Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

βρε κοριτσια ποιος ειναι ο ακατανομαστος? προσπαθω να μπω στο κλιμα.

Μολις εκανα τις παραγγελιες μου απο bce και babybutt!!!

Θα αρχισω να ψαχνω στο ebay για την ενδοεπικοινωνια angelcare. Θα χρειαστω την βοηθεια σας για να μην κανω καμια βλακεια!!!!

 

πρωτη φορα απο bce????εκπτωτικο κωδικο εβαλες?

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δλδ ρε κοριτσια, αυτα που λετε με τα ογκομετρικα.....:?:

 

δεν ισχυει στο my uk mail η ογκομετρικη χρεωση αυτη η διαφορα με τα αλλα. ειναι στανταρτ η χρεωση μεχρι 30 κιλα ασχετα διαστασεις.

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:marilyn καλη μου δεν σου εβαλα την τσαντα μεταφορας στα λινκ προχτες??????ειναι που εγω δεν την αγορασα!:mrgreen:

 

όχι δεν μου τον έβαλες, αλλά μου φαίνεται ακριβή αν και είναι τέλεια....

 

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο MARILYN viewpost.gif

Ποιά είναι η βαλίτσα μεταφοράς; Θα μπορούσες να μου βάλεις λινκ γιατί θέλω κι εγώ να τον πάρω αύριο από εκεί;

 

 

http://www.allobebe.fr/beaba-babycoo...050032122.html

 

Ευχαριστώ!!!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν μου τον έβαλες, αλλά μου φαίνεται ακριβή αν και είναι τέλεια....

 

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο MARILYN viewpost.gif

Ποιά είναι η βαλίτσα μεταφοράς; Θα μπορούσες να μου βάλεις λινκ γιατί θέλω κι εγώ να τον πάρω αύριο από εκεί;

 

 

http://www.allobebe.fr/beaba-babycoo...050032122.html

 

Ευχαριστώ!!!

 

 

οχι δεν σου το εβαλα λογω της τιμης του.εγω δεν την αγορασα.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια το wallis εχει δωρεαν μεταφορικα με αγορες απο 30 λιρες και πανω.ο κωδικος ειναι OCTOBER και ισχυει μεχρι αυριο βραδυ(11/10).

 

 

http://www.wallis.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/TopCategoriesDisplay?storeId=12557&catalogId=33058

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

α! Πηρες και τη βαλιτσα ευφροσυνη? Εγω οχι :(:(:(:(

 

Την πηρα γιατι σκεφτηκα οτι ολο και καπου μπορει να παμε εκδρομουλα... Και δεν μου αρεσει να τα κουβαλαω ολα σε σακουλες... Επισης θα ειναι καλυτερο οταν θα τελειωσει η χρηση του να τον αποθηκευσω για να τον δανεισω στην αδερφη μου που γενναει σε 5 μηνες και μετα να μου τον δωσει πισω οταν θα κανω εγω το δευτερο!! χαχαχαα !

Βασικα ηταν και μια κουκλα η βαλιτσουλα...

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Την πηρα γιατι σκεφτηκα οτι ολο και καπου μπορει να παμε εκδρομουλα... Και δεν μου αρεσει να τα κουβαλαω ολα σε σακουλες... Επισης θα ειναι καλυτερο οταν θα τελειωσει η χρηση του να τον αποθηκευσω για να τον δανεισω στην αδερφη μου που γενναει σε 5 μηνες και μετα να μου τον δωσει πισω οταν θα κανω εγω το δευτερο!! χαχαχαα !

Βασικα ηταν και μια κουκλα η βαλιτσουλα...

 

 

Σωστά το σκέφτηκες!!!!

Μέχρι πότε θα δίνουμε φαγητά στον ατμό;:?:

Τί χρώμα πήρες τον ατμομάγειρα και το βαλιτσάκι;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Σωστά το σκέφτηκες!!!!

Μέχρι πότε θα δίνουμε φαγητά στον ατμό;:?:

Τί χρώμα πήρες τον ατμομάγειρα και το βαλιτσάκι;

 

Τα πηρα στο λεγομενο "γυφτικο" χαχαχα! Το Gypsy.. μωβ με λευκο και την βαλιτσουλα prune.

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρωτη φορα απο bce????εκπτωτικο κωδικο εβαλες?

Βεβαια!! Απο εσας το διαβασα, εβαλα τον κωδικο για 10% τον βρηκα στο ιντερνετ μετα απο δικη σας συμβουλη!

Να δω με το ebay τι ψαρια θα πιασω...

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώρα που βρέθηκε λύση με τον ακατανόμαστο μπαίνω στο site για να φτιάξω καλάθι και δεν βρίσκω πολλά ενδιαφέροντα πράγματα!... Τα νέα σχέδια είναι λίγο χάλια (για αγόρι 4 μηνών) και στα παλιά που είναι ωραία δεν έχει νούμερα!!!!! Τι έγινε ρε παιδιά;;;;!!!!!!!!!!...............

Link to comment
Share on other sites

το mothercare

Egw pira formakia k oytzamakia to kalokairi teleia sto stegnwtirio den epa8an tipota,alla akriva.piga eida ta xeimwniatika den mou arese tipota k gia na parw ena forema me kalson k blouza eftana 60euro.apo to outlet tha parw marasil me ligotera xrimata.aaaa pira ena roz motgomery roz apo ta benetton 29.90 wraio

Link to comment
Share on other sites

η ποιοτητα τους δεν αμφισβητειται. γι' αυτο αλλωστε κοιταμε πως θα ψωνισουμε απο κει. καλοφορετα ολα τα καινουργια σας! εγω τις παρηγγειλα αυτα εχθες. 37 ευρω και τα δυο με τα εξοδα.

 

http://www.mandco.com/Sets/Heart-top-and-shorts-set/invt/3962067red

http://www.mandco.com/invt/3962024purple

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

... το my toys στέλνει 2 καθίσματα αυτοκινητου μαζί κάτι λέγατε για παραγγελιες πάνω από 200 ευρώ ότι έχει πρόβλημα αλλα δεν θυμάμαι τι...

 

Aκυρο τώρα το είδα ότι δεν στέλνει...

 

mpempou, το ότι δε στέλνει παραγγελίες πάνω από 200 ευρώ το είδες στο site του mytoys ή το ανέφερε κάποια κοπέλα εδώ στο forum; Ψάχνω κι εγώ για καθισματάκια και ενδιαφέρομαι.

 

Να ρωτήσω επίσης, αν κάποια ξέρει, όταν κάνεις checkout στο mytoys, σου προσαρμόζει την τιμή σε ελληνικό ΦΠΑ; (κάτι αναφέρει στους όρους χρήσης)

Link to comment
Share on other sites

απο που ψωνισες???απο το eoutlet4u????τα στελνουν με απλο ταχυδρομειο,πιστευω πως δεν θα σταματησει τελωνειο.και ειναι και μικρη παραγγελια,30 δολαρια.

 

Από ebay! Και εγώ έτσι θέλω να ελπίζω...

Link to comment
Share on other sites

καλα αυτα ειναι τελεια! αυτη τη στιγμη που μιλαμε το φορει η κορη μου! της εχω παρει ενα φουξια με ασπρα πουα κι ενα σκοιυρακι στο ποπο!

 

 

Κορνηλία μου, αυτά τα κολλάν μπορούν να φορεθούν και κάτω απ το παντελόνι? Μ ενδιαφέρει για τις κρύες μέρες του χειμώνα, όταν βγαίνουμε έξω να φορά κάτι ζεστό κάτω απ τα jeans που είναι πολύ βολικά χωρίς να χρειάζεται κάποιο πιο χοντρό παντελόνι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...