Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Προσωπικά έχω πάρει και έχω χρησιμοποιήσει ήδη ορισμένες προσφορές από τα εν λόγω sites. Θα διαφωνήσω ως προς το ότι είναι χαμηλής ποιότητας, άλλωστε οι εταιρείες το κάνουν για καθαρά διαφημιστικούς λόγους (άρα δεν τους συμφέρει κάτι τέτοιο) και ισχύουν αυτά που αναφέρονται στους όρους κάθε προσφοράς - τίποτα λιγότερο και τίποτα περισσότερο. Εγώ πάντως είμαι ευχαριστημένη και κυριολεκτικά τις κυνηγάω, μόνο κερδισμένη μπορώ να βγω. Όλα αυτά προσπαθούν να σου δημιουργήσουν ανάγκες που δεν έχεις, εμείς απλώς πρέπει να είμαστε συνετοί.

 

H μητέρα μου είχε "αγοράσει" τις προάλλες , (από 1 από τα 4 ίδια site προσφορών που υπάρχουν, δεν θυμάμαι ποιο),

μια περιποίση σώματος με μασάζ και τέτοια ¨ωραία" και το μόνο που αντιμετώπισε ήταν πως φεύγοντας από το κέντρο όμορφιάς,

την έπρηξαν λιγάκι να αγοράσει και κανά βερνίκι, καμιά κρέμα, καμιά μάσκα κτλ......

 

Εκάνε λίγο υπομονή, τους είπε ευγενικά πως δεν χρειάζεται τίποτα και έφυγε... Κατά τα άλλα έμεινε απόλυτα ευχαριστημένη!

 

Προσωπικά ούτε εγώ τα φοβάμαι για ...απάτες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια ευχαριστώ για τις γνώμες και τις συμβουλές σας. Εγώ το πρίξιμο θέλω να αποφύγω! Απλά το ότι προπληρώνεις τις αγορές σου φοβάμαι λιγάκι...Αλήθεια απόδειξη παίρνεις; και αν ναι απο που;

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια στελνω προχθες στο pramworld.co.uk να τους ρωτησω για το dazzle k μου απαντανε το εξης:

Hi

 

 

Thank you for your email. The Silver Cross Dazzle is £140.00. Shipping would be £39.00 to Greece. To order please supply us with the following details and a member of the sales team will contact you to take the payment information:

 

Full Name

Full Address

Contact Number

Items you would like to order

 

 

Kind regards

Winstanleys Pramworld

 

 

Oλα οκ μεχρι εδω!!!Τους ξαναστελνω για να τους ρωτησω για το accessory pack κ μου απαντανε:

 

Hi,

 

The Accessory Pack is £75.00. Unfortunately we have sold out of all the Dazzle Pushchairs and we are unable to obtain any more,

 

Kind regards

Winstanleys Pramworld

 

 

Καλα θα με τρελανουνε?Στο πρωτο λενε το εχουν κ στο δευτερο οτι δεν υπαρχει πια??

 

 

Αφηστε που κοντευω να σκασω που το βρηκα με 75λιρες αγγλια κ δεν μπορω να το αγορασω!!!!Υπαρχει περιπτωση καποιου αλλου ενδιαμεσου εκτος σαλοπετας?

 

 

ναι,γιατι μπορει να ειχαν μονο ενα και να εξαντληθηκε την ωρα που εσυ εστελνες το δευτερο μεηλ!!!

εγω μια μερα αφησα αναμεσα σε ερωτηση και παραγγελια και ειδα οτι το καροτσι που ηθελα ηταν out of stock!!:roll:

 

αλλα εσυ τελικα για τι ενδιαφερεσαι??για το καροτσι ή τον εξοπλισμο??

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά έχω πάρει και έχω χρησιμοποιήσει ήδη ορισμένες προσφορές από τα εν λόγω sites. Θα διαφωνήσω ως προς το ότι είναι χαμηλής ποιότητας, άλλωστε οι εταιρείες το κάνουν για καθαρά διαφημιστικούς λόγους (άρα δεν τους συμφέρει κάτι τέτοιο) και ισχύουν αυτά που αναφέρονται στους όρους κάθε προσφοράς - τίποτα λιγότερο και τίποτα περισσότερο. Εγώ πάντως είμαι ευχαριστημένη και κυριολεκτικά τις κυνηγάω, μόνο κερδισμένη μπορώ να βγω. Όλα αυτά προσπαθούν να σου δημιουργήσουν ανάγκες που δεν έχεις, εμείς απλώς πρέπει να είμαστε συνετοί.

 

Στο goldendeals πάντως η ποιότητα είναι χαμηλή ...

Μερίδες διαφορετικές από ότι αν πας σαν κανονικός πελάτης αν η προσφορά αφορά μασα ενώ αν αφορά παρεχουμενη υπηρεσία και κλείσιμο ραντεβού τις περισσότερες φορές μπορείς πιο εύκολα να συναντήσεις τον πρόεδρο της δημοκρατίας...

12/7/10 my princess was born !!!

Link to comment
Share on other sites

βρε κορίτσια, ψάχνω δώ και καιρό να βρω τίποτα ταπεράκια (γιατί ξεκινάμε σχολείο) που να είναι bpa free γιατί έχω φοβηθεί λίγομε αυτά που ακούω για τα πλαστικά. Έχει πάρει τίποτα το μάτι σας? Μερσί

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κορίτσια, ψάχνω δώ και καιρό να βρω τίποτα ταπεράκια (γιατί ξεκινάμε σχολείο) που να είναι bpa free γιατί έχω φοβηθεί λίγομε αυτά που ακούω για τα πλαστικά. Έχει πάρει τίποτα το μάτι σας? Μερσί

παρότι ρωτάς στο λάθος θέμα :D:D (υπάρχει θέμα με βιολογικά προϊόντα http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=61955&page=52)

υπάρχει αυτό

http://www.littleacornstomightyoaks.co.uk/lunchbots.php

Link to comment
Share on other sites

ναι,γιατι μπορει να ειχαν μονο ενα και να εξαντληθηκε την ωρα που εσυ εστελνες το δευτερο μεηλ!!!

εγω μια μερα αφησα αναμεσα σε ερωτηση και παραγγελια και ειδα οτι το καροτσι που ηθελα ηταν out of stock!!:roll:

 

αλλα εσυ τελικα για τι ενδιαφερεσαι??για το καροτσι ή τον εξοπλισμο??

 

 

Και για τα δυο αν η τιμη ηταν οκ!!Ελα ομως που εμεινε μονο ο εξοπλισμος.....

Βρηκα ομως ακρη κ ετοιμαζομαι για paypal τωρα......

Εντωμεταξυ παμε σημερα να δουμε το καροτσι απο κοντα κ με εκπτωση βγαινει 350!!!!!!Μας κανανε κ χαρη κ μας εκοψαν 80ευρω!!:twisted:

Για ποσο κοροιδα μας περανανε δηλαδη?Ελεος!!!!

Αγγλια 125λιρες=153ευρω κ εδω διπλασια κ παραπανω τιμη???

Δεν ξαναψωνιζω τιποτα...........:twisted::twisted::twisted:

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παιδια, οσο παιρναει ο καιρος, τοσο περισσοτερα πραγματα παιρνω απο το ιντερντετ..

 

θα ρθει ο καιρος, που και 1 ντοματα να θες, θα την παραγγελνεις διαδυκτιακα

Link to comment
Share on other sites

fistikaki εγώ ήδη κάνω αυτό που γράφεις από το 2008... Μαναβική, κρεοπωλείο, ιχθυοπωλείο κλπ: http://www.veropoulos.gr . Όχι πως ειναι φθηνότερα, απλά με βολεύει απίστευτα, η εξυπηρέτηση πολύ καλή, ο άντρας μου δεν ξέρει τι σημαίνει "Είναι Σάββατο, μέρα του σούπερ μάρκετ, Τρίτη μέρα λαϊκής κλπ"...

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

fistikaki εγώ ήδη κάνω αυτό που γράφεις από το 2008... Μαναβική, κρεοπωλείο, ιχθυοπωλείο κλπ: www.veropoulos.gr . Όχι πως ειναι φθηνότερα, απλά με βολεύει απίστευτα, η εξυπηρέτηση πολύ καλή, ο άντρας μου δεν ξέρει τι σημαίνει "Είναι Σάββατο, μέρα του σούπερ μάρκετ, Τρίτη μέρα λαϊκής κλπ"...

 

Δυστυχως ομως ο Βεροπουλος ειναι ενα απο τα ακριβοτερα Σουπερμαρκετ....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ομως ο Βεροπουλος ειναι ενα απο τα ακριβοτερα Σουπερμαρκετ....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

αυτό εξαρτάται από το πόσο κοστολογείς τον χρόνο σου και την ψυχική σου ηρεμία :roll:;);)

ίσως οι τιμές του να είναι λίγο τσιμπημένες (όχι πάντα και όχι σε όλα τα προϊόντα) αλλά αν έχεις να κουβαλήσεις μαζί σου το παιδί που σε βοηθάει και αυτό με μεγάλη χαρά στα ψώνια βάζοντας στο καλάθι τα χίλια άσχετα και τον σύζυγο που μετράει με το ρολόι την ώρα που χάσατε στο s.m προτιμάς να ξεμπερδεύεις με 40 κλίκ από το σπίτι σου και να δώσεις 5 ευρώ παραπάνω

(αν και οφείλω να ομολογήσω ότι ποτέ δεν δοκίμασα να ψωνίσω μαναβική και άλλα ευπαθή από εκεί μια και φοβάμαι ότι θα μου φέρουν όλα τα άσχετα ή θα χαλάσει κάτι)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γυρισαμε!!! γατα πτωμα, διακοπες τελειες!

 

φυστικι να και κατι που απο οτι εψαξα ειναι φθηνο ΚΑΙ στην Ελλαδα!!!! Ειρωνια εεεεε, τα μελανια!!!!

 

κανα συνταρακτικο κορες τις τελευταιες 18 μερες?????

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ούτως ή άλλως πριν ανακαλύψω το www.veropoulos.gr πήγαινα στον Σκλαβενίτη της γειτονιάς μου και ζητούσα να μου τα φέρουν σπίτι. Το θέμα είναι ότι δεν μου άρεσε που έχανα 1 ώρα τουλάχιστον εκεί, γυρίζοντας όλους τους διαδρόμους. Παιδί δεν είχα ούτε τπτ τρελλές υποχρεώσεις, απλά ΔΕΝ μου αρέσει να είμαι πολύ ώρα σε ένα σούπερ μάρκετ. Σε άλλους αρέσει, κάνουν χάζι κλπ, εμένα με αρρώσταινε...

Παραπάνω από 2 χρόνια παραγγέλνω από το σπίτι, μπορεί εκείνη την στιγμή να μαγειρεύω ή να κάνω ό,τι δουλειά θέλω. Εκείνη την στιγμή ελέγχω αν έχω πχ ζάχαρη ή λάδι, ενώ στο σούπερ μπορείς να ξεχάσεις κάτι ή να πάρεις περισσότερα πράγματα που δεν τα χρειάζεσαι, απλά επειδή τα βλέπεις εκείνη την στιγμή και τα λιμπίζεσαι...

Η σελίδα δεν έχει όλα τα προϊόντα βέβαια όπως στο κατάστημα, έχει το 70% νομίζω, ό,τι δεν βρίσκω το γράφω στις σημειώσεις και μου το φέρνουν. Πολλές φορές παραγγέλνω κάτι, δεν γράφει ότι έχει κάτι δώρο, δεν το γνωρίζω και παρόλ' αυτά μου φέρνουν δωράκια, προσφορές κλπ ενώ δεν τα περιμένω. Ή με παίρνουν τηλ. και λένε "Παραγγείλατε 1 τεμ. λάδι, αν πάρετε και το τάδε, έχετε την διπλάσια ποσότητα" και πολλές προσφορές που με συμφέρουν...

Αυτό για την μαναβική: την πρώτη φορά που παρήγγειλα, το είχα έννοια να δω τι λαχανικά και φρούτα θα μου έφερναν. Σας πληροφορώ ότι φέρνουν ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, σαν να τα ήθελα για βιτρίνα. Ποτέ δεν μου έχουν φέρει χαλασμένο ή πολυκαιρισμένο ή χτυπημένο ζαρζαβατικό... Είναι πολύ προσεκτικοί σε αυτό...

Α! Επίσης παραγγέλνω και παγωτά και μου τα φέρνουν από το κατάστημα της Κηφισιάς και είναι παγωμένα (μένω Περισσό).

Όλα αυτά με βολεύουν απίστευτα και από ό,τι έχω ρωτήσει γνωστούς και φίλους πόσο ξοδεύουν σε σούπερ, κρεοπωλείο, ιχθυοπωλείο και μαναβική τον μήνα, τα ίδια ξοδεύουμε... Όχι παραπάνω...

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Στο goldendeals πάντως η ποιότητα είναι χαμηλή ...

Μερίδες διαφορετικές από ότι αν πας σαν κανονικός πελάτης αν η προσφορά αφορά μασα ενώ αν αφορά παρεχουμενη υπηρεσία και κλείσιμο ραντεβού τις περισσότερες φορές μπορείς πιο εύκολα να συναντήσεις τον πρόεδρο της δημοκρατίας...

 

Συγνώμη που θα διαφωνήσω και πάλι... με παραδείγματα! Πήρα την προσφορά για το διατροφικό κέντρο με 11,90 για ένα μήνα, αν το είχατε δει. Νομίζω πως ήταν στις 25/08, σήμερα ακολουθώ ήδη το πρόγραμμά τους καθώς μου έκλεισαν ραντεβού στις 28/08! Αυτό όσον αφορά στα ραντεβού... τώρα όσο για το φαγητό... και στο konakai αλλά και στο funmily, δε μπορέσαμε να φάμε όσα μας έφεραν!!! Πάντως συμφωνώ και είμαι σίγουρη πως στα ινστιτούτα ομορφιάς σίγουρα θα σε "ζαλίσουν" να πάρεις κάτι, είτε σε υπηρεσία είτε σε προϊόν... στο χέρι μας είναι να πούμε όχι κορίτσια!!!

 

ΥΓ Goldendeals και groupon μου έχουν πει (από τη groupon) πως είναι η ίδια εταιρεία. Το λέω με κάθε επιφύλαξη, όχι πως έχει και καμία σημασία δλδ...

Link to comment
Share on other sites

ξυπνήσανε οι σκλάβοι Αντωνάκη!!!!!!!!!:mrgreen::mrgreen:

 

Ξυπνησαμεεεεεεε!!!!Επιτελους..........................

Μα ξερετε τι με εκνευριζει περισσοτερο?Οταν αγορασα τα πραγματα της μικρης,υποτιθεται μου εκαναν κ καλες τιμες....οταν εφτασε η κουβεντα στο καροτσι μου λεει ο ιδιοκτητης του καταστηματος οτι στα καροτσια δεν εχουν περιθωριο να κατεβασουν την τιμη,εκανε σκοντο μονο ενα 20 ευρω!!

Στο κρεβατι δηλαδη που εκανε 800 κ μου το αφησε 700 τι περιθωριο μπορει να ειχε δηλαδη 5000% κερδος?

Και μετα απορουνε γιατι δεν εχουν δουλεια?

Βρε ουστ!!!:twisted::twisted:

Μεχρι κ τσιχλες απ'το ιντερνετ απο εδω κ περα.........οχι μια ζωη κοροιδα!!!

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

ποια ζητουσε πανες;

εχει και βρεφικα γαλατα εδω Humana

 

http://www.babymilk.de/catalog/index.php?language=en&ad=go-eu

 

 

Τα special μεταφορικά για Ελλάδα τα είδατε!!!!!!!!!!!!!

 

We charge special prices for Greece :

0-15kg = 57,10 Euro, 16-30kg = 92,80 Euro, 31-50 kg = 150,90 Euro

 

 

ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ!!!!!

Μαριαλένα 11/12/09

Εμμελεια 16/01/12

Στεφανος 8/5/15

 

23/3/2012 ήρθε και ο ανηψιός!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

λοιπο πηρα κατι πολυ ωραια παπουτσακια απο το .kickers.co.uk

το θεμα ειναι οτι τα παραγειλλα στις 14/08 και εφυγα μετα οταν ηρθα δεν ειχαν ερθει ουτε και κανενα μειλ για επιβεβαιωση της πληρωμης

τους εστειλα δυο μειλ απαντηση καμια τελικα δεν ηταν δικο τους το προβλημα ηταν του ταχυδρομειου απλα με εκνευρισε οτι δεν μου απαντησανε

ολα τα αλλα μια χαρα και τα παπουτσια και η ποιοτητα απλα το γραφω ετσι για πληροφορηση

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι στο θέμα του groupon (σας έπρηξα με το θέμα), γιατί η καχυποψία μου πάντα δικαιώνεται. Λοιπόν το θέμα μου ήταν πως υπήρχε μια προσφορά στη Θεσσαλονίκη για λεύκανση σε ιατρικό οδοντιατρικό κέντρο από 500 σε 150 ευρώ. Καλά ακούγεται σκέφτεσαι στην αρχή, όμως από την άλλη λες ιατρικό οδοντιατρικό κέντρο χωρίς να σου βγάλει φασούλια δεν υπάρχει. Παρακινούμενη από αυτή τη σκέψη πήρα τη groupon τηλέφωνο και ρώτησα μια άκρως συμπαθητική και πολύ εξυπηρετική κοπέλα, αν αυτή είναι τελική χρέωση μου είπε θα επικοινωνούσε με το κέντρο οδοντιατρικής να ρωτήσει και μου ζήτησε και το τηλέφωνο μου να με ενημερώσει. Τελικά μου είπε πως αυτή είναι η χρέωση μάλιστα, της είχα πει να ρωτήσει πόσες φορές θα χρειαστεί να πάω. Η κοπέλα μ’ απάντησε πως οι φορές που της είπαν είναι μέχρι να δει κάποιος αποτέλεσμα, όμως τα ιατρικά απ’ ότι μου είπε δεν τα κατάλαβε και καλύτερα θα ήταν να τους έπαιρνα να τους ρωτήσω εγώ. Τους πήρα το τηλέφωνο το σήκωσε ο συνταγματάρχης του 3ου ραιχ (γραμματέας), μου είπε μετά από επίμονες ερωτήσεις πως η λεύκανση αφορά, λεύκανση στο σπίτι!!! ΧΑΧΑΧΑ!!!! Σου δίνουν τα υλικά και το κάνεις στο σπίτι μόνος σου και το αποτέλεσμα το βλέπουν αυτοί!!!! Όταν της ρώτησα αν χρειαζόταν να δώσω επιπλέον χρήματα μου απάντησε όχι αν φυσικά δεν χρειαστεί κάποια άλλη θεραπεία πριν!!!!!

1ον Το εν λόγο ιατρικό οδοντιατρικό κέντρο μέσω της groupon δίνει το λινγκ του site του στο οποίο αναφέρεται σαν μέθοδος λεύκανσης laiser στο ιατρείο, άρα κάποιος συμπεραίνει πως για την εν λόγο υπηρεσία είναι η προσφορά.

2ον καλέ από πότε η λεύκανση στο σπίτι στοιχίζει 500 ευρώ;;; Θα τρελαθούμε.

3ον πας να μου πάρεις τα λεφτά αποκρύπτοντας μου τη μέθοδο, την μαθαίνεις όταν έχεις ήδη πληρώσεις και πας στο ιατρείο και μου μιλάει η γραμματέας σαν να την ξύπνησα 6 τα χαράματα του τύπου γιατί μας ενοχλείς φτωχαδάκι που κυνηγάς την προσφορά και με το στυλ καλά δεν καταλαβαίνεις τα αυτονόητα, ποια αυτονόητα δηλαδή που αν δεν το έψαχνα το θέμα θα έδινα 150 ευρώ και θα έπαιρνα κρέμες για να λευκαίνομαι μόνη μου.

Ο συνδυασμός της απόκρυψης της αληθινής προσφοράς σε συνδυασμό με τη γραμματέας η καλύτερη δυσφήμηση!!! Και είχα κάθε καλή πρόθεση να τους δώσω τα λεφτά μου!!!

Ελλάδα και προσφορά γνωριμίας είναι έννοιες αντίθετες. Η γνωριμία ποτέ δεν είναι υπέρ του καταναλωτή!!

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι στο θέμα του groupon (σας έπρηξα με το θέμα), γιατί η καχυποψία μου πάντα δικαιώνεται. Λοιπόν το θέμα μου ήταν πως υπήρχε μια προσφορά στη Θεσσαλονίκη για λεύκανση σε ιατρικό οδοντιατρικό κέντρο από 500 σε 150 ευρώ. Καλά ακούγεται σκέφτεσαι στην αρχή, όμως από την άλλη λες ιατρικό οδοντιατρικό κέντρο χωρίς να σου βγάλει φασούλια δεν υπάρχει. Παρακινούμενη από αυτή τη σκέψη πήρα τη groupon τηλέφωνο και ρώτησα μια άκρως συμπαθητική και πολύ εξυπηρετική κοπέλα, αν αυτή είναι τελική χρέωση μου είπε θα επικοινωνούσε με το κέντρο οδοντιατρικής να ρωτήσει και μου ζήτησε και το τηλέφωνο μου να με ενημερώσει. Τελικά μου είπε πως αυτή είναι η χρέωση μάλιστα, της είχα πει να ρωτήσει πόσες φορές θα χρειαστεί να πάω. Η κοπέλα μʼ απάντησε πως οι φορές που της είπαν είναι μέχρι να δει κάποιος αποτέλεσμα, όμως τα ιατρικά απʼ ότι μου είπε δεν τα κατάλαβε και καλύτερα θα ήταν να τους έπαιρνα να τους ρωτήσω εγώ. Τους πήρα το τηλέφωνο το σήκωσε ο συνταγματάρχης του 3ου ραιχ (γραμματέας), μου είπε μετά από επίμονες ερωτήσεις πως η λεύκανση αφορά, λεύκανση στο σπίτι!!! ΧΑΧΑΧΑ!!!! Σου δίνουν τα υλικά και το κάνεις στο σπίτι μόνος σου και το αποτέλεσμα το βλέπουν αυτοί!!!! Όταν της ρώτησα αν χρειαζόταν να δώσω επιπλέον χρήματα μου απάντησε όχι αν φυσικά δεν χρειαστεί κάποια άλλη θεραπεία πριν!!!!!

1ον Το εν λόγο ιατρικό οδοντιατρικό κέντρο μέσω της groupon δίνει το λινγκ του site του στο οποίο αναφέρεται σαν μέθοδος λεύκανσης laiser στο ιατρείο, άρα κάποιος συμπεραίνει πως για την εν λόγο υπηρεσία είναι η προσφορά.

2ον καλέ από πότε η λεύκανση στο σπίτι στοιχίζει 500 ευρώ;;; Θα τρελαθούμε.

3ον πας να μου πάρεις τα λεφτά αποκρύπτοντας μου τη μέθοδο, την μαθαίνεις όταν έχεις ήδη πληρώσεις και πας στο ιατρείο και μου μιλάει η γραμματέας σαν να την ξύπνησα 6 τα χαράματα του τύπου γιατί μας ενοχλείς φτωχαδάκι που κυνηγάς την προσφορά και με το στυλ καλά δεν καταλαβαίνεις τα αυτονόητα, ποια αυτονόητα δηλαδή που αν δεν το έψαχνα το θέμα θα έδινα 150 ευρώ και θα έπαιρνα κρέμες για να λευκαίνομαι μόνη μου.

Ο συνδυασμός της απόκρυψης της αληθινής προσφοράς σε συνδυασμό με τη γραμματέας η καλύτερη δυσφήμηση!!! Και είχα κάθε καλή πρόθεση να τους δώσω τα λεφτά μου!!!

Ελλάδα και προσφορά γνωριμίας είναι έννοιες αντίθετες. Η γνωριμία ποτέ δεν είναι υπέρ του καταναλωτή!!

 

μπραβο κοριτσαρα μου τζετ σετ τσουκαλης εγινες:wink:

καλα μου αρεσει εκτος απο την καχυποψια, (σωστο, ποιος σου χαρζει τη σημερον ημεραν), η μεδοδικοτητα που ειχες και η ο τροπος που εκμαιευσες το αποτελεσμα που εν μερη ολοι φανταζομασταν.

ειχα κανει και εγω τη βλακεια να δωσω μειλ σε ολα αυτα και το παραξενο ειναι μεγαλες προσφορες, αλλα απο κανενα γωνστο καταστημα η κεντρο οι προσφορες.

εν τω μεταξυ σε καποιο δε θυμαμαι ποιο διαβασα οτι ενεργοποιηται αναλογα με το ποσα μειλ η προσκλησεις στο φεις στειλεις και τελος αν δε μαζευτει ο αριθμος καταναλωτων που επιθυμουν χανουν ολοι τη προσφορα.

αν το βρω στα μειλ μου θα το παραθεσω

καταλαβα οτι λειτουργει σαν πυραμιδα και εχασα καθε ενδιαφερον

θυμαμαι μια περιπτωση πριν 10 χρονια μας πουλουσαν ταξιδια και καλα δωρο αλλα να σκασουμε κατι μυριακια τοτε για να αγορασουμε τον αερα μιας γκαρσονιερας σε ολο τον πλανητη. ναι ετσι το ελεγαν, καθε χρονο και αλλου.

το μονο που θυμαμαι ειναι οτι ηθελα να φυγουμε με τον αντρα μου και δεν μας αφηναν να μας κανουν πλυση εγκεφαλου. καλε δεκα depon θελαμε ο καθενας οταν βγηκαμε.:evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...