Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πραγματικα πιστευω οτι ειναι απο τους κυριοτερους λογους για τους οποιους πολλα site δεν ασχολουνται καν με αυτη την ερημη χωρα. Δεν γινεται αυτοι να ειναι τυπικοι και οι δικοι μας οι "λεβεντες" να κανουν πλιατσικο. Ημαρτον πια!!!

msEMp3.png
Link to comment
Share on other sites

απο το στήθος είναι περίπου στου 36,6 βαθμούς όσο και η θερμοκρασία σώματος όταν το αντλώ είναι χλιαρό δεν είναι σε θερμοκρασία δωματίου. όπως και να έχει το βάζω στο ψυγείο όπότε θέλει ένα ζέσταμα.

 

βράσιμο δε θέλει, αλλά αν είναι από το ψυγείο, θέλει ζέσταμα ;)

 

καλέ μη μπερδεύουμε τη νεομανούλα :mrgreen:

 

ή το βγάζεις λίγο νωρίτερα από το ψυγείο και είναι μια χαρά! ;)

Link to comment
Share on other sites

Και οχι μονο σε blogs δεν ξερω αν μπορουμε να απευθυνθουμε σε καποια οργανωση για την προστασια του πολιτη ή κατι αναλογο. Δεν μπορώ να απλωσω χερι στην εργασια μου να παρω ουτε καρφιτσα και αυτοι οι οποιοι το κανουν δεν ντρεπονται λες και βρισκονται στο αμπελι του παππου τους και "τρυγουν" τους κοπους μας. Ειμαι εξαλλη και μπορει να γραφω και μπουρδες. Σορρυ

 

Καθόλου μπούρδες δε γράφεις... Ίσα ίσα που μιλάς απόλυτως λογικά. Ποιος φορέας όμως να είναι αρμόδιος; Και επίσης πρέπει να μαζευτούν αρκετές καταγγελίες ώστε να μη θεωρηθεί τυχαίο γεγονός μια απώλεια αλλά σύνηθης πρακτική των ΕΛΤΑ.

 

(Κάντε μια βόλτα και από το θέμα που έχει ανοιχτεί για τα ΕΛΤΑ εδώ στο forum να δείτε κι άλλα παράπονα...)

*

Link to comment
Share on other sites

κοριτσιαααααααααααα

χελπ μι!!!!!! πλιζ!!!!!! :D:D:D:D:D

εχω αγορασει ενα ωραιο σετακι για τα γενεθλια της μικρης μου κοκκινο με λευκο (σκυλακια δαλματιας το θεμα) και δε μπορω να παρω αλλο χρωμα παππουτσι εκτος απο μαυρο (που δεν το θελω καθολου) γιατι αν παρω κοκκινο θα παει εντελως αχρηστο, μια και δε της εχω καθολου τετοια ρουχα....

θελω να το βρω στο εβαυ αλλα δε τα καταφερα....

θελω νουμερο 4 (20 ελληνικο) σε μαυρο (λουστρινι ή οχι) μπαρετουλα κατα προτιμηση για να ταιριαζει με τα ρουχα και δερματινο βεβαιως βεβαιως (καινουργιο εννοειται) αλλα οχι πανω απο 15 ευρω τοταλ με μτφ

αυτα τα ολιγα!!!!! ποια μπορει να βοηθησει??????????

 

εντιτ! χτυπησα ωστοσο ενα clarks used ομως αλλα εχει την εξευτελιστικη τιμη των 4 ευρω τοταλ, αν το κερδισω, οποτε και στα σκουπιδια να τα πεταξω αν ειναι χαλια, οκ τι ειχα τι εχασα.... ξερει καμια πως εινια φορμα απο τα clarks?)

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

billing η διευθυνση μου

delivery που θα τα στειλουν

σωστα??? αντε μη το χασωωωωωωωωωωωωωωωωωω

 

Billing address είναι η διεύθυνση στην οποία έχεις δηλωμένη την κάρτα delivery address είναι εκεί που θα θα στείλουν.

 

Καλές αγορές!!!

*

Link to comment
Share on other sites

εφυγε! το σταυρο μας τωρα να τα παραλαβω!

περιμενω τα κουκις, το βιβλιο και αυτο στη δουλεια μου

και τη διπλο αποστολη τους στο σπιτι μου οσονουπω

που να τολμησω να παραγγειλω το δωρο του Βασιλη ρε σεις? φοβαμαι!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ισως πρεπει να δουμε εδω τι μπορουμε να κανουμε http://www.eett.gr/opencms/opencms//admin/downloads/Informative_Documentation/EETT_mockup_final_2010.pdf στην προτελευταια σελιδα

 

οοο μάλιστα εσύ Αναστασία έκανες και τη σχετική μελέτη. Ενδιαφέρον το υλικό που νακάλυψες. Για να το δουν και οι άλλες κοπέλες που έχασαν πράγματα από τα ΕΛΤΑ ;)

 

εφυγε! το σταυρο μας τωρα να τα παραλαβω!

περιμενω τα κουκις, το βιβλιο και αυτο στη δουλεια μου

και τη διπλο αποστολη τους στο σπιτι μου οσονουπω

!

 

Good luck γατούλα και με το καλό να δεχτείς! Θα λάβεις μωρέ τώρα - τι στο καλό τα δικά σου δέματα θα βάζουν συνέχεια στο μάτι;;;

*

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια,προσπαθώ να κάνω εγγραφή στο mandco και διαρκώς μου βγάζει ότι δεν βρίσκει το postcode.Βάζω 49100,της Κερκυρας.Μήπως ζητάει κάτι άλλο κι εγώ δεν το καταλαβαίνω;

Link to comment
Share on other sites

oxi πηγαινε αλλιως εκει βαζεις ΤΚ Αγγλιας μονο

το ντοκουμεντ δε μπορω να το ανοιξω

αυριο απο δουλεια

να δω ποσο γκαντεμα ειμαι ωρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

φιλακια καινυχτα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κορίτσια,προσπαθώ να κάνω εγγραφή στο mandco και διαρκώς μου βγάζει ότι δεν βρίσκει το postcode.Βάζω 49100,της Κερκυρας.Μήπως ζητάει κάτι άλλο κι εγώ δεν το καταλαβαίνω;

 

Θα επιλέξεις αυτό που γράφει don't know postcode και θα συνεχίσει κανονικά την εγγραφή γιατί αλλιώς θα ψάχνει αγγλικό postcode και προφανώς ο ταχυδρομικός κωδικός της Κέρκυρας δε γίνεται δεκτός από το σύστημά τους.

Έπειτα στην εγγραφή αφού επιλέξεις ως χώρα την Ελλάδα θα συμπληρώσεις το πεδίο postcode με τον ταχυδρομικό κωδικό της Κέρκυρας.

Ελπίζω να βοήθησα :D

 

edit:

Mέχρι να τα γράψω σου απάντησε η Γάτα :)

*

Link to comment
Share on other sites

Κι εκεί που λέει house name/flat number τί θέλει ;

 

Εγώ προσωπικά το πεδίο αυτό συμπλήρωσα με μια παυλίτσα γιατί το σπίτι μου δεν το λένε "βίλλα πανόραμα" ή δε μένω στο διαμέρισμα "31Γ". Οπότε ή γράφεις το όνομα του σπιτιού σου αν έχει ή το νούμερο του διαμερίσματος σου ή τίποτα ;)

 

Και τώρα ώρα για ύπνο γιατί δε με βλέπω καλά αύριο!!

Ο τελευταίος να σβήσει τα φώτα.

Καληνύχτα στις βραδινές και καλήμερα στις πρωινές :P

 

edit:

smaco προστά από το τηλέφωνο σου γράψε και το 30 που είναι ο διεθνής κωδικός κλήσης της Ελλάδας

*

Link to comment
Share on other sites

εφυγε! το σταυρο μας τωρα να τα παραλαβω!

περιμενω τα κουκις, το βιβλιο και αυτο στη δουλεια μου

και τη διπλο αποστολη τους στο σπιτι μου οσονουπω

που να τολμησω να παραγγειλω το δωρο του Βασιλη ρε σεις? φοβαμαι!

 

σου ειπα κατεβα μια στο σταθμο στη βικτωρια και θα βρεις απιστευτα παιχνιδια για τον Β κανει εισαγωγη στα perfect toys και οχι μονο....Οτι θες με ηχους να σηκωνονται να αναβουν φωτα τα παντα ακομα και κουζινες που ψαχνατε εχει σε τιμη χοντρικης σου ειπα πηραμε τηλεκατευθυνομενο jeep με μπ3 καπου στα 15-20 ευρω και αστυνομια με ηχους σειρηνες που κινητε με μπαταριες 7.99 αααα και μηχανη που τρεχει και βγαζει ηχους με 6.99 ειδα και τις κουζινες αλλα δεν ειδα τιμες

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...