Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!!

 

Έχετε να μου προτείνετε καμιά ιστοσελίδα που βάζεις την φωτογραφία σου και σου αλλάζεις τα μαλλιά σου???

 

Κάτι σαν on line κωμοτήριο???

 

 

http://www.ukhairdressers.com/hair_move/

 

http://www.instyle.com/instyle/makeover/?action=showMakeover&tab=hair πιο καλό

Link to comment
Share on other sites

καλά !!! εμείς τρωγόμαστε για το πως θα παραγγείλουμε από το mothercare και ψάχνοντας να βρω φθηνά ζιπουνάκια για την μικρή έπεσα σε μια συζήτηση μανάδων από την Αγγλία που λέγαν πόσο ridiculously expensive is mothercare ............. :evil::evil: δυστυχώς προς το παρόν δεν βρήκα κανένα από αυτά που προτείνουν να κάνει international delivery

Link to comment
Share on other sites

Εχετε υποψιν κι αυτο το ελληνικο σαιτ

 

http://www.onlygreen.gr/

 

Κατασκευαζουν οικολογικα πιστοποιημενα επιπλα και εχουν γερμανικα στρωματα, παπλωματα κλπ, επισης ολα πιστοποιημενα βιολογικα. Απο αυτους αγορασα στρωματα για τα παιδικα κρεββατια και μαλιστα σε τιμη πολυ καλυτερη απο την αντιστοιχη που μου ζητουσαν (για μη βιολογικο στρωμα-συγκεκριμενων προδιαγραφων και διαστασεων) στο καταστημ. Ειναι στην Κοζανη το εργαστηριο, πολυ συζητησιμοι ανθρωποι, εμεινα ευχαριστημενη.

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλά !!! εμείς τρωγόμαστε για το πως θα παραγγείλουμε από το mothercare και ψάχνοντας να βρω φθηνά ζιπουνάκια για την μικρή έπεσα σε μια συζήτηση μανάδων από την Αγγλία που λέγαν πόσο ridiculously expensive is mothercare ............. :evil::evil: δυστυχώς προς το παρόν δεν βρήκα κανένα από αυτά που προτείνουν να κάνει international delivery

 

σοβαρα:P:p:p:p?τα θεωρουσαν ακριβα?????εμεις δηλαδη ειναι σαν να τα πληρωνουμε σαν baby dior???????

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ωραια επειδη τα αγγλικα μου ειναι αθλια θα ελεγα να επικοινωνισει καποια με το σαιτ http://www.parcel2go.com/ που ανεφερε η nutella γιατι εχω την εντυπωση οτι μπορει να μεσολαβισουν σα μεσαζοντες και ετσι να παιρνουμε ρουχα απο το Mothercare ή to adams Ας κανει καλε καποια μια προσπαθεια pleaseeeeeee

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωραια επειδη τα αγγλικα μου ειναι αθλια θα ελεγα να επικοινωνισει καποια με το σαιτ http://www.parcel2go.com/ που ανεφερε η nutella γιατι εχω την εντυπωση οτι μπορει να μεσολαβισουν σα μεσαζοντες και ετσι να παιρνουμε ρουχα απο το Mothercare ή to adams Ας κανει καλε καποια μια προσπαθεια pleaseeeeeee

Το ίδιο σκεύτικα και εγώ, αλλά έγραψα πρώτα στην mothercare αν μπορώ να το κάνω αναμένω απάντηση και θα σας ενημερώσω !!! λογικά το courier θα παραλάβει από όπου του πεις είτε είναι σπίτι είτε αποθήκη .........:mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα.

Διαφωτίστε με σας παρακαλω.Θέλω να κάνω αγορά απο το Fragrancex...να την κάνω?Εχει τελωνείακά έξοδα?Και τέλος καποιος άλλον τρόπος πληρωμής εκτός απο πιστωτική και paypal υπαρχει?Κάτι σαν αντικαταβολή?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!

z4X6p2.png

Link to comment
Share on other sites

απάντηση από τα Mothercare μόλις μου έκανε την καρδιά περιβόλι:mrgreen::mrgreen:

Thank you for your email.

 

Unfortunately deliveries to Greece are currently suspended due to an ongoing problem with VAT and Customs & Excise. We would not be able to accept payment via credit/debit card and arrange for an alternative courier to deliver the goods to Greece as requested and I apologise for the subsequent disappointment this may cause.

 

We are hoping to resolve this issue shortly, but I'm afraid I cannot advise of the time frame as to when deliveries will resume.

 

Please keep checking our website on a regular basis for further updates.

 

I am sorry that I could not be of more help on this occasion.

 

Μπορεί κάποια να κάνει την ίδια ερώτηση στα Marks and spencer γιατί χθες βριστήκαμε άσχημα σχεδόν με το μισό προσωπικό της ?? (απαιτούσα να μάθω τον τρόπο που αναφέρει στο σιτε της για την παράδοση στην Ελλάδα και στο τέλος μου είπαν το ανέκδοτο ότι πρέπει να πάω στην Αγγλία να τα παραλάβω):evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

και ετσι θα πας εκει, θα παρεις τα του Μαρκς και μετα θα μας φερεις και ΟΛΕΣ τις παραγγελιες μας απο Μαδερκερ χαχαχαχαχαχχαχαχαχα

 

 

ρε μπας να πληρωνουμε ενα ταξιδακι σε καποια και να μας κανει το ντελιβερι γκερλ???????:D

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν και νευριασα γιατι και στη Κυπρο κοροιδευουν με τις τιμες αυτοι!!!

η πλακα εχουν το σετ τα 3 σορτσακια και γραφει 24 ευρω

και τα ζωααααααα δεν εχουν βγαλει το στικερ απο πανω που λεει 11 λιρες ητη 13 ευρω!!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω μιλήσει ώρες και ώρες με το Next προσπαθώντας να τους πείσω να τα στείλουν σε μία φίλη στο Λονδίνο αλλά να πληρώσω με τη κάρτα μου..Δε το δέχονται γιατί θέλει η διεύθυνση της χρεωστικής κάρτας να είναι αγγλική!

 

Οπότε ούτε το next το κάνει... άντε να δούμε το marks and spencer...

Link to comment
Share on other sites

Έχω μιλήσει ώρες και ώρες με το Next προσπαθώντας να τους πείσω να τα στείλουν σε μία φίλη στο Λονδίνο αλλά να πληρώσω με τη κάρτα μου..Δε το δέχονται γιατί θέλει η διεύθυνση της χρεωστικής κάρτας να είναι αγγλική!

 

Οπότε ούτε το next το κάνει... άντε να δούμε το marks and spencer...

Δεν κατάλαβα τι το νοιάζει το next από που θα είναι η κάρτα εδώ στέλνει σχεδόν σε όλη την Ευρώπη αυτό το μάρανε.......

Μήπως φταίει το χρεωστική και θα έπρεπε να είναι πιστωτική?? (λέω τώρα):oops:

Link to comment
Share on other sites

καλά !!! εμείς τρωγόμαστε για το πως θα παραγγείλουμε από το mothercare και ψάχνοντας να βρω φθηνά ζιπουνάκια για την μικρή έπεσα σε μια συζήτηση μανάδων από την Αγγλία που λέγαν πόσο ridiculously expensive is mothercare ............. :evil::evil: δυστυχώς προς το παρόν δεν βρήκα κανένα από αυτά που προτείνουν να κάνει international delivery

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

ούτε το marks θα μας κάνει την χάρη...τους έχω πρήξει και γω :evil:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

TATH υπάρχουν δύο λύσεις, ή ξανακάνεις linked το paypal account σου στο ebay (αναφερόταν και στο μήνυμα που σου έβγαζε όταν δημιουργήθηκε το πρόβλημα If you're already PayPal Verified, you just need to link your verified PayPal account to your eBay account. For instructions, please click the link below for the eBay site you're registered on) ή επικοινωνείς με το ebay με email (νομίζω ότι έχει κάπου και chat το είχα χρησιμοποιήσει κάποια στιγμή) είναι πολύ εξυπηρετικοί και θα σε βοηθήσουν να λύσεις το πρόβλημα.

Τελικά αυτό που έκανα ήταν να σβήσω τελειως το link και να το ξανακάνω απο την αρχή..Σήμερα μου ήρθε νέος κωδικός,τον ξαναπέρασα και τώρα οκ!!!Τι να πω?Ευχαριστώ πάντως όλες σας για την βοήθεια..

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα.

Διαφωτίστε με σας παρακαλω.Θέλω να κάνω αγορά απο το Fragrancex...να την κάνω?Εχει τελωνείακά έξοδα?Και τέλος καποιος άλλον τρόπος πληρωμής εκτός απο πιστωτική και paypal υπαρχει?Κάτι σαν αντικαταβολή?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!

 

Καμιά απάντηση βρε κορίτσια?:roll::roll::roll::roll:

z4X6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καμιά απάντηση βρε κορίτσια?:roll::roll::roll::roll:

 

 

δεν εχω ψωνισει αλλα οτι εχω διαβασει απο τα κοριτσια.αντικαταβολη οχι,η πιστωτικη η βγαλε μια προπληρωμενη καρτα για σιγουρια.τελωνειο δεν εχει πληρωσει καμια η αν εχει πληρωσει ειναι 3 ευρω εξοδα εκτελωνισμου.ολα τα κοριτσια ευχαριστημενα ειναι,ψωνισε αφοβα.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...