Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγώ απλά γράφτηκα και όταν πάω να προχωρήσω την παραγγελία όταν δεν στέλνει το λέει........(πριν πληρώσεις) :lol::lol::lol: το συγκεκριμένο που σου έδειξα ας πούμε δεν στέλνει στο Ελλαντα

Link to comment
Share on other sites

δε θελω ετσι, φχαριστω!!! ασε που δεν εχει τιποτα καλο!

στην Ελλαδα δεν εχει τιποτα τετοιο? πουθενα?

αφού με αυτό το key word βρήκα κάτι με την πρώτη

προστατευτικό πλάτης αυτοκινήτου http://www.ebaby.gr/eaesoiaoa-aooie-oio-ino-ioaaioy/aiaaoioun-aooieeioio.html (είναι εκτός στοκ μην χαίρεσαι ):mad::mad: σίγουρα θα βρείς μήπως σε κατάστημα με είδη αυτοκινήτου ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aννα μου καιρό έχω να σε πετύχω!με το καλό το μωράκι σου!Εγώ παράγγειλα απο το la senza για το μαιευτήριο καθώς και άλλες δυο τρεις κοπέλες.Έχει και εκπτώσεις αυτές τις μέρες μάλιστα.

 

 

Γεια σου Χρύσα μου! όντως έχεις καιρό να με πετύχεις γιατί αυτό τον καιρό εύχομαι το 24ώρο να είχε και καμιά δύο ώρες bonus για τη μαμά ;)

 

Από το la senza τι είδους πιτζάμες βρήκες για το μαιευτήριο; Ίσως να μην κοίταξα σωστά αλλά δε βρήκα κάτι με μακρύ παντελόνι και σε σκούρο χρώμα. Με τα νούμερα όλα καλά γιατί αν θυμάμαι είχε προκύψει κάποιο πρόβλημα; Ουφ αγχώθηκα πρέπει να βρω τι θα πάρω γιατί αλλιώς με βλέπω τέλη Αυγούστου αρχές Σεπτέμβρη να πηγαίνω στο μαιευτήριο με τις φόρμες και τα μακό του άντρα μου :?

 

Με το καλό τα μωράκια μας και να χαιρόμαστε τις "μεγάλες" ζουζούνες μας :D

*

Link to comment
Share on other sites

πως θα μπορουσε να λεγεται στα αγγλικα αυτο το αλλο που ηθελα

προστατευτικα για τη πλατη του αυτοκινητου

εμεις πηραμε κατι τετοιο απο lidl ή aldi πριν απο 20 μερες, εχει και πολλες θηκες και ειναι και φθηνοτερο απο amazon (αν και ειμαι fun του). Μπορει να το ξαναβγαλει αν δεν βιαζεσαι

Link to comment
Share on other sites

καλοφόρετα zaharini!

να ρωτήσω κάτι όμως? όταν επιλέγω από την λίστα κάποιο ρούχο για να το δω καλύτερα, τότε μου δείχνει διαφορετική τιμή από αυτήν που φαίνεται στην λίστα, η οποία φυσικά είναι μεγαλύτερη.

σου έχει τύχει αυτό?

ααα, και τα μεταφορικά πόσα είναι?

σε ευχαριστώ

 

ευχαριστώ πολύ! όταν είχα πάρει από εκεί δεν είχα πρόβλημα με τις τιμές αλλά τώρα που το τσέκαρα έχεις δίκιο.. θα έλεγα να τους στείλεις ένα μέιλ, η κοπέλα είναι πολύ εξυπηρετική!

τα μεταφορικά είναι δωρεάν για αγορές από 40 ευρώ και πάνω αλλιώς 7,5 ευρώ. επίσης όταν γράφεσαι σου κάνει και έκπτωση 10 ευρώ αν θυμάμαι καλά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιατί βρε παιδιά τα 200γρ δεν είναι καλά?? ρωτάω για να μάθω γιατί ενδιαφέρομαι και εγώ και δεν έχω αποφασίσει ακόμα που θα το κάνω

 

http://www.myikona.gr/pricelist.aspx

 

αυτό σου βάζει περιορισμό στις εικόνες έτσι δεν είναι ??

http://www.limepress.gr/index.php?sec=services

Έφτιαξα ένα άλμπουμ στο myikona και είναι σαν περιοδικό οι σελίδες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα κοριτσια δεν εχω παρει ρουχα απο το ινερνετ για τα παιδια μου.να σας πω την αληθεια εδω στις σερρες βολευομαι ειναι ενα μαγαζι οπου στη διαρκεια της χρονιας τα βγαζει 30% εκπτωσει και στις εκπτωσεις φτανει το 70%calvin klein/allouette/DG/grant και αλλες μαρκες.το θεμα μου ειναι για εμας τους μεγαλους ξερετε καποια σελιδα να παραγγειλω μπλουζες πολο για τον ανδρα μου π.χ lacoste - burberry - tommy hilfinger κα σε καλητερες τιμες απο ελλαδα?στο αμαζον τις αμερικης βρηκα ομως μου ειπαν για δασμους και φοβηθηκα να παραγγειλω πηρε καποια?

Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξα ένα άλμπουμ στο myikona και είναι σαν περιοδικό οι σελίδες.

κοίτα εγώ ειδικός δεν είμαι ούτε έχω φτιάξει ακόμα κανένα αλλά με 200γρ χαρτί (όσο μου κόβει τέλος πάντων καθότι και ξανθιά):D:D λεπτό σαν τα περιοδικά δεν νομίζω ότι είναι

Μήπως έχει και άλλη ποιότητα με λιγότερο βάρος???

Αυτό που βλέπεις στο lime press έχει 850 γρ άρα είναι κάτι σε ψηφιακό άλμπουμ αν κατάλαβα καλά από όσα έχω διαβάσει :-P:-P

μια και σε βρήκα :lol::lol: από ποιότητα εκτύπωσης πως ήταν το myikona???

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ! όταν είχα πάρει από εκεί δεν είχα πρόβλημα με τις τιμές αλλά τώρα που το τσέκαρα έχεις δίκιο.. θα έλεγα να τους στείλεις ένα μέιλ, η κοπέλα είναι πολύ εξυπηρετική!

τα μεταφορικά είναι δωρεάν για αγορές από 40 ευρώ και πάνω αλλιώς 7,5 ευρώ. επίσης όταν γράφεσαι σου κάνει και έκπτωση 10 ευρώ αν θυμάμαι καλά

 

σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση

πάντως έχει ωραία ρουχαλάκια, θα το δω μου φαίνεται αναλυτικά.....αχαχ τρέμε κάρτα πάλι!!

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα παραπανω για το σαλοπετα, πώς κανουμε αγορες

πας στο σιτε του mothercare βρίσκεις τι θες να αγοράσεις ανοίγεις μια σελίδα στο word κάπου τέλος πάντων που να μπορείς να κάνεις copy paste

πες ότι θες να αγοράσεις αυτό

http://www.mothercare.com/Disney-Short-Sleeve-Bodysuits-7-Pk/dp/B0030BLXQG/sr=1-2/qid=1278426679/ref=sr_1_2/276-0156662-7292138?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42844041&mcb=core το κάνεις copy και paste στο word doc δίπλά γράφεις και το νούμερο π.χ. 12-24 παράλοιλα βάζεις τα ίδια αντικείμενα σστο καλάθι για να ξέρεις τι ζημιά έχεις κάνει....... συνεχίζεις μέχρι να τελιώσεις όλη την παραγγελία .........μετά πας στο Order form της bambam και κάνεις copy paste τα λινκ με τις παραγγελίες το στέλνεις και σου απαντάει το ποσό που πρέπει να πληρώσεις με paypal

αυτά σε γενικές γραμμές

σορρυ για τα λάθη η μικρή πατάει πλήκτρα:-P:-P

Link to comment
Share on other sites

πας στο σιτε του mothercare βρίσκεις τι θες να αγοράσεις ανοίγεις μια σελίδα στο word κάπου τέλος πάντων που να μπορείς να κάνεις copy paste

πες ότι θες να αγοράσεις αυτό

http://www.mothercare.com/Disney-Short-Sleeve-Bodysuits-7-Pk/dp/B0030BLXQG/sr=1-2/qid=1278426679/ref=sr_1_2/276-0156662-7292138?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42844041&mcb=core το κάνεις copy και paste στο word doc δίπλά γράφεις και το νούμερο π.χ. 12-24 παράλοιλα βάζεις τα ίδια αντικείμενα σστο καλάθι για να ξέρεις τι ζημιά έχεις κάνει....... συνεχίζεις μέχρι να τελιώσεις όλη την παραγγελία .........μετά πας στο Order form της bambam και κάνεις copy paste τα λινκ με τις παραγγελίες το στέλνεις και σου απαντάει το ποσό που πρέπει να πληρώσεις με paypal

αυτά σε γενικές γραμμές

σορρυ για τα λάθη η μικρή πατάει πλήκτρα:-P:-P

 

ευχαριστω πολυ κοπελα μου, να εισαι καλα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πας στο Ευρωπαικό site δες εδώ έχει όμως (Minimum order quantity 80,00) για Ελλάδα

http://www.crocs.eu/shipping-policy/shipping-policy,en_ES,pg.html

αν θές τα απλά για το παιδί εγώ τα αγόρασα από εδώ (δες προηγούμενη σελίδα)

http://www.swimbabes.co.uk/

edit επειδή τα ζαχαρώνω και για εμένα κοιτάζω στο amazon.co.uk για γυναικεία

 

80 ευρώ;;;;;Καλά δε σφάξανε, γιαυτό δεν μου έβγαζε χρεώσεις.Thank you φιλενάδα!

 

Γεια σου Χρύσα μου! όντως έχεις καιρό να με πετύχεις γιατί αυτό τον καιρό εύχομαι το 24ώρο να είχε και καμιά δύο ώρες bonus για τη μαμά ;)

 

Από το la senza τι είδους πιτζάμες βρήκες για το μαιευτήριο; Ίσως να μην κοίταξα σωστά αλλά δε βρήκα κάτι με μακρύ παντελόνι και σε σκούρο χρώμα. Με τα νούμερα όλα καλά γιατί αν θυμάμαι είχε προκύψει κάποιο πρόβλημα; Ουφ αγχώθηκα πρέπει να βρω τι θα πάρω γιατί αλλιώς με βλέπω τέλη Αυγούστου αρχές Σεπτέμβρη να πηγαίνω στο μαιευτήριο με τις φόρμες και τα μακό του άντρα μου :?

 

Με το καλό τα μωράκια μας και να χαιρόμαστε τις "μεγάλες" ζουζούνες μας :D

 

Αυτή τη περίοδο θα βρείς μόνο κάπρι!μακρύ παντελόνι θα βρείς λογικά απο φθινόπωρο.Δεν θα ζεσταίνεσαι όμως με το μακρυ;Που γεννάς αν επιτρέπεται;Απο ότι βλέπω πάντως στο σάιτ, μάλλον λόγω εκπτώσεων, έχουν μείνει λίγα κομμάτια.Είχε αρκετές που βολεύαν και για θηλασμό αλλά δεν βλέπω πλεόν καμμιά....

 

Εdit: για δες εδώ: http://www.lasenza.co.uk/nightwear/pyjamas/pyjamas_nightwear.htm

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...