Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Θελω και γω να παραγγειλω....εμας ειναι 11 μηνων ποιο να επιλεξω???

 

Το νούμερο 3 παρε! Είναι απο 8 μηνών! Και εγω αυτο του πηρα!

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω που ηθελα να παραγγειλω απο το gymboree που ειναι αμερικανικο site, τους ειπα να μου κανουν αυτη την εξυπηρετηση και αρνηθηκαν. ουτε gift μπορουσαν να μου γραψουν απ' εξω, ουτε να εκδοσουν ενα μειωμενο τιμολογιο. ετσι κι εγω δεν πηρα το ρισκο κι αυτοι εχασαν μια παραγγελια 300 δολλαρια.

Παρομοίως και τους είπα να διαγράψουν το account μου να τελειώνουμε...

 

Αυτό το κακό έχει η Αμερική. Είναι τεράστια αγορά, συμφέρουσα λόγω δολλαρίου, αλλά ποιός το ρισκάρει με το τελωνείο;

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

για αυτο αγοραζω για στοκ η κακομοιρα! καποτε ΘΑ τους κανουν

αλλα ειπα κατι για τωρα

αρα 18-24

δε θελω , σε 2 μηνες κλεινει τα 3......στα 5 θα της παιρνω το 2-3????

θα κλαψωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου εστειλε email to Wallis

εχει προσφορα 11,40? πολλα απο τα φορεματα του

 

ξερει καμια κοπελα τι λεει απο ποιοτητα και μεταφορικα?

 

 

δεν τα εχει με 11,40,τα εχει με εκπτωση 11,40 (10 λιρες).

 

μπλουζες εχω αγορασει,ειναι πολυ καλες.

 

edit μεταφορικα 6 λιρες.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν τα εχει με 11,40,τα εχει με εκπτωση 11,40 (10 λιρες).

 

μπλουζες εχω αγορασει,ειναι πολυ καλες.

 

edit μεταφορικα 6 λιρες.

 

 

ωχ εχεις δικιο

τωρα το ειδα, τοση ωρα κοιταγα τα φορεματα και δεν διαβασα τι εγραφε,μονο την τιμη ειδα

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα κορες ...

στελνω σε αλλο φορα αυτο....

http://www.mandco.com/invt/3993140denim

για να το δουν!

 

απαντηση φιλης....

αυτο μου το φερανε δωρο το απαραλλακτο απο debenhams εδω στην κυπρο

 

 

φτιαχνω καλαθι

κρατατε μεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ποτε θα φορεσουν ολα αυτα τα βρακακια χαχαχαχχαχαχαχα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια, παρέλαβα και εγώ απο Mandco και μπορώ να σας πώ ότι τα ρούχα τους είναι αξιοπρεπέστατα!!!!Πήρα κάποια πουλοβεράκια και κάποια μακό που μου άρεσαν πολύ, αν και παρότι διάλεξα το 1,5-2 ετών είναι λίγο μεγάλη η φόρμα τους....το στύλ πάντως και οι ποιότητα είναι μιά χαρά!!!!

z4X6p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας! Μου αρέσει αυτό το παλτό http://www.mandco.com/Coats/Funnel-neck-cape/invt/1311409camel

και είδα ότι έχει γράψει review μια ελληνίδα. Αν είναι από το παρεντς και διαβάζει αυτό το θέμα, θα ήθελα να τη ρωτήσω για το νούμερο. Αν δε θέλει να γράψει δημόσια ας μου στείλει πμ.

Ποιός είναι ο κωδικός για 20% έκπτωση και μέχρι πότε ισχύει:confused:

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια, παρέλαβα και εγώ απο Mandco και μπορώ να σας πώ ότι τα ρούχα τους είναι αξιοπρεπέστατα!!!!Πήρα κάποια πουλοβεράκια και κάποια μακό που μου άρεσαν πολύ, αν και παρότι διάλεξα το 1,5-2 ετών είναι λίγο μεγάλη η φόρμα τους....το στύλ πάντως και οι ποιότητα είναι μιά χαρά!!!!

 

Μόνο εγω περιμένω ακόμη? Και υπαρχει περιπτωση να τα αφησουν στην εισοδο της πολυκατοικιας χωρις να με χτυπησουν κουδουνι?

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Μου αρέσει αυτό το παλτό http://www.mandco.com/Coats/Funnel-neck-cape/invt/1311409camel

και είδα ότι έχει γράψει review μια ελληνίδα. Αν είναι από το παρεντς και διαβάζει αυτό το θέμα, θα ήθελα να τη ρωτήσω για το νούμερο. Αν δε θέλει να γράψει δημόσια ας μου στείλει πμ.

Ποιός είναι ο κωδικός για 20% έκπτωση και μέχρι πότε ισχύει:confused:

Ευχαριστώ...

 

ο κωδικός είναι 547131

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγω περιμένω ακόμη? Και υπαρχει περιπτωση να τα αφησουν στην εισοδο της πολυκατοικιας χωρις να με χτυπησουν κουδουνι?

 

κι εγω περιμενω! εχουν φυγει απ' αυτους απο προχθες.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Την έκανα Παρασκευή μεσημέρι, φύγανε Παρασκευή απογευμα και Τρίτη πρωί ήταν στο κατώφλι μου...πιο γρήγορα και από το άμαζον...αφού ο συζυγούλης μου λέει: μήπως τελικά παράγγειλες από Ελλάδα;;;;

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους παρελαβα σημερα την θηκουλα για το τηλεφωνακι μου

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220661684663

 

Παρα πολυ ωραια και ευγενεστατοι απαντουσαν στο λεπτο και επειδη αργησε παρα πολυ σημερα μου ειπε η κοπελα οτι θα μου εστελνε αλλο αλλα τελικα ηρθεεεε!!!!!!

 

Καλα που δεν εκλαψα!!!!!!χαχαχα

μα καλα ενα μηνα εκανε μαλλον τα ελτα βαλανε το χερακι τους παλι!!!!:mrgreen:

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

το amazon δεν στελνει πανες pampers.στελνει ομως μωρομαντηλα.τα pampers sensitive τα 27 πακετα βγαινουν τελικη τιμη 1.5 ευρω το πακετο.....

 

sofaki, έχεις δοκιμάσει παραγγελία για pampers από το amazon τώρα με το super saver delivery (γιατί στο help του amazon δε λέει τίποτε ότι δε στέλνει πάνες).

 

"Delivery Destinations This page displays where each item type can be sent to

Some items bought from Amazon.co.uk and from third-party sellers can only be delivered to certain countries. Click the links below to check the list of countries to which those items can be delivered.

 

Baby, Beauty, Clothing, DIY & Tools, Electronics, Musical Instruments, Health (excluding medicine), Home & Garden, Pets, Jewellery, Kitchen, Office Products, Shoes, Sports and Watches items

  • United Kingdom (England, Northern Ireland, Scotland and Wales), Austria, Belgium, Bulgaria, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland (Republic of), Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain and Sweden."

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! ενδιαφερομαι και εγω για στολιδια Χριστουγεννιατικα. τι ειναι αυτα της disney? υπαρχουν σε καποιο site να τα δω?

ξερετε κανενα site με σουπερ στολιδια παιδικα και οχι?

 

κάτι σαν και αυτό..

http://cgi.ebay.com/NEW-Disney-Princess-CINDERELLA-Christmas-Ornament-/390246971878?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5adc8839e6

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

sofaki, έχεις δοκιμάσει παραγγελία για pampers από το amazon τώρα με το super saver delivery (γιατί στο help του amazon δε λέει τίποτε ότι δε στέλνει πάνες).

 

"Delivery Destinations This page displays where each item type can be sent to

Some items bought from Amazon.co.uk and from third-party sellers can only be delivered to certain countries. Click the links below to check the list of countries to which those items can be delivered.

 

Baby, Beauty, Clothing, DIY & Tools, Electronics, Musical Instruments, Health (excluding medicine), Home & Garden, Pets, Jewellery, Kitchen, Office Products, Shoes, Sports and Watches items

  • United Kingdom (England, Northern Ireland, Scotland and Wales), Austria, Belgium, Bulgaria, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland (Republic of), Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain and Sweden."

 

 

ναι εφτασα την παραγγελια μεχρι τελους και μου εβγαλε μηνυμα οτι δεν τις στελνει.μωρομαντηλα ομως ναι!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...