Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

ρε παιδια εγω τι δεν καταλαβαινω με τα μεταφορικα του amazon.de k amazon.co.uk??????

 

στο αγγλικο πληρωνω κ 23% φπα ενω στο γερμανικο οχι????

 

θελω ενα μπουφανακι columbia για τον αντρουκο μου αλλα δεν τα πιανω τι θα πληρωσω τελικα. Εχει τιμη 60 λιρες..... στο αγγλικο κ κανα 80αρι εουρος στο γερμανικο

 

 

επισης μια οικογενειακη φιλη με εχει χωσει να της παρω δωρο το καρεκλακι tripp trapp της stokke. που μπορω να το βρω φτηνουτσικα να γλυτωσω τιποτα μιας που δεν ειχα υπολογισει τοοοοοσο ακριβο δωρο?? Τι ηθελα κ ρωτησα η χαζη:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια επειδη βλεπω τωρα που μπαινουν τα κρυα θα ξεκινησουμε να ψαχνουμε χαλια, με λιγο ψαξιμο που εκανα ebay amazon και ελλαντα μαλλον για τη συγκεκριμενη αγορα να συμφερουν τα ελληνικα εσοπ... εγω ψαχνω διασταση 120χ180 για να παιζει η μικρη αλλα δε με νοιαζει να χει παιδικο σχεδιο πανω.... οτι βρω πιο οικονομικο.... για πειτε καμια ιδεα που να δω!!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ιριδάκι εγώ πήρα μοκέτα παχιά μονόχρωμη ζαχαρί και είναι πολύ βολική! Καλύπτει όλο τον κενό χώρο που αφήνουν τα έπιπλα αλλά είναι και εύκολη στο καθάρισμα και στο τίναγμα. Σε διάσταση 2 παράκατι με 2 και κάτι, είχα δώσει πέρσι γύρω στα 250.

 

Δες και εδώ:

 

http://www.carpetvista.gr/gre/Khalia_gia_paidia/page1.html

 

άψογη εξυπηρέτηση, άμεση αποστολή και παραλαβή σε 5 εργάσιμες

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

αν γράψουν δώρο στο δέμα και ότι δεν ξεπερνά τα 80 δολλάρια...μπορεί και να το σκαπουλάρεις το τελωνείο...ξέρω και γω...

 

πάντως με παραγγελία γύρω στα 200 δολλάρια από το victoria's secret με απλό ταχυδρομείο, δεν πλήρωσα τελειωνείο (μόνο 3 ευρώ τέλη).

κοριτσι,σκεφτομαι να αγορασω απο βικτορια σεκρετ καμμια φορμουλα και κατι αλλα,απο ποιοτητα τι λεει?εισαι ευχαριστημενη?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσι,σκεφτομαι να αγορασω απο βικτορια σεκρετ καμμια φορμουλα και κατι αλλα,απο ποιοτητα τι λεει?εισαι ευχαριστημενη?

 

είχα πάρει μαγιώ, δυο μπλούζες και 1 ζευγάρι εσπαντρίγιες και τα καταευχαριστήθηκα! :D

 

πολύ καλή ποιότητα...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

είχα πάρει μαγιώ, δυο μπλούζες και 1 ζευγάρι εσπαντρίγιες και τα καταευχαριστήθηκα! :D

 

πολύ καλή ποιότητα...

ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση,ξερεις ποσα μεταφορικα εχει?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω τι δεν καταλαβαινω με τα μεταφορικα του amazon.de k amazon.co.uk??????

 

στο αγγλικο πληρωνω κ 23% φπα ενω στο γερμανικο οχι????

 

θελω ενα μπουφανακι columbia για τον αντρουκο μου αλλα δεν τα πιανω τι θα πληρωσω τελικα. Εχει τιμη 60 λιρες..... στο αγγλικο κ κανα 80αρι εουρος στο γερμανικο

 

 

επισης μια οικογενειακη φιλη με εχει χωσει να της παρω δωρο το καρεκλακι tripp trapp της stokke. που μπορω να το βρω φτηνουτσικα να γλυτωσω τιποτα μιας που δεν ειχα υπολογισει τοοοοοσο ακριβο δωρο?? Τι ηθελα κ ρωτησα η χαζη:confused::confused::confused:

 

 

vegas,πολυ ανοιχτοχερα σε κοβω...224 εχει στο Ελλαντα!!!για ριξε μια ματια στο pramworld.co.uk

Συνηθως τα εχει πιο οικονομικα!

 

edit μπααα,στα ιδια βγαινει...ασε

Link to comment
Share on other sites

:?:???:

ζντουπ.....

λυποθυμισα.................

 

κατι βρισκω εδω www.babycare.nl

το καρεκλακι κ το baby set 164 κ βαλε κ κανενα 4αρι τα μεταφορικα.... παει το μηνιατικο!

 

ελλαδα που το βρηκες???

Link to comment
Share on other sites

vegas,πολυ ανοιχτοχερα σε κοβω...224 εχει στο Ελλαντα!!!για ριξε μια ματια στο pramworld.co.uk

Συνηθως τα εχει πιο οικονομικα!

 

edit μπααα,στα ιδια βγαινει...ασε

αυτή η οικογενειακή φίλη δεν έχει ακούσει τίποτα για την κρίση ???:?:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:?:???:

ζντουπ.....

λυποθυμισα.................

 

κατι βρισκω εδω www.babycare.nl

το καρεκλακι κ το baby set 164 κ βαλε κ κανενα 4αρι τα μεταφορικα.... παει το μηνιατικο!

 

ελλαδα που το βρηκες???

 

στο τρικυκλο το ειδα,εκει τα εχει ολα τα stokke!!

Link to comment
Share on other sites

:?:???:

ζντουπ.....

λυποθυμισα.................

 

κατι βρισκω εδω www.babycare.nl

το καρεκλακι κ το baby set 164 κ βαλε κ κανενα 4αρι τα μεταφορικα.... παει το μηνιατικο!

 

ελλαδα που το βρηκες???

 

για δες κι αυτο

http://cgi.ebay.co.uk/Stokke-Tripp-Trapp-Babyset-Various-Colours-BNIB-/160478884518?pt=UK_Baby_Babay_Feeding_Highchairs_Boosters_LE&var=&hash=item6b1ab396d9#ht_500wt_928

 

εχει ενα τελευταιο σε ροζ. δες καλυτερα ολη τη λιστα.

http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=tripp+trapp&_arm=1&_armi=Antiques&_armm=94&_ruu=http://antiques.shop.ebay.co.uk/Antiques-/353/i.html%3F_nkw%3Dtripp%2Btrapp%26_arr%3D1&_rdc=1

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ιριδάκι εγώ πήρα μοκέτα παχιά μονόχρωμη ζαχαρί και είναι πολύ βολική! Καλύπτει όλο τον κενό χώρο που αφήνουν τα έπιπλα αλλά είναι και εύκολη στο καθάρισμα και στο τίναγμα. Σε διάσταση 2 παράκατι με 2 και κάτι, είχα δώσει πέρσι γύρω στα 250.

 

Δες και εδώ:

 

http://www.carpetvista.gr/gre/Khalia_gia_paidia/page1.html

 

άψογη εξυπηρέτηση, άμεση αποστολή και παραλαβή σε 5 εργάσιμες

 

α εσυ καλυψες οοοολο το πατωμα????? δεν το πολυθελω αυτο γιατι με την υγρασια εδω θα χω τραβηγματα.... ασε καλυτερα....

σκεφτομουν να παρω ενα χαλακι 120χ180 και να το βαζω οπου καθεται για να παιζει... και ελεγα να δωσω κανα 70αρι ευρω οχι παραπανω.......... θα δω και στο σαιτ αυτο μπας και εχει πιο οικονομικα.......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμ αυτα ψαχνω σοφακι! και εχω ξεστραβωθει... κατι εχει παθει και το πισι και δε μου δειχνει φωτο... ουφ.....

αποτι βλεπω παντως το 140χ200 (εγω ηθελα 120χ180 αλλα καλο κι αυτο) το χει 70 ευρω το flycarpet

θα τα ψαξω ολα να δω και μεταφορικα κλπ να δω πιο συμφερει......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

εμ αυτα ψαχνω σοφακι! και εχω ξεστραβωθει... κατι εχει παθει και το πισι και δε μου δειχνει φωτο... ουφ.....

αποτι βλεπω παντως το 140χ200 (εγω ηθελα 120χ180 αλλα καλο κι αυτο) το χει 70 ευρω το flycarpet

θα τα ψαξω ολα να δω και μεταφορικα κλπ να δω πιο συμφερει......

 

 

δεν εχουν μεταφορικα irida!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

 

αυτο ειναι μονο το babyset,οχι ολο το καρεκλακι. Καμια διαφορα στην τιμη...ασε,με τα καρεκλακια δεν παιζει κανενα σαιτ που να συμφερει.Δεν μιλαμε τωρα γαι 10-20 ευρω!Το παιρνεις κι απο εδω!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τα φωτα σας!!

οπως ειπα και παραπανω πηγα και παρελαβα τα thinksport τα οποια τα πηρα απο ebay,απο πωλητη με αριστο feedback.

Σημειωνω οτι τα θερμος,μπουκαλια ηρθαν μεσα στα χαρτινα κουτια τους και σε μια απλη πλαστικη γκρι σακουλα!

Τα ανοιγω ολο χαρα και βλεπω μεσα....κατι κομματακια!!Μπα,λεω...ετσι θα ειναι.Τσεκαρω και το αλλο...τα ιδια.Με λιγα λογια ηρθαν σπασμενα κατι πλαστικα που σφραγιζαν τελοσπαντων κατι στο καπακι ωστε να μην χυνεται το νερο.Μιλαμε για πολυ μικρη αλλα σημαντικη ζημια που καθιστα το θερμος αχρηστο γιατι ετσι εχει διαρροη!!!

τι Βηματα να ακολουθησω???Φανταζομαι αρχικα να επικοινωνησω με τον πωλητη??

εφοσον δεν ειναι δικη μου υπαιτιοτητα,αν τελικα το κανω αναφορα στο ebay ή στο παυπαλ ειναι καλυτερα???Θα παρω τα χρηματα μου πισω???

 

edit αυτο ειναι το προιον.Να καταλαβετε εσπασε εσωτερικα εκει που κανει ενωση το πλαστικο γκρι σαν χερουλι με ενα μικρο μαυρο σαν ταπα που εχει!

 

http://www.thinksportbottles.com/products.htm

 

Κατα 99% θα λυθει το θεμα σου με τον πωλητη.

Αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να βγαλεις φωτογραφια απο τα σπασμενα κομματια για να του την δειξεις.

Καλη συνεχεια. Ενημερωσε μας.

Link to comment
Share on other sites

γράφει εδώ ότι είναι ρέπλικα:

 

http://www.go-handbags.com/hermes-kelly-32-p-8400.html

 

Ειναι δυνατον μια τσαντα Kelly για την οποια υπαρχει λιστα αναμονης και τιμη που ξεκναει απο 5000 δολλαρια, να πωλειται γνησια στα 200 δολλάρια;

Προφανως ειναι αντιγραφο.

Link to comment
Share on other sites

βρε κοπελιά μου έχεις εξάψει το ενδιαφέρον για δώσε καμιά φώτο να το δούμε τουλάχιστον μπας και....

(το μόνο ρολόι που με εντυπωσίασε ποτέ ήταν ένα με διαμαντάκια μετά είδα ότι ήταν rolex δεν κατάφερα να πείσω τον καλό μου να μου το κάνει δώρο.....λέει ότι αν βάλει άλλα τόσα θα επισκευάσει το σπίτι στο χωρίο.............):mrgreen::mrgreen:

 

έχω 2 νέα σιτε για παπούτσια να τα μελετήσω πρώτα το βράδυ και θα σας πω (δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα) :roll:

 

αυτό είναι καλή μου age.........

 

http://www.e-oro.gr/index.php?target=products&product_id=31808&=6724075

 

δεν ξέρω γιατί αλλά έχω κολλήσει, μου αρέσει πάραααα πολύ

για τα λεφτά του εννοείται, γιατί καλό και ακριβό έχω....(ας είναι καλά ο αντρούλης μου.....)

 

τελικά τί έκανες με τα site για τα παπούτσια??

Link to comment
Share on other sites

www.rolex.com

 

Η μεγάλη μου αγάπη και παντοτινή:D

 

 

 

ΥΓ φυσικά μετά τον πιτσιποπάκο....

 

σε ευχαριστώ mantinop αλλά δεν θέλω καλό (μου είχε κάνει δώρο ο αντρούλης μου όπως προ-είπα) χρειάζομαι ένα καθημερινό για αυτό έχω κολλήσει με το άλλο.......

θα μπορούσα βέβαια να πάρω και ένα rolex για καθημερινό βεβαίως βεβαίως.....:rolleyes::P:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...