Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Σήμερα πήγα να αλλάξω ένα δώρο στο Mothercare, μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι από τις τιμές και υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μην ξαναπατήσω το πόδι εκεί μέσα.

Τελικά, όσοι παρέλαβαν από bambam σε πόσες μέρες ήρθαν τα πράγματά σας;

τα έστειλε Τετάρτη τα παρέλαβα με acs την Δευτέρα πουρνό πουρνό :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σήμερα παρέλαβα το fotobook που έφτιαξα στο http://www.foto.com και είναι πραγματικά καταπληκτικό. Μου πήρε πολλές πολλές μέρες να το φτιάξω και απογοητεύτηκα γιατί για κάποιο λόγο δεν μπορούσα όταν το τελείωσα να κάνω upload τις φωτογραφίες... Και η βοήθεια μέσα από το site είναι απογοητευτική... τελικά ο άντρας μου που είναι τεχνικός υπολογιστών μου βρήκε το λάθος μου, που ήταν κάποιες διπλοαποθηκευμένες φωτογραφίες που το προγραμμά τους δεν μπορούσε να τις βρει .

Το άλμπουμ πάντως είναι υπέροχο,είναι το prestige με σκληρό εξώφυλλο πολύ γερό, μέσα το χαρτί είναι χοντρό σαν κανσον και κάπως ματ στην ποιότητα και οι φωτογραφίες πολύ καλές. Επίσης έχει τα πιο ωραία φόντα από όλα τα άλλα site που προτείνετε, τουλάχιστον για παιδικό fotobook.

Μου κόστισαν δύο αντίτυπα (δίνει το δεύτερο στην μισή τιμή) με τα μεταφορικά 37 ευρώ !!!

Link to comment
Share on other sites

τα έστειλε Τετάρτη τα παρέλαβα με acs την Δευτέρα πουρνό πουρνό :P

 

Και πότε έκανες παραγγελία AGE; Ρωτάω τόσα γιατί θέλω να δω αν προλαβαίνω να παραγγείλω μέχρι να φύγω για διακοπές

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περιμένω και εγώ απο bambam την άλλη εβδομάδα.Έκανα την παραγγελία Τρίτη βράδυ.Λογικά η κοπέλα δεν τα έχει λάβει ακόμα, γιατί δεν με έχει ενημερώσει.Αν τα λαβει Δευτέρα θα τα παραλάβω και εγώ τέλη εβδομάδας, η αρχές της επόμενης.Θα σας ενημερώσω.Σήμερα στέλνω και παραγγελία στο bimbomarket για κάθισμα αυτοκινήτου και ατμομάγειρα. Εχει μέχρι και σήμερα έκπτωση 10% με εκπτωτικό κωδικό.Θέλει καμμιά τον κωδικό μήπως;

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω και εγώ απο bambam την άλλη εβδομάδα.Έκανα την παραγγελία Τρίτη βράδυ.Λογικά η κοπέλα δεν τα έχει λάβει ακόμα, γιατί δεν με έχει ενημερώσει.Αν τα λαβει Δευτέρα θα τα παραλάβω και εγώ τέλη εβδομάδας, η αρχές της επόμενης.Θα σας ενημερώσω.Σήμερα στέλνω και παραγγελία στο bimbomarket για κάθισμα αυτοκινήτου και ατμομάγειρα. Εχει μέχρι και σήμερα έκπτωση 10% με εκπτωτικό κωδικό.Θέλει καμμιά τον κωδικό μήπως;

 

ποιον ατμομαγειρα θα παρεις?τον avent?

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι σοφάκι.Αυτόν που τον γυρνάς ανάποδα και αλέθει στον ίδιο κάδο.Έχει την μεγαλύτερη χωρητικότητα και είναι ο πιο μικρος σε μέγεθος.

 

 

εγω παραγγειλα τον beaba για εμενα και τον avent για μια φιλη μου απο το γαλλικο αμαζον.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχω μπλεχτεί!!!κάνοντας την παραγγελία στο μπιμπομάρκετ έβαλα τον κωδικό έκπτωσης, όταν μου ζητήθηκε.Δεν αναπροσαρμόστηκε όμως η τιμή!πάω στα μέηλ μου να τσεκάρω αν τον έχω βάλει σωστά και μου έχει έρθει μέηλ επιβεβαίωσης παραγγελίας χωρίς να έχω περάσει όμως την κάρτα!!!Τι στα κομμάτια γίνεται;

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τον είχε φθηνότερα στο άμαζον;Ο μπεάμπα σε βόλεψε;

 

τον avent τον ειχε τελικη τιμη με τα μεταφορικα 109 ευρω.τον beaba τον περιμενω,ειναι στο δρομο:mrgreen:!αλλωστε δεν εχουμε ξεκινησει ακομα φαγητο.αλλα 2 φιλες μου που τον εχουν μου ειπαν τα καλυτερα.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω μπλεχτεί!!!κάνοντας την παραγγελία στο μπιμπομάρκετ έβαλα τον κωδικό έκπτωσης, όταν μου ζητήθηκε.Δεν αναπροσαρμόστηκε όμως η τιμή!πάω στα μέηλ μου να τσεκάρω αν τον έχω βάλει σωστά και μου έχει έρθει μέηλ επιβεβαίωσης παραγγελίας χωρίς να έχω περάσει όμως την κάρτα!!!Τι στα κομμάτια γίνεται;

 

μηπως εχει ληξει???οπως εκεινος ο περιβοητος κωδικος του la senza?:mrgreen:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

:(:(:(:cry::cry::cry:

Μόλις τέλειωσα την παραγγελία μου από άμαζον!! Κοντά 150 ευρά:oops::oops:

Πήρα την περίφημη κανάτα+φίλτρα, κουρτίνες, βιβλία, μαγιώ-πάνες για την μπέμπα και κλαίω γιατί είχα πάρει και 2 ζευγαράκια robeez για την μικρή (τα οποία τα είχε πολύ φθηνότερα από το σάιτ robeez.co.uk και αυτά τα τέλεια αθλητικά για την ανηψιά μου http://www.amazon.co.uk/Rhino-Toddler-Phranz-Phlirtatious-Trainer-28290N-WPHP/dp/B002Q8HKJS/ref=sr_1_8?ie=UTF8&s=shoes&qid=1278243110&sr=1-8 και όταν έφτασα στο τελικό στάδιο ανακάλυψα ότι δεν στέλνει παιδικά στο Ελλάδα....:confused:

Μα γιατί;;;;;; Τι τους κάναμε; νόμιζα ότι αυτό ισχύει μόνο για javari αλλά προφανώς ισχύει και για τα δύο:-(:-(

Αυτάααααα

τα είπα και ξέσπασα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα,

έχω βρει κούνια και αλλαξιέρα στο babybutt αλλά θα ήθελα να μου πει κάποια εαν έχει παραγγέλει και έμεινε ευχαριστημένη και την σχέση τιμής/ποιότητας.

 

Ευχαριστώ.

XZhFp2.png

rBXgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα,

έχω βρει κούνια και αλλαξιέρα στο babybutt αλλά θα ήθελα να μου πει κάποια εαν έχει παραγγέλει και έμεινε ευχαριστημένη και την σχέση τιμής/ποιότητας.

 

Ευχαριστώ.

 

Εχω ψωνισει δυο φορες παιχνιδακια και πολλα πολλα ρουχαλακια.Πολυ καλο site.Θα στο προτεινα οπως το εχω προτεινει και αλλου:D

rT3np3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια βοηθεια!

το www.diapers.com στελνει Ελλαδα?

όχι καλή μου

 

Shipping Restrictions

We currently deliver only to the United States, EXCLUDING Alaska and Hawaii. We do not make international deliveries (or to Puerto Rico). We do not yet offer guaranteed overnight shipping, although many areas of the country do receive their orders the next day. Click to find out when you will receive your order.

Link to comment
Share on other sites

αγγουριαααααααααααααα ποια μου βουτηξε το μωβ φορεματακι που μου αρεσε εεεεεεε

τα πηρα και τους εστειλα μαιλ να βαζουν παραπανω κομματια

Δε κανω παραγγελια, ενα μαρεσε , εμεινα με τη γλυκα γκρρρρρρρρρρρρρ

ΝΕΧΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ

 

 

 

α μου πηρε και το paypal to 1,5 euro!

τι κανω τωρα?

 

 

εβαλα τον κωδικο το 4ψηφιο ΟΚ

 

και λεει εχει ελαχιστο fee 3 euro για Ελλαδα

ετσι ειναι?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...