Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

μα ανατολικη αττικη μενω :wink:!και ξερω πολυ καλα!!!!!:mrgreen:

 

εγώ του φίλου μου τη δ/νση δήλωσα που μένει προς τα κει.. αλλη φορά θα δηλώνω τη δική μου αν αργήσουν τώρα. γενικά παρατηρείται μια βραδυπορεία προς ν.μάκρη σε όλα, σε μαγαζιά κ.α, πολυ χαλαρότητα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγώ του φίλου μου τη δ/νση δήλωσα που μένει προς τα κει.. αλλη φορά θα δηλώνω τη δική μου αν αργήσουν τώρα. γενικά παρατηρείται μια βραδυπορεία προς ν.μάκρη σε όλα, σε μαγαζιά κ.α, πολυ χαλαρότητα

 

και εμεις δηλωνουμε την διευθυνση των πεθερικων μου που μενουν ζωγραφου και εκει ειναι σουπερ εξπρες!αλλα οταν κανεις την πρωτη σου παραγγελια στο bce βαζωντας τον κωδικο bcenew σου κανει εκπτωση -10%.αλλα μονο στην πρωτη παραγγελια.οποτε καθε φορα δημιουργω καινουργιο λογαριασμο για να παρω την εκπτωση!:wink:προχτες εκανα παραγγελια 100 ευρω και μου αφαιρεσε 10 ευρω οποτε γλυτωσα τα μεταφορικα!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

bella jo και γενικότερα όποιο κοριτσάκι παραγγείλει από την bce και δει ότι δεν έχουν έρθει σε 5-7 εργάσιμες, στείλτε τους e-mail. Από το καφέ που γράφω έχει παρατηρηθεί σε 2 κοπέλες ότι επέστρεψε πίσω το πακέτο τους - από λάθος των δικών μας ΕΛΤΑ. Συνήθως κάνουν 5 εργάσιμες για να έρθουν από εκεί, αν τύχει και πάρει περισσότερες μέρες ψάξτε το!!

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

και εμεις δηλωνουμε την διευθυνση των πεθερικων μου που μενουν ζωγραφου και εκει ειναι σουπερ εξπρες!αλλα οταν κανεις την πρωτη σου παραγγελια στο bce βαζωντας τον κωδικο bcenew σου κανει εκπτωση -10%.αλλα μονο στην πρωτη παραγγελια.οποτε καθε φορα δημιουργω καινουργιο λογαριασμο για να παρω την εκπτωση!:wink:προχτες εκανα παραγγελια 100 ευρω και μου αφαιρεσε 10 ευρω οποτε γλυτωσα τα μεταφορικα!

 

α ναι, κ γω σαν new είχα μια έκπωση.. αλλά εσύ ανοίγεις καθε φορά καινουριο account ?με διαφορετικό e-mail κάθε φορά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α ναι, κ γω σαν new είχα μια έκπωση.. αλλά εσύ ανοίγεις καθε φορά καινουριο account ?με διαφορετικό e-mail κάθε φορά?

 

οι καινουργιοι πελατες εχουν - 5 ευρω εκπτωση.αλλα βρηκα κωδικο για -10 % και με συμφερει πιο πολυ γιατι κανω μεγαλες παραγγελιες.ναι ,καθε φορα ανοιγω διαφορετικο λογαριασμο!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσες έχει παραγγείλει καμία από εκεί?

Τελευταίο mail που μου έστειλε ότι είχε κάνει παραγγελία από Mothercare ήταν στις 15/9 και έκτοτε ούτε φωνή ούτε ακρόαση! Της έχω στείλει Mail αλλά καμία απάντηση.....

 

Λέτε να χάσω τα λεφτά??

8b66868b08.png
Link to comment
Share on other sites

-καλησπέρα σας! πόσες μέρες κάνει να φτάσει μια παραγγελία από www.bce-europe.com ??? έρχεται κατευθείαν σπίτι με κούριερ ή μέσω ελτα? :roll: έχω κάνει παραγγελία στις 14.9.10 και τπτ ακόμη. όποια ξέρει κ έχει ψωνίσει από κει ας μας φωτίσει λιγάκι επ' αυτού! ευχαριστώ

 

Μην ανησυχείς, το πρόβλημα είναι στις δικές μας ταχυμεταφορές όχι στο bce. Το πιθανότερο είναι να κ@λοβαρά ο ταχυδρόμος...αν είναι όπως εδώ που περνά 2 φορές τη βδομάδα...δευτέρα-τρίτη σε βλέπω να λαμβάνεις :)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσες έχει παραγγείλει καμία από εκεί?

Τελευταίο mail που μου έστειλε ότι είχε κάνει παραγγελία από Mothercare ήταν στις 15/9 και έκτοτε ούτε φωνή ούτε ακρόαση! Της έχω στείλει Mail αλλά καμία απάντηση.....

 

Λέτε να χάσω τα λεφτά??

 

όχι κοριτσάκι μου, μην ανησυχείς...απλά έχει πήξει η κοπέλα στις παραγγελίες! αυτή τη βδομάδα έτρεχε να παραλάβει και να στείλει πράγματα και είχε παγώσει τις παραγγελίες...περιμένω και γω από την προηγούμενη παρασκευή να μας πει πότε θα δέχεται πάλι...

αφού εσύ όμως τις έβαλες τα λεφτά και είχε κάνει την παραγγελία, να μην ανησυχείς, θα σε ειδοποιήσει μόλις τα έχει τα πραγματάκια σου και τα ετοιμάσει για αποστολή...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχα όλες ανατολική αττική με καθυστέρηση στα ελτα...πα μαλ!

 

ναι θα μας βγάλουν τη πίστη αυτά τα ελτα. να ρωτήσω δε παίζει ρόλο που δήλωσα για παραλαβή τη δ/νση του φίλου μου και με το δικό μου όνομα, κ όχι το ονομα του?δεν υπάρχει μπέρδεμα ε? δηλ. τη δ/νση κοιτάζουν ε?? δε τους νοιάζει τι γράφει το κουδούνι

Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσες έχει παραγγείλει καμία από εκεί?

Τελευταίο mail που μου έστειλε ότι είχε κάνει παραγγελία από Mothercare ήταν στις 15/9 και έκτοτε ούτε φωνή ούτε ακρόαση! Της έχω στείλει Mail αλλά καμία απάντηση.....

 

Λέτε να χάσω τα λεφτά??

 

 

με τιποτε!!!:)

Link to comment
Share on other sites

koritsia sas rwthsa k prin apo kati meres exei kanei kapoia apo sas paraggelia apo to www.chemistdirect.co.uk? Giati 8elw na kanw mia megalh paraggelia apo ekei thanks gia thn voh8eia

Eγω πηγα να κανω πριν κανενα μηνα αλλα εχει αυξησει κατα πολυ τα μεταφορικα του τα οποια επαψαν να ειναι σταθερα αλλα εξαρτωνται πια απο το βαρος....για δες το..μπορει να εκανα και λαθος....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσες έχει παραγγείλει καμία από εκεί?

Τελευταίο mail που μου έστειλε ότι είχε κάνει παραγγελία από Mothercare ήταν στις 15/9 και έκτοτε ούτε φωνή ούτε ακρόαση! Της έχω στείλει Mail αλλά καμία απάντηση.....

 

Λέτε να χάσω τα λεφτά??

 

 

Μην ανησυχεις οπως σου ειπε κ η marsolan εχει παρα πολλες παραγγελιες κ δεν προλαβαινει να απαντησει σ'ολους!!!Την ιδια ανησυχια μ'εσενα ειχα κ εγω την προηγουμενη εβδομαδα αλλα καποια στιγμη που μιλησαμε καταλαβα οτι η κοπελα τρεχει κ δεν φτανει με τοσες παραγγελιες που εχει....Ολα θα πανε καλα απλα μπορει να υπαρξει μια μικρη καθυστερηση μεχρι να ερθουν τα πραγματα σου!!!

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μην ανησυχεις οπως σου ειπε κ η marsolan εχει παρα πολλες παραγγελιες κ δεν προλαβαινει να απαντησει σ'ολους!!!Την ιδια ανησυχια μ'εσενα ειχα κ εγω την προηγουμενη εβδομαδα αλλα καποια στιγμη που μιλησαμε καταλαβα οτι η κοπελα τρεχει κ δεν φτανει με τοσες παραγγελιες που εχει....Ολα θα πανε καλα απλα μπορει να υπαρξει μια μικρη καθυστερηση μεχρι να ερθουν τα πραγματα σου!!!

 

ψιτ εγώ το είπα :wink:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

ναι θα μας βγάλουν τη πίστη αυτά τα ελτα. να ρωτήσω δε παίζει ρόλο που δήλωσα για παραλαβή τη δ/νση του φίλου μου και με το δικό μου όνομα, κ όχι το ονομα του?δεν υπάρχει μπέρδεμα ε? δηλ. τη δ/νση κοιτάζουν ε?? δε τους νοιάζει τι γράφει το κουδούνι

 

εχμ αν δεν βρουν το όνομα στο κουδούνι, ακόμα και αν έχουν πάει στη σωστή διεύθυνση, δεν θα ξέρουν που να χτυπήσουν :confused:

αν έπαιξε τέτοιο σκηνικό, θα σου πρότεινα Δευτέρα πρωί να πας στις ταχυμεταφορές της περιοχής με την ταυτότητά σου, να ρωτήσεις αν το έχουν...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχεις οπως σου ειπε κ η marsolan εχει παρα πολλες παραγγελιες κ δεν προλαβαινει να απαντησει σ'ολους!!!Την ιδια ανησυχια μ'εσενα ειχα κ εγω την προηγουμενη εβδομαδα αλλα καποια στιγμη που μιλησαμε καταλαβα οτι η κοπελα τρεχει κ δεν φτανει με τοσες παραγγελιες που εχει....Ολα θα πανε καλα απλα μπορει να υπαρξει μια μικρη καθυστερηση μεχρι να ερθουν τα πραγματα σου!!!

 

κοριτσια μην ανυσηχειτε η μαρια ειναι φιλη μου να μην φοβαστε καθοοολου απλα εχουν μαζευτει πολλες παραγγελειες και θα τις τακτοποιησει όλες

 

 

στειλε μου το ονομα η κοπελα που λεει οτι εχει πληρωσει και δεν εχει παρει απαντηση να της τηλεφωνησω

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

φιλιτσα μου γλυκειά! πες της και γω ότι περιμένω εδώ και 10 μέρες να στείλω παραγγελία! Έβαλε κρύο και δεν έχω ρουχαλάκια και πυτζαμάκια του Νικολιού! :)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

εχμ αν δεν βρουν το όνομα στο κουδούνι, ακόμα και αν έχουν πάει στη σωστή διεύθυνση, δεν θα ξέρουν που να χτυπήσουν :confused:

αν έπαιξε τέτοιο σκηνικό, θα σου πρότεινα Δευτέρα πρωί να πας στις ταχυμεταφορές της περιοχής με την ταυτότητά σου, να ρωτήσεις αν το έχουν...

 

ναι μάλλον θα περάσω από ελτα να δω. βέβαια ένα κουδούνι έχει εκεί γιατί είναι μονοκατοικία.. για να δούμε! πάντως πολυ κατατοπιστικό το φόρουμ, thanks

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

εχω καποιες αποριες για τα καλυντικα weleda.

Γενναω τον Νοεμβριο και θα στειλω παραγγελια στο bce, και θελω να ρωτησω τα εξης :

 

τι διαφορα εχει το wash lotion & shampoo με το bath και το cream bath? εαν παρω το πρωτο θα μπορω να το χρησιμοποιησω για ολο το σωμα ή να παρω και επιπλεον καποιο απο το δευτερο ή τριτο για το σωμα?

 

τι ποσοτητα να παραγγειλω δεδεμενου οτι στην πρωτη παραγγελια εχω 10% εκπτωση?

 

εκτος απο αφρολουτρο, λαδι και κρεμα αλλαγματος κρινεται πως θα χρειαστω και κατι αλλο για την φροντιδα και υγιεινη του νεογεννητου?πχ. το λαδι για μασαζ στην κοιλιτσα για τους κολικους ή την κρεμα προσωπου του μωρου?

 

Η εμπειρια σας θα βοηθουσε πολυ!!!

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

φιλιτσα μου γλυκειά! πες της και γω ότι περιμένω εδώ και 10 μέρες να στείλω παραγγελία! Έβαλε κρύο και δεν έχω ρουχαλάκια και πυτζαμάκια του Νικολιού! :)

και εγώ θέλω παραγγελία λέμεεεεεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...