Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!

 

Να ρωτήσω,υπάρχει προπληρωμένη κάρτα για αγορές στο LaSenza???

 

Η προπληρωμένη της Πειραιώς δεν περναει.....

 

 

εμένα 1 χαρα την παιρνει και εχω ξεσκιστει να κανω αγορες τις 2 προηγουμενες βδομαδες που ειχε εκπτωσεις...

μηπως δεν εχεις αρκετα λεφτα μεσα?

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

προσφορα στο ebay!

Hotel Grande Bretagne

29/07/2010 twin bed & breakfast

£ 418.28

 

NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

γατουλινι πες το site αμέσως τωρα!!!!!!!!!!!!

Πολύ μας κοροιδευουν οι Ελληνες...μετα γκρινιαζουν που δεν εχουν δουλεια...

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

εμένα 1 χαρα την παιρνει και εχω ξεσκιστει να κανω αγορες τις 2 προηγουμενες βδομαδες που ειχε εκπτωσεις...

μηπως δεν εχεις αρκετα λεφτα μεσα?

 

Virtual Mastercard εχεις;;;

Γιατί ρε γμτοοοοοοο δεν την παιρνει??????? Μου εχει σπάσει το νεύρο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Virtual Mastercard εχεις;;;

Γιατί ρε γμτοοοοοοο δεν την παιρνει??????? Μου εχει σπάσει το νεύρο!!!!

 

Ναι κανονικα.

Βάζεις τον αριθμο της καρτας, επιλεγεις τον τυπο της καρτας δηλ, mastecard, βάζεις τα 3 τελευταια ψηφια που υποτειθεται πως εχει η καρτα απο "πισω" και την ημερομηνια ληξης - όχι την ημερομηνια που την έβγαλες!

Ευκολο είναι.

Να υπολογίζεις πως οι αγγλικες λίρες ςίναι περισσότερες απο τα δικα μας ευρω..:(:(:( γιάυτο σε ρωτησα μηπως δεν φτανανε τα λεφτα της καρτας σου για την παραγγελία σου.

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα , θα ήθελα τη βοήθειά από εσάς που είσαστε ειδικοί στο θέμα , πριν μερικές μέρες έκανα παραγγελία στο ecofamily,όμως αλλα έλεγε ότι έπρεπε να καταθέσω στη τράπεζα και άλλη τιμη στο τιμολόγιο που έφασε στα χέρια μου,μήπως ξέρετε γιατί υπάρχει αύτη η διαφορά???

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:

στο amazon όταν ο seller είναι το ίδιο στέλνει παιδικά παπούτσια στο Ελλάντα ??? ε? ε???:-D:-D

 

εμένα πάντως δεν μου τα έστειλε:(:(:cry::cry:

και μάλιστα περίμενε να φτάσω μέχρι το τελευταίο βήμα για να μου το πει:twisted::twisted: και έμεινα με τη χαρά...

Link to comment
Share on other sites

maraki ebay ειναι

απλα ειμαστε γελοιοι

και μεγαλη βρετανια προσφορα 400+ ουστττττττττττττττττττττ

 

μπηκα acs να δω τι παιζει

και ηρθανε σημερα και φυγανε αφου κανεις δεν ειναι!

ο προηγουμενος ηταν πιο ξυπνιος, πηρε κινητο και του επα πιου να το αφησει

αλλα αυτο ειναι ελαφρυ και με εφτυσε!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλα και μενα ο βλάκας ο ταχυδρόμος μου είπε πως δε θα ξαναφέρει πακετα στο σπιτι γιατι ειναι μεγαλα...καλα πολυ βλάκας είναι.

Και συνέχεια τρέχω στο ταχυδρομειο να πάρω τα πακετα μου...ευτυχως που είναι κοντά μου.

 

το δικο μου προχθες ηταν ενα παναλαφρο φορεματακι...απλα βαριουνται μωρε...τουλαχιστον δεν χτυπανε το κουδουνι να μας πουνε οτι εχουμε ειδοποιητηριο!!!!!και αυτο βαρετο τους ειναι...

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

εμένα πάντως δεν μου τα έστειλε:(:(:cry::cry:

και μάλιστα περίμενε να φτάσω μέχρι το τελευταίο βήμα για να μου το πει:twisted::twisted: και έμεινα με τη χαρά...

:(:( αυτό φαντάστηκα και εγώ αφού ούτε το Javari στέλνει αλλά είπα μπας και ...........:roll::roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωραιοι! βαλαν λαθος νουμερο οδου και οχι τηλεφωνο! παω το βραδυ να τα παραλαβω γιατι βαρεθηκα να περιμενω 1 μηνα το μικυ!!!!!!! ελπιζω αυτη τη φορα να ειναι ολα καλα!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλα και μενα ο βλάκας ο ταχυδρόμος μου είπε πως δε θα ξαναφέρει πακετα στο σπιτι γιατι ειναι μεγαλα...καλα πολυ βλάκας είναι.

Και συνέχεια τρέχω στο ταχυδρομειο να πάρω τα πακετα μου...ευτυχως που είναι κοντά μου.

 

Δεν φταίει ο ταχυδρόμος η πολιτική των Ελτα είναι τέτοια. Εγώ δεν πήγα να στείλω συστημένο 2 παρα 10 το μεσημέρι (κλείνουν2) η η υπάλληλος μου φώναζε πως δεν θα με εξυπηρετίσει αλλη φορά αν έρχομαι τοσο αργά!!! Τι λέτε ρε παιδιά αφού κλείνετε στις 2!!!! Μαλώσαμε γερά! Όποιος δεν έχει δουλέψει στον ιδιωτικό τομέα δεν ξέρει τι θα πει να σε γυρίζουν απο το δρόμο για να ολοκληρώσεις δουλειά της εταιρίας! Λυπάμαι πολύ για τα Ελτα. Λέγεται πως θα κλείσουν όμως εγώ νομίζω πως το μόνο που χρειάζεται είναι να αλλάξουν νοοτροπία, με τέτοιον ανταγωνισμό!

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τα ΕΛΤΑ, εγώ πάντως, επειδή με βολεύει τα στέλνω στο γραφείο (κέντρο) βάζω το όνομά μου και υπόψη της εταιρείας και μέχρι τώρα φτου φτού όλα μου τα έχουν φέρει στην πόρτα μου :D:D και ήταν και κάποια δέματα που είχαν αρκετά ρούχα και παπούτσια μέσα ..........τι να πω ο καθένας ελτατζής ότι του καπνίσει :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

αυτο που λες τωρα με διευθυνση σε εταιρεια...τα ΝΕΧΤ αγγλιας δεν κανουν αποστολες σε εταιρειες! μονο σε σπιτια! αλλιως θα ειχα βρει λυση και με αυτα!!!!

 

παρελαβα απο φιλεναδα απο μαδερκερ! με πυτζαμες και βρακια εκλεισα για 2-3 χρονια χαχχαχχααχχαα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τα ΕΛΤΑ, εγώ πάντως, επειδή με βολεύει τα στέλνω στο γραφείο (κέντρο) βάζω το όνομά μου και υπόψη της εταιρείας και μέχρι τώρα φτου φτού όλα μου τα έχουν φέρει στην πόρτα μου :D:D και ήταν και κάποια δέματα που είχαν αρκετά ρούχα και παπούτσια μέσα ..........τι να πω ο καθένας ελτατζής ότι του καπνίσει :mad::mad:

 

 

Και εγώ αυτό κάνω! Όλα στο γραφείο που έτσι και αλλιώς έρχονται και αφήνουν δέματα.

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν και μιας και λέμε για τα ΕΛΤΑ, το δεματάκι που έψαχνα είχε όντως έρθει από τις 12/7. Είχε έρθει με τα ΕΛΤΑ courier οι οποίοι είναι υποχρεωμένοι να το φέρουν σπίτι γιατί μένουμε κοντά στην πόλη, αλλά για να μην κουραστούν το δώσανε στην ταχυδρόμο της περιοχής μου και πρέπει να πάω στο ταχυδρομείο να το πάρω....

Τις προηγούμενες φορές παίρνανε τηλέφωνο να περάσω από τα γραφεία της κούριερ να τα πάρω, τώρα ούτε αυτό δεν κάνανε....

Link to comment
Share on other sites

αυτο που λες τωρα με διευθυνση σε εταιρεια...τα ΝΕΧΤ αγγλιας δεν κανουν αποστολες σε εταιρειες! μονο σε σπιτια! αλλιως θα ειχα βρει λυση και με αυτα!!!!

 

παρελαβα απο φιλεναδα απο μαδερκερ! με πυτζαμες και βρακια εκλεισα για 2-3 χρονια χαχχαχχααχχαα

 

Δηλαδή αν γράψεις Γατούλα Παπαδοπούλου και στο ίδιο πεδίο με το επίθετο γράψεις c/o Τρία κιλά κώδικάς Α.Ε δεν θα τα στείλουν στην εταιρεία στο Αγγλία που θες??? εγώ έτσι κάνω πάντα ............είτε με courier είτε με ελτα

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...