Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Koριτσάκια ευχαριστώ πολύ :-D

 

Αυτά της lansinoh μου φαίνονται πολύ καλή περίπτωση, και φτηνά και έχουν 25 σακουλάκια το κουτί.

 

ναι οντως κ εχουν λεει κ εκπτωση 5% αν παραγγειλεις 3!!

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Koριτσάκια ευχαριστώ πολύ :-D

 

Αυτά της lansinoh μου φαίνονται πολύ καλή περίπτωση, και φτηνά και έχουν 25 σακουλάκια το κουτί.

 

Aυτά της lansinoh χρεισιμοποιούσα και εγώ.Είναι πολύ καλά, έχουν μεγαλύτερη χωρητικότητα, σαφώς πιο οικονομικά απλά δεν στηρίζονται το ίδιο καλά με της μεντέλα στην κατάψυξη και δεν μπορείς να αντλείς κατευθείαν σε αυτά!Πάντως για μένα, νικάει η τιμή!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλε απο χτες αρχισε να ισχυει ο κωδικος:D!συστημενα τα στελνουν οποτε θα πας στο ταχυδρομειο.πιο πανω σας εγραψα τι να κανετε για να βρισκετε εκπτωτικους κωδικους.και επιπλεον γραφτειτε εδω

 

 

http://www.vouchercodes.co.uk/newsletter/?ei=0077250510dmep&oi=75526&ep=14&utm_medium=email&utm_source=newsletter&utm_campaign=0077250510dmep&utm_content=lasenza.co.uk&utm_term=0077250510dmep_lasenza.co.uk_75526_p14_newsletter&ui=18cc61&safeanchor=1#voucher-75526

 

Καλημερα!!!

Προσπαθω να γραφτω αλλα ενω βαζω 84401 postcode μου γραφει οτι ειναι λαθος ξερεις αν πρεπει να βαλω κατι αλλο?

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσάκια από το pharmacy4u έχψ παραγγείλει 5 φορές και έχω μιλήσει και στο τηλ μαζί τους. Εξυπηρετικότατοι ήταν οι άνθρωποι και τα προιόντα άψογα και στην ώρα τους. Μου κάνει εντύπωση που έχετε πρόβλημα. Το Σαββάτο έβαλα άλλη μια παραγγελία εκεί και την περιμένω σε 2-3 μέρες.

Εντομεταξύ παράγγειλα την προηγούμενη Τετάρτη από το www.myshoes.gr αλλά πατούμενο ακόμη δεν εφάνη...Για να δούμε τι θα δούμε...Ευτυχώς είναι με αντικαταβολή.

Επίσης πριν λίγο παράγγειλα από το www.alfalens.gr

Ξέρω ξέρω το χω παρακάνει αλλά από εδώ δεν ψωνίζω σχεδόν τίποτα, μόνο δώρα που ενδεχομένως θα θέλουν αλλαγή!!!

Θα σας πω όταν παραλάβω!

 

Καλημερα και εγω την Τεταρτη ειχα παραγγειλει και ηρθαν χθες!

Μου ειπε ο κουριερ οτι ειχε ερθει αλλα Σαββατο πανε μονο οσα ειναι για παραδοση Σαββατο.

Επισης χθες μου στειλαν το παρακατω μηνυμα

 

 

Σας ενημερώνουμε ότι η παραγγελία σας έφυγε από την εταιρία μας την

Παρασκευή 21/05/2010 με courier Speedex. Ο αριθμός αποστολής είναι ο

04073399367-4 και το τηλέφωνο επικοινωνίας της Speedex είναι το 801 11000

11. Παρακαλώ επικοινωνήστε με την courier.

 

Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία.

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

ασχετο..

σημερα πηγα στα h+m βολτουλα..λοιπον τα παιδικα του ειναι πολυ ωραια

κ οικονομικα..μην σας πω οτι ειναι κ πιο φτηνα απο mothercare.

ξετρελάθηκα ..κ ψώνισα λιγακι ασχετα που ειμασταν κομπλε για καλοκαιρι:cool:

 

...και βασικά είναι βαμβακερά ή με οργανικό(!) βαμβάκι.

Κι εγώ έτσι την πατάω πάντα.Πηγαίνω για μια βόλτα και γεμίζω 1-2 τσαντες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχει το victoria's secret εκπτώσεις μέχρι και 55%!!!!!

 

Αχ γέμισα ήδη καλαθάκι! 1 μαγιώ, 3 μπλούζες, 1 ζευγάρι εσπαντρίγιες 130 ευρώ!!! Το άσχημο είναι ότι είμαι ταπί και ψύχραιμη και περιμένω να πληρωθώ δευτέρα :roll:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μαράκι για πες το σάιτ να ρίξω και εγώ μια ματιά!!! Με τρώει το χέρι μου να ξοδέψω!!!!

Andraki σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Περιμένω μήπως έρθουν σήμερα τα παπούτσια!

Αυτά τα σακουλάκια της lansinoh χρησιμοποίησα και εγώ κάποιες φορές που δεν βρήκα της medela και έμεινα αρκετά ευχαριστημένη. Έχουν πράγματι μεγαλύτερη χωρητικότητα.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

...και βασικά είναι βαμβακερά ή με οργανικό(!) βαμβάκι.

Κι εγώ έτσι την πατάω πάντα.Πηγαίνω για μια βόλτα και γεμίζω 1-2 τσαντες.

 

έχει H&M στην Κέρκυρα;;;; Που;;;;

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μαράκι για πες το σάιτ να ρίξω και εγώ μια ματιά!!! Με τρώει το χέρι μου να ξοδέψω!!!!

Andraki σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Περιμένω μήπως έρθουν σήμερα τα παπούτσια!

Αυτά τα σακουλάκια της lansinoh χρησιμοποίησα και εγώ κάποιες φορές που δεν βρήκα της medela και έμεινα αρκετά ευχαριστημένη. Έχουν πράγματι μεγαλύτερη χωρητικότητα.

 

Καλημέρα αγαπούλα!

 

http://www.victoriassecret.com

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων, τους έστειλα ένα mail και τους είπα ΟΚ να το σκανάρω και να το στείλω το λογαριασμό της ΕΥΔΑΠ, είναι όμως στα ελληνικά, πως θα το διαβάσετε;;;;!!!!! :!::!: ;)

 

Με τι πλήρωσες, με paypal? Στο paypal μου είχαν ζητήσει και εμένα λογαριασμό από ΔΕΚΟ και όταν τους είπα ότι είναι στα ελληνικά μου απάντησαν ότι δεν έχουν πρόβλημα. Το λογαριασμό ΔΕΚΟ μου το ζήτησαν όταν άλλαξα την κάρτα που έχω συνδέσει στο paypal.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έχει H&M στην Κέρκυρα;;;; Που;;;;

 

Δυστυχώς δεν έχει στην Κέρκυρα...αλλά επειδή είμαι από Αθήνα και κατεβαίνουμε σχετικά συχνά,ψωνίζω από Αθήνα.

Ας ελπίσουμε πως σύντομα θα ανοίξει και πιο κοντά μας-αν όχι Κέρκυρα,τουλάχιστον Γιάννενα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπούλα!

 

www.victoriassecret.com

 

Καλημέρα Μαρία, να ρωτήσω με τα νούμερα των παπουτσιών??

Η victoria είναι αμερικάνικη, σωστά?

Εγώ που φοράω 41 δηλαδή θα δω το αντίστοιχο 10.......σωστά?

γνωρίζεις?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχει στην Κέρκυρα...αλλά επειδή είμαι από Αθήνα και κατεβαίνουμε σχετικά συχνά,ψωνίζω από Αθήνα.

Ας ελπίσουμε πως σύντομα θα ανοίξει και πιο κοντά μας-αν όχι Κέρκυρα,τουλάχιστον Γιάννενα.

 

Άντε βρε και χάρηκα :) Ας ελπίσουμε ότι θα ανοίξει και στο νησί...Φιλιά!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μαρία, να ρωτήσω με τα νούμερα των παπουτσιών??

Η victoria είναι αμερικάνικη, σωστά?

Εγώ που φοράω 41 δηλαδή θα δω το αντίστοιχο 10.......σωστά?

γνωρίζεις?

 

Καλημέρα! Ναι αμερικάνικη είναι. Δες εδώ για μετατροπή:

 

http://www.onlineconversion.com/clothing_shoes_womens.htm

 

http://www.convertworld.com/en/shoe-size/

 

Το 9.5 πρέπει να φοράς, εγώ με 39 θα πάρω το 8.5...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα! Ας πω κι εγώ τον πόνο μου... Έστειλα μέιλ στο kidsroom.de για να ρωτήσω αν έστειλαν την παραγγελία μου, μου απάντησαν ότι την έστειλαν την επόμενη κιόλας μέρα 19 Μαΐου και μου έδωσαν λινκ με την κούριερ και trakinkg number. Όλο χαρά η καλή σου βάζω τον αριθμό και μου βγάζει ότι No result found for your DHL query. Please try again. Ξαναστέλνω μέιλ να ρωτήσω αν μου έδωσαν λάθος αριθμό ή ας τσεκάρουν τέλος πάντως τι γίνεται και είμαι στην αναμονή! Άντε να δούμε! Ουφ!

Link to comment
Share on other sites

Μικιό μου το ίδιο είχα πάθει και εγώ με την dhl από το sportisdirect. Μάλιστα έστειλα στην dhl μέιλ και την ρωτούσα που βρίσκεται το δέμα μου και μου είπαν ό,τι δεν έχουν τέτοιο δέμα και ό,τι πρέπει να επικοινωνήσω με τον προμηθευτή μου. Τελικά το δεματάκι ήρθε την επομένη το πρωί!Άσχετοι τελείως!!!!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα! Ας πω κι εγώ τον πόνο μου... Έστειλα μέιλ στο kidsroom.de για να ρωτήσω αν έστειλαν την παραγγελία μου, μου απάντησαν ότι την έστειλαν την επόμενη κιόλας μέρα 19 Μαΐου και μου έδωσαν λινκ με την κούριερ και trakinkg number. Όλο χαρά η καλή σου βάζω τον αριθμό και μου βγάζει ότι No result found for your DHL query. Please try again. Ξαναστέλνω μέιλ να ρωτήσω αν μου έδωσαν λάθος αριθμό ή ας τσεκάρουν τέλος πάντως τι γίνεται και είμαι στην αναμονή! Άντε να δούμε! Ουφ!

 

Γεια σου όμορφη κοιλίτσα! ελπίζω να έχεις νέα σύντομα! Φιλιά στον Γιώργη!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Μαράκι τι μεταφορικά έχει το βικτόρια?

Και κάτι άλλο...ΜΕ τα νούμερα στα ρούχα τι γίνεται?? Εγώ που θπέλω το 12άρι (Αγγλικό) που κοιτάω?

 

Αχ τα είδα χθες βράδυ τα μεταφορικά αλλά δε θυμάμαι! Και από δω μας τα έχουν κομμένα τα σαιτς με μαγιώ και εσώρουχα :confused::confused::confused:

 

Μου φάνηκαν νορμάλ πάντως...κάπου στα 20 δολλάρια νομίζω...

 

Κάπου έχει size guide και δες τα conversion sites που έβαλα παραπάνω να βρεις αντιστοιχία

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Μαράκι. Θα τα βρω τα μεταφορικά, που θα μου πάει:)

Τα νούμερα στα ρούχα νομίζω διαφέρουν από τα αγγλικά. Θα τα τσεκάρω.

Σε ευχαριστώ!!!

Και σε πόσες μέρες τα περιμένεις???

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μικιό μου το ίδιο είχα πάθει και εγώ με την dhl από το sportisdirect. Μάλιστα έστειλα στην dhl μέιλ και την ρωτούσα που βρίσκεται το δέμα μου και μου είπαν ό,τι δεν έχουν τέτοιο δέμα και ό,τι πρέπει να επικοινωνήσω με τον προμηθευτή μου. Τελικά το δεματάκι ήρθε την επομένη το πρωί!Άσχετοι τελείως!!!!

 

Α καλααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου όμορφη κοιλίτσα! ελπίζω να έχεις νέα σύντομα! Φιλιά στον Γιώργη!

 

Γεια σου Μαράκι μου! Ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου! Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί! Να μου φιλήσεις κι εσύ τον Νικόλα σου! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...