Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το βρηκα εδω:

 

http://www.bumpto3.com/safety/In_Car_Safety

 

Ουσιαστικα ειναι site της gro, της εταιρειας με τους υπνοσακους. Εχει και αλλα ενδιαφεροντα πραγματα. Εγω εχω μαζεψει ενα καθολου ευκαταφρονητο καλαθι.

Θα σε στενοχωρησω και λιγο. Ειδα χθες οτι πηρες τον Beaba με ολα τα παρατραγουδα απο το pixmania (Παρεπιπτοντως, επειδη ζουσα Γαλλια μεχρι πριν λιγους μηνες, δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα γι' αυτους). Ε, τον Beaba τον εχει αρκετα πιο φθηνο αυτο το σαϊτ που σου βαζω. Δες μηπως παρεις τα εξαρτηματα.

 

Και μια και ειπα Γαλλια. Κοιταζετε τις δημοπρασιες του γαλλικου e-bay. Συνηθως δεν στελνουν, αλλα τα γαλλικα ειδη ειναι παμφθηνα και αν συννενοηθεις πριν με τον πωλητη, συνηθως τους πειθεις. Εγω χτυπησα τον Beaba καινουργιο στα 35 ευρω και δωρο τα μπολακια της avent για την φυλαξη του φαγητου.

yleap2.png In10p2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά τα μεταφορικά πόσο είναι ???

Ράννια εσένα έψαχνα :mrgreen::mrgreen: ebay ερώτησης

πές ότι έχω βάλει κάτι στο μάτι που είναι σε δημοπρασία και το ποσό που πλειοδοτούν μέχρι τώρα είναι 7 λίρες αν βάλω ας πούμε 10 όταν τελιώσει η δημοπρασία και κερδίσω πληρώνω τις 10 λίρες ή αναπροσαρμόζεται με το ποσό που έχει δώσει ο τελευταίος πλειοδότης??

δεν ξέρω αν εννόησες τι εννόησα .........:mrgreen::mrgreen:

 

 

Age θα πληρωσεις το προηγουμενο μεγαλυτερο ποσο + τον ποσο του ρυθμου αυξησης.

Δηλ. αν ο προηγουμενος ειχε max. bid 7 λιρες και το συστημα σου λεει οτι το επομενο bid πρεπει να ειναι π.χ. 7.20 (δηλαδη αυξανει ανα 20 λεπτα) εσυ θα πληρωσεις 7.20 ακομα και αν εβαλες max bid 40.000 λιρες!!! (λεμε τωρα!!! :lol::lol: )

 

Σημερα μου ειπε ενας φιλος μου οτι εχει περιθωριο να μου φερει λιγα πραγματα 4-5 κιλα (ειναι φοιτητης) και κατουρηθηκα απ'τη χαρα μου.

Βρηκα λοιπον κατι που εξω κανει 120 λιρες και το πηρα 99 πενες (δεν ειχε καλη περιγραφη στον τιτλο και δεντο πηραν ειδηση!!!) Οταν ρωτησα τον πωλητη ποσα θελει για να το στειλει στην Ελλαδα (ενω στην Αγγλια ηθελε 7 λιρες) μου απαντησε οτι για την Ελλαδα θελει 45!!! Ετσι το'στειλα κατ'ευθειαν στον φιλο μου:lol:

Τι άλλο μου προτεινετε; Που να κοιταξω που δε στελνουν Ελλαδα; Αν τυχει και παρω κατι απο καπου που να θελει καμια κοπελα κατι ελαφρυ ας μου το πει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια! Ηθελα να αγορασω κατι αυτοκολλητα του γιου μου, αλλά μου φαινονται πανακριβα στο funtosee kai cosycorner. εχετε καμια ιδεα? εχετε μηπως καποιο εκπτωτικο κουπονι για το funtosee που μου ζητησε?

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

ξανά ευχαριστώ !!! τελικά την κέρδισα την δημοπρασία !!! χαχαχα πόνταρα το τελευταίο λεπτό .......το αστείο είναι ότι μόλις έληξε και είδα ότι κέρδισα ......έπεσε το internet........xaxaxaxa:mrgreen::mrgreen:

Μπραβοοοοο!!!!Ξερεις ποσες φορες με προδωσε το ιντερνετ την τελευταια στιγμη......

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.

είμαι νέα στο φόρουμ όπως και νέα μαμά..έχω μια κοράκλα 3 μηνών!!

διάβασα ότι κάποιες κοπέλες παρήγγειλαν από το mando. έχει παραλάβει κάποια? και αν ναι με ποια μεταφορική?

γιατί έχω έχω παραγγείλει καποια ρουχαλάκια εδώ και 15 μέρες και ακόμα τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Τωρα συνδεθηκα και ειδα οτι μιλησατε σημερα πολυ για το my uk mail. Εγω εχω σχεδον αποφασισει να εγγραφω. Θελω να παρω το καθισματακι αυτοκινητου X3 Combi της BeSafe. Η αντιπροσωπεια εδω το εχει 460 ευρω!!! Απο τις τιμες που τις ακους και τις ξεχνας επιτοπου για να μην παθεις καρδια! :P Το βρηκα στο gro 210 λιρες. (Κανονικα 280, αλλα εχει 25% προσφορα). Μονο που δεν στελνουν καθισματα αυτοκινητου στην Ελλαδα ενω στελνουν ολα τα αλλα ειδη. Τους εχω χιλιοπαρακαλεσει, τους εχω δειξει το καλαθι μου για να δουν οτι ειναι μεγαλη η παραγγελια (θελω και αλλα απο εκει)...τιποτα! :(

Οποτε σκεφτηκα οτι ο μονος τροπος για μενα ειναι το my uk mail. Αυριο εχω κανονισει να παω στην αντιπροσωπια για να επιβεβαιωσω οτι το καθισμα χωραει στο αμαξι μου πισω απο τον συνοδηγο χωρις να τον σαρδελοποιει :roll:.

Αν ολα ειναι ok, εχω κανει εγγραφη.

Οποια θελει, μπορει να με χρησιμοποιησει (:-D), εννοειται χωρις καμμια επιβαρυνση εκτος απο τα μεταφορικα. Εγω, αφου θα την κανω που θα την κανω την εγγραφη εχω σκοπο να την κανω κατευθειαν για ολον τον χρονο. Ειμαι σιγουρη οτι θα μου ξαναχρειαστει...:wink:

Το επαθα το εγκεφαλικο!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Τον Αυγουστο το be safe izi sleep το πληρωσα 230 ευρω γιατι δεν εβρισκα τροπο να μου το στειλουν Ελλαδα και σε αυτο το site το εχει 104 λιρες!!!!!

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια! Ηθελα να αγορασω κατι αυτοκολλητα του γιου μου, αλλά μου φαινονται πανακριβα στο funtosee kai cosycorner. εχετε καμια ιδεα? εχετε μηπως καποιο εκπτωτικο κουπονι για το funtosee που μου ζητησε?

ευχαριστω.

 

Εγω τα παρηγγειλα απο αυτο το σαιτ (δεν εχει φωτογραφιες με αυτοκολλητα και τιμες, αλλα του πηγα οτι εικονα ηθελα μου, μου εβγαλε προσφορα και το εφτιαξε στις διαστασεις που ηθελα). Γραφει οτι ειναι κεντρο χονδρικης αλλα δινει κανονικα και σε ιδιωτες. Μου εκανε και πλαστικοποιηση και μπορω να τα πλενω ανετα.

 

http://www.artoflaser.gr/

 

Παρε μια ιδεα απο τα δικα μου

http://my.imageshack.us/v_images.php

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

 

Μου είπαν για ένα νέο site με παπούσια από Ισπανία.

Είναι το http://www.shoespanish.com/

Είναι δοκιμασμένο από φίλη και χωρίς εξτρά μεταφορικά. Ότι τιμή αναγράφει αυτή είναι.

Έχει πολύ καλές τιμές σε προηγούμενες σεζόν.

Βρήκα πολύ ωραία agatha luis για κοριτσάκια

Για ρίξτε μια ματιά....

Link to comment
Share on other sites

άσε κοριτσάκι μου!

και εγώ τα ίδια έπαθα πρωί πρωί που μου το είπε η κοπέλα

δεν ξέρω πόση ώρα σέρφαρα και πόσα έβαλα στο μάτι!!!

και έχει και γυναικεία και τσάντες!

αυτό που το πας???

και έχω και ραντεβού στην μούγερ όπως είπα χτες

και τα θέλω ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μπορειτε να μου πειτε τι εννοεί ο πωλητης απο ebay που τον ρωτησα ποσο θα κοστισει για να μου στειλει Ελλαδα κατι μποτίτσες και μου απαντησε αυτο

 

plus 70p on top of u.k. postage for airmail not recorded

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

ΑΑ και οσες παραλάβατε απο madco με τι παραλάβατε?

Γιατι γεννάω αυτές τις μέρες και πρέπει να ενημερώσω το συζηγο τι περιμένω και απο που μια που θα λείπω στην κλινικη.

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μπορειτε να μου πειτε τι εννοεί ο πωλητης απο ebay που τον ρωτησα ποσο θα κοστισει για να μου στειλει Ελλαδα κατι μποτίτσες και μου απαντησε αυτο

 

plus 70p on top of u.k. postage for airmail not recorded

 

 

θα δεις ποσο εχει τα μεταφορικα για αγγλια και θα προσθεσεις 70 λεπτα(απλο ταχυδρομειο,οχι συστημενο)

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα,

 

Για να γραφτω στο Paypal πρεπει να δωσω τα στοιχεια διεθυνσης του σπιτιου μου γιατι με αυτα εχω βγαλει την προπλήρωμενη καρτα??

 

Αλλα οι παραδοσεις θελω να γινονται στη δουλεια, αυτα τα στοιχεια εχω δωσει και στο e-bay που γραφτηκα... Billing address - σπιτι, Postal Address - δουλεια

 

Δεν πιστευω να γινει κανενα μπερδεμα...

 

Help

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΑΑ και οσες παραλάβατε απο madco με τι παραλάβατε?

Γιατι γεννάω αυτές τις μέρες και πρέπει να ενημερώσω το συζηγο τι περιμένω και απο που μια που θα λείπω στην κλινικη.

 

Mε ελτα μου τα φερανε σπιτι!!!

 

Με το καλο!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

οταν παραγγελετε υπολογιστε και εμενα σας παρακαλω κλαιω για next!!!

 

και εγώ τα θέλω ΟΛΑ απο το next!!!Αλλά θα δείξω χαρακτήρα..τα έχω πάρει όλα τα πρώτα απο το μαδερ και θα περιμένω να πάρω για λίγο πιο μετα..αλλά είναι τόσο τέλεια που δεν μπορείς να αντισταθείς..πεθαίνω για τα φορεματάκια του.

Τελικά είναι μεγάλο έξοδο να έχεις κοριτσάκι γιατι τα βλέπεις και τα θέλεις όλα..αχχ

Link to comment
Share on other sites

Επειδή περιμένω και εγώ να παραλάβω, πόσες μέρες έκαναν να σου έρθουν?

 

Ax δεν θυμαμαι ακριβως παντος δεν εκακαν πολλες μαλιστα ενα μπλουζακι φαινοταν σαν φθαρμενη η σταμπα και μου στειλανε αλλο χωρις χρεωση και ηρθε και αυτο πολυ γρηγορα καμμια βδομαδα εαν δεν κανω λαθος....

 

κανε μια ερωτηση στο ταχυδρομειο μηπως το εχουν και το κοιτανε.....δεν εχεις να χασεις τιποτα!!!!;)

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...