Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

με ακατανομαστο συγκρινε!

αρνουμαι να παρω 1,5-2, αρνουμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

 

Τι να σου πω τώρα;;Ο ακατανόμαστος σίγουρα έχει μεγαλύτερη φόρμα δε το συζητώ!

Εμείς υπολογίζω ότι είμαστε 90 εκατοστά περίπου και πήρα το 2-3 μέχρι 98 εκατοστά. Το παντελόνι(της πυτζάμας) μας είναι μεγάλο σίγουρα εκεί θέλουμε το 18-24 92 εκατοστά αλλά στις μπλούζες νομίζω ότι είμαστε εντάξει βρε κορίτσια...τι να πω.. δε ξέρω..σας μπέρδεψα ε;;;

 

θα σου πρότεινα το 18-24 αν είστε κάτω από 90 πόντους....τουλάχιστον στα παντελόνια και τα φορέματα...ας μας πει και καμία άλλη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια....

Πηρα φορα με το εμπευ χε χε

αγορασα αυτα με 0,02λιρες σε δημοπρασια...καλα ήμουν η μονη που εκανε μπιντ χεε χε και με τα μεταφορικα θα μου βγουν 5ευρώ! Τα πηρα για τις κορουλες τις κουμπάρας μου για τα χριστούγεννα. Ωραια δεν ειναι? http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110596647627&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

Καλα δε το πιστευω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ειναι νωρις για τα χριστουγανιατικα στολιδια disney που ψαχνω.....

 

εαν παρει κατι το ματι σας βαλτε κανενα λινκ ρε κοριτσια!!!!!!

 

κοιτα αυτο http://search.eim.ebay.gr/?Query=christmas+decoration+disney&Site=&Category=&searchbutton=%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7 τωρα δεν ξερω τι παιζει απλα εψαξα και το βρηκα δεν εχω ψωνισει οποτε δεν γνωριζει τι τρεχει

Link to comment
Share on other sites

κοιτα αυτο http://search.eim.ebay.gr/?Query=christmas+decoration+disney&Site=&Category=&searchbutton=%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7 τωρα δεν ξερω τι παιζει απλα εψαξα και το βρηκα δεν εχω ψωνισει οποτε δεν γνωριζει τι τρεχει

 

Σ ευχαριστω παρα παρα πολυ αλλα ψαχνω για ολο το δεντρο και θα μου παει παρα πολυ.....

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να αγορασω ατμομαγειρα beaba..

απο που να τον τσακωσω πιο φτηνά???

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ ευχαριστω παρα παρα πολυ αλλα ψαχνω για ολο το δεντρο και θα μου παει παρα πολυ.....

 

το jumbo βγαζει γενικα αλλα ειναι αρκετα νωρις επισης κοιτα και μουστακα αλλη λυση αρκει να εχεις ορεξη ειναι να παρεις φορμες γλυκων με τους ηρωες περυσι ειχαν τα cookshop νομιζω και να φτιαξεις μπισκοτα θα τα χρωματισετε με ειδικα μαγειρικης και θα ειναι τελειο αν βρω τις πηοτο απο περυσι θα τις ανεβασω

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να αγορασω ατμομαγειρα beaba..

απο που να τον τσακωσω πιο φτηνά???

 

Μαλλον απο http://www.allobebe.fr

 

(Νομιζω καποια κοπελα ειπε οτι εχει και επτωτικο κουπονι 9 ευρω)

 

 

Link to comment
Share on other sites

το jumbo βγαζει γενικα αλλα ειναι αρκετα νωρις επισης κοιτα και μουστακα αλλη λυση αρκει να εχεις ορεξη ειναι να παρεις φορμες γλυκων με τους ηρωες περυσι ειχαν τα cookshop νομιζω και να φτιαξεις μπισκοτα θα τα χρωματισετε με ειδικα μαγειρικης και θα ειναι τελειο αν βρω τις πηοτο απο περυσι θα τις ανεβασω

 

 

Eγω πέρυσι ειχα πάρει απο practicker της disney πολύ όμορφα(δεν μπορω να πω οτι ήταν και πολυ οικονομικα) αλλα είναι νωρις ακομη δε νομιζω να τα εχουν βγαλει ακομη...

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

 

Περιμένω και εγώ απο madco. Ελπίζω σήμερα να έρθουν. Τελικά να περιμένω ειδοποιητήριο απο ελτα ή θα τα παραλάβω σπίτι?

 

Καλαμαρίδιον οταν αγοράζεις απο ebay και γράφει μεταφορικά για Ελλάδα δεν συννενοήσε και με τον πωλητή μήπως δεν ισχύει αυτη η τιμή? Ρωτάω γιατι καμια φορα ο χρόνος δημοπρασιας είναι περιορισμένος και ενω λεει οτι στέλνει Ελλαδα με ταδε μεταφορικα δεν χτυπάω γιατι δεν ξερώ τι θα χρεωθώ.

 

 

κανεις???

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να αγορασω ατμομαγειρα beaba..

απο που να τον τσακωσω πιο φτηνά???

 

100% απο allobebe!

Τον πήρα εγώ απο εκει 145 ευρω μαζι με τα μεταφορικα, την τσαντα μεταφορας, το καλαθακι για το ρυζι και το κουτακι για τα μπαχαρικα...

 

αυτο ειναι το κουπονι εκπτωσης

αγορές πάνω απο 150€ => 16€ έκπτωση (κωδικός 879714736)

 

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοιτα...κανονικα, δε χρειαζεται συνεννοηση. Αφου το λεει ετσι ειναι....Ομως...επειδη καμια φορα γινονται και μ@λ@κιες...αν εχεις χρονο στελνε ενα μηνυμα.

 

Παντως αν γραφει την τιμη των μεταφορικων, ειναι υποχρεωμενος να στο στειλει με την τιμη που λεει....αν ανακαλυψει οτι δεν τον συμφερει )κατ' οπιν_ εορτης...δικο του το λαθος!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω παρα παρα πολυ αλλα ψαχνω για ολο το δεντρο και θα μου παει παρα πολυ.....

 

Για ρίξε μια ματιά σε αυτά:

 

http://cgi.ebay.co.uk/12-X-GINGERBREAD-CHRISTMAS-TREE-HANGING-DECORATIONS-/110584607225?pt=UK_Home_Garden_Celebrations_Occasions_ET&hash=item19bf5b31f9

http://cgi.ebay.co.uk/Scandinavian-Christmas-Tree-Decorations-15-Designs-/260671312042?pt=UK_Home_Garden_Celebrations_Occasions_ET&var=&hash=item826372629a

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια!!! Παρηγγειλα τελικα την ενδοεπικοινωνια απο το αμαζον και εχω μια απορια. Εκτος απο την μετατροπη απο λιρες σε ευρω δεν μου προσθεσε επιπλεον χρηματα για τον ΦΠΑ, απο οτι ειδα στο μειλ που μου εστειλαν πρεπει να συμπεριλαμβανεται στην αναγραφομενη τιμη. Σας παραθετω το κομματι απο το μειλ που μου εστειλαν

Subtotal of Items: GBP 73.27

Postage & Packing: GBP 0.00

Total before VAT: GBP 59.57

VAT: GBP 13.70

Total: GBP 73.27

Promotional Gift Certificates: GBP 0.00

Total for this order: GBP 73.27

Payment Total: EUR 87,43

Δεν πιστευω να μου ερθει καμια επιπλεον χρεωση του ΦΠΑ?

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

christy28 όχι δεν θα σε χρεώσει κάτι άλλο...αυτό είναι το ποσό που θα χρεωθείς στη κάρτα σου.

Αλήθεια πως το κάνετε εσείς με τα δωρεάν μεταφορικά...εμένα μου τα βάζει κανονικάστη σκηνή που έκανε δοκιμή...

 

dimitrab θα σου έρθει το πακετάκι σπίτι με το απλό ταχυδρομείο...δηλα΄δη ο ταχυδρόμος θα το αφήσει στην εξώπορτα σου...

Link to comment
Share on other sites

μήπως ο seller δεν είναι το amazon??? σε αυτή την περίπτωση έχει μεταφορικά επίσης δεν είναι όολα τα αντικείμενα με δωρεάν αν κατάλαβα καλά

 

Μα βάζω στο καλάθι μου την ίδια με τη δική σου και μου βγάζει μεταφορικά στο τσεκ ουτ 6,61....

Link to comment
Share on other sites

ναι έχεις δίκιο, εγώ όπως είπα τα αγόρασα με κάτι άλλο μαζί και πλήρωσα μεταφορικά γιατί δεν έδωσα σημασία στο κουμπάκι με τα δωρεάν μεταφορικά (το είχε είμαι σίγουρη γιατί είπα τι μ$%$# είναι αυτό πάλι)

τι να σου πω :?:?

Link to comment
Share on other sites

christy28 όχι δεν θα σε χρεώσει κάτι άλλο...αυτό είναι το ποσό που θα χρεωθείς στη κάρτα σου.

Αλήθεια πως το κάνετε εσείς με τα δωρεάν μεταφορικά...εμένα μου τα βάζει κανονικάστη σκηνή που έκανε δοκιμή...

Μηπως δεν ισχυουν πλεον τα δωρεαν μεταφορικα?

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...