Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

τι ειναι αυριο και μπορει να ειναι σε προσφορα?????

xaxaxa μην ακούσεις εσύ για προσφορά .........:mrgreen::mrgreen: καλημερούδια

 

 

Twinmum81 ρίξε μια ματιά εδώ http://www.swimbabes.co.uk/index.php?main_page=index&cPath=65_78 δεν ξέρω όμως αν έχει για τόσο μικρά παιδιά :-D έχω πάντως την αίσθηση (από προσωπική πείρα) ότι το σωσίβιο με την βάση από κάτω θα είναι καλλίτερο σε αυτή την ηλικία (μην σου πω ότι θα θέλει αγκαλίτσα περισσότερο για να νοιώθει ασφάλεια οπότε και αυτό ούτε θα το χρησιμοποιήσετε)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τουινμαμα δεν εχω φωτο να σου βαλω χαχαχαχαχα

αυγουστος 2008, ητη 8 μηνων εμεις

πηρα ενα σωσιβιο απο τζαμπο που ειχε το βρακακι απο μεσα

αλλα ....για καλη μου τυχη (γκκκρρρρ το εχασα την επομενη χρονια) δεν ειχε 2 κενα μεσα για τα ποδαρακια αλλα 5!!!!! και 2 σαμπρελιτσες στρογγυλες τη μια κολλητα στην αλλη.

Μπορεις να φανταστεις τι εκανα εεεε? στα δυο κενα τα 2 ποδαρακια και στα αλλα 2 τα αλλα 2 ποδαρακια χαχαχαχα

πλατη με πλατη και ισορροπουσαν μεταξυ τους

και να κανουμε στροφουλες μεσα στη θαλασσα!!!!!

 

 

....αλλιως...αγκαλιτσα!!!!!

 

 

καλα μπανακια!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

αχ ηταν παρα πολυ μικρα!!!!! μερικες φορες δε συνηδητοποιουμε ποσο μεγαλωσαν!!!!

ποτε ηταν που τα εβαζα καθετα σε μια κουνια διπλα διπλα και τωρα μου τεντωνεται το σαμιαμιδι και λεει δε θελω σχολειο??????

 

 

ΟΦ ΤΟΠΙΚ!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γατούλα τί μανάρια είναι αυτά? Να σου ζήσουν. Κι εγώ θα ήθελα δίδυμα τρελλαίνομαι, αλλά δε μου έκατσε (δυστυχώς τις 3 φορές, ευτυχώς την τελευταία χιχι).

 

συγνώμη για το off topic

8jPDp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ ηταν παρα πολυ μικρα!!!!! μερικες φορες δε συνηδητοποιουμε ποσο μεγαλωσαν!!!!

ποτε ηταν που τα εβαζα καθετα σε μια κουνια διπλα διπλα και τωρα μου τεντωνεται το σαμιαμιδι και λεει δε θελω σχολειο??????

 

 

ΟΦ ΤΟΠΙΚ!!!!

 

Αχ τι γλυκα ζουζουνια ειναι αυτα!!!

Και η ζουζουνομανα μια χαρα!!!

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!

 

κορίτσια όσες έχετε ψωνίσει απο ολιβερς και pramworld, μπορείτε να μου πείτε μεταφορικά και χρόνο παράδοσης για το καθένα???

θέλω να πάρω καθισματάκι αυτοκινήτου και αρνούμαι να σκάσω στο Λητώ 450 ευρώ για το ίδιο κάθισμα που το pramworld το έχει 216 λίρες!!!

έλεος επιτέλους με την αισχροκέρδεια στην Ελλάδα....:evil:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

 

κορίτσια όσες έχετε ψωνίσει απο ολιβερς και pramworld, μπορείτε να μου πείτε μεταφορικά και χρόνο παράδοσης για το καθένα???

θέλω να πάρω καθισματάκι αυτοκινήτου και αρνούμαι να σκάσω στο Λητώ 450 ευρώ για το ίδιο κάθισμα που το pramworld το έχει 216 λίρες!!!

έλεος επιτέλους με την αισχροκέρδεια στην Ελλάδα....:evil:

 

39 λιρες,προχτες ρωτησα.(pramworld)

 

αλλα τελικα επειδη ειχα προβλημα με την καρτα αγορασα απο εδω με μεταφορικα 10 ευρω

 

 

http://mypram.de/

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

39 λιρες,προχτες ρωτησα.(pramworld)

 

αλλα τελικα επειδη ειχα προβλημα με την καρτα αγορασα απο εδω με μεταφορικα 10 ευρω

 

 

http://mypram.de/

 

δεν δέχονται προπληρωμένη ή έγινε κάτι άλλο με την κάρτα???

το σάιτ που ανέφερες το έχει 70 λίρες πιο ακριβό απο το pramworld το κάθισμα που θέλω!!!:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν δέχονται προπληρωμένη ή έγινε κάτι άλλο με την κάρτα???

το σάιτ που ανέφερες το έχει 70 λίρες πιο ακριβό απο το pramworld το κάθισμα που θέλω!!!:(

 

εγω ηθελα το britax 1-2-3 plus και σε σχεση με το pram μου βγηκε 2 ευρω πιο ακριβο.το καθισμα το αγοραζω για μια φιλη και δεν δεχοταν το συστημα τους αλλο ονομα παραδοσης και αλλο ονομα κατοχου πιστωτικης.70 λιρες η 70 ευρω διαφορα?

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

πιο φθηνο ειναι στο my pram.στο pramworld θα σου βγει 309 ευρω και στο my pram 299.αλλα αν εχεις θεμα με την παραδοση τοτε επιλεγεις pramworld.

 

http://www.mypram.de/Maxi+Cosi+PrioriFix+Kinderautositz+2010.htm

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

πιο φθηνο ειναι στο my pram.στο pramworld θα σου βγει 309 ευρω και στο my pram 299.αλλα αν εχεις θεμα με την παραδοση τοτε επιλεγεις pramworld.

 

http://www.mypram.de/Maxi+Cosi+PrioriFix+Kinderautositz+2010.htm

 

το pramworld το έχει 215 λίρες οπότε μαζί με τα μεταφορικά θα μου έρθει 254 λίρες....σε πόσο καιρό παραδίδει το pramworld???

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια !!! παρέλαβα από το bambam!!!! τα ρούχα της tesco είναι τέλειααααα !!!

 

Καλαμαράκι ακούςςςςςςςςς βάλτο στην λίστα please

 

Αχ, μεγάλη χαρά μου έδωσες, θα κλάψω απο τη συγκίνηση! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα ψωνίσω ξανά απο τα mothercare που το είχα κόψει για ευνόητους λόγους χαχα! Τα μεταφορικά και η υπηρεσίες τους πόσο πάνε παρακαλώ?

Link to comment
Share on other sites

το pramworld το έχει 215 λίρες οπότε μαζί με τα μεταφορικά θα μου έρθει 254 λίρες....σε πόσο καιρό παραδίδει το pramworld???

 

μην μπερδευεσαι.οι 254 λιρες ειναι 309 ευρω.παραδιδει σε 5-6 εργασιμες.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...