Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Πολύ καλημέρα σας και από εμένα!!

 

Ζητώ συγνώμη για το off topic προκαταβολικά..........

Λέω σήμερα να πάω μια βολτούλα με τα πιτσιρίκια προς Μαρούσι μεριά.

Ξέρετε εάν έχουν αρχίσει ήδη οι εκπτώσεις όπως σε άλλες περιοχές ή να περιμένω την επαύριο????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

στο πειραια δε ξερω ακριβως γιατι δε με συμφερει

πασαλιμανι? ζεα?

 

αλλου δεν εχει

 

Στον Πειραια τα ΝΕΧΤ ειναι επι της Ηρωων Πολυτεχνειου, απεναντι απο το μαγαζι του "ακατανομαστου" :lol:, διπλα απο το Μανγκο με τα γυναικεια...

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κορίτσια και εμείς στα βόρεια θα χάσουμε τέτοια χαρά και ικανοποίηση???

ζηλεύυυυυυωωωωωω

Έχε χάρη που έχω καλήψει τις ανάγκες της μικρής σε ρούχα για το καλοκαίρι αλλιώς μια βόλτα στον Πειραιά είναι ότι πρέπει .............

 

(έχω χρόοονια να κάνω shopping therapy στον Πειραιά γμτ και είναι όλα μέσα στα πόδια σου, δεν κάνεις βόλτες γύρω γύρω όπως στα βόρεια):-(:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από εμένα,

 

πρέπει να ομολογήσω ότι χρειάστηκα μια εβδομάδα για να μπορέσω να διαβάσω και τις 229 σελίδες. Χαίρομαι γιατί είσαστε πραγματικά πολυγραφότατες.

 

Το internet shopping αποτελεί και δικό μου πάθος και έχω ήδη παραγγείλει το καρότσι της τσούπρας μας μαζί με το portbebe και το καθισματάκι αυτοκίνητου από το pramworld. Υπολογίαω ότι διαφορά (παρά το γεγονός ότι τα μεταφορικά ήταν τσιμπημένα) είναι σε σχέση με εδώ 400?.

 

Ένα site που μου έδειξε ο άντρας μου (καθότι ψώνιο) είναι το www.burberry.com. Κατά καιρούς βγάζουν εκπτώσεις και πραγματικά τότε είναι μοναδική ευκαιρία για να ψωνίσεις. Δεν έχουν κανένα πρόβλημα αποστολής στην Ελλάδα και θυμάμαι ότι μου πήρε ο πασάς μου πέρυσι τσάντα και μπλουζάκι με λιγότερα από 100?. Από οτι είδα ακόμα δεν έχει ξεκινήσει εκπτώσεις αλλά θα έχω το νου μου και θα σας ενημερώσω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα,

 

πρέπει να ομολογήσω ότι χρειάστηκα μια εβδομάδα για να μπορέσω να διαβάσω και τις 229 σελίδες. Χαίρομαι γιατί είσαστε πραγματικά πολυγραφότατες.

 

πω πώ χαρά στο κουράγιο σου !!! καλώς ήρθες λοιπόν :P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα. Έστειλα χθες e-mail στο Άμαζον για την κανάτα και τα φίλτρα που αγνοούνται και σήμερα μου έκαναν refund το μεταφορικά!!!!!

Μου είπαν πως αν μέχρι τις 20 του Ιούλη δεν έχω λάβει το πακέτο θα μου το ξαναστείλουν ή θα μου επιστρέψουν το πόσό.

Τέλειοι???Επαγγελματίες?????

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα.

Έχω κάνει μια παραγγελία απο chemistdirect αξίας περίπου 65 λιρών (όχι και πολλά δηλαδή) και μου έστειλαν email ότι χρειάζεται να μου χρεώσουν ακόμα 9,90 λίρες για έξτρα μεταφορικά λόγω του βάρους της παραγγελίας μου... Έχει τύχει σε καμία? Σκέφτομαι να την ακυρώσω..... περιμένω και τόσο καιρό...

Link to comment
Share on other sites

αν αξιζει και παλι????? υπολογισε τα!

εχει τυχει σε μια γνωστη μου και το ακυρωσε, σε βιολογικα

 

 

 

μια που το εγραψες και εγω σημερα ελαβα την επιστροφη apo mytoys για τα 2 πραματακια που δεν ελαβα ποτε!

τα ξαναπεριμενω μεχρι παρασκευη! ελπιζω αυτη τη φορα να βρουν το δρομο τους γιατι ο Β ολο λεει εδω θα μπει ο Μικυ !!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μωρε καλά κάνεις!!

μπήκα να χαζέψω λίγο τα παιδικά γιατί έχω βάφτιση την επόμενη εβδομάδα αλλά όπως μπήκα.......βγήκα.......

βρε μήπως να πάω mothercare τελικά....??????:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

έφυγα κιόλας!! περιμέντε με καλέε.......

 

(πάλι με αυτούς ασχολούμαι, φτου μου.....)

 

επίσης - άσχετο - μόλις κατάφερα να βάλω εικονίτσα όπως θα είδατε

δεν άργησα πολύ, μόλις 2 χρόνια!!

Link to comment
Share on other sites

μου λεει αυτα

περιμενω κατι ακομα σαν πληροφορια????

 

Your item has shipped. Your tracking number is in subject line. UK mainland

orders are trackable at http://www.city-link.co.uk. You can track your worldwide

orders at http://track.royalmail.com

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κολομβουνης Ιντερνετικη αγορα

Πλυντηριο πιατων μαρκα Χ, 25/6 594 ευρω

10/7, 680 ευρω

σημερα, 694 ευρω

και καλα λεει ενημερωστε μας, καλυτερες τιμες κλπ κλπ κλπ

απαντηση, δε μπορουμε να κρατησουμε για πολυ αυτη τη τιμη

θα ανεβει και αλλο!

 

χρειαζεται και αλλου μπουκοταζ μου φαινεται εκτος απο Μαδερκερ!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...