Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Αθήνα είμαι κορίτσια....αλλά η αλήθεια είναι ότι το ταχυδρομείο μας μάλλον δουλεύει καλά γιατί όσες φορές έχω ψωνίσει από έξω (και είναι πολλές χάρη σε εσάς...χαχα) μου έχονται πάντα νωρίς.Ποτέ όμως σε 2 μέρες..αυτό δε μου έχει ξανατύχει!

Με το καλό να παραλάβετε και οι υπόλοιπες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ απο την προηγούμενη τρίτη και ακόμη περιμένω...Αθήνα είσαι?Εγώ Θεσσαλονίκη...

Τα ελτά σου το φέρανε?

 

Kαι εγω Θεσσαλονίκη και την παραγγελια την έκανα Πέμπτη αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση...

Να την περιμένω σπίτι?

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Θυμήστε μου παρακαλώ, μπορούμε να ψωνίσουμε από http://www.gap.eu μέσω UKmail?

 

Και ακόμα, οι 37,5 λίρες αφορούν σε 2 κουτιά (δηλαδή από 2 διαφορετικά καταστήματα) που μπαίνουν στην ίδια κούτα από αυτούς;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θυμήστε μου παρακαλώ, μπορούμε να ψωνίσουμε από http://www.gap.eu μέσω UKmail?

 

Και ακόμα, οι 37,5 λίρες αφορούν σε 2 κουτιά (δηλαδή από 2 διαφορετικά καταστήματα) που μπαίνουν στην ίδια κούτα από αυτούς;

 

όπως έχω γράψει παραπάνω, το gap δεν δίνει δυνατότητα να δηλώσεις διαφορετικό billing από το shipping address, οπότε μπορεί να έχει θέμα όπως το νεξτ.

 

Έστειλα πάλι μαιλ σήμερα ρωτώντας τους αν όντως έχουν πρόβλημα με αυτό. Θα ποστάρω απάντηση μόλις την έχω...

 

οι 37,5 λίρες είναι μεταφορικά αφορούν μέχρι 30 κιλά, ανεξαρτήτως δεμάτων, τα οποία μπορούν όμως να αμπαλαριστούν σε ένα. Τα δύο πρώτα δέματα αμπαλάρονται δωρεάν, από το 3ο και μετά, έχει μια χρέωση 2 λιρών ανά δέμα.

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Και αν πας να προχωρήσεις τη παραγγελία σου γράφει κάπου κάτω απο το add basket ότι δεν μπορούν να σταλούν στο εξωτερικό...για κοίταξε το και εσύ μήπως κάνω λάθος...

Link to comment
Share on other sites

ναι σωστά στο gap δεν σε αφήνει να ψωνίσεις στο old navy που έβαλα κάτι στο καλάθι με άφησε να προχωρήσω αλλά είναι 43 ευρώ τα μεταφορικά έρχονται με ελτά.........ανεβαίνει πολύ το μαλί και θα σταματήσει τίποτα στο τελωνείο

τζάμπα χάρηκα :-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια να'μαι κ εγω!!!!

Απ'οτι καταλαβα η μονη μας σιγουρη λυση ειναι το uk mail....

Να ριξω ιδεα?:mrgreen::mrgreen:

Επειδη εμενα οι 57 λιρες μου φαινονται αρκετα χρηματα μηπως να το καναμε ανα 2? Και οταν εχουμε σκοπο να ψωνισουμε μπορουμε να μιλαμε κ αν θελουμε να συγχρονιζουμε τις παραγγελιες με αποτελεσμα να μας βγαινουν απο μισα τα μεταφορικα αλλιως τα πληρωνουμε μονες μας!!!

Καμια κοπελα απο Τρικαλα-Λαρισα-Καρδιτσα που ενδιαφερεται?

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

μήπως θυμάστε μεταφορικά???

 

Ναι και εμένα θα βοηθούσε αν θυμάται καμια κοπέλα.

 

Οσο αφορα το uk mail θα μπορούσα να κάνω μόνο εγγραφη χωρις να να πληρώσω μήνα γιάτι θα γεννήσω αυτές τις μέρες και δεν ξέρω αν θα έχω χρόνο να ψωνίσω αυτο το μήνα?

Αλλα όταν χρειαστώ να ψωνίσω να πληρωσω το μήνα μου?

 

Επίσης όποια κοπέλα απο Θεσσαλονικη θέλει μπορούμε να συννενοηθούμε για να μοιραζόμαστε τα μεταφορικα.

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

όπως έχω γράψει παραπάνω, το gap δεν δίνει δυνατότητα να δηλώσεις διαφορετικό billing από το shipping address, οπότε μπορεί να έχει θέμα όπως το νεξτ.

 

Έστειλα πάλι μαιλ σήμερα ρωτώντας τους αν όντως έχουν πρόβλημα με αυτό. Θα ποστάρω απάντηση μόλις την έχω...

 

οι 37,5 λίρες είναι μεταφορικά αφορούν μέχρι 30 κιλά, ανεξαρτήτως δεμάτων, τα οποία μπορούν όμως να αμπαλαριστούν σε ένα. Τα δύο πρώτα δέματα αμπαλάρονται δωρεάν, από το 3ο και μετά, έχει μια χρέωση 2 λιρών ανά δέμα.

 

Σ'ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το foto.com μου εχει αργησει λιγουλι...αναμενω να δω ποτε θα ερθουν

τους δινω και αυτη τη βδομαδα!

Ποτε εκανες την παραγγελια; Εμενα μονο για εκτυπωση, ειχαν κανει μια βδομαδα, αν θυμαμαι καλα. Και γω απο το blurb δεν εχω παραλαβει ακομη.

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια κοριτσια?εκανα παραγγελια απο Mando. Τι λετε να πληρωσω με προπληρωμενη ή με paypal?με paypal ειμαι ασχετη πως γινεται!

 

πρεπει να κανεις εγγραφη στο paypal και να βαλεις την καρτα σου. βαλε την προπληρωμενη και πληρωσε μετα

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να κανεις εγγραφη στο paypal και να βαλεις την καρτα σου. βαλε την προπληρωμενη και πληρωσε μετα

 

συγνωμη, μου λες να κανω μεσω paypal ή να δωσω αριθμο προπληρωμενης κατευθειαν?δεν πολυκαταλαβα!ειμαι λιγο στουρνος...

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι τωρα που το θυμηθηκα τι κανεις και σου κρατανε οι κασετες στον καδο 1 μηνα και στο Σοφακι 7-8 μερες μονο?? να ακολουθησω τα χναρια σου δλδ εισαι πιο οικονομικη..:-P:razz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...