Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Ψώνισα πρώτη φορά απο άμαζον..

5 οδοντόκρεμες και 1 ζευγάρι παπούτσια..

αποτέλεσμα ?

3 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ !

 

- 2 οδοντόκρεμες

- 2 οδοντόκρεμες και ένα ζευγάρι παπούτσια

- 1 οδοντόκρεμα

 

είναι πόντιοι ή κάτι δεν έχω καταλάβει καλά ?

:-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ψώνισα πρώτη φορά απο άμαζον..

5 οδοντόκρεμες και 1 ζευγάρι παπούτσια..

αποτέλεσμα ?

3 ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ !

 

- 2 οδοντόκρεμες

- 2 οδοντόκρεμες και ένα ζευγάρι παπούτσια

- 1 οδοντόκρεμα

 

είναι πόντιοι ή κάτι δεν έχω καταλάβει καλά ?

:-)

καλά κατάλαβες αυτοί χρεώνουν ένα ποσό για τα μεταφορικά αλλά τα αντικείμενα μπορεί να είναι σε διαφορετικές αποθήκες .....πριν λίγο καιρό είχα πάρει κάτι ανοξείδωτα μπολ λέω δεν βάζω και κάτι μαρκαδόρους για την μικρή ??? ε........τα μπολ τα έστειλαν με πόρτα πόρτα και ήρθαν μετά από 20 και μέρες και οι μαρκαδόροι έφτασαν με dhl σε 2 μέρες ..........:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

100% απο allobebe!

Τον πήρα εγώ απο εκει 145 ευρω μαζι με τα μεταφορικα, την τσαντα μεταφορας, το καλαθακι για το ρυζι και το κουτακι για τα μπαχαρικα...

 

αυτο ειναι το κουπονι εκπτωσης

αγορές πάνω απο 150? => 16? έκπτωση (κωδικός 879714736)

 

 

στο γαλλικο amazon βγαινει 100 ε με τα μεταφορικά..

σκετος ομως χωρις συμπράγκαλα.. χρειάζεται σακουλακια για ρυζι κτλ?

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κοριτσια απο που να παρω τσαντα αλλαξιερα. Δεν θελω να διαθεσω πολλα χρηματα, να ειναι απλη και να εχει θηκες?

Ηθελα χθες να παραγγειλω σουτιεν θηλασμου απο το αμαζον και απο το babybutt αλλα ηταν πολυ μικρα τα νουμερα.

ποσο μινιον ειναι οι υπολοιπες Ευρωπαιες????

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΣΤΟ ΑΜΑΖΟΝ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΑΓΟΡΕΣ 25ΛΙΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝΩ

 

Προσπάθησα να κάνω μία παραγγελία στο http://www.amazon.de και ενώ είναι πάνω από 25 λίρες μου βγάζει μεταφορικά. Μήπως πρέπει να τσεκάρω κάτι και δεν το βλέπω?

Παρεμπιπτόντως, βρήκα και pampers με seller amazon σε πολύ καλή τιμή αλλά δυστυχώς δεν τα στέλνει ελλάδα γμτ.

Link to comment
Share on other sites

στο γαλλικο αμαζον που κοιταζα προχτες τον beaba ναι μεν τον εχει φθηνο 88 ευρω χωρις τα μεταφορικα)αλλα δεν τον εχει σε στοκ,ελεγε σε 3-5 εβδομαδες.

 

ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ!!!!!!!!!!!!!

 

το αμαζον uk στελνει με δωρεαν μεταφορικα με αγορες ανω των 25 λιρων.με προυποθεση πωλητης να ειναι το αμαζον.οταν πατε στο checkout θα σας βγαλει επιλογη για delivery method.θα επιλεξετε free delivery.ο αυξημενος φπα δεν φαινεται στο τελος της παραγγελιας,αν το προσεξετε θα δειτε την διαφορα στο πρωτο checkout που θα κανετε!

 

αυταααααααααααααααααααα!!!!!:-P

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

όχι βρε μόλις ξανα έκανα εικονικά την παραγγελία μου (2 αντικείμενα) και μου έβγαλε πάλι την επιλογή με τα δωρεάν μεταφορικά

Που δίνει αυτή την επιλογή στο http://www.amazon.de? Ή μήπως προχώρησαν αμφότερες η μυωπία μου και η πρεσβυωπία μου και δεν το βλέπω? χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Που δίνει αυτή την επιλογή στο www.amazon.de? Ή μήπως προχώρησαν αμφότερες η μυωπία μου και η πρεσβυωπία μου και δεν το βλέπω? χαχαχαχα

 

 

εισαι σε λαθος αμαζον.εισαι στο γερμανικο!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Που δίνει αυτή την επιλογή στο www.amazon.de? Ή μήπως προχώρησαν αμφότερες η μυωπία μου και η πρεσβυωπία μου και δεν το βλέπω? χαχαχαχα

 

μονο το amazon uk εχει την επιλογή για δωρεάν μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια απο που να παρω τσαντα αλλαξιερα. Δεν θελω να διαθεσω πολλα χρηματα, να ειναι απλη και να εχει θηκες?

Ηθελα χθες να παραγγειλω σουτιεν θηλασμου απο το αμαζον και απο το babybutt αλλα ηταν πολυ μικρα τα νουμερα.

ποσο μινιον ειναι οι υπολοιπες Ευρωπαιες????

 

ΓΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΚΕΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΟΛΛΕΣ ΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΘΗΚΕΣ ΤΟΥΣ

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια, διότι ήμουν έτοιμη να κλείσω ραντεβού σε οφθαλμίατρο lol lol. Θα ψάξω να βρω τα ίδια είδη και στο αγγλικό και ελπίζω να δω το free delivery.

Link to comment
Share on other sites

στο γαλλικο αμαζον που κοιταζα προχτες τον beaba ναι μεν τον εχει φθηνο 88 ευρω χωρις τα μεταφορικα)αλλα δεν τον εχει σε στοκ,ελεγε σε 3-5 εβδομαδες.

 

λοιπον ανακεφαλαιωση!!!!

 

το αμαζον uk στελνει με δωρεαν μεταφορικα με αγορες ανω των 25 λιρων.με προυποθεση πωλητης να ειναι το αμαζον.οταν πατε στο checkout θα σας βγαλει επιλογη για delivery method.θα επιλεξετε free delivery.ο αυξημενος φπα δεν φαινεται στο τελος της παραγγελιας,αν το προσεξετε θα δειτε την διαφορα στο πρωτο checkout που θα κανετε!

 

αυταααααααααααααααααααα!!!!!:-P

 

α μάλιστα...

εγώ εκεί με αγορές 95 λίρες επέμενα και πλήρωσα !!!!!!!!

:-)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Να ρωτήσω, τελικά από τα Marks&Spencer της Αγγλίας μπορούμε να παραγγείλουμε? Τα λέει κάπως μπερδεμένα το site τους. Οι τιμές τι λένε σε σχέση με την Ελλάδα? Αξίζει τον κόπο ή με τα μεταφορικά (που απ' ότι είδα είναι 15 λίρες) βγαίνουν το ίδιο?

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στο γαλλικο αμαζον που κοιταζα προχτες τον beaba ναι μεν τον εχει φθηνο 88 ευρω χωρις τα μεταφορικα)αλλα δεν τον εχει σε στοκ,ελεγε σε 3-5 εβδομαδες.

 

εγω γιατι βλεπω οτι υπαρχει σε στοκ..μηπως μιλας για διαφορετικο σελλερ?

το συνολο ειναι 99.73ε..καλη τιμη ειναι να το παρω λετε?

συμπράγκαλα χρειάζονται?????

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

axxxxxxx ...

απαντηστε μου γιατι περιμενω να κανω ..confirm

 

υπαρχουν 2 μοντελα..το gipsy (πρασινο-μοβ) παίρνουμε ε????

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

μολις παρελαβα τα καλλυντικα του μωρου απο το bce μεσω dhl σε ενα περιποιημενο δεματακι. Τελεια η μυρωδια και κερδισα αρκετα χρηματα!!!

Να στε καλα που μου ανοιξατε τα ματια!!!

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια στο e-bay μπορώ να πλήρώσω με κανονικη κάρτα ή μονο με pre-paid?

μπορεις απλα με την pre paid εχεις περισσοτερη ασφαλεια + ξερεις ποσα ξοδευεις και δεν παθαινεις εγκεφαλικο οταν ερχετε ο αναλυτικος χιχιχι αυτη ειναι η μονη διαφορα

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΚΕΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΟΛΛΕΣ ΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΑΝΟΙΓΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΘΗΚΕΣ ΤΟΥΣ

Θα παω να την δω! Σε ευχαριστω πολυ για την πληροφορια!!!

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΑΧΑΧΑΧ βάλτε και εμένα στις ebayholic!!

έχω πάθει πλάκα και ψάχνω συνέχεια πραγματάκια.

Τώρα λοιπόν που έχω βρει κάτι απίθανα παπούτσια agatha ruiz για την μικρή μου, δεν έχει άκόμα ενεργοποιηθεί (από την Κυριακή!!) ο λογαριασμός paypal.............θα το βρω αύριο??? γκρρρρρρρρρρρρρρ

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια απο που να παρω τσαντα αλλαξιερα. Δεν θελω να διαθεσω πολλα χρηματα, να ειναι απλη και να εχει θηκες?

Ηθελα χθες να παραγγειλω σουτιεν θηλασμου απο το αμαζον και απο το babybutt αλλα ηταν πολυ μικρα τα νουμερα.

ποσο μινιον ειναι οι υπολοιπες Ευρωπαιες????

 

εγω παραγγειλα απο εδω http://nursingbra-shop.co.uk/. εχει πολλα σχεδια σε ο,τι νουμερο μπορεις να φανταστεις και για οσα αντεχει η τσεπη σου. πολυ εξυπηρετικοι και γρηγορη αποστολη. το ειχα ξεχασει. συμπαθες μαλακιο δεν το βαζεις στη λιστα;

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...