ίδιος δεν μας το ζητήσει...

και όντως είναι πολύ κουραστικό, όταν λέμε τα ίδια και τα ίδια, μπαίνουμε στη διαδικασία να απαντάμε (όχι τόσο εγώ, όσο η age, το καλαμαρίδιο, το Σοφάκι, κλπ.) και γράφοντας σελίδες επί σελίδων για να βοηθήσουμε...

 

τα τόπικς είθιστε να τα παρακολουθούμε προς ενημέρωσή μας...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Κελλι θα σε καρυδωσω και αναποδα....βρε εισαι σιγουρη για αυτο??????

δεν εχω δει πουθενα να λεει ασφαλιση μονο στο ΙΚΑ

γαμωτωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

διαβασε πως ξεκιναει το κειμενο που εβαλες επισης οικονομολογος εγω λογιστς συζυγος....Το μονο που αλλαξε ειναι οτι εβγαλε - ξεχασαν να βαλουν - τα ανηλικα τεκνα που ειχε παλαιοτερα ο νομος...συγνωμη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω εκανα ενα μηνα να παραλαβω απο allobebe,η φιλη μου 9 μερες......καποια πραγματα που ειχα πληρωσει ηταν εκτος στοκ,και οταν ξαναμπηκαν στις αποθηκες τους βγηκαν αλλα εκτος στοκ :shock::shock::shock:!!!!

 

 

σοφακι,ειχα διαβασει που το ελεγες στο αντιστοιχο θεμα κι εσυ και η Nutela,και τα παρηγγειλα απο τωρα...

ελπιζω να μην κανουν τοσο καιρο βεβαια και να ειμαι στους τυχερους που θα λαβουν εγκαιρως..

τι να πω...υπομονη(και σε αυτο!!)

Link to comment
Share on other sites

episis ψαχνω για φορμακια και συναφη εντελως χριστουγεννιατικα για μωρο μεχρι 12 μηνων....ξερετε κατι καλο?

 

χμ, για να παραγγείλεις;

μόνο στο ebay είδα...α και κάποιο στο mandco, αλλά νομίζω δεν είχε νούμερα...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σορυ βρε κοριτσια αλλα με τσουρουφλαει

αντιγραφω απο ΙΚΑ

ΓΕΝΙΚΕΣ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΟΤΗΣΗΣ ΛΟΓΩ ΓΗΡΑΤΟΣ

 

Φύλο: Γυναίκα

Προϋποθέσεις/Ειδικότητα: Γενικές

Ημέρες ασφάλισης (ελάχιστες): (Μεικτά ή Βαρέα)

5.500

Ηλικία (ελάχιστη): 55

 

Πρόσθετες προϋποθέσεις:

 

1. Να έχετε ανήλικο παιδί ή ανίκανο για κάθε βιοποριστική εργασία.

2. Να μην λαμβάνετε σύνταξη γήρατος ή αναπηρίας από το Δημόσιο ή ΝΠΔΔ ή άλλο ασφαλιστικό Οργανισμό κύριας ασφάλισης (πλην ΟΓΑ).

 

Παροχή: Πλήρης σύνταξη

 

δε ξεκαθαριζει οτι και οι 5500 να ειναι απο τον ιδιο ασφαλιστικο φορεα αλλα να μη παιρνεις απο αλλου συνταξη

επισης θυμαμαι στη διαδοχικη ασφαλιση αν τελευταιο ταμειο ηταν το ΤΕΒΕ πχ πηγαινες στα 60 στο ΤΕΒΕ και τους ελεγες θελω συνταξη

αυτοι ελεγαν τσου δε δινουμε

και μετα πηγαινες στο προηγουμενο ταμειο το ΙΚΑ και αυτο θα στην εδινε

τωρα διατηρω μια αμυδρη ελπιδα αλλα σιγουρα δε κοβω το κεφαλι μου για αυτο

 

σορυ και παλι και τελος

 

ελπιζω αυριο επιτελους να δω τι ειναι αυτο το mandco χειροπιαστα!!!

 

ογκωδες δεμα γραφει!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

απορια για μπινταρισμα

1.εχω κανει ενα μαξ μπιντ, μπορω οποιαδηποτε στιγμη να κανω και ενα μεγαλυτερο?

2.τα μαξ μπιντ δε τα βλεπουμε, πες οτι 2 ατομα εχουν κανει το ιδιο μαξ μπιντ, ποιοις το παιρνει?

 

Αυτός που έχει κάνει πρώτος. Γι'αυτό το ebay συμβουλεύει να χτυπάς εξαρχής το μεγαλύτερο ποσό που είσαι διατεθειμένος να δώσεις.

 

.

Το τι είναι βαρετό είναι καθαρά υποκειμενικό και για κάποιους άλλους τα συγκεκριμένα μηνύματα είναι τρόπος για να προφυλαχθούν από κακοτοπιές και να είναι υποψιασμένοι για διάφορα πράγματα - όπως ότι τα αγαπητά ΕΛΤΑ μπορεί να "ψωνίσουν" τις αγορές τους :twisted: !

Μερικά σήριαλ μπορεί να είναι επιμορφωτικά...

 

anna+ όταν ξεκίνησες αυτό το τόπικ είχες αυτό το μακρυνάρι στο μυαλό σου;

 

Προφανως καποιος σου δημιουργησε νευρακια και αντιδρας ετσι οποτε καλο θα ηταν να βαλεις κανα ποτακι μπας και χαλαρωσεις καποιοι οι οποιοι δεν βρισκουν κατι 'η ειναι καινουριοι οποτε θα επρεπε να θυμηθεις τον εαυτο σου γιατι πριν λιγο καιρο και εσυ ησουν ετσι 'η απλα δεν προλαβαινουν να διαβασουν 50 σελιδες να το βρουν και ρωτανε μπας και αυτος που το εγραψε 'η καποιος που το θυμαται δει το μνμ και τον εξυπηρετησει αλλωστε γι αυτο βρισκομαστε ολοι εδω...Και γι αυτο λεγομαστε ανθρωποι και οχι ζωα

 

kelli χαλάρωσε λιγάκι ρε συ!...

 

 

με κάθε σεβασμό, θεωρώ το μήνυμά σου προσβλητικό προς το μέλος age...δεν είμαστε εδώ να ειρωνεύομαστε τα νευράκια κανενός και δεν κάνουμε υποδείξεις στο πως να χαλαρώσει ο καθένας, εάν ο ίδιος δεν μας το ζητήσει...

και όντως είναι πολύ κουραστικό, όταν λέμε τα ίδια και τα ίδια, μπαίνουμε στη διαδικασία να απαντάμε (όχι τόσο εγώ, όσο η age, το καλαμαρίδιο, το Σοφάκι, κλπ.) και γράφοντας σελίδες επί σελίδων για να βοηθήσουμε...

 

τα τόπικς είθιστε να τα παρακολουθούμε προς ενημέρωσή μας...

 

Έτσι, έτσι!..

Link to comment
Share on other sites

με κάθε σεβασμό, θεωρώ το μήνυμά σου προσβλητικό προς το μέλος age...δεν είμαστε εδώ να ειρωνεύομαστε τα νευράκια κανενός και δεν κάνουμε υποδείξεις στο πως να χαλαρώσει ο καθένας, εάν ο ίδιος δεν μας το ζητήσει...

και όντως είναι πολύ κουραστικό, όταν λέμε τα ίδια και τα ίδια, μπαίνουμε στη διαδικασία να απαντάμε (όχι τόσο εγώ, όσο η age, το καλαμαρίδιο, το Σοφάκι, κλπ.) και γράφοντας σελίδες επί σελίδων για να βοηθήσουμε...

 

τα τόπικς είθιστε να τα παρακολουθούμε προς ενημέρωσή μας...

ρε κοριτσια το τοπικ εχει φτασει 440 σελιδες αν ειναι καποιος καινουριος και βρει το τοπικ ψαχνοντας στο google για να διαβασεις και τις 440 σελιδες θα πρεπει να ξεκινησει στον 3ο μηνα και να γεννησει και παιζει να εχει φτασει στο τελος....γι αυτο και γινονται αυτες οι ερωτησεις ολες οσες δεν εχουμε παιδια δεν σας ξεραμε εδω και καιρο για να μπορουμε να εχουμε διαβασει ολα τα παλια και μην ξεχνατε το ποσες σελιδες γραφτηκαν οταν η σαλοπετα αυξησε τις τιμες και καθομασταν και διαβαζαμεενω δεν ξεραμε τπτ για την κυρια και προφανως δεν μας ενδιεφερε -τις καινουριες.Επισης το να ανατρεξεις στο forum ειναι απλο επανω στην αναζητηση βαζετε καποια λεξη κλειδι και σας βγαζει σε ποια μηνυματα σε ολο το parents forum εχουν χρησιμοποιηθει- σας βγαζει επισης και σε ποιο θεμα εχει αναρτηθει οποτε απλα τα διαβαζετε

Link to comment
Share on other sites

episis ψαχνω για φορμακια και συναφη εντελως χριστουγεννιατικα για μωρο μεχρι 12 μηνων....ξερετε κατι καλο?

με το ebay πως τα πας??

 

http://baby.shop.ebay.co.uk/Baby-Clothing-/14738/i.html?LH_ItemCondition=1&rt=nc&Size=9%252D12%2520months&_nkw=xmas%20baby&_adv=1&_catref=1&_dmd=1&_dmpt=Baby_Clothing&_fln=1&_in_kw=1&_ipg=50&_oexkw=&_okw=xmas%20baby&_sop=12&_ssov=1&_trksid=p3286.c0.m282&_udhi=&_udlo=

 

Γατούλα άστο άνοιξε νέο θέμα για να πω την αμαρτία μου και εμένα με καίει αλλά εδώ δεν είναι το μέρος

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια το τοπικ εχει φτασει 440 σελιδες αν ειναι καποιος καινουριος και βρει το τοπικ ψαχνοντας στο google για να διαβασεις και τις 440 σελιδες θα πρεπει να ξεκινησει στον 3ο μηνα και να γεννησει και παιζει να εχει φτασει στο τελος....γι αυτο και γινονται αυτες οι ερωτησεις ολες οσες δεν εχουμε παιδια δεν σας ξεραμε εδω και καιρο για να μπορουμε να εχουμε διαβασει ολα τα παλια και μην ξεχνατε το ποσες σελιδες γραφτηκαν οταν η σαλοπετα αυξησε τις τιμες και καθομασταν και διαβαζαμεενω δεν ξεραμε τπτ για την κυρια και προφανως δεν μας ενδιεφερε -τις καινουριες.Επισης το να ανατρεξεις στο forum ειναι απλο επανω στην αναζητηση βαζετε καποια λεξη κλειδι και σας βγαζει σε ποια μηνυματα σε ολο το parents forum εχουν χρησιμοποιηθει- σας βγαζει επισης και σε ποιο θεμα εχει αναρτηθει οποτε απλα τα διαβαζετε

 

πρόσεξε...δεν δυσανασχετήσαμε με νέο μέλος που μόλις μπήκε και δεν μπορούσε να ξέρει τι είπαμε 3 σελίδες πίσω ή το ότι όλες οι πληροφορίες βρίσκονται στην υπογραφή του καλαμαρακίου...

ΑΛΛΑ όταν ένα μέλος είναι εγγεγραμένο εδώ και 2-3 μήνες, έχει ποστάρει 2-3 φορές τουλάχιστον στο εν λόγω τόπικ, ε ρε φίλε εγώ προσωπικά έχω την απαίτηση να το παρακολουθεί έστω και αν κάποια ποστς δεν τον ενδιαφέρουν...

 

αυτά...πάω για ψώνια :mrgreen:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

anna+ όταν ξεκίνησες αυτό το τόπικ είχες αυτό το μακρυνάρι στο μυαλό σου;

 

Θέλεις να σου πω κάτι; Προχθές έλεγα του άντρα μου πως όταν άνοιγα το θέμα (ήταν το πρώτο μου μήνυμα στο forum) ούτε που φανταζόμουν πως τώρα πια τόσο καιρό μετά θα ήμουν τόσο πλούσια από πληροφορίες και τόσο κερδισμένη από αυτές.

Δεν φανταζόμουν πως θα είχε τόσο μεγάλη απήχηση και πως τόσοι άνθρωποι θα αντάλλασαν τόσο μεγάλο όγκο πληροφοριών. Είναι κουραστικό ίσως το μέγεθος του αλλά σκέτες πληροφορίες δίνουν μόνο οι εγκυκλοπαίδειες - οι άνθρωποι έχουν την τάση να κάνουν και κουβεντούλα ;)

Μια λύση θα ήταν να γίνει ένας διαχωρισμός των πληροφοριών αυτών καθεαυτών από τη συζήτηση για τις αγορές μας και τις εμπειρίες μας ώστε να μην γίνεται τόσο δύσκολη η παρακολούθηση του θέματος και από παλιά και από νέα μέλη.

*

Link to comment
Share on other sites

πρόσεξε...δεν δυσανασχετήσαμε με νέο μέλος που μόλις μπήκε και δεν μπορούσε να ξέρει τι είπαμε 3 σελίδες πίσω ή το ότι όλες οι πληροφορίες βρίσκονται στην υπογραφή του καλαμαρακίου...

ΑΛΛΑ όταν ένα μέλος είναι εγγεγραμένο εδώ και 2-3 μήνες, έχει ποστάρει 2-3 φορές τουλάχιστον στο εν λόγω τόπικ, ε ρε φίλε εγώ προσωπικά έχω την απαίτηση να το παρακολουθεί έστω και αν κάποια ποστς δεν τον ενδιαφέρουν...

 

αυτά...πάω για ψώνια :mrgreen:

και εγς 3-4 μηνες ειμαι γραμμενη και σας παρακολουθουσα γιατι ο γιατρος με ειχε στο κρεβατι με εσωτερικη αιμοραγια το οτι δεν εχω κανει βλακεια με αγορες ειναι γιατι σπουδαζα αμερικη και αγγλια η κολλητη μου μενει αγγλια και πολλα μου τα στελνει αυτη επισης αγορες απο internet e-bay amazon εκανααπο φοιτητρια οποτε εχω σωθει σε πολλα βεβαιως η ελλαδα ειναι ελλαδα και βλακειες κανουν στην αγγλια σου φερνουν καταλαθος αλλη pizza στην αφηνουν στην αντικαθηστουν και τη χρεωνεται 'η το καταστημα 'η ο υπαλληλος και αυτο ειναι το πιο απλο....Παντως μπορω να πω οτι καθε μερα γραφετε-γραφουμε 3-4 σελιδες οποτε μαζευονται αρκετες αν το αναλογιστεις

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Τι κάνουμε? Ψωνίζουμε?

Παρήγγειλα και εγώ από mandco αν και ακόμη δεν έχω λάβει την πρώτη παραγγελία μου. Παρατήρησα όμως ό,τι είχα κάνει ένα λάθος στην διεύθυνση. Αντί να βάλω τον αριθμό του σπιτιού στην οδό, τον έβαλα στον κεντρικό δρόμο. θα περιμένω ακόμη 2-3 μέρες αλλά αν δεν έρθει τι μπορώ να κάνω? Πώς θα το αναζηήσω στα ΕΛΤΑ?

Ρωτώ γιατί μπορεί αύριο να πάω έτσι και αλλιώς από εκεί.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι κουραστικό ίσως το μέγεθος του αλλά σκέτες πληροφορίες δίνουν μόνο οι εγκυκλοπαίδειες - οι άνθρωποι έχουν την τάση να κάνουν και κουβεντούλα ;)

Μια λύση θα ήταν να γίνει ένας διαχωρισμός των πληροφοριών αυτών καθεαυτών από τη συζήτηση για τις αγορές μας και τις εμπειρίες μας ώστε να μην γίνεται τόσο δύσκολη η παρακολούθηση του θέματος και από παλιά και από νέα μέλη.

 

πρόσεξε...δεν δυσανασχετήσαμε με νέο μέλος που μόλις μπήκε και δεν μπορούσε να ξέρει τι είπαμε 3 σελίδες πίσω ή το ότι όλες οι πληροφορίες βρίσκονται στην υπογραφή του καλαμαρακίου...

ΑΛΛΑ όταν ένα μέλος είναι εγγεγραμένο εδώ και 2-3 μήνες, έχει ποστάρει 2-3 φορές τουλάχιστον στο εν λόγω τόπικ, ε ρε φίλε εγώ προσωπικά έχω την απαίτηση να το παρακολουθεί έστω και αν κάποια ποστς δεν τον ενδιαφέρουν...

 

αυτά...πάω για ψώνια :mrgreen:

 

Συμφωνώ και συμφωνώ :mrgreen::mrgreen:

εγώ πάω για ύπνο ..,...........

 

Γατούλα σβήσε p.m δεν δέχεσαι εισερχόμενα

Link to comment
Share on other sites

Ναι συμφωνώ ό,τι καθημερινά γράφονται πολλές σελίδες και εγώ κουράζομαι να τις διαβάσω αλλά Κέλι μου κάνω το εξής απλό. Διαβάζα στα πολύ γρήγορα τα μηνύματα (ουσιαστικά διαβάζω μόνο λέξεις από το κάθε μήνυμα για να πιάσω το νόημα) και όταν δεν με ενδιαφέρει κάτι, προσπερνώ μέχρι να φτάσω στο σημείο που θέλω.

Το τόπικ αυτό έχει επιτυχία και πολύ λαό, οπότε λογικό είναι να τρέχουν οι σελίδες σαν νεράκι. Δεν μπορούμε όμως να αφαιρέσουμε από κανέναν το δικαίωμα του λόγου. Αν δεν σε ενδιαφέρει κάτι νομίζω πως πρέπει να το προσπερνάς.

Αυτά τα αναφέρω γενικά μια και θίξατε το θέμα. Και εγώ δεν μπορώ να στέκομαι από πάνω από το πισί να παρακολουθώ το θέμα αλλά αυτό είναι δικό μου πρόβλημα, όχι όσων μπορούν και το παρακολουθούν.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Τι κάνουμε? Ψωνίζουμε?

Παρήγγειλα και εγώ από mandco αν και ακόμη δεν έχω λάβει την πρώτη παραγγελία μου. Παρατήρησα όμως ό,τι είχα κάνει ένα λάθος στην διεύθυνση. Αντί να βάλω τον αριθμό του σπιτιού στην οδό, τον έβαλα στον κεντρικό δρόμο. θα περιμένω ακόμη 2-3 μέρες αλλά αν δεν έρθει τι μπορώ να κάνω? Πώς θα το αναζηήσω στα ΕΛΤΑ?

Ρωτώ γιατί μπορεί αύριο να πάω έτσι και αλλιώς από εκεί.

 

τέλειωσε η φασίνα φιλενάδα; :)

βάλε το πιο γλυκό σου χαμόγελο και πήγαινε ζήτα τους να το ψάξουν...πες καμιά χαζή δικαιολογία ότι μπορεί να χάθηκε το χαρτάκι επειδή το παιδί του γείτονα συνηθίζει να τα ταίζει στη γάτα του!!! :lol::lol::lol:

 

ψάχνεις για μια μαύρη ή γκρι σακουλίτσα...εμένα ήταν μετρίου μεγέθους με 3 τσερτ, 2 φορμίτσες, 15 ζευγάρια κάλτσες...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Μια λύση θα ήταν να γίνει ένας διαχωρισμός των πληροφοριών αυτών καθεαυτών από τη συζήτηση για τις αγορές μας και τις εμπειρίες μας ώστε να μην γίνεται τόσο δύσκολη η παρακολούθηση του θέματος και από παλιά και από νέα μέλη.

 

Τον διαχωρισμό αυτό τον κάνει το kalamaraki και με μεγάλη επιτυχία

Link to comment
Share on other sites

τέλειωσε η φασίνα φιλενάδα; :)

βάλε το πιο γλυκό σου χαμόγελο και πήγαινε ζήτα τους να το ψάξουν...πες καμιά χαζή δικαιολογία ότι μπορεί να χάθηκε το χαρτάκι επειδή το παιδί του γείτονα συνηθίζει να τα ταίζει στη γάτα του!!! :lol::lol::lol:

 

ψάχνεις για μια μαύρη ή γκρι σακουλίτσα...εμένα ήταν μετρίου μεγέθους με 3 τσερτ, 2 φορμίτσες, 15 ζευγάρια κάλτσες...

 

Η φασίνα αναμένεται να τελιώσει κατά τα Χριστούγεννα μεριά. Από την μια μαζεύω και από την άλλη το Ταλιμπανιώ τα βάζει στην μέση!!!!

Σε ευχαριστώ βρε φιλενάδα. Έχω γνωστούς στο ταχυδρομείο οπότε κάτι θα καταφέρω!:-P

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Τι κάνουμε? Ψωνίζουμε?

Παρήγγειλα και εγώ από mandco αν και ακόμη δεν έχω λάβει την πρώτη παραγγελία μου. Παρατήρησα όμως ό,τι είχα κάνει ένα λάθος στην διεύθυνση. Αντί να βάλω τον αριθμό του σπιτιού στην οδό, τον έβαλα στον κεντρικό δρόμο. θα περιμένω ακόμη 2-3 μέρες αλλά αν δεν έρθει τι μπορώ να κάνω? Πώς θα το αναζηήσω στα ΕΛΤΑ?

Ρωτώ γιατί μπορεί αύριο να πάω έτσι και αλλιώς από εκεί.

Χτυπάς την πόρτα του γείτονα που μένει στον αριθμό της κεντρική οδού που έβαλες?? :lol::lol:

Επισήμανε το στα ΕΛΤΑ μπορεί και να βγάλεις άκρη άμα έχει κέφια ο ταχυδρόμος ................

Link to comment
Share on other sites

Η φασίνα αναμένεται να τελιώσει κατά τα Χριστούγεννα μεριά. Από την μια μαζεύω και από την άλλη το Ταλιμπανιώ τα βάζει στην μέση!!!!

Σε ευχαριστώ βρε φιλενάδα. Έχω γνωστούς στο ταχυδρομείο οπότε κάτι θα καταφέρω!:-P

 

στείλτον στη γιαγιά γιατί αλλιώς σε βλέπω μέχρι τα χριστούγεννα όπως λες :)

 

θα καταφέρεις στάνταρ, έχεις γλυκό χαμόγελο :wink:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...