Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Κορνηλία μου, αυτά τα κολλάν μπορούν να φορεθούν και κάτω απ το παντελόνι? Μ ενδιαφέρει για τις κρύες μέρες του χειμώνα, όταν βγαίνουμε έξω να φορά κάτι ζεστό κάτω απ τα jeans που είναι πολύ βολικά χωρίς να χρειάζεται κάποιο πιο χοντρό παντελόνι.

 

νομιζω πως ναι, γιατι ειναι κολαν και ειναι και αρκετα ζεστα.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εκανα παραγγελια απο ακατοναμαστο.... Πηγαν στη διευθυνση μου στο myukmail, μου στειλανε μειλ οτι λαβανε δεμα και αν θελω να μου στο στειλουν και τους απαντησα θετικα. Αυτο εγινε πεμπτη στις 4 το μεσημερι. Παρασκευη 11 το πρωι μια κουτα ηταν στην πορτα μου !!! 37 λιρες ομως... Βεβαια ηταν πολλα τα πραγματα και τα ειχα μοιραστει με μια φιλη μου.. Αλλα κοριτσια δεν παιζεται η ποιοτητα του και οι τιμες σε σχεση με εδω.

Τόσο γρήγορα;;; Ακόμη και στο site τους λένε 2-5 εργάσιμες.

 

Δεν ξερω ποσα κιλα ηταν... Μπορουσα παντως να το σηκωσω γιατι ειχε μεσα μονο ρουχα... Ηταν ομως μεγαλο. (Περιμενε. Παω να το μετρησω). 50*40*35

Το βάρος το γράφουν οι εταιρίες courier πάνω στις ετικέτες που κολλάνε στο κουτί ή στα αποκόμματα που σου δίνουν. Αν τα έχεις μπορείς ίσως να το βρεις από εκεί.

 

Δλδ ρε κοριτσια, αυτα που λετε με τα ογκομετρικα.....:?

Σου απάντησε και το κατινάκι. Να προσθέσω μόνο ότι δεν ισχύει αν επιλέξεις αποστολή με European Road Services - Single Box Consignments. Απλά έχει έχει ένα περιορισμό στις διαστάσεις του δέματος (είναι αρκετά μεγάλο βέβαια). Προσοχή όμως!!! Με όλους τους άλλους τρόπους αποστολής και το my uk mail χρεώνει με βάση και το ογκομετρικό βάρος.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλημέρα!!

Να σας πω εσεις που έχετε ψωνίσει και περισσότερα..έχετε πάρει ρουχαλάκια απο tesco?Η ποιότητα είναι ΟΚ γιατί έχει καταπλικτικές τιμές. Επίσης στα νούμερα η φόρμα είναι περίπου σα του ακατανόμαστου ή πιο στενή/φαρδιά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εκανα παραγγελια απο ακατοναμαστο.... Πηγαν στη διευθυνση μου στο myukmail, μου στειλανε μειλ οτι λαβανε δεμα και αν θελω να μου στο στειλουν και τους απαντησα θετικα. Αυτο εγινε πεμπτη στις 4 το μεσημερι. Παρασκευη 11 το πρωι μια κουτα ηταν στην πορτα μου !!! 37 λιρες ομως... Βεβαια ηταν πολλα τα πραγματα και τα ειχα μοιραστει με μια φιλη μου.. Αλλα κοριτσια δεν παιζεται η ποιοτητα του και οι τιμες σε σχεση με εδω.

 

ποια υπηρεσία κούριερ επέλεξες και ήρθε την άλλη μέρα;

οδικώς είναι 37,5 ευρώ αλλά υποθέτω έρχονται σε καμιά βδομάδα...

 

πως δήλωσες στο my uk mail την επιλογή του κούριερ;

έφτασε το πακέτο από μαδερ, σου έστειλαν τις διαστάσεις του και αποφάσισες τι σε συμφέρει;

 

αν δεν σου κάνει κόπο, περιέγραψέ μας με περισσότερες λεπτομέρειες όλη την διαδικασία...να'σαι καλά :-D

 

Δλδ ρε κοριτσια, αυτα που λετε με τα ογκομετρικα.....:?:

 

δεν ισχυει στο my uk mail η ογκομετρικη χρεωση αυτη η διαφορα με τα αλλα. ειναι στανταρτ η χρεωση μεχρι 30 κιλα ασχετα διαστασεις.

 

αυτό ισχύει για ένα πακέτο οδικώς (37.5 λίρες):

Prices are door to door and apply for consignments of just one box, weighing no more than 30kg in weight. The maximum

length of any parcel is 1.5m, maximum length + girth combined cannot exceed 300cm. Transit times vary by destination and

typically range from 2-5 working days.

 

Για παραπάνω πακέτα (50 λίρες τα πρώτα 15 κιλά+1,35 λίρες/κιλό):

 

Typical transit times are 2-5 working days to major cities. Outlying areas may take longer. Prices are door to door and apply

for consignments up to 250kg total weight. Single pieces cannot weigh more than 70kg. Maximum length per piece is 2

metres, with a maximum length plus girth cannot exceed 330cm. The minimum weight per parcel is 8kg; any parcel weighing

less than this will be charged at 8kg. Volumetric weight will be charged on all shipments. To calculate this, multiply the length,

width and depth in centimetres by 6000. For example, a box with dimensions 50cm x 40cm x 40cm would be calculated as 50

x 40 x 40 = 80000. Then, divide the answer by 6000, in this example 80000 / 6000 = 13.3. The volumetric weight is 13.3kg,

which will be the chargeable weight if the parcel weighs less than this. If the parcel weighs more than 13.3kg, the gross

weight would be charged. All goods carried in accordance with our terms and conditions of carriage. Copies of which are

available on request.

 

η απορία μου είναι η εξής:

παραγγέλνω από 3 μαγαζιά με λιγότερο από 10 κιλά το καθένα, οκ; μετά το my uk mail μου τα συσκευάζει σε ένα πακέτο λιγότερο από 30 κιλά και πέφτω στην πρώτη κατηγορία; ή μου στέλνει 3 και πέφτω στη δεύτερη;

καμιά εμπειρία έχουμε;

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλημέρα!!

Να σας πω εσεις που έχετε ψωνίσει και περισσότερα..έχετε πάρει ρουχαλάκια απο tesco?Η ποιότητα είναι ΟΚ γιατί έχει καταπλικτικές τιμές. Επίσης στα νούμερα η φόρμα είναι περίπου σα του ακατανόμαστου ή πιο στενή/φαρδιά?

 

χθες που έψαχνα ποια μαγαζιά δίνουν επιλογή για διαφορετική billing από shipping address, το tesco δεν μου έδινε :( βρήκες λύση ή έχεις αγγλική πιστωτική με στοιχεία διεύθυνσης στο uk?

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

η απορία μου είναι η εξής:

παραγγέλνω από 3 μαγαζιά με λιγότερο από 10 κιλά το καθένα, οκ; μετά το my uk mail μου τα συσκευάζει σε ένα πακέτο λιγότερο από 30 κιλά και πέφτω στην πρώτη κατηγορία; ή μου στέλνει 3 και πέφτω στη δεύτερη;

καμιά εμπειρία έχουμε;

 

Στο σαιτ λεει:

 

Is all my mail sent individually or do you combine it into one parcel?

We will always consolidate your mail into one parcel, unless you request otherwise. This will enable discounts of your shipment, as heavier shipments have a lower charge per kilogram.

 

Λογικά απο 3 μαγαζιά θα το κάνουν 1 αλλά απο το τρίτο πακέτο και μετά μρεώνεται 2λίρες το κάθε πακέτο..

 

Merchandise Consolidation - FREE for first two parcels, then £2 per additional parcel.*

 

 

Link to comment
Share on other sites

χθες που έψαχνα ποια μαγαζιά δίνουν επιλογή για διαφορετική billing από shipping address, το tesco δεν μου έδινε :( βρήκες λύση ή έχεις αγγλική πιστωτική με στοιχεία διεύθυνσης στο uk?

 

@@#$%)!(@! μην τους πω και τπτ άλλο...

Περιμένω να μου απαντήσουν απο το my uk για το κόστος να πληρώνουν αυτοί και αν συμφέρει..άλλο τρόπο δεν έχω βρει δυστυχώς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν... κι εγώ έτσι νόμιζα ότι θα γίνει. Ότι θα με ειδοποιησουν για να αοπφασίσω ποια υπηρεσία αποστολής προτιμώ.

Αλλά δεν έγινε έτσι. Είχα παραγγείλει ένα σκασμό πράγματα απο μαδερ και ένα πιο μικρο κουτακι απο Weleda. Μου στειλανε λοιπον μειλ οτι εχω 2 δεματα χωρις να αναφερουν κιλα η διαστασεις. Τους απαντησα ζητωντας τους να με ενημερωσουν για τα κιλα ωστε να επιλεξω ποια υπηρεσια αποστολης θελω.

Μου απαντησαν ενα ξερό "forwarding will cost 37.50". Ουτε να επιλεξω ουτε τιποτα.... Πληρωσα και την αλλη μερα το μεσημερι ηταν σπιτι μου με DHL.

Τώρα ομως σκεφτομαι να τους στειλω ενα μειλ να με ενημερωσουν για ποιο λογο δεν εχουν πια επιλογες στη αποστολη. Εχει αλλαξει κατι? Αν εγω θελω να χρησιμοποιησω απλο ταχυδρομειο δηλαδη δεν μπορω?

 

 

ποια υπηρεσία κούριερ επέλεξες και ήρθε την άλλη μέρα;

οδικώς είναι 37,5 ευρώ αλλά υποθέτω έρχονται σε καμιά βδομάδα...

 

πως δήλωσες στο my uk mail την επιλογή του κούριερ;

έφτασε το πακέτο από μαδερ, σου έστειλαν τις διαστάσεις του και αποφάσισες τι σε συμφέρει;

 

αν δεν σου κάνει κόπο, περιέγραψέ μας με περισσότερες λεπτομέρειες όλη την διαδικασία...να'σαι καλά :-D

 

 

 

αυτό ισχύει για ένα πακέτο οδικώς (37.5 λίρες):

Prices are door to door and apply for consignments of just one box, weighing no more than 30kg in weight. The maximum

length of any parcel is 1.5m, maximum length + girth combined cannot exceed 300cm. Transit times vary by destination and

typically range from 2-5 working days.

 

Για παραπάνω πακέτα (50 λίρες τα πρώτα 15 κιλά+1,35 λίρες/κιλό):

 

Typical transit times are 2-5 working days to major cities. Outlying areas may take longer. Prices are door to door and apply

for consignments up to 250kg total weight. Single pieces cannot weigh more than 70kg. Maximum length per piece is 2

metres, with a maximum length plus girth cannot exceed 330cm. The minimum weight per parcel is 8kg; any parcel weighing

less than this will be charged at 8kg. Volumetric weight will be charged on all shipments. To calculate this, multiply the length,

width and depth in centimetres by 6000. For example, a box with dimensions 50cm x 40cm x 40cm would be calculated as 50

x 40 x 40 = 80000. Then, divide the answer by 6000, in this example 80000 / 6000 = 13.3. The volumetric weight is 13.3kg,

which will be the chargeable weight if the parcel weighs less than this. If the parcel weighs more than 13.3kg, the gross

weight would be charged. All goods carried in accordance with our terms and conditions of carriage. Copies of which are

available on request.

 

η απορία μου είναι η εξής:

παραγγέλνω από 3 μαγαζιά με λιγότερο από 10 κιλά το καθένα, οκ; μετά το my uk mail μου τα συσκευάζει σε ένα πακέτο λιγότερο από 30 κιλά και πέφτω στην πρώτη κατηγορία; ή μου στέλνει 3 και πέφτω στη δεύτερη;

καμιά εμπειρία έχουμε;

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Στο σαιτ λεει:

 

Is all my mail sent individually or do you combine it into one parcel?

We will always consolidate your mail into one parcel, unless you request otherwise. This will enable discounts of your shipment, as heavier shipments have a lower charge per kilogram.

 

Λογικά απο 3 μαγαζιά θα το κάνουν 1 αλλά απο το τρίτο πακέτο και μετά μρεώνεται 2λίρες το κάθε πακέτο..

 

Merchandise Consolidation - FREE for first two parcels, then £2 per additional parcel.*

 

 

 

μάλιστα...ωραία...

 

έστειλες στο my uk mail συγκεκριμένη αξίας παραγγελίας για να σου πουν αν μπορούν να πληρώσουν; μου απάντησαν χθες ότι η αμοιβή τους εξαρτάται από το τι θα παραγγείλεις και την αξία τους...

 

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... κι εγώ έτσι νόμιζα ότι θα γίνει. Ότι θα με ειδοποιησουν για να αοπφασίσω ποια υπηρεσία αποστολής προτιμώ.

Αλλά δεν έγινε έτσι. Είχα παραγγείλει ένα σκασμό πράγματα απο μαδερ και ένα πιο μικρο κουτακι απο Weleda. Μου στειλανε λοιπον μειλ οτι εχω 2 δεματα χωρις να αναφερουν κιλα η διαστασεις. Τους απαντησα ζητωντας τους να με ενημερωσουν για τα κιλα ωστε να επιλεξω ποια υπηρεσια αποστολης θελω.

Μου απαντησαν ενα ξερό "forwarding will cost 37.50". Ουτε να επιλεξω ουτε τιποτα.... Πληρωσα και την αλλη μερα το μεσημερι ηταν σπιτι μου με DHL.

Τώρα ομως σκεφτομαι να τους στειλω ενα μειλ να με ενημερωσουν για ποιο λογο δεν εχουν πια επιλογες στη αποστολη. Εχει αλλαξει κατι? Αν εγω θελω να χρησιμοποιησω απλο ταχυδρομειο δηλαδη δεν μπορω?

 

μήπως επιλέγουν αυτοί αναλόγως της παραγγελίας ποιος είναι ο ποιο οικονομικός τρόπος αποστολής; μήπως στην δική σου περίπτωση ήταν express courier γιατί τα κιλά ήταν λίγα; μόνο αυτό μπορώ να φανταστώ...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

μήπως επιλέγουν αυτοί αναλόγως της παραγγελίας ποιος είναι ο ποιο οικονομικός τρόπος αποστολής; μήπως στην δική σου περίπτωση ήταν express courier γιατί τα κιλά ήταν λίγα; μόνο αυτό μπορώ να φανταστώ...

 

Δεν έχω ιδεα... Τα κιλα παντως ηταν λιγα οντως γιατι ηταν ρουχα.. Παντως επειδη ειμασταν 2 μας βολεψε πολυ.

Αν δηλαδη μπορουμε και απο δω να συνδιαζουμε παραγγελιες με κοπελες που μενουν κοντα.. θα ηταν τελειο.

Ανατολικα και Νοτια Προαστια καμια?? χαχαχα

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν έχω ιδεα... Τα κιλα παντως ηταν λιγα οντως γιατι ηταν ρουχα.. Παντως επειδη ειμασταν 2 μας βολεψε πολυ.

Αν δηλαδη μπορουμε και απο δω να συνδιαζουμε παραγγελιες με κοπελες που μενουν κοντα.. θα ηταν τελειο.

Ανατολικα και Νοτια Προαστια καμια?? χαχαχα

 

παιανία εγώ :mrgreen:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

παιανία εγώ :mrgreen:

 

ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οπωσδηποτε να συνδιασουμε παραγγελια!! Οταν αποφασισεις οτι θελεις πραγματα...πες μου να αρχισω να κοιταω παλι.. Μην κοιτας που μολις ψωνισα.. Πηρα καποια πραγματα ενδεικτικα.. δεν εχω τελειωσει!

Στειλε μου pm αν θες να κανονισουμε..

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ιδεα... Τα κιλα παντως ηταν λιγα οντως γιατι ηταν ρουχα.. Παντως επειδη ειμασταν 2 μας βολεψε πολυ.

Αν δηλαδη μπορουμε και απο δω να συνδιαζουμε παραγγελιες με κοπελες που μενουν κοντα.. θα ηταν τελειο.

Ανατολικα και Νοτια Προαστια καμια?? χαχαχα

 

Δηλαδή για να καταλάβω.. sorry.. βάζεις διευθυνση στο myukmail και το όνομα σου?

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... κι εγώ έτσι νόμιζα ότι θα γίνει. Ότι θα με ειδοποιησουν για να αοπφασίσω ποια υπηρεσία αποστολής προτιμώ.

Αλλά δεν έγινε έτσι. Είχα παραγγείλει ένα σκασμό πράγματα απο μαδερ και ένα πιο μικρο κουτακι απο Weleda. Μου στειλανε λοιπον μειλ οτι εχω 2 δεματα χωρις να αναφερουν κιλα η διαστασεις. Τους απαντησα ζητωντας τους να με ενημερωσουν για τα κιλα ωστε να επιλεξω ποια υπηρεσια αποστολης θελω.

Μου απαντησαν ενα ξερό "forwarding will cost 37.50". Ουτε να επιλεξω ουτε τιποτα.... Πληρωσα και την αλλη μερα το μεσημερι ηταν σπιτι μου με DHL.

Τώρα ομως σκεφτομαι να τους στειλω ενα μειλ να με ενημερωσουν για ποιο λογο δεν εχουν πια επιλογες στη αποστολη. Εχει αλλαξει κατι? Αν εγω θελω να χρησιμοποιησω απλο ταχυδρομειο δηλαδη δεν μπορω?

 

Τώρα έχω αρχίσει να μπερδεύομαι τελέιως. Λοιπόν ακριβώς το ίδιο παρείγειλα απο μαδερ τα κέρατα μου τους είπα να το στείλουν και μου λένε ακριβώς το ίδιο 37,5 (ήταν κούτα μεγάλη νουνου φανταστείτε και βαριά γιατι είχε προσφορά μωρομάντηλα παμπερσ και πηρα 9 πακέτα με 7 λίρες)

Ηρθε με κουριερ στην πόρτα μου μετά απο 6 μέρες περίπου δεν θυμάμαι την εταιρεία παντως όχι DHL. Μετά απο καμιά 20αρια μέρες παίρνω λίγα ακόμη απο μαδερ που είχα ξεχάσει ήταν μια μικρή σακουλίτσα..τπτ δλδ μου λένε πάλι 37,5 και εκει ρώτησα αν είναι το πιο οικονομικο και μου είπαν ναι αυτό είναι δεν σε αφήνει να επιλέξεις και πάλι ήρθε με την ίδια κουριερ μετά απο 6 μέρες..Τελικά τι γίνεται με τις χρεώσεις ταρίφα έιναι?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα έχω αρχίσει να μπερδεύομαι τελέιως. Λοιπόν ακριβώς το ίδιο παρείγειλα απο μαδερ τα κέρατα μου τους είπα να το στείλουν και μου λένε ακριβώς το ίδιο 37,5 (ήταν κούτα μεγάλη νουνου φανταστείτε και βαριά γιατι είχε προσφορά μωρομάντηλα παμπερσ και πηρα 9 πακέτα με 7 λίρες)

Ηρθε με κουριερ στην πόρτα μου μετά απο 6 μέρες περίπου δεν θυμάμαι την εταιρεία παντως όχι DHL. Μετά απο καμιά 20αρια μέρες παίρνω λίγα ακόμη απο μαδερ που είχα ξεχάσει ήταν μια μικρή σακουλίτσα..τπτ δλδ μου λένε πάλι 37,5 και εκει ρώτησα αν είναι το πιο οικονομικο και μου είπαν ναι αυτό είναι δεν σε αφήνει να επιλέξεις και πάλι ήρθε με την ίδια κουριερ μετά απο 6 μέρες..Τελικά τι γίνεται με τις χρεώσεις ταρίφα έιναι?

 

ελα ρε....θα στειλω μειλ να μας διευκρυνισουν...

Αν παρεις παντως εναν κουβα πραγματα τοτε συμφερει...

Αλλα εμενα μου τα εφεραν σε μια μερα..

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να καταλάβω.. sorry.. βάζεις διευθυνση στο myukmail και το όνομα σου?

 

Ανοιγεις λογαριασμο...και σου δινουν μια διευθυνση Αγγλιας την οποια χρησιμοποιεις ως shipping address.

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κορίτσια δε μου απάντησαν ακόμα από το M&Co για τα λεφτά μου. Τίποτα μιλάμε, ούτε φωνή ούτε ακρόαση! Έχω στείλει τέσσερα μηνύματα. Μόλις έστειλα το πέμπτο πολύ νευριασμένο πλέον! Αν δεν έχω απάντηση αύριο θα τους πάρω τηλέφωνο... τι να πω πια... Από την τράπεζά μου μου είπαν ότι δεν μπορώ να ακυρώσω την πληρωμή και μια ενδεχόμενη επιστροφή χρημάτων από το μαγαζί θα κάνει καμιά δεκαριά μέρες για να πραγματοποιηθεί. Είμαι πολύ απογοητευμένη... ποτέ ξανά από αυτό το μαγαζί!!! Είπαμε, τα λάθη είναι ανθρώπινα, αλλά όχι και να σε γράφουν κανονικά!!! Και μιλάμε για 120 ευρώ, όχι αστεία...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου απάντησαν απο my uk για τις πληρωμές.

Κοινώς στο νεχτ έχουμε θέμα που δεν λύνεται εύκολα...Απο ότι κατάλαβα μάλλον μας λεεί ασχετα αν δεν μπορούμε να αλλάξουμε την billing address σε Ελλάδα να δοκιμάζουμε την παραγγελία και σπάνια υπάρχει προβλημα. Εαν μας βγάλει πρόβλημα ή μη αποδοχή τοτε τους στέλνουμε την λίστα και παραγγελνουν αυτοί. Ξαναστέλνω γιατι για κόστος δεν αναφέρουν καθόλου..

 

Hi,

Unfortunately we cannot order from Next – they insist on residential addresses.

Other stores wouldnʼt be a problem. In the first instance, try placing the order first. There is rarely a problem.

If the order is rejected, please email over a full list of what you would like to order, and we will advise the procedure.

 

Link to comment
Share on other sites

mpempou, το ότι δε στέλνει παραγγελίες πάνω από 200 ευρώ το είδες στο site του mytoys ή το ανέφερε κάποια κοπέλα εδώ στο forum; Ψάχνω κι εγώ για καθισματάκια και ενδιαφέρομαι.

 

κάτι είχε αναφερθεί κάποια στιγμή εδω αλλα δεν θυμάμαι τι ακριβώς.Τωρα για αυτο που ηθελα αν κατάλαβα καλά με την μετάφραση που έκανα έλεγε ότι δεν στέλνει το καθισματάκι λόγο όγκου η κάτι τέτοιο...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας!

βρηκα μια σελιδα με παπουτσια...fenastock.λεγετε.την εχετε ακουστα???μπορω να παραγγειλω?τη λετε?

ΠΡΙΝ ΛΊΓΟ ΚΑΙΡΌ ΕΊΧΕ ΜΊΑ ΠΡΟΣΦΟΡΆ ΜΕ 2 ΠΡΟΙΌΝΤΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΉ ΤΟΥ ΕΝΌΣ ΚΑΙ ΠΉΡΑ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΆ (ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΆΝΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΈΝΑ ΠΑΠΟΎΤΣΙ)1 ΑΣΙΚΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΥΜΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ 60 ΕΥΡΩ ΜΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ ΚΑΙ ΣΕ 5-6 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ. ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΤΥΧΕ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...