Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ποια μαμα ρωτησε για τα libero???το Νο 5 εχει η 56 η 52 τεμαχια(νεα συσκευασια με λιγοτερες πανες και ιδια τιμη φυσικα),οποια πετυχεις.....συντομα θα εχει μονο με 52 κομματια.τιμη απο 18,45 σκλαβενιτης μεχρι 20,30 βεροπουλος-γαλαξιας-my market.απο το βουλγαρικο δεν συμφερει libero αλλα συμφερει pampers.εχει active fit τα 70 τεμαχια 128 ευρω οι 10 συσκευασιες.εβαλα 10 στο καλαθι για να δω τι μεταφορικα θα μου βγαλει αλλα μου εγραψε 0 μεταφορικα.παντως με παει ενα βημα πριν το place your order.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

εγώ Σοφάκι μου, οπότε σωστά τα υπολόγισα :D ναι δεν συμφέρει ιδίως αν έχει συχνά προσφορές εδώ, ούτε τα μωρομάντιλα της jonshon από ότι είδα

 

εγώ πάντως δεν ξαναπαίρνω Pambers τι σκ%@τα είχα τόσο καιρό στο κεφάλι μου δεν κατάλαβα :oops::oops: πρίν λίγο καιρό αγόρασα τα λιμπερό και είναι μια χαρά μην σου πω και καλλίτερες από τα παμπερς :-P

 

Α τα μεταφορικά είναι δωρεάν πράγματι έχει και paypal (καλό αυτό )

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδα οταν ειδα τιμη σε αγγλικο Σ/Μ για 144 τεμαχια pampers τιμη 14 ευρω ε απο εκεινη την στιγμη ειπα οτι δεν θα ψωνισω ΠΟΤΕ pampers.απο την αρχη ημουν με babylino -libero και δεν προκειται να της αλλαξω.εχω αγορασει 9 πακετα οικονομικη λιμπερο 55 ευρω!εκπτωση και κουπονια!και θα παρω pampers????

 

ΜΠΟΥΚΟΤΑΖ!!!!!!!!:P:p

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως δεν ξαναπαίρνω Pambers τι σκ%@τα είχα τόσο καιρό στο κεφάλι μου δεν κατάλαβα :oops::oops: πρίν λίγο καιρό αγόρασα τα λιμπερό και είναι μια χαρά μην σου πω και καλλίτερες από τα παμπερς

 

και παίζουν πολλές αξιόλογες προσφορές κατά καιρούς στα σούπερς και σου στέλνουν και κουπόνια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

άργησα λίγο αλλά το κατάλαβα :cry::cry: πράγματι μποικοτάζ !!!

κουπόνια ε??? για να μην μαμήσουμε το θέμα δεν μου στέλνετε ένα πμ με τι θα πρέπει να κάνω για τα κουπόνια (είπαμε άσχετη:mrgreen::mrgreen: με κλειστά μάτια αγόραζα τα παμπερς σαν το ζώο) :?:?

Link to comment
Share on other sites

Age, δεν το γράφουν εδώ για τα κουπόνια, καθώς και εγώ είμαι άσχετη?? Βέβαια προτιμώ τα babylino και λόγω τιμής κυρίως αλλά η εφαρμογή τους μου φαίνεται καλύτερη, κυρίως για τα τσίσα...

Προς το παρόν επωφελούμαστε από προσφορές όσες φορές αγοράσαμε pampers... Και την τελευταία φορά που τα libero είχαν 60% έκπτωση στον ΑΒ βασιλόπουλο έστειλα τον σύζυγο και πήγε σε 2 σούπερ και δεν βρήκε ούτε τεμάχιο, και βέβαια καμία έκπτωση... Διότι πήγε το πεφταστέρι σε ΒΕΡΟΠΟΥΛΟ, καλά να πάθει, να μάθει να μην με ακούει όταν μιλάω!!:D

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω που παίρνω Νο2 δεν με πιάνουν οι προσφορές ακόμη...ούτε το 60% στον Βερόπουλο ούτε τα 10? του Σκλαβενίτη..δεν κάνουν στα μικρά νούμερα. Δλδ να καταλάβω οσοι έχουνε μικρά μωρά είναι large δεν χρειάζονται προσφορές??

Μόνο τα κουπόνια λιμπερο των 2? έχω χρησιμοποιήσει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είσαι σίγουρη ότι στέλνει Ελλάδα; Εκανα κι εγώ εικονική παραγγελία και στο shipment μου λέει στα βουλγάρικα ότι δεν υπάρχει διαθέσιμος τρόπος αποστολής.

Πάντως από τιμές σκίζει.

Αλήθεια, πόσο πολύ μας κλέβουν οι πολυεθνικές στην Ελλάδα; Τέτοια χαϊβάνια που είμαστε...

 

Τους εστειλα mail και μου ειπαν ο τι ΓΙΝΕΤΑΙ αποστολη Ελλαδα και οτι τα εξοδα θα πανε αναλογα το βαρος. Επισης, μου ειπαν...πες μας τι θες και θα σου πουμε ποσα ειναι τα μεταφορικα και αν θες μετα , κανεις την παραγγελια.

 

 

Link to comment
Share on other sites

[spam]Katinaki, ποτε γεννας? :) [/spam]

 

ελα μου ντε..την άλλη Τετάρτη είναι η τελευταία ημερομηνία!! αντε να δούμε εγώ θέλω πολύ είμαι πανέτοιμη αλλά η κόρη μου φεεεεεετααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλους/όλες!

Δεν ξέρω αν το έγραψε και κάποια άλλη κοπέλα (πολλές οι σελίδες για να τα παρακολουθώ όλα), μου έστειλαν από το http://www.pramworld.co.uk εκπτωτικό κουπόνι 10%. Κάνω copy από το mail μου:

 

10% OFF UNTIL OCTOBER 31st!

For a limited time only at Winstanleys Pramworld - Get 10% off your shopping basket! Simply copy email10 into the Discount Code box when you view your basket to get 10% off the total of your order!

 

Καλές αγορές για όποιον το χρησιμοποιήσει!

2IW7p3.png

xwifp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά σιγά μην με ρωτήσει εννοείται!! Κατα τα λεγόμενα του γιατρού σήμερα κάλα πάμε μάλλον μέχρι Τετάρτη πιστεύει θα γεννήσουμε..Θα το λησμονώ μετά που δεν θα την έχω στην κοιλίτσα αλλά εχω κουραστεί λίγο η αλήθεια ειδικά το βράδυ που δεν κοιμάμαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Αφου μπορεις και καθεσαι στον υπολογιστη (για την καρεκλα το λεω) μια χαρα εισαι!

 

Εγω οποτε ερχομουν να κατσω...σε 1' με επιανα τρομεροι πονοι! Αφου μια φορα πηρα τη μανα μου να ερθει να με σηκωσει,γιατι δε μπορουσα να κουνησω ουτε το ποδι μου απο τους πονους(πιστεψα οτι γενναω!). Βεβαια θα μου πεις ...με τετοιο παιδοπουλο που ειχες....4800!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αφου μπορεις και καθεσαι στον υπολογιστη (για την καρεκλα το λεω) μια χαρα εισαι!

 

Εγω οποτε ερχομουν να κατσω...σε 1' με επιανα τρομεροι πονοι! Αφου μια φορα πηρα τη μανα μου να ερθει να με σηκωσει,γιατι δε μπορουσα να κουνησω ουτε το ποδι μου απο τους πονους(πιστεψα οτι γενναω!). Βεβαια θα μου πεις ...με τετοιο παιδοπουλο που ειχες....4800!

 

πες μου ότι γέννησες και φυσιολογικά να πέσω ανάσκελα!!! :confused::lol:

 

καλησπέρα κούκλες! :)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Fistikaki, γιατί δεν πας στο στοκατζίδικο της allouette??? Εγώ πήρα της μικρής μου εκεί ένα πολύ ωραίο μοντγκομερυ από 101 ευρώ μόνο 29! Επίσης στο στοκατζίδικο της μαραζίλ, της πήρα ένα παλτουδάκι καλό από 95ευρώ 30. Στην allouette και στη marazil της ψώνισα όλα τα χειμωνιάτικα (μπλουζάκια, τζιν, μπουφαν, παλτό, μοντκόμερυ,φουστανάκια, καλσόν, πιτζαμάκια)όοοοολα μαζί 220ευρώ. Αλλά μιλάμε πήρα πολύ πράγμα! Επίσης πήγα και στα στοκ matou france και lapin και της πήρα διάφορα. Στη lapin τα φετινά κομμάτια έχουν μια έκπτωση της τάξης 30/% και στα περσυνα και παλαιότερα 60-70%. Συμφέρει πολύ και είναι και ποιοτικά ρουχαλάκια. Βέβαια εμένα με βολεύει και η περιοχή..όοοολα αυτά τα στοκατζίδικα είναι στο περιστέρι..Επομένως δεν ξέρω που μένεις και αν σε βολεύουν..Και άλλο ένα κακό που έχουν είναι ότι πρέπει να πας αρχές σεζόν..Μετά από ένα μήνα το πολύ εξαφανίζονται όλα τα κομμάτια!

Link to comment
Share on other sites

Fistikaki, γιατί δεν πας στο στοκατζίδικο της allouette??? Εγώ πήρα της μικρής μου εκεί ένα πολύ ωραίο μοντγκομερυ από 101 ευρώ μόνο 29! Επίσης στο στοκατζίδικο της μαραζίλ, της πήρα ένα παλτουδάκι καλό από 95ευρώ 30. Στην allouette και στη marazil της ψώνισα όλα τα χειμωνιάτικα (μπλουζάκια, τζιν, μπουφαν, παλτό, μοντκόμερυ,φουστανάκια, καλσόν, πιτζαμάκια)όοοοολα μαζί 220ευρώ. Αλλά μιλάμε πήρα πολύ πράγμα! Επίσης πήγα και στα στοκ matou france και lapin και της πήρα διάφορα. Στη lapin τα φετινά κομμάτια έχουν μια έκπτωση της τάξης 30/% και στα περσυνα και παλαιότερα 60-70%. Συμφέρει πολύ και είναι και ποιοτικά ρουχαλάκια. Βέβαια εμένα με βολεύει και η περιοχή..όοοολα αυτά τα στοκατζίδικα είναι στο περιστέρι..Επομένως δεν ξέρω που μένεις και αν σε βολεύουν..Και άλλο ένα κακό που έχουν είναι ότι πρέπει να πας αρχές σεζόν..Μετά από ένα μήνα το πολύ εξαφανίζονται όλα τα κομμάτια!

 

καλώς τη νησιωτοπούλα! που χάθηκες εσύ καλέ; :roll::roll:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Εγω που παίρνω Νο2 δεν με πιάνουν οι προσφορές ακόμη...ούτε το 60% στον Βερόπουλο ούτε τα 10? του Σκλαβενίτη..δεν κάνουν στα μικρά νούμερα. Δλδ να καταλάβω οσοι έχουνε μικρά μωρά είναι large δεν χρειάζονται προσφορές??

Μόνο τα κουπόνια λιμπερο των 2? έχω χρησιμοποιήσει.

 

αν πας στον σκλαβενιτη τον μεγαλο παιρνουν κ τα κουπονια των 4 και 5 ευρω!!!!

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...