Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δηλ. παραγγέλνεις από ακατανόμαστο του σκασμού και χαίρεσαι, πάει εκεί και σου λέει 100 ευρώ να στο στείλω;;;;...εγκεφαλικό :mad:

 

πες του στα πουλάω στην μισή τιμή τα μεταφορικά δικά σου

Link to comment
Share on other sites

και εγω το ίδιο επαθα για αλλο λόγο βέβαια και μου ακυρωθηκε η πρώτη παραγγελία...φαίνεται όμως ότι ήμουν λίγο πιο <κακιά> και μου απάντησαν ως εξής:

 

There is an update on your order with M&Co..

A refund of £68.00 has been credited to your account. Please allow at least 3-5 working days for your refund to appear.

If you cancelled or returned an order paid for with a Gift Certificate or Store Credit your refund has been credited to your Store Credit.

Once again thank you for your interest in M&Co. and we look forward to you visiting our site soon.

Kind regards,

M&Co.

Customer Service Team.

 

Α, δε παίζω!!! Εμένα ακόμα δεν μου απάντησαν, παρότι έστειλα και τέταρτο mail!!! Τι γίνεται ρε παιδιά...? Αχ αχ, αυτή η ευγένεια θα με φάει!!! Τουλάχιστον μου έδωσες την ελπίδα ότι θα διευθετηθεί και το δικό μου θέμα! Να 'σαι καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όταν λέει στο e-bay

Post to: United Kingdom σημαίνει ό,τι δεν στέλνει Ελλαδιστάν???

Καλησπέρα σας!

Και εγώ e-bay freak κατάντησα!!!

 

Αν εχει μονο αυτη την επιλογη...ναι. Απο κει και περα δε χανεις να στειλεις ενα mail στον πωλητη να το διαπραγματευτειτε

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει μονο αυτη την επιλογη...ναι. Απο κει και περα δε χανεις να στειλεις ενα mail στον πωλητη να το διαπραγματευτειτε

 

Σε ευχαριστώ!!! Να ρωτήσω και κάτι άλλο?Αν στο advance search επιλέξω Greece έχω επιλέξει όλα τα προιόντα που στέλνονται Ελλάδα? Από κει και πέρα δεν στέλνονται τα υπόλοιπα?

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

α πα πα γλωσσοκοπανες!!!

 

καλε δουλευω λεμε,πριν λιγο ηρθα,3 σελιδες γεμισατε!!:D

 

zoniadim αυτα τα κορμακια θελεις.για τον υπνο????

 

 

http://www.carters.com/carters/baby-girl-pajamas/carters-baby-girl-pajamas,default,sc.html?start=12&sz=12

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ!!! Να ρωτήσω και κάτι άλλο?Αν στο advance search επιλέξω Greece έχω επιλέξει όλα τα προιόντα που στέλνονται Ελλάδα? Από κει και πέρα δεν στέλνονται τα υπόλοιπα?

 

Αν επιλεξεις Ελλαδα, τοτε θα σου βγαλει μονο αυτα που στελνονται Ελλαδα. Τα υπολοιπα τα αποκρυπτει. Και παλι, ομως, ενα μηνυμα πρωτα στον πωλητη για να το επιβεβαιωσεις. Γιατι ετσι την πατησα προχτες εγω....ελεγε οτι στελνει Ελλαδα (με 13 ευρω μεταφορικα) και μου εστειλε μηνυμα οτι δε στελνουν. Σ' αυτη τη περιπτωση μπορεις να τον κυνηγησεις βεβαια και να τον υποχρεωσεις να στο στειλει, αλλα γιατι να μπλεκεις με φασαριες?

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Απαντησες σε κατι που ειπα? (σε τι?) ή απο τη νυχτα μου εχω χασει επαφη και δεν επικοινωνω πλεον? :oops::oops:

 

 

Ναι βρε! Απάντησα στο αν αξίζει να μπλέκεις σε φασαρίες όταν ο άλλος λέει ό,τι στέλνει Ελλάδα και μετά σου λέει δεν.

Και εγώ νυστάζω αλλά έχω ξεφύγει με το e-bay

Και κορόιδευα τον σύζυξ κάποτε....

Καλά λένε μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλο λόγο μην πεις!!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

παρολα αυτα αν θελει κανεις να πουλησει στο ebay ποσο ευκολο ειναι???

μπορει καμια να μου δωσει τα φωτα της??????

 

 

Ααα εσύ πας μακριά... Εμείς ακόμη δεν μάθαμε να αγοράζουμε.

Είσαι advance level χρυσό μου:-P

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε! Απάντησα στο αν αξίζει να μπλέκεις σε φασαρίες όταν ο άλλος λέει ό,τι στέλνει Ελλάδα και μετά σου λέει δεν.

Και εγώ νυστάζω αλλά έχω ξεφύγει με το e-bay

Και κορόιδευα τον σύζυξ κάποτε....

Καλά λένε μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλο λόγο μην πεις!!

ααααα οκ! νυχταζω πολυ τελικα! :P

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...