Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παιδιά, στo kickers.co.uk έχεις σε κάποια παιδικά πολύ καλές τιμές! Οι φόρμες τους πώς είναι σε σχέση ας πούμε με τα κροκοντιλίνο, δεν ξέρω γιατί δεν έχω τολμήσει ποτέ να της πάρω!!!

Link to comment
Share on other sites

maria_s εμενα με λογαρισμό 128 δολάρια με τσάκωσε το τελωνείο... 120 ευρω εκτελωνισμό πλήρωσα.. προσεχε γιατι η victoria φωνάζει απο μακρια οτι είνα e-αγορά.. βάζουν και αυτοί κάτι logo στην συσκευασία τεραστια βρε παιδί μου.. πάντως η πυζαμούλες μου ήταν μούρλια...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια προχθές το βράδυ ειχα αυπνιες και μπηκα στο javari οπου βρηκα καποιες καλες ευκαιριες. Εκανα την παραγγελια μου προχθες το βραδυ δηλ. Κυριακή βραδυ ή μαλλον ξημερωματα Δευτερας και σημερα το μεσημερι παρελαβα. Απλά τελειοι. Σκεφτομαι να τους στειλω ευχαριστηριο μηνυμα. Απλα το μονο προβλημα ήταν οτι δεν με αφηνε να παραγγειλω για την μικρη τιποτα , ολο εβγαζε προβλημα. Ξερει καμια τιποτα με αυτο?

msEMp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια προχθές το βράδυ ειχα αυπνιες και μπηκα στο javari οπου βρηκα καποιες καλες ευκαιριες. Εκανα την παραγγελια μου προχθες το βραδυ δηλ. Κυριακή βραδυ ή μαλλον ξημερωματα Δευτερας και σημερα το μεσημερι παρελαβα. Απλά τελειοι. Σκεφτομαι να τους στειλω ευχαριστηριο μηνυμα. Απλα το μονο προβλημα ήταν οτι δεν με αφηνε να παραγγειλω για την μικρη τιποτα , ολο εβγαζε προβλημα. Ξερει καμια τιποτα με αυτο?[/quote

 

Το javari είναι απλά τέλειο!!! Αλλά δυστυχώς δεν στέλνει παιδικά εκτός UK...:(

Link to comment
Share on other sites

maria_s εμενα με λογαρισμό 128 δολάρια με τσάκωσε το τελωνείο... 120 ευρω εκτελωνισμό πλήρωσα.. προσεχε γιατι η victoria φωνάζει απο μακρια οτι είνα e-αγορά.. βάζουν και αυτοί κάτι logo στην συσκευασία τεραστια βρε παιδί μου.. πάντως η πυζαμούλες μου ήταν μούρλια...

 

μα εγώ παρέλαβα και δεν πλήρωσα καν τα 3 ευρώ τέλη εκτελωνισμού αυτή τη φορά :confused: επιλεκτικά χρεώνουν τα ΕΛΤΑ ρε γμτ;

 

Λιονταρίνα μου μέσω ταχυδρομείου τα έλαβες ή με κούριερ;

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

spyni ψωνίζεις από το amazon Γερμανίας; Τα στέλνουν όλα ή είναι σαν το amazon Αγγλίας που αρκετά πράγματα δεν τα στέλνει (και δεν εννοώ κάτι υπερμεγέθες). Και τα στέλνουν σπίτι ή πρέπει να πας στο ταχυδρομείο να παραλάβεις;

 

στελνουν τα περισσοτερα ειδη εκτος απο υπερμεγεθη αντικειμενα ,οπως λες, π.χ. ηλεκτ.συσκευες, και σου τα στελνει σπιτι, εαν δεν εισαι αφηνει σημειωμα και ξαναπερνα αλλη μια φορα...εαν δεν εισαι παλι, τωρα πας ταχυδρομειο!!

Link to comment
Share on other sites

Μαρία σε πόσες μέρες παρέλαβες από victoria;

 

παρήγγειλα 27/05. τα διαθέσιμα απεστάλησαν 02/06 και παρέλαβα 7 ή 8/06. αυτό που δεν είχε απόθεμα, αν και μέ είχαν ενημερώσει ότι θα είναι διαθέσιμο μέχρι 10/06, τελικά απεστάλει 04/06 και παρέλαβα 14/06.

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια HELP!!!ψαχνω σουτιεν θηλασμου κ οσα εχω βρει (ακομα και γιαγιαδε) εχουν ενα 30αρι στο νερο...κανα σαιτ (εκτος του nursing bra που και δεν τρελλαθηκα κιολας αλλα δε μου αρεσαν κ οι τιμες) υπαρχει???ή έστω καποιο μαγαζι...:(:(:(

τα ωραιοτερα τα βρηκα στα καταραμενα mothercare και δεν μπορω να βρω πουθενα αλλου...και δεν στελνει κ το αγγλικο &%$$^&&...:mad:

 

Geonutr όταν θήλαζα παρήγγειλα από το mothercare Αγγλίας 3 σουτιέν θηλασμού στο ίδιο νούμερο και ενώ τα 2 μου ήταν μικρά το τρίτο ήταν ψιλοτεράστιο!!!!Δεν ξέρω πως το κατάφεραν!

Άνοιξη έχει η καρδιά εσένα σαν κοιτά...

Link to comment
Share on other sites

το εχω παρατηρησει γιατι πηγα απο τα mothercare για να δω τα νουμερα και να παραγγειλω τα αντιστοιχα απο το εξωτερικο και ενω μου εδωσε 3 να δοκιμασω τα 2 ηταν οκ και το 3ο με στενευε...και η πλακα ηταν οτι με στενευε η μεγαλυτερη κουπ!!!!!!!!!

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Age απο το tesco έχεις ξαναψωνίσει;Η ποιότητα τι λέει;Τα νούμερα; Γιατί απο τιμές είναι σούπερ!!!

 

mama xrysa εγώ όχι δεν έχω ξαναπάρει η κολλητή μου όμως έχει αγοράσει και επιμένει ότι η ποιότητα τους σε σχέση με την τιμή του είναι φοβερή τι να πώ........ίδωμεν:eek::eek: μου έλεγε ότι η μικρή της τα είχε καταευχαριστηθεί και ήταν πλένε βάλε ..............

άσε άσε μπήκα στο site τους και είδα τα πράγματα που αγόρασα στην μισή τιμή.............να σκάσω είμαι.........χαχαχαχα:-P:razz:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

 

Το καλαμαράκι με παρέπεμψε σε αυτό το Ποστ.

 

Παρακαλώ για την βοήθεια σας.

 

Είμαστε αισίως στην 30η εβδομάδα και ψάξαμε για καροτσάκι. Καταλήξαμε στο Quinny BUZZ 3 (Τριπλέτα).

Στα μαγαζιά πωλείται περ. 1000€ το όλο Σετ. Βρήκα να το αγοράσουμε online από το Ebaby σε πολυ καλή τιμή αλλά μου γράφει 60 εργάσιμες ΔΗΛΑΔΗ 3 ΜΗΝΕΣ!!!!! Όπως καταλαβαίνετε επειδή το πορτ μπεμπέ θέλουμε να το χρησιμοποιήσουμε από την 1η μέρα αυτό είναι αδύνατον.

 

Γνωρίζει μήπως κάποιος από που αλλού μπορώ να το παραγγείλω??? Η τιμή που το βρήκα συμπμεταφορικά είναι κοντά 700€.

 

Θα με βοηθήσετε πάρα πολύ!!!

 

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

ravT τελικά παράγγειλες από το amazon;

Georgia1 μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω με το καρότσι αλλα δυστυχώς εγώ δε πρόλαβα και το αγόρασα από εδώ...βλέπεις μετά τη γέννα έμαθα για το φόρουμ...τα άλλα κορίτσια σίγουρα θα σε βοηθήσουν!Με το καλό το μωράκι σου!

 

Δηλαδή με αυτό το σάιτ μπορεί να έχουμε και τα πολυπόθετα next;;;;Εγώ πάλι γιατί δε κατάλαβα πως λειτουργεί;;

 

Και χωρίς να θέλω να σας πληγώσω, αγόρασα προχτές από τα Mothercare ένα δωράκι για μια βάπτιση και έχει -20% με τη κάρτα Mothercare μέχρι τις 3/7...ρε κορίτσια μήπως κατέβασαν τις τιμές; Πήρα σούπερ τζην φορεματάκι 25 ευρώ χωρίς την έκπτωση!!Φτηνά δεν είναι;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Age απο το tesco έχεις ξαναψωνίσει;Η ποιότητα τι λέει;Τα νούμερα; Γιατί απο τιμές είναι σούπερ!!!

 

μπορω να σας πω οτι τα ρουχα ειναι πολυ καλης ποιοτητας και νουμερα κανονικα εχω αγορασει παρα πολλα πραγματα απο εκει οταν μεναμε αγγλια δεν υπηρχε κανενα θεμα οθτε απο μεγεθος ουτε στο πλυσιμο και μαλιστα πολλα εχω κρατησει ακομα για τον μικρο μου

Link to comment
Share on other sites

Και επαναλαμβάνω την ερώτηση για όσους δεν την είδαν:D

 

Παιδιά, στo kickers.co.uk έχεις σε κάποια παιδικά πολύ καλές τιμές! Οι φόρμες τους πώς είναι σε σχέση ας πούμε με τα κροκοντιλίνο, δεν ξέρω γιατί δεν έχω τολμήσει ποτέ να της πάρω!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Και χωρίς να θέλω να σας πληγώσω, αγόρασα προχτές από τα Mothercare ένα δωράκι για μια βάπτιση και έχει -20% με τη κάρτα Mothercare μέχρι τις 3/7...ρε κορίτσια μήπως κατέβασαν τις τιμές; Πήρα σούπερ τζην φορεματάκι 25 ευρώ χωρίς την έκπτωση!!Φτηνά δεν είναι;;;

Καλημέρα δεν μας πληγώνεις..........:eek::-o εξαρτάται τι αγόρασες κάτι τέτοιο ας πούμε ???

http://www.mothercare.com/Mothercare-Californian-denim-pinny/dp/B0031NR0HY/sr=1-31/qid=1277278476/ref=sr_1_31/279-6766064-7218039?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=44490031&mcb=core γιατί 13 λίρες είναι σήμερα 15 ευρώ

Η κουμπάρα μου έφερε δώρο για τα γενέθλια της μικρής ένα φόρεμα που έκανε άκουσον 35 ευρώ :shock::shock: και δεν το βρίσκω καν στο site......... περσινά είναι τα σχέδια που πουλάνε εδώ?? μην τους μείνουν ε............(όχι να κάνουν μια προσφορούλα στα περσινά μην χ#$^%)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

 

Το καλαμαράκι με παρέπεμψε σε αυτό το Ποστ.

 

Παρακαλώ για την βοήθεια σας.

 

Είμαστε αισίως στην 30η εβδομάδα και ψάξαμε για καροτσάκι. Καταλήξαμε στο Quinny BUZZ 3 (Τριπλέτα).

Στα μαγαζιά πωλείται περ. 1000€ το όλο Σετ. Βρήκα να το αγοράσουμε online από το Ebaby σε πολυ καλή τιμή αλλά μου γράφει 60 εργάσιμες ΔΗΛΑΔΗ 3 ΜΗΝΕΣ!!!!! Όπως καταλαβαίνετε επειδή το πορτ μπεμπέ θέλουμε να το χρησιμοποιήσουμε από την 1η μέρα αυτό είναι αδύνατον.

 

Γνωρίζει μήπως κάποιος από που αλλού μπορώ να το παραγγείλω??? Η τιμή που το βρήκα συμπμεταφορικά είναι κοντά 700€.

 

 

 

 

Θα με βοηθήσετε πάρα πολύ!!!

 

Σας ευχαριστώ!

 

αυτο εννοεις....

http://www.pramworld.co.uk/product/6913/Quinny_Buzz_3_2010_Cabriofix_Package_2_Playground_Brown

η τιμη ειναι καλη και θα σου ερθει σιγουρα πιο νωρις...μονο στειλε μειλ να σου πουνε αν εχουνε αυτο που σ ενδιαφερει στο στοκ τους.Μην τους φοβασαι ειναι αξιοπιστοι,εχουμε ψωνισει πολλες απο εδω.

Ελπιζω να βοηθησα....

Α τα μεταφορικα απ οσο ξερω ειναι 39 λιρες...δεν ειμαι και σιγουρη

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Και επαναλαμβάνω την ερώτηση για όσους δεν την είδαν:D

μωρέ την είδαμε :P:p αλλά δεν ξέρουμε να σου απαντήσουμε :?:? καλύτερα να τα δοκιμάσετε πάντως αν και στο σιτε τους λέει ότι μπορείς να τα επιστρέψεις :-P

Link to comment
Share on other sites

39 λιρες πρέπει να είναι μόνο για το καρότσι, αν πάρει και καθισμα αυτοκινήτου π.χ. ανεβαίνει η τιμή, εμείς για καρότσι και κάθισμα πληρώσαμε 75 λίρες μεταφορικά...σου στέλνουν όμως email και σου λένε ακριβώς τη χρέωση και αν συμφωνεις τους το λες και προχωράει η παραγγελία.

gNrhp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

39 λιρες πρέπει να είναι μόνο για το καρότσι, αν πάρει και καθισμα αυτοκινήτου π.χ. ανεβαίνει η τιμή, εμείς για καρότσι και κάθισμα πληρώσαμε 75 λίρες μεταφορικά...σου στέλνουν όμως email και σου λένε ακριβώς τη χρέωση και αν συμφωνεις τους το λες και προχωράει η παραγγελία.

Εχεις δικιο,παραλειψη μου.....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα δεν μας πληγώνεις..........:eek::-o εξαρτάται τι αγόρασες κάτι τέτοιο ας πούμε ???

http://www.mothercare.com/Mothercare-Californian-denim-pinny/dp/B0031NR0HY/sr=1-31/qid=1277278476/ref=sr_1_31/279-6766064-7218039?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=44490031&mcb=core γιατί 13 λίρες είναι σήμερα 15 ευρώ

Η κουμπάρα μου έφερε δώρο για τα γενέθλια της μικρής ένα φόρεμα που έκανε άκουσον 35 ευρώ :shock::shock: και δεν το βρίσκω καν στο site......... περσινά είναι τα σχέδια που πουλάνε εδώ?? μην τους μείνουν ε............(όχι να κάνουν μια προσφορούλα στα περσινά μην χ#$^%)

 

Όχι απλά κάτι τέτοιο αλλά ακριβώς το ίδιο!!! Απλά σκέφτηκα ότι συνήθως τα φορέματα τα είχαν γύρω στο 50άρικο οπότε αυτό μου φάνηκε καλή τιμούλα...κλαψ!!!Και εγώ ένιωσα προδοσία όταν το αγόραζα αλλά δε έβρισκα τζην φοερματάκι λεπτό για καλοκαιρι που ήθελα για αυτό και το αγόρασα...

Είδα και περσινά φορέματα, για να μη σας πω προπέρσινα (αν θυμάστε ένα ροζ με καπελάκι που το είχε στο παλιό τους προσπέκτους) γύρω στα 25 με 30 ευρώ...

 

Και όταν έλεγα μη σας πληγώσω εννοούσα επειδή επανέφερα το θέμα με τους ακατανόμαστους...Γιατί έτσι και αλλιώς το δωράκι από Ελλάδα θα το αγόραζα και δεν έβρισκα τίποτα καλό σε benetton και dpum...

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι και Φλώρα σας ευχαριστώ πολύ.

Θα το κοιτάξω. Όντως 600 Λίρες κάνει το Σετ (άρα 720€ χωρίς μεταφορικά). Απλώς αν τα μεταφορικά είναι άλλα 100€ ξεφευγει λίγο.

 

Στο ebaby το έχει σούπερ τιμή αλλά γιατί να κάνει 3 μήνες παράδοση?? Έχετε πάρει και άλλα πράγματα από εκεό??

 

Αν έχετε και κάποιο άλλο site να δω θα το εκτιμούσα.

 

Σας ευχαριστώ πολύ. Καλή λευτεριά σε όλες τις μέλλουσες μανούλες...:D

Link to comment
Share on other sites

Και επαναλαμβάνω την ερώτηση για όσους δεν την είδαν:D

 

Fragolitsa μου την ίδια απορία είχα και εγώ.

Έστειλα μήνυμα να ρωτήσω και μου απάντησαν με e-mail ότι είναι κλασσικά ευρωπαικά νούμερα. Τώρα τί να σου πω?

Πάντως έχω και εγώ βάλει στο μάτι 2 ζευγάρια παπουτσάκια για τα παιδιά μου σε τιμές περίπου 24 ευρώ το καθένα. Καλά δεν είναι για την συγκεκριμένη μάρκα?????

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...