Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

τσαντες :) επωνυμες *

 

*ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται

 

εγώ θα χτυπήσω από το Μαράκι μαζί με τα πυτζαμάκια του Νικολιού και το παρακάτω...

 

http://www.johnlewis.com/115697/Style.aspx

 

πιο φθηνά από δω σίγουρα...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Για κάθε μέρα είναι ιδανικά τα rolex:D γιατί είναι αντοχής και επιπλέον με την κίνηση λειτουργούν οπότε είναι φτιαγμένα για παρέα:D

 

Σε ειδικές περιπτώσεις τι φοράς :?::?::?::confused:

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα μάλλον εμένα τελικά το μάτι μου πέφτει στα πανάκριβα!!!!λοιπον βρηκα ενα καρότσι τησ chicco αλλα δεν υπάρχει ελλάδα αυτός ο κωδικός μόνο μέσω ιντερνετ το έχει δειπουθενά καμία σχετικά οικονομικά γιατί στο εβαβυ το εχει 679ευρώ...... όπωσ επίσησ και την καράκλα φαγητού της bloom baby την φρέσκο που ξεκινάει απο 0 μέχρι 30 κιλά νομίζω!!!!!για πείτε για πείτε γιατι δεν πηραμε και επιδωμα φετος!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια στειλτε μου μηνυμα και

 

 

πειτε μου με λενε χχχχ χχχχχ και εχω παραγγειλει στην μαρια

 

 

γιατι αν την πάρω τηλ και της πώ μια μαρια-σ απο το παρεντς που θα καταλάβει η κοπελα :))))

 

Κοπελιά........θές και το δικό μου όνομα??? :roll::roll: σμουτσ

 

εγώ θα χτυπήσω από το Μαράκι μαζί με τα πυτζαμάκια του Νικολιού και το παρακάτω...

 

http://www.johnlewis.com/115697/Style.aspx

 

πιο φθηνά από δω σίγουρα...

Μαράκι (και για όσες ενδιαφέρονται) το συγκεκριμένο site στέλνει Ελλάδα αλλά θα πρέπει να τους ζητήσετε τιμή για μεταφορικά:cool:

 

και τώρα το καλλίτερο, νέο site για παιδικά παπουτσάκια (εγώ αγόρασα ήδη 2 ) και περιμένω :-D:grin:

http://www.shoesforkids.co.uk/

Τους έστειλα χθες το βράδυ mail για να τους ρωτήσω τι νούμερο πιστεύουν ότι πρέπει να αγοράσω και μου απάντησε σήμερα το πρωί μια ευγενέστατη κυρία

Όταν θα παραλάβω θα σας ενημερώσω :D:D

α......έχει παιδικά clarks που δεν στέλνει το Official site τους

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α......έχει παιδικά clarks που δεν στέλνει το Official site τους

 

αγόρασα δύο ζευγάρια απ'αυτά και ένα ζευγάρι μπότες ugg μαζί με τα έξοδα αποστολής 78 ευρώ!!

 

τι νούμερο σου είπαν? εγώ παρήγγειλα τελικά το 23....

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Το ξαναστελνω μπασ και το δειτε:cry::cry:: Υπαρχει περιπτωση να μου εκλεψαν το δεμα που περιμενω απο τον ιουνιο και δεν εχει ερθει ακομα τα ΕΛΤΑ?ξερετε πως μπορω να κινηθω?120 ευρω πληρωσα γμτ!απο fragancex!

Link to comment
Share on other sites

αγόρασα δύο ζευγάρια απ'αυτά και ένα ζευγάρι μπότες ugg μαζί με τα έξοδα αποστολής 78 ευρώ!!

 

τι νούμερο σου είπαν? εγώ παρήγγειλα τελικά το 23....

ώχ .............την ρώτησα ειδικά για τα clarks γιατί δεν έβρισκα size chart με τα νούμερα τους στο internet, μου είπε ότι για 13 εκατοστά πόδι καλλίτερα να πάρω το 5 η το 5,5 που είναι 14,4 εκ. το 6 εσωτερικά είναι 15,2 εκ και θα είναι λίγο μεγάλο

αγόρασα ένα 5,5 και ένα 6 που είναι ποιο καλοκαιρινό :-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα μάλλινα είναι επίφοβα για αλλεργίες. ο παιδίατρος μου είπε ότι αν είναι από υποαλλεργικό συνθετικό υλικό, δεν βγάζουν τρίχα και είναι σε διάσταση που μπορούν να βγουν τακτικά στον ήλιο να τιναχτούν για τα ακάρεα, τότε είναι προτιμητέα από τα βαμβακερά και τα μάλλινα.

 

Να που τελικά μάλλον είμαι υπερβολική!!!

 

Από το http://www.shoesforkids.co.uk/ όταν παραλάβει ή παραγγείλει κπ κοπέλα,θα μπορούσε να βάλει εντυπώσεις και σχόλια;μεταφορικά,χρόνος παράδοσης κλπ;

Link to comment
Share on other sites

Να που τελικά μάλλον είμαι υπερβολική!!!

 

Από το http://www.shoesforkids.co.uk/ όταν παραλάβει ή παραγγείλει κπ κοπέλα,θα μπορούσε να βάλει εντυπώσεις και σχόλια;μεταφορικά,χρόνος παράδοσης κλπ;

 

φυσικά!!!!

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Age τι νούμερο φοράει κανονικά η κόρη σου; Σε ρωτάω γιατί θεωρώ ότι έχουν κανονικότατη φόρμα τα clarks τουλάχιστον τα πέδιλα που είχαμε αγοράσει το καλοκαίρι...Πρέπει επίσης να τονίσω πως τα καταευχαριστηθήκαμε και η μικρή δε τα βγάζει ακόμα από το πόδι της... τώρα το 6 μας είναι ίσα ίσα πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Age τι νούμερο φοράει κανονικά η κόρη σου; Σε ρωτάω γιατί θεωρώ ότι έχουν κανονικότατη φόρμα τα clarks τουλάχιστον τα πέδιλα που είχαμε αγοράσει το καλοκαίρι...Πρέπει επίσης να τονίσω πως τα καταευχαριστηθήκαμε και η μικρή δε τα βγάζει ακόμα από το πόδι της... τώρα το 6 μας είναι ίσα ίσα πάντως...

το καλοκαίρι που της αγόρασα από την Μούγιερ φορούσε 22 τα τελευταία που αγόρασα για 23 ήταν 22,5 αθλητικά και της κάνουν ίσα ίσα τι να........ πώ τα Kickers πάντως που είναι 23 δηλαδή 6 της είναι μεγαλούτσικα ακόμα

Τώρα με έβαλες σε σκέψεις και η δικιά σου είναι και μικρότερη :roll: πόσα εκ. πόδι έχετε ???

(βρε τι ρωτάω η μάνα) :roll::roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε εύα μεγαλύτερα έπρεπε να τα πάρεις..κάθε 6μηνο αλλάζουν νούμερο

 

εμένα φοράει 22 από αρχές αυγούστου..αλλά το φοβήθηκα να το πάρω τσίμα τσίμα!

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

εντωμετάξύ μας έκαναν δώρο και ένα 23 και με καλτσούλα είναι μια χαρά...

 

αν σας είναι μικρά και εμάς μεγάλα, να τα ανταλλάξουμε! χαχα...

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα δε θέλω να σε αγχώσω...εξάλου αφού σου απάντησε η κυρία κάτι θα ξέρει παραπάνω..η δικιά μου έχει μεγάλο πόδι συγκριτικά για την ηλικία της. Τώρα αγοράσαμε αθλητικα Geox Νο. 23 αλλά είναι σαν 24..το έβαλα δηλ. δίπλα στο clarks που είναι 23 και είχαν μεγάλη διαφορά, οπότε θεωρώ ότι φοράμε 24 πλέον. Απλά εγώ ήθελα να σου πω ότι έχουν κανονικότατη φόρμα, είναι σαν τα μούγερ..τουλάχιστον αυτό που πήραμε εμείς. Νομίζω πως είναι 15 εκατοστά το πόδι μας αλλά δεν είμαι και σίγουρη γιατί δεν κάθεται να την μετρήσω.

Αν φοράτε τώρα το 23 το νούμερο είναι το 6...αλλά και το 5,5 πόσο πιο μικρό να είναι; Αλλά για καλοκαίρι το 6 νομίζω πως θα σας είναι μικρό...

Link to comment
Share on other sites

εντωμετάξύ μας έκαναν δώρο και ένα 23 και με καλτσούλα είναι μια χαρά...

 

αν σας είναι μικρά και εμάς μεγάλα, να τα ανταλλάξουμε! χαχα...

χαχαχα σωστό και αυτό !!!

 

Κοίτα δε θέλω να σε αγχώσω...εξάλου αφού σου απάντησε η κυρία κάτι θα ξέρει παραπάνω..η δικιά μου έχει μεγάλο πόδι συγκριτικά για την ηλικία της. Τώρα αγοράσαμε αθλητικα Geox Νο. 23 αλλά είναι σαν 24..το έβαλα δηλ. δίπλα στο clarks που είναι 23 και είχαν μεγάλη διαφορά, οπότε θεωρώ ότι φοράμε 24 πλέον. Απλά εγώ ήθελα να σου πω ότι έχουν κανονικότατη φόρμα, είναι σαν τα μούγερ..τουλάχιστον αυτό που πήραμε εμείς. Νομίζω πως είναι 15 εκατοστά το πόδι μας αλλά δεν είμαι και σίγουρη γιατί δεν κάθεται να την μετρήσω.

Αν φοράτε τώρα το 23 το νούμερο είναι το 6...αλλά και το 5,5 πόσο πιο μικρό να είναι; Αλλά για καλοκαίρι το 6 νομίζω πως θα σας είναι μικρό...

η δικιά μου έχει 13 εκ. πόδι, την μέτρησα πρίν μία εβδομάδα η κυριούλα μου είπε ότι το 5,5 έχει 14,4 οπότε θεωρώ ότι θα της είναι οκ, τα άλλα το 6 είναι μάλλον ανοιξιάτικα δηλαδή αθλητικούλι ελαφρύ

Τι να πω ίδωμεν (είναι και ανάλογα με την φόρμα της κάθε εταιρείας)

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια με μπερδέψατε με τα νούμερα... Το 21 ποιο είναι? Το 5,5 δεν είναι???

Επίσης το amazon.co.uk μου έστειλε ενημερωτικό e-mail σήμερα με προσφορές και μέχρι -70% σε παπούτσια!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...